19-10-2009 03:25 GMT+2 - #56318 Цитировать выделение

19-10-2009 07:46 GMT+2 - #56321 Цитировать выделение

ЮРША Побольше бы таких людей как «Савчук Юрий Петрович и его единомышленники» в наш хоккей!!!!

ЮРША

Луцьк
25-10-2009 13:11 GMT+2 - #57031 Цитировать выделение

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ХОКЕЮ «ЛІГА-СПОРТ-2009.»
        24 жовтня в Луцьку відбувся міжнародний турнір з хокею «Ліга-спорт-2009.» Окрім господарів майданчика — ХК «Луцька», в ньому взяли участь ХК «Експрес» Львів, ХК «Фаворит» Рівне та КЛХ «Пінськ» з Республіки Білорусь. Змагання пройшли за олімпійською системою.
        Півфінали:
        ХК «Луцьк» — «Фаворит» Рівне         -        5:1 (1:1, 2:0, 2:0).
        41:37 — Руденко (Косинюк) — 5:1.
        Штрафні хвилини: 0-6 (Биков, Аксютов, Степанюк М.)
        Після швидкого гола господарів турніру, коли Русанов реалізував вихід сам-на-сам з воротарем після точної передачі із-за лінії власних воріт через дві зони, рівняни досить швидко вирівняли становище. Півтора періоди «Фаворит» тримав паритет. А потім луцькі хокеїсти тричі з трьох можливостей розіграли зайвого і фактично вирішили долю поєдинку.
Після п'ятого голу лучан на катку зникло світло. Поки електрики усували технічні негаразди, команди за обопільною згодою вирішили поєдинок не догравати.

«Експрес» Львів — КЛХ «Пінськ»        -        7:1 (2:0, 1:1, 4:0).
        59:06 — Гумницький (Волинський) — 7:1.
        Штрафні хвилини: 2-4 (командний штраф — Тупіцин — 4хв.)
        Гравці Клубу любителів хокею з Пінська півночі долали відстань до Луцька, враховуючи черги на митниці. Але проти більш свіжих львів'ян, котрим вистачило декількох годин, аби доїхати до Луцька, грали на рівних. Але коли їх через вилучення залишилося четверо на майданчику, то втримати п'ятірку суперника не вдалося, коли блиснув індивідуальними діями Кравцов. Ближче до першої перерви йому вдалося досягти «дублю». Але не він остаточно зломив білоруських гостей.
        На початку другого періоду пінчани одну шайбу відіграли і одразу пішли на новий штурм воріт суперника. Львів'яни надовго «закривалися» у власній зоні, втримуючи натиск суперника. Однак шайба врешті-решт влетіла у протилежні ворота — експресівці впіймали опонентів на контратаці, викотилися втрьох проти одного оборонця та відновили перевагу у дві шайби.
        Коли ж на початку заключної третини матчу воротар КЛХ не втримав шайбу після кидка Гумницького, яку у ворота добив Олександр Семенович, інтрига згасла. Героєм матчу став Данило Гумницький. Після трьох результативних передач партнерам, наприкінці гри він і сам двічі розписався у воротах Юрія Коновалова.

Матч за третє місце.
        «Фаворит» Рівне — КЛХ «Пінськ»         -        1:6 (1:3, 0:3, 0:0)
        40:00 — Тріволь — 1:6.
        Штрафні хвилини: 6-4 (Степанюк С., Аксютов, Биков — Ткачик, Коновалов)
        Попри велику перевагу в рахунку, пінчани на мали такої ж переваги у грі. Проте, вже на через 40 секунд вийшли вперед. Коли ж Стасюк влучним пострілом з гострого кута зрівняв рахунок, їм вистачило тих же 40 секунд, щоб знову вийти вперед. «Фаворит» дуже прагнув відігратися. І створював для цього не одну нагоду. Але шайби влітали у їх ворота.

Фінал.
        ХК «Луцьк» — «Експрес» Львів         -        7:3 (2:0, 3:0, 2:3)
        57:49 — Руденко (Подзідзей) — 7:3.
        Штрафні хвилини: 14-14 (Мажар, 02:50; Тітов Д., 15:24; Гізеке, 27:40; 30:24; Бесараб, 30:11; Трофимчук Вас..31:13; Трофимчук Вікт., 38:55 — Волинський, 03:05; Семенович С., 05:37; Гумницький, 16:05; Семенович О., 30:24; Кравцов, 32:16; Волинський, 35:51;Ліщенко, 46:26).

