Форуми 2. Офф-топикФутболФутзал.ЧЕ

11-05-2023 00:58 GMT+2 - #189127 Цитировать выделение

Минулими вихідними були зіграні півфінальні матчі VBET Ukraine Екстра-ліги. До вашої уваги результати ігор. Відзначимо, що у фінал вийдуть команди, які стануть сильнішими у серії до трьох перемог.

У двом матчах «Урагана» та «Кардинал-Рівнестандарту» не було інтриги. Колектив із Івано-Франківську двічі впевнено виграв і веде у серії 2:0. Перша гра завершилася з рахунком 4:1, а друга з рахунком 5:3. Тепер серія переїжджає до Рівного, де команди зіграють 13-го травня, а за необхідності і наступного дня.

А ось у протистоянні «Енергії» та «ХІТа» ще нічого не вирішено. Першу гру виграли кияни — 4:3, а ось наступного дня перемогу святкували львів'яни — 3:2. Таким чином, рахунок у серії 1:1.

Результати півфінальних матчів

«Ураган» — «Кардинал-Рівнестандарт» 4:1
«Ураган» — «Кардинал-Рівнестандарт» 5:3

«ХІТ» — «Енергія» 4:3
«ХІТ» — «Енергія» 2:3

14-05-2023 19:51 GMT+2 - #189135 Цитировать выделение

Цими вихідними були зіграні півфінальні матчі VBET Ukraine Екстра-ліги. До вашої уваги результати ігор. Нагадаємо, що у фінал вийдуть команди, які стануть сильнішими у серії до трьох перемог.
«Ураган» минулого тижня виграв два матчі в «Кардинал-Рівнестандарт». Здавалося, що рахунок у серії буде 3:0, але рівненський колектив третю гру виграв — 4:2. Проте, вже наступного дня «Ураган» виграв 3:1 і став першим учасником фінальної серії.
Окрасою суботи стало протистояння «ХІТа» та «Енергії». Основнйи час завершився завершився з рахунком 4:4, а у серії пенальті перемогу святкували кияни — 7:6. У неділю львів'яни взяли переконливий реванш — 7:3. Таким чином, другий фіналіст визначиться у п'ятому матчі. П'ятий вирішальний поєдинок відбудеться наступного тижня в Києві.

«Кардинал-Рівнестандарт» — «Ураган» 4:2
«Кардинал-Рівнестандарт» — «Ураган» 1:3

«Енергія» — «ХІТ» 4:4 (6:7) пенальті
«Енергія» — «ХІТ» 7:3

17-05-2023 15:44 GMT+2 - #189142 Цитировать выделение

Україна U19 отримала суперників у групі Євро-2023 з футзалу: результати жеребкування
України отримала суперників за групою фінальної частини Євро-2023 серед команд U19 з футзалу. У вересні континентальна першість стартує в хорватському Поречі.
У березні «синьо-жовті» не втратили жодного очка в основному відбірковому раунді Євро-2023. Із загальним рахунком 23:6 українці посіли перше місце в групі, обігравши Чорногорію (12:1), Румунію (7:3) та Сербію (4:2).
Як і у двох попередніх розіграшах турніру, в основній частині зіграють вісім збірних. За підсумками жеребкування Україна уникнула зустрічі з чинними чемпіонами та віцечемпіонами турніру — Іспанією та Португалією.
Натомість команді Ігоря Москвичова випало зіграти з Фінляндією, Словенією та Італією. Дві з цих команд уперше відібралися до фінальної частини Євро.
В іншій групі господар турніру Хорватія гратиме проти іспанців з португальцями. Квартет доповнила збірна Франції, якій ще належить здобути свою дебютну перемогу на рівні турніру.

Групи Євро-2023 з футзалу (U19)
Група А: Хорватія, Португалія, Іспанія, Франція
Група В: Україна, Фінляндія, Словенія, Італія

Словенія та Фінляндія дебютують у фінальному раунді Євро U19. Італія минулого року провела свій перший розіграш, вилетівши за підсумками групового раунду.

