ЮРША: «Фаворит» Рівне — «Явір» Яворів — 6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

У першому колі було «Явір» — «Фаворит» 11:1
З ХК «Львів» 2:2, а в першому колі «Явір» переміг 7:2

30-01-2010 20:49 GMT+2 - #63345 Цитировать выделение

«Явору» потрібна свіжа кров. Вже який рік одним складом далеко не молодим грають.

ЮРША

Луцьк
05-02-2010 17:19 GMT+2 - #63802 Цитировать выделение

На природній ковзанці спортивно-роважального комплексу «Адреналін-Сіті» відбувся міський аматорський турнір за участю трьох команд — «Адреналін», «Спартак» та «Гедзі». Переможцями змагань стали «Гедзі», котрі програли обидва матчі першого кола, проте виграли обидва поєдинки у другому колі. А «Спартак» та «Адреналін» між собою двічі зіграли внічию. Тому підсумкове положення команд було таким: «Гедзі» — 6 очок, «Адреналін» та «Спартак» — по 5.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (06-02-2010 15:37 GMT+2)

ЮРША

Луцьк
06-02-2010 15:36 GMT+2 - #63889 Цитировать выделение

«Фаворит» Рівне – ХК «Луцьк»        -        1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
        1:40 – Русанов (Бесараб) – 0:1 (+1)
        15:30 – Нікітюк – 1:1
        18:00 – Бесараб (Мажар) – 1:2

«Фаворит»: Смолярчук, Бричук – Аксютов А., Степанюк М. – Ленартович, Орєхов – Чичук – Стасюк, Аксютов Ю. – Жишко – Нікітюк, Скаковський – Биков – Степанюк С.
        «Луцьк»: Тітов С., Бондар – Мажар, Трофимчук Вас. – Попов, Ніколайчук, Русанов – Бесараб – Вершецький, Кристін – Тарасенко – Подзідзей, Трофимчук Вікт. – Савчук – Тітов Д., Басараб

Штрафні хвилини: 8 – 4
        «Фаворит»: Ленартович – 4хв. (0:40, 18:55), Биков – 4хв. (38:40, 59:19)
        «Луцьк»: Мажар (30:30), Бондар (44:35)

Судді: В.Мосьпан (Рівне), В.Лащук (Луцьк)
        Луцьк. «Снігова королева». 6 лютого. 200 глядачів.

Знову після стартового кидка лучани розпочали атаки на ворота суперника. На 40-й секунді
рівненський суддя накладає штраф на гравця рівненської команди. Через хвилину ХК «Луцьк» реалізовує більшість та відкриває рахунок в матчі. Але надалі номінальні господарі нав’язали грізному опоненту боротьбу та зуміли в одній з контратак досягти успіху. Проте через деякий час сильним дальнім кидком знову нагадав про себе Павло Мажар – напрям польоту шайби у сітку воріт легким дотиком ключки підправив Бесараб.
        Другий та третій періоди пройшли у впертій та рівній боротьбі. Небезпечні моменти створювали і ті, і інші. Деколи, здавалося, що шайба вже має опинитися у воротах, проте бездоганна гра воротарів команд, а деколи елементарний нефарт чи негаразди з технічною підготовкою не дозволяли їй досягти мети. На останніх хвилинах рівняни спробували перевести гру до зони суперника, проте прикре вилучення Бикова (порушення знову зафіксував арбітр з Рівного) перекреслили їх сподівання на позитивний результат.
        Матч проти «Явора» перенесений чере зайнятість гравців яворівської команди на виборах президента, про що вони повідомили оргкомітет.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (09-02-2010 09:04 GMT+2)

ЮРША

Луцьк
07-02-2010 16:04 GMT+2 - #64025 Цитировать выделение

«Фаворит» Рівне — ХК «Львів» — 5:3 (1:2, 3:1, 1:0)

14-02-2010 20:10 GMT+2 - #64731 Цитировать выделение

Почему у ХК Луцк нет своего сайта?И когда можно прийти посмотреть ваши тренировки?