Лучани знову забили швидкий гол — Русанов поцілив в нижній кут після вивіреного пасу партнера по ланці Вершецького. Згодом господарі знрву вдало розіграли зайвого гравця — Бесараб відібрав шайбу у оборонця і влучно кинув.
        Другий період розпочався із шаленого штурму воріт Луцька. А закінчився він перехопленням шайби Русановим та точним пасом на Вершецького, котрий не залишив воротарю «Експреса» Козачуку жодного шансу, вийшовши з ним на побачення. Львів'яни знову йдуть вперед, але знову отримують контрудар — Козачук тримався скільки міг, відбив перший кидок Подзідзея, потім щитками другий, ловушкою, вже лежачи на льоду — третій. Але проти кидка у верхній кут воріт був безсилим — 4:0.
        Майже повних 6 хвилин грав «Луцьк» в меншості в середині другого періоду. Коли відбув 2-хвилинне покарання Гізеке, майже одразу на лаву порушників сів Бесараб. Через півтора десятка секунд компанію йому склав той же Гізеке (щоправда, разом з ним отримав 2 хвилини відпочинку і Олександр Семенович). Ще через неповну хвилину отримав малий штраф Василь Трофимчук. Коли ж нарешті лучани знову змогли грати повним складом, вони одразу ж забили ще один гол — після накидного пасу Бесараба по-тенісному увігнав шайбу у ворота Вершецький.
        На початку третього періоду протягом хвилини «Експрес» двічі пробив Сергія Тітова. Намагаючись розвинути успіх, львівські хокеїсти знову кинулися в атаку. І знову ж таки пропустили після контратаки суперника — Вершецький оформив «хет-трик» після сольного проходу через три зони. До завершення матчу команди ще раз обмінялися голами, але питання про переможця вже було знято.
        ХК «Луцьк» став переможцем турніру.

Склади команд:
ХК «Луцьк»: 61.Сергій Тітов — воротар;
40.Олександр Бондар — 77.Павло Мажар(2хв.), 69.Олександр Косинець(2+1) — в 1/2 фіналу (3,Штефан Гізеке(4хв.) — у фіналі) — 87,Віктор Ніколайчук, 12.Василь Трофимчук(2хв.) — 33.Едуард Попов — оборонці;
10.Сергій Русанов(3+3) — 99.Андрій Вершецький(3+2) — 11.Вадим Бесараб(1+4, 2хв.), 1.Сергій Кристін(0+1) — 18.Олександр Подзідзей(1+1) — 9.Олександр Руденко(2+0), 22.Дмитро Тітов(2хв.) — 7.Віктор Трофимчук(2хв.) — 16.Юрій Савчук, 44.Ілля Басараб (у фіналі) — нападники.

«Експрес» Львів: 1.Олексій Козачук — воротар;
33.Олексій Волинський(0+2, 4хв.) — 66.Михайло Чеканцев, 10.Ігор Цимбрівський — 12.Станіслав Ліщенко(2хв.) — оборонці;
22.Данило Гумницький(2+4, 2хв.) — 3.Олександр Семенович(3+0, 4хв.) — 13.Сергій Семенович(1+1), 31.Ігор Кругов — 77.Роман Кравцов(3+0, 2хв.) — 27.Віталій Пиженков(0+1), 17.Юрій Пиженков(1+0), — нападники; командний штраф — 2хв.

КЛХ «Пінськ»: 20.Юрій Коновалов(2хв.) — воротар;
15.Валентин Павловіч — 66.Сергій Козак, 16.Олександр Ткачик(2хв.) — 10.Олег Тібец(1+0), 28.Савелій Субоцкій — 88.Ігор Вікторовіч — оборонці;
77.Олександр Тріволь(1+1) — 55.Сергій Марковєц — 17.Геннадій Войтовіч(2+1), 21.Юрій Лейфман(1+0) — 71.Олег Тупіцин — 19.Сергій Яромчік(0+1, 4хв.), 91.Олексій Пєтрусєнко(1+0) — 69,Сергій Шоман — 79.Олег Мітраков(1+0) — нападники;

«Фаворит» Рівне:
1.Микола Сердюк — воротар;
3.Олег Биков(4хв.) — 7.Михайло Степанюк(2хв.), 5.Ігор Бричук — 33.Сергій Степанюк (1+0, 2хв.), 4.Віталій Железнюк — 9.Андрій Павлов — оборонці;
24.Георгій Маленький — 11.Сергій Орєхов — 10.Роман Нікітюк (20.Михайло Лисенко), 31.Валерій Стасюк (1+0) — 46.Андрій Аксютов(2хв.) — 75Олександр Жишко (0+1) — нападники.