Розклад чемпіонату
3, 4 та 6 вересня: три тури групового раунду
8 вересня: півфінали
10 вересня: фінал

20-05-2023 23:13 GMT+2 - #189150 Цитировать выделение

Цього тижня був зіграний вирішальний матч у півфінальній серії між «Енергією» та «ХІТом». Рахунок у серії був 2:2.
Очікувалося, що буде цікава та безкомпромісна боротьба, але кияни проявили всі свої найкращі якості і розгромили суперника — 7:2. Відзначаємо дубль Євгена Жука. Таким чином, «ХІТ» вже на цих вихідних розпочне фінальну серію проти «Урагану», а «Енергія» гратиме за бронзу.

«Енергія» — «ХІТ» 2:7

22-05-2023 10:34 GMT+2 - #189160 Цитировать выделение

Цими вихідними розпочалася фінальна серія нинішнього чемпіонату. Також був зіграний перший матч за бронзу. До вашої уваги результати протистоянь.

У суботу у першому фінальному матчі «Ураган» в Івано-Франківську приймав «ХІТ». Матч завершився перемогою киян — 2:1. Основний час завершився внічию, а в овертаймі прикрим автоголом відзначився Ігор Корсун.

Сьогодні команди зустрілися у другому матчі серії. Колектив із Івано-Франківська влаштовувала лише перемога і вони впоралися зі своїм завданням. Основний і додатковий час завершилися внічию — 2:2. В серії пенальті перемогу святкували господарі — 5:4. Таким чином, доля чемпіона вирішиться в третьому матчі.

У протистоянні за бронзу «Енергія» зустрічалася з «Кардинал-Рівнестандарт». Основний час зустрічі команди завершили без голів, а в серії пенальті перемогу святкували львів'яни — 5:4. Другий, а за необхідності, і третій матч серії відбудеться наступного тижня у Львові.

ФІНАЛ
«Ураган» — «ХІТ» 1:2
«Ураган» — «ХІТ» 2:2 (5:4)

гра за бронзу

«Кардинал-Рівнестандарт» — «Енергія» 0:0 (4:5)

28-05-2023 20:53 GMT+2 - #189178 Цитировать выделение

В ці вихідні міг вихначитися переможець нинішнього чемпіонату, а також володар бронзи. До вашої уваги результати протистоянь.
«Енергія» у першому матчі по пенальті переграла «Кардинал-Рівнестандарт» і вже в суботу могла завоювати бронзу. Проте, енергетики мінімально поступилися (1:2). Переможний м'яч футзалісти «Кардинал-Рівнестандарту» забили на 39-й хвилині. Контратаку гостей вдало завершив Євген Ланко. Таким чином, переможець у серії вирішувався у третій грі.
Сьогодні досить несподівано колектив із Рівного також переміг — 2:1. Тим самим, «Кардинал-Рівнестандарт» отримає бронзові нагороди.
Результат у фінальній серії до цих вихідних був нічийним.
В суботу «ХІТ» здобув перемогу і вийшов вперед у серії — 2:0. Забивали Педяш та Жук. Проте, сьогодні колектив із Івано-Франківська не залишив шансів своїм суперникам — 7:4. Варто відзначити дубль Миколи Микитюка. Таким чином, переможець нинішнього сезону визначиться у вирішальному п'ятому матчі.

Результати тижня

«Енергія» — «Кардинал-Рівнестандарт» 1:2

«ХІТ» — «Ураган» 2:0
«ХІТ» — «Ураган» 4:7

31-05-2023 19:13 GMT+2 - #189183 Цитировать выделение

ХІТ вперше в історії став чемпіоном України з футзалу
У Івано-Франківську був зіграний заключний 5-й матч фінальної серії Екстра-ліги чемпіонату України, в якому зіграли «Ураган» і ХІТ.
Матч завершився перемогою київської команди з рахунком 3:2. Завдяки цьому тріумфу кияни вперше в історії стали чемпіонами України.

