Форуми 1. ХоккейСоревнования сборныхЮношеская сборная (U-18)

20-04-2024 16:44 GMT+2 - #190099 Цитировать выделение

added through (1 ч. 6 Хвилини) :
Україна U18 – Австрія U18 — 3:2 (0:0,1:2, 2:0)

Шайби: 0:1 – Коларік (Хайбок), 32:17, 1:1 – Трущенко (Шульга, Сімчук), 34:56, 1:2 – Коглер (Вашніг, Сінтшніг), 37:58, 2:2 – Шульга (Гапоненко, Кураєв, більш.), 48:02, 3:2 – Шульга (Кураєв, п.в)

Україна: Левшин; Трущенко (А) – Косарєв, Шибінський – Г. Сімчук – Виставкін; Сухицький – М. Бондарєв, Гапоненко – Євтєхов (К) – Шульга; Бондар (А) – Стасюк, Койда – Кураєв – Мосюк; Денисенко – Чепіль – Куликов; Щербак. Тренер – Олександр Бобкін

Австрія: Хайм; Бібер – Бауманн, Куларік – Нейманн – Хайбок; Грубер – Рейнер, Сінтшніг – Вашніг – Коглер; Учан – Вейселтхалер; Обергаусер – Гессон – Краінер; Хофеггер – Сінтшніг, Мандль – Дреєр – Бузек. Тренер – Філіп Пінтер

Кидки: 46 (8+21+17) – 28 (9+10+9)

20 квітня. Фредеріксгавн. Iscenter Nord

Матч розпочався на зустрічних швидкостях, австрійці не змогли реалізувати дві більшості практично поспіль, нанісши декілька небезпечних кидків по наших воротах. Далі можливість вийти вперед була і в українців, але рахунок у першому періоді відкрити не вдалось, віддамо належне голкіперам.

Відкрили рахунок у матчі суперники. Після декількох вилучень в активі збірної України, суперник тимчасово заволодів перевагою на льоду. Однак “сухими” ворота австрійців залишались менше трьох хвилин: прицільним кидком у ворота відзначився оборонець Богдан Трущенко. Проте на другу перерву українці пішли поступаючись в рахунку.

Заключна двадцятихвилинка видалась фантастичною: спочатку Данило Шульга зрівняв рахунок у більшості, тим самим вперше у матчі реалізувавши чисельну перевагу. До останньої хвилини голкіпери нейтралізовували всі кидки по воротах. Тоді Австрія пішла на ризик й зняла воротаря на осанній хвилині, цей ризик виправдала Україна. Данило Шульга зробив дубль у матчі, закинувши в порожні ворота за пів хвилини до кінця матчу.

Чекаємо на результат вечірнього матчу і бажаємо успіхів Данії.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (20-04-2024 17:50 GMT+2)