Кращі бомбардири:
1. Сергій Русанов («Луцьк»)         -        6 (3+3)
2. Данило Гумницький («Експрес»)        -        6 (2+4)
3. Андрій Вершецький («Луцьк»)        -        5 (3+2)
4, Вадим Бесараб («Луцьк»)        -        5 (1+4)

А недільного ранку ХК «Луцьк» напівосновним складом провів товариську гру проти «Пінська».
ХК «Луцьк» — КЛХ «Пінськ» — 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
ХК «Луцьк»: Бащук (59:1; Мажар — Попов; Вас.Трофимчук — Ніколайчук; Вершецький — Руденко — Русанов; Тарасенко — Ю.Савчук — С.Савчук; Остапук — Лотиш — Басараб.
Шайби: 3:50 — Вершецький (Русанов) — 1:0; 7:56 — Яромчік (Тібец, Лейфман) — 2:1; 13:52 — Остапук (Лотиш, Русанов) — 2:1; 33:50 — Ткачик — 2:2; 34:57 — Вікторовіч; 57:35 — Войтовіч (Лейфман) — 2:4

Это сообщение было отредактировано ЮРША (25-10-2009 13:41 GMT+2)

25-10-2009 16:37 GMT+2 - #57044 Цитировать выделение

Згадаю ще за дебют в ХК «Луцьк» тренерського дуету — Андрій Аляєв та Сергій Бєлих. Андрій Валентинович отримав гідного партнера на тренерській лаві команди. Радує також те, що турнір, хоча і скромно, але висвітлився на каналах «Нова Волинь» та «Аверс». Справа за друкованими ЗМІ.

Гость

25-10-2009 18:54 GMT+2 - #57053 Цитировать выделение

Коли можна подивитись тренування луцької команди і спробувати приєднатися до вас?Є контактний телефон?

ЮРША

Луцьк
25-10-2009 22:24 GMT+2 - #57084 Цитировать выделение

Тренування на катку «Снігова королева» по вівторках та четвергах о 21.00 та 22.00 відповідно. Я контактні телефони маю, але без дозволу, тим більше в інтернеті, давати не буду.

Спартак

25-10-2009 23:57 GMT+2 - #57089 Цитировать выделение

Есть информация для гостя: команда «Вопак» (если более точно, то команда выступает как клуб «Спартак-экстрим») свое существование не прекращает, а приступает к тренировкам со 2 ноября. Тренироваться будем по понедельникам в 21.00, сбор с 20.40. Приветствуем игроков с экипировкой, но берем и с неполной (играем без щелчков и не поднимаем шайбу выше колен). Планируемый взнос с игрока — 100-125 грн. в месяц (в зависимости от количества понедельников). Разовая тренировка — 40 грн. Если интересно, можно отписать на mikkk@gala.net

ЮРША

Луцьк
28-10-2009 19:22 GMT+2 - #57366 Цитировать выделение

Заявка ХК Луцьк:
воротарі: Сергій Тітов (1961), Микола Бащук (1970),
оборонці Олександр Бондар (1966), Павло Мажар (1991), Василь Трофимчук (1990), Олександр Косинюк (1967), Штефан Гізеке(1980), Віктор Ніколайчук (1971), Едуард Попов (1969), Сергій Якимчук (1964), Юрій Лотиш (1970);
нападники Сергій Русанов (1974), Андрій Вершецький (1982), Вадим Бесараб (1969), Сергій Кристін (1972), Олександр Руденко (1976), Олександр Подзідзей (196, Юрій Савчук (1967), Віктор Трофимчук (198, Дмитро Тітов (1987), Олег Кузьмін (196, Леонід Тарасенко (1963), Ілля Басараб (1979), Віктор Остапук (1963). Тренери команди — Сергій Бєлих (1970) та Андрій Аляєв (1955).

29-10-2009 20:36 GMT+2 - #57439 Цитировать выделение

Некоторые фото с Международного турнира «Лига спорт»

И привет друзьям из Мелитополя!!!

Это сообщение было отредактировано anver (30-10-2009 00:12 GMT+2)

Гость

08-11-2009 01:31 GMT+2 - #58010 Цитировать выделение

Красави!!!Савва зробив таке,що будуть довго пам«ятати!