Фінал Екстра-ліги. 5-й матч
«Ураган» – ХІТ 2:3, рахунок в серії 2-3

Голи: Фаренюк, 26, Микитюк, 32 (пен.) – Журба, 3, Жук, 20, Чернявський, 27

Восени ХІТ представить Україну в футзальній Лізі чемпіонів

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (31-05-2023 19:14 GMT+2)

09-06-2023 12:59 GMT+2 - #189199 Цитировать выделение

Відомо, з ким Україна зіграє в кваліфікації ЧС-2024
Під час жеребкування визначилися всі суперники збірної України в рамках кваліфікації чемпіонату світу-2024 з футзалу в європейській зоні.
20 збірних розбили по п'ять груп по чотири команди. Кожна команди зіграє один з одним по два матчі – вдома і на виїзді.
П'ять переможців груп вийдуть на ЧС-2024 безпосередньо і чотири кращих других команд проб'ються в плей-офф кваліфікації.
Група B:
Україна
Польща
Сербія
Бельгія.

Матчі кваліфікації пройдуть 11-20 вересня, 2-11 жовтня і 11-20 грудня.

07-07-2023 18:42 GMT+2 - #189279 Цитировать выделение

Чемпіон України ХІТ отримав суперників в основній частині футзальної Ліги чемпіонів: результати жеребкування
ХІТ дебютуватиме в головному євротурнірі з футзалу. Фото: ФК ХІТ
В якому форматі визначатимуть майбутніх учасників елітраунду.
Київський ХІТ отримав суперників в основному раунді футзальної Ліги чемпіонів 2023/24. Жеребкування турніру відбулося в середу, 5 липня.
ХІТ стане єдиним представником України в головному євротурнірі, здобувши свій перший титул української Екстраліги за підсумками сезону 2022/23.
Кияни пропускатимуть попередній раунд Ліги чемпіонів та розпочнуть євросезон одразу з основної частини турніру. До однієї групи з українським клубом потрапили португальський «Спортінг», хорватський «Олміссум» та казахстанський «Аят».

03-09-2023 23:14 GMT+2 - #189386 Цитировать выделение

Юнацька збірна України з футзалу стартувала на чемпіонаті Європи. Суперниками українців стали італійські футзалісти.
Україна втретє вийшла до основної частини континентальної першості серед збірних U19, який проводиться втретє в історії. Цьогорічний Євро «синьо-жовті» проводять після найкращого результату на цьому рівні – півфінал у 2022 році.
Першим суперником українців на юнацькому Євро-2023 з футзалу стала збірна Італії, яка вдруге стартувала у фінальній частині турніру. Попередній виступ у 2022 році італійці завершили вильотом за підсумками групового етапу, де посіли третє місце.
Матч України та Італії став другим у групі В, куди також потрапили Словенія та Фінляндія. Зустріч майбутніх суперників «синьо-жовтих» на Євро-2023 завершилася перемогою словенців з рахунком 4:2.
Перший гол у матчі забили на 16-й хвилині, коли Італія вийшла вперед завдяки точному удару Габріеле Фікари.
Загалом у першому таймі Україна здійснила по воротам суперника 10 ударів (три – точні), однак на перерву команди пішли за переваги італійців, які поступилися за кількістю ударів (п'ять та два відповідно).
Через п'ять хвилин після початку другого тайму Україна пропустила вдруге у цій грі: перевагу італійців подвоїв Томассо Гроссо.
На 28-й хвилині Максим Мальновський забив перший гол юнацької збірної на Євро-2023 та скоротив відставання у рахунку.
До завершення матчу збірна України мала кілька нагод для того, щоб зрівняти, однак жодна з них не виявалася результативною: українці здійснили загалом 20 ударів (сім – точні). Однак зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь Італії.
Євро-2023 U19. 1-й тур
Україна – Італія — 1:2

Голи: Малиновський, 28 – Фікара, 16, Гроссо, 26

04-09-2023 15:51 GMT+2 - #189390 Цитировать выделение

Збірна України з футзалу U-19 провела другий поєдинок на чемпіонаті Європи, що проходить у Хорватії.
Після поразки від Італії у другому турі групи наша команда зустрічалася зі Словенією.
Обидві команди розпочали поєдинок активно, проте успіх посміхнувся нашій команді — Маліновський підправив м'яч у ворота після удару Скибчака.
Пропустивши словенці заволоділи ініціативою, а Україна почала грати другим номером, а за п'ять хвилин до перерви Федік подвоїв перевагу українців.
У другому таймі словенці знову підняли темп і Руїс один гол відіграв, але Маліновський відразу відновив статус-кво.
Наприкінці словенці пішли ва-банк, випустивши п'ятого польового, проте черговий гол забив Маліновський після пасу воротаря Дяченка.
За 9 секунд до фінальної сирени Чоп відправив м'яч у наші ворота, але це лише підкоригувало підсумковий результат.
6 вересня збірна України U-19 у заключному поєдинку групового раунду зустрінеться із Фінляндією.
Чемпіонат Європи 2023. Група В.
Словенія U-19 – Україна U-19 2:4

Голи: Руїс (26), Чоп (40) – Малиновський (2, 28, 35), Федік (15)
Україна U-19: Дяченко, Рибицький, Федік, Маліновський, Скибчик, Приходько, Татумирак, Ткаченко, Єлішев, Сніцаренка, Тютюрай, Пелецький, Бєлімов

Это сообщение было отредактировано Зодчий (06-09-2023 17:38 GMT+2)

06-09-2023 17:36 GMT+2 - #189397 Цитировать выделение

Юнацька збірна України з футзалу вийшла у плей-оф чемпіонату Європи-2023. У третьому турі «синьо-жовті» обіграли аутсайдера квартету – Фінляндію.
Дотепер Україна на юнацькому Євро-2023 з футзалу набрала три очки. У першому турі підопічні Ігоря Москвичова поступилися Італії, а у другому – обіграли Словенію.
Перед заключним туром збірна України посідала друге місце у своїй групі, поступаюсь трьома очками італійцям. Натомість Фінляндія після двох поразок займала четверте місце у квартеті В. Відтак, перемога «синьо-жовтих» з будь-яким рахунком виводила команду у плей-оф.
Рахунок у матчі відкрила збірна Фінляндії, яка вийшла вперед уже на 5-й хвилині зустрічі, коли гол забив Отто Ніємела.
На 6-й хвилині Денис Сніцаренко не тільки зрівняв рахунок, але й вивів Україну вперед, відзначившись дублем впродовж хвилини.
Євро-202На 7-й хвилині польовий польського «Футзал Щецин» Дмитро Рибіцький збільшив перевагу України до двох м'ячів.
Однак на 8-й хвилині Пекко Пельтола скоротив відставання – 3:2.
До завершення першого тайму Україна та Фінляндія забили ще по одному голу: спочатку Рибіцький оформив дубль на 12-й хвилині, але наприкінці тайму Ерік Сюлла забив третій гол фінів у грі. Відтак, команди пішли на перерву з рахунком – 4:3.
На початку другого тайму Рибіцький забив третій гол у матчі, збільшивши перевагу «синьо-жовтих» до двох голів.
На 23-й хвилині Ігор Пелецький забив ще один м'яч підопічних Москвичова у грі проти Фінляндії.
На 28-й хвилині Дмитро Скибчик встановив рахунок – 7:3 на користь України.
До завершення матчу фінські футзалісти змогли скоротити відставання у рахунку, коли на 32-й хвилині голом відзначився Етте Тайпале – 7:4.
Зрештою, останній поєдинок українців у групі Євро-2023 завершився з рахунком – 7:4 та вивів «синьо-жовтих» у плей-оф турніру.
Євро-2023. 3-й тур
Україна – Фінляндія — 7:4

Голи: Сніцаренко, 5, 5, Рибіцький, 7, 12, 21, Пелецький, 23, Скибчик, 28 — Ніємела, 4, Пельтола, 8, Сюлла, 19, Тайпале, 32