ЮРША

Луцьк
08-11-2009 14:18 GMT+2 - #58029 Цитировать выделение

Останню контрольну гру перед стартом нового офіційного сезону провів ХК «Луцьк». До Луцька неповними приїхали одразу 2 команди — «Тернопільські ведмеді» та ХК «Червоноград», які об'єдналися в одну дружину.
        ХК «Луцьк» — Тернопіль/Червоноград — 15:1 (4:1, 5:0, 6:0).
        Матч тривав 85 хвилин брудного часу: 2 періоди по 30 хвилин без перерви та 3-й період — 25 хвилин.
        17хв. — Лагіш І. (Тернопіль) — 0:1;
        18хв. — Русанов — 1:1;
        22хв. — Русанов (Вершецький, Бондар) — 2:1;
        25хв. — Тарасенко (Кристін, Подзідзей) — 3:1;
        27хв. — Вершецький — 4:1;
        32хв. — Вершецький — 5:1;
        34хв. — Кристін (Тарасенко) — 6:1;
        40хв. — Русанов (Вершецький) — 7:1;
        42хв. — Подзідзей (Кристін) — 8:1;
        59хв. — Кристін — 9:1;
        70хв. — Трофимчук Віктор — 10:1;
        75хв. — Вершецький (Бесараб) — 11:1;
        77хв. — Кристін (Подзідзей) — 12:1;
        78хв. — Трофимчук Віктор — 13:1;
        79хв. — Бесараб (Вершецький) — 14:1;
        83хв. — Вершецький (Бесараб) — 15:1.

ХК «Луцьк»: Тітов С., Бондар — Мажар, Вершецький — Бесараб — Русанов, Трофимчук Василь — Попов, Кристін — Тарасенко — Подзідзей, Олида — Якимчук, Трофимчук Віктор — Остапук — Міскевич (Савчук С.)

Тернопільські ведмеді, до речі, гратимуть у відкритому чемпіонаті Вінниці за участю також команди Хмельницького.

ЮРША

Луцьк
14-11-2009 16:45 GMT+2 - #58493 Цитировать выделение

14 листопада 2009р. Львів. Ковзанка «Медик».
ХК «Львів» — ХК «Луцьк» — 2:9 (1:1, 0:5, 1:3).
Арбітр — Михайло Чеканцев (Львів)
ХК «Львів»: Чмир; Резник — Черкунов, Вельма — Цимбала, Шегінський; Терлецький — Астаф'єв — Медушевський, Мішулін — Краснопольський — Запромьотов, Баглай — Сиротюк — Максимців, Баглай.
ХК «Луцьк»: Тітов С.; Бондар — Мажар, Лотиш (Тарасенко) — Попов, Трофимчук Вас. — Якимчук; Вершецький — Кузьмін (Русанов) — Бесараб, Кристін — Руденко — Подзідзей, Трофимчук Вікт. — Савчук — Тітов Д.
Голи:
10 хв. — Тітов Д (Трофимчук Вас.) — 0:1;
11хв. — Черкунов — 1:1;
33 хв. — Русанов (Бесараб) — 1:2;
34 хв. — Русанов (Вершецький) — 1:3;
35 хв. — Руденко (Подзідзей) — 1:4;
39 хв. — Бесараб (Русанов) — 1:5;
40 хв. — Кристін (Руденко) — 1:6;
41 хв. — Бесараб (Вершецький) — 1:7;
47 хв. — Вершецький (Бесараб) — 1:8;
53 хв. — Вершецький (Русанов) — 1:9;
57 хв. — Черкунов — 2:9.
Штрафні хвилини: 0 — 4 (Бесараб — 2хв, Кузьмін — 2хв.)
Кидки по воротах: 9:36 (5:9, 1:11, 3:16).

В першому періоді господарі майданчика на рівних трималися проти нашої команди, перед якою поставлене конкретне завдання: 1 місце. Але в рівній грі, як на мене, не скільки заслуга львівських хокеїстів, скільки пасивність лучан, котрі ніяк не могли розкататися на важкому льоду «Медика». Першу шайбу досить несподівано для глядачів закинув Дмитро Тітов, котрго залишили без нагляду по центру від воріт. Шайба у відповідь — груба помилка оборонців Луцька: вони дозволили Черкунову забити гол із-за воріт.
В середині другого періоду львів'яни отримали чудову можливість вийти вперед, коли отримали чисельну більшість. Але цим шансом не скористалися і відразу по поновленні рівноваги в складах отримали шайбу у власні ворота. В наступній атаці Сергій Русанов оформив «дубль». А в наступній зміні підтримали першу трійку нападу гравці другої трійки — шайба Олександра Руденка фактично вирішила долю поєдинку.
Забивши 9 голів, лучани не зупинялися, прагнули довести рахунок до двозначного. Але при зміні складів невдала передача оборонця лучан призвела до виходу сам-на-сам з воротарем Черкунова, котрий встановив остаточний рахунок.
Наступну гру ХК «Луцьк» зіграє на власній ковзанці «Снігова королева» 21 листопада проти команди «Беркут» Львів. Початок матчу — 9.00.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (14-11-2009 17:18 GMT+2)