08-09-2023 23:32 GMT+2 - #189409 Цитировать выделение

Збірна України U19 залишилася поза фіналом юнацького чемпіонату Європи з футзалу. В першому матчі плей-оф «синьо-жовті» зазнали мінімальної поразки від Іспанії — 2:3.
Завдяки перемогам над Словенією (4:2) та Фінляндією (7:4) підопічні Ігоря Москвичова посіли перше місце своєї групи та вийшли в півфіналі на Іспанію, чинного чемпіона турніру.
Українці вдруге поспіль дісталися півфіналу юнацького чемпіонату Європи з футзалу. На цій стадії збірна також грала минулого року, зазнавши поразки від Португалії (1:4).
Вже на третій хвилині Іспанія здобула перевагу в два голи: відзначилися захисники «Червоних» Тапіас та Рохер.
До перерви один гол у складі України відіграв Дмитро Рибицький, який забив свій четвертий гол турніру. А вже після перерви паритет відновив форвард Денис Сніцаренко — 2:2.
Нічийний рахунок протримався на табло не більше двох хвилин. Перший гол Іспанії в другому таймі забив Віктор Рамос, чий гол так і залишився вирішальним до фінальної сирени — 3:2.
Євро-2023 (U19). Півфінал
Україна — Іспанія 2:3

Голи: Рибицький, 17, Сніцаренко, 24 — Тапіас, 2, Рохер, 3, Рамос, 25

10-09-2023 23:41 GMT+2 - #189421 Цитировать выделение

У фіналі португальці обіграли команду Іспанії.
Збірна Португалії з футзалу виграла юніорський чемпіонат Європи. У вирішальному матчі турніру команда обіграла Іспанію з рахунком 6:2.
Цьогорічний юніорський Євро – третій турнір цього рівня в історії пройшов у хорватському Поречі. Звання переможця двох попередніх чемпіонатів захищала Іспанія.
До фіналу Євро-2023 іспанці вийшли, залишивши поза турніром збірну України в 1/2 фіналу. Завдяки цьому, а також перемозі Португалії в іншому півфіналі над Словенією, вирішальний матч 2023 року став повторенням попереднього фіналу юніорського Євро.
Для збірних Португалії та Іспанії зустріч у вирішальному матчі юніорського Євро-2023 стала другою у межах турніру. Ці команди розпочали цьогорічну континентальну першість з очного протистояння у першому турі групового етапу, де перемогу здобули португальці (5:3).
Уже на шостій хвилині збірна Іспанії здобула перевагу у два голи: дублем відзначився Поль Салас.
На 10-й хвилині португальці скоротили відставання у рахунку, коли результативного удару завдав Лусіо.
Перед перервою другий гол Португалії забив Андрій, відтак, перший тайм завершився нічиєю з рахунком 2:2.
На 27-й хвилині португальці вперше у фіналі вийшли вперед, коли після виконання кутового м'яч у власні ворота переправив Поль Салас.
За чотири хвилини до завершення основного часу Португалія збільшила перевагу до двох голів, коли Томас Голасу реалізував пенальті.
На 37-й хвилині Лусіо відзначився дублем, коли Іспанія зняла з гри воротаря, а ще через дві хвилини Педро Сантуш встановив фінальний рахунок матчу – 6:2.
Євро-2023 (U19). Фінал
Португалія — Іспанія — 6:2

Голи: Лусіо, 10, 37, Андрій, 20, Салас (автогол), 27, Голасу (пенальті), 36, Педро Сантуш, 39 – Салас, 5, 6

added through (48 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (10-09-2023 23:42 GMT+2)

15-09-2023 23:43 GMT+2 - #189435 Цитировать выделение

Збірна України з футзалу розпочала боротьбу у елітному раунді європейської кваліфікації чемпіонату світу-2024. У першому матчі «синьо-жовті» на виїзді перемогли Бельгію — 10:2.
Українська команда стартувала в кваліфікації до ЧС-2024 з основного раунду. У групі з Косовом та Нідерландами підопічні Олександра Косенка здобули десять очок та з першого місця пройшли до фінального раунду відбору.
Суперниками українців у групі стали Сербія, Польща та Бельгія. З бельгійцями «синьо-жовті» зустрілись на виїзді у місті Росдал.
Рахунок у матчі «синьо-жовті» відкрили вже на першій хвилині — відзначився Петро Шотурма. А на 10-й хвилині українці забили одразу два м'ячі — їх авторами стали Олександр Педяш та Назар Швед.
Невдовзі бельгійці відіграли один гол завдяки зусиллям Соф'яна Ель Факірі, однак хід гри це не змінило. На 13-й хвилині Андрій Мельник забив четвертий гол України, а в кінці тайму хет-трик записав на свій рахунок Даниїл Абакшин.
У другому таймі українці довели справу до перемоги, забивши ще три голи — відзначились Педяш, Ігор Корсун та Артем Фаренюк. У складі португальців дубль оформив Ель Факірі.
Відбір до ЧС-2024 з футзалу. Елітний раунд
Бельгія — Україна 2:10 (1:7)

20-09-2023 20:56 GMT+2 - #189448 Цитировать выделение

У другому турі еліт-раунду відбору на чемпіонат світу-2024 збірна України поступилася Польщі.
«Синьо-жовті» казково почали матч, повівши у два м'ячі. Протягом двох хвилин відзначилися Корсун і Педяш.
Поляки відчутну частину першого тайму провели на волосинці, заробивши п'ять фолів. Однак українці так і не отримали право на дабл-пенальті, а суперник зумів зрівняти рахунок. Забив Крєзель, а під перерву Ципун перевів м'яч у власні ворота.
А другий тайм залишився за номінальними гостями. Марек довершив камбек «Кадри».
У лідери групи B увірвалася Сербія з 4 очками. Українці з трьома балами пропустили поляків на друге місце.
Відбір на ЧС-2024, еліт-раунд, другий тур
Україна – Польща 2:3

Голи: Корсун, 11, Педяш, 13 – Крєзель, 13, Ципун, 20 (автогол), Марек, 34
Попередження: Семенченко, Шотурма – Лутецкі

06-10-2023 21:56 GMT+2 - #189489 Цитировать выделение

Збірна України з футзалу здобула другу перемогу в елітному раунді кваліфікації на чемпіонат світу-2024. У виїзному матчі синьо-жовті обіграли Сербію з рахунком 6:1.
У першому таймі гравці збірної України забили шість м’ячів, а серби змогли відзначитися лише раз.
У другому таймі Корсун та Абакшин встановили остаточний рахунок поєдинку – 6:1 на користь збірної України.
В іншому матчі відбіркової групи Польща розгромила Бельгію з рахунком 7:2. Таким чином, синьо-жовті вийшли на друге місце у групі, поступаючись Польщі за очними зустрічами.
У наступному матчі Україна ще раз зіграє з Сербією. Ця гра відбудеться у середу 11 жовтня в Угорщині, та буде номінально домашньою для підопічних Косенка.
Футзал. Відбір на ЧС-2024. Група В. 3-й тур:
Сербія – Україна – 1:6

Голи: Вашич 11 – Швед 1, 9, Абакшин 8, 31, Жук 9, Корсун 31

11-10-2023 21:51 GMT+2 - #189502 Цитировать выделение

У четвертому турі еліт-раунду відбору на чемпіонат світу-2024 збірна України зіграла внічию з Сербією.
У минулому турі «синьо-жовті» легко впоралися з суперником (6:1). Але номінально домашня гра виявилася набагато важчою.
Перший тайм виграли серби завдяки голу Петрова. Після перерви Жук допоміг українцям лише відновити рівновагу.
Україна вийшла на перше місце у групі, але Польща, що відстає на бал, ще зіграє з аутсайдером Бельгією. У разі перемоги «Кадри» «синьо-жовті» випередять Хорватію у рейтингу других команд своїх квартетів. Чотири з них розіграють путівку, що залишилася, у плей-офф.
ЧС-2024, кваліфікація. Еліт-раунд, четвертий тур
Україна – Сербія 1:1

Голи: Жук, 26 – Петров, 16

25-10-2023 23:31 GMT+2 - #189550 Цитировать выделение

У матчі першого туру футзальної Ліги чемпіонів зустрічалися «Спортінг» та «ХІТ». Гра проходила у хорватському Оміші. Нагадаємо, що крім цих команд у групі грають «Олміссум» (Хорватія) та «Аят Рудний» (Казахстан).
В середині першого тайму команди обмінялися голами. Спочатку вивів португальців вперед Зікі Те з передачі Мерліма, але українці відповіли результативним ударом Абакшина. У цьому епізоді варто відзначити якісну передачу Шеремети. Проте, ще до перерви футзалісти «Спортінга» знову вийшли вперед. Сухов помилився та під тиском на лівому фланзі подарував м'яч Матушу, який забив у порожні ворота — 2:1.
У другій половині зустрічі кияни все ж змогли врятуватися. Після прострілу Журби вдруге у матчі відзначився Абакшин — 2:2. У підсумку, результативний матч завершився внічию.
Ліга чемпіонів. Перший тур
«Спортінг» (Португалія) — «ХІТ» (Україна) 2:2

Голи: Зікі Те, 15, Жоау Матуш, 27 – Абакшин, 15, 36
«Спортінг»: Рафаньїн – Зікі Те, Жоау Матуш, Мерлім, Тайнан – Гонсалу, Гільєрме, Франса, Паулета, Дзялошинський, Соколов, Пані Варела, Маседу.
«ХІТ»: Сухов – Жук, Поночевний, Чернявський, Сірий – Кравець, Ліфер, Сметанко, Мельник, Подлюк, Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин.

added through (19 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (25-10-2023 23:50 GMT+2)

26-10-2023 22:12 GMT+2 - #189553 Цитировать выделение

Київський «ХІТ» здобув дебютну перемогу у Лізі чемпіонів з футзалу та достроково вийшов у елітний раунд змагань. У другому турі основного раунду чемпіон України переграв хорватський «Олміссум» з рахунком 4:1.
«ХІТ» пройшов до Ліги чемпіонів у статусі переможця національної Екстра-ліги. У першому матчі основного раунду київська команда несподівано зіграла унічию з фаворитом групи та чинним фіналістом турніру «Спортінгом» (2:2).
Суперником «ХІТ» у другому турі став віцечемпіон Хорватії «Олміссум», який востаннє виступав у Лізі чемпіонів у сезоні-2021/22, зупинившись на стадії елітного раунду.
«Олміссум» вже на першій хвилині вийшов перед завдяки голу Дує Кустури. На перерву команди пішли за мінімальної переваги хорватів у рахунку.
Ліга чемпіонів. Основний раунд. Перший тур
«Олміссум» (Хорватія) — «ХІТ» (Україна) 1:4

Голи: Кустура (1) – Педяш (36, 37), Сухов (39, 39)
Попередження: Секулич (13), Кустура (15) – Чернявський (19), Шеремета (37)
Вилучення: Секулич (37)
«Олміссум»: Розга, Кустура, Буковець, Юрліна, Ванха, Чизмич, Хрстич, Жилич, А.Юретич, Й.Юретич, Колобарич, Секулич, Стоянович, Сіровіца
ХІТ: Сухов, Жук, Поночовний, Чернявський, Сірий, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин, Кравець
У турнірній таблиці групи «ХІТ» піднявся на друге місце та разом із «Спортінгом» та «Олміссумом» достроково вийшов у елітний раунд. В останньому турі київська команда у суботу, 28 жовтня, зіграє з казахстанським «Аятом», який втратив шанси пробитись у елітраунд.
Група 1. Турнірна таблиця
«Спортінг» (Португалія) — 4 (2), 8:3
«ХІТ» (Україна) — 4 (2), 6:3
«Олміссум» (Хорватія) — 3 (2), 4:6
«Аят» (Казахстан) — 0 (2), 3:9
Формат Ліги чемпіонів з футзалу 2023/24
Три найкращі команди з групи вийдуть до елітраунду турніру, розіграш якого розпочнеться наприкінці листопада 2023-го.
У разі рівного числа очок між командами вираховується перевага в особистих зустрічах (за рівності — різниця голів).
16 команд елітраунду до кінця року розіграють між собою путівки до Фіналу чотирьох Ліги чемпіонів.