ЮРША

Луцьк
15-02-2010 10:59 GMT+2 - #64766 Цитировать выделение

«Ротор» Хмельницький – ХК «Луцьк» — 1:11 (1:5, 0:2, 0:4).
        58:43 – Кристін (Подзізей) – 1:11

«Ротор»: Лановий, Киндюк – Железнов, Жвакін – Садовий, Безпалько – Мамонтов – Оган, Кондак – Вавринчук – Катриченко, Олексійчук.
        «Луцьк»: Тітов С., Бондар, Мажар, Косинюк, Трофимчук Вас., Попов, Русанов – Бесараб – Вершецький, Кристін – Руденко – Подзізей, Басараб – Тарасенко – Тітов Д.

Штраф: 4- 0
        Судді: Сергій Мандзій, Ігор Волховський (Хмельницький).
        Хмельницький. Ковзанка «Льодовий період». 14 лютого. 20 глядачів.

Після важкої домашньої перемоги над опонентом в першому колі до цього поєдинку лучани поставились зосереджено. Гравці дисципліновано виконували тренерські настанови на майданчику менших розмірів, де на перший план виходить індивідуальні майстерність та чуття. Гості намагалися не створювати тисняву на льоду – при атаках на червоній лінії залишалися захисники команди (протягом матчу на майданчик вони виходили у різних варіаціях), перекриваючи супернику простір для контратак, а при обороні на червоній лінії залишалися чергувати крайні нападники, готові піти у відрив після перехоплення шайби гравцями, котрі обороняються. Тільки центральні нападники грали від воріт до воріт. Така тактика в підсумку і принесла переконливий результат.
        Знову згадав про свої бомбардирські навики Сергій Русанов, котрий закинув чотири шайби. Причому, всі чотири – після перехоплення чи відбору шайби у суперника. Його партнери по ланці закинули ще чотири шайби. Втретє в сезоні хет-триком відзначився Вадим Бесараб.
Ще один хет-трик у матчі в активі Сергія Кристіна, котрий тричі забивав після пасів партнера по ланці Олександра Подзізея. Мав забивати і центрфорвард цієї ланки Олександр Руденко, але шайба після його кидків у ворота не йшла, причому одного разу вона влучила у хрестовину воріт.
        Не забили цього разу нападники третьої ланки. Однак діяли вони не менш активно за інших і воротаря господарів турбували нерідко, хоча і грали в такому сполученні вперше та й часу на майданчику проводили менше за товаришів по команді.
        Хмельничани майже не мали можливостей пробити Сергія Тітова, хоча кидків по воротах нашого голкіпера було не так вже й мало, але всі вони читалися і майстерно нейтралізовувалися. Шкода тільки, що сухим цю гру Тітов-батько не завершив. Наприкінці першого періоду після кидка Беспалько шайба пролетіла над воротами та від загороджувальної сітки, яка заміняла скло, зрикошетила прямісінько на спину воротаря та сповзла у ворота.
        Варто відзначити впевнену роботу пари місцевих арбітрів – без упередженості та кваліфіковано.

Добавлено (6 ч. 37 мин.) :
11-12 лютого в Луцьку на ковзанці «Снігова королева» відбувся турнір серед дитячих команд клубів за місцем проживання. В змаганнях приймали участь діти до 16 років. Всього грало 6 команд. На першому етапі вони сформували 2 групи. Зважаючи на нечисельні склади команд, матчі тривали в 3 періоди по 10 хвилин.
Група А. «Лучеськ» (Київський майдан), «Атлет» (центр), «Юність» (Привокзальний район).
«Лучеськ» — «Юність» — 1:2
«Юність» — «Атлет» — 0:4
«Атлет» — «Лучеськ» — 9:0.
1. «Атлет» — 4 очки, 2. «Юність» — 2, 3. «Лучеськ» — 0.
Група Б. «Олімпія» (33 квартал), «Білий м'яч» (Завокзальний район), «Одісей» (40А квартал).
«Олімпія» — «Одісей» — 10:1
«Одісей» — «Білий м'яч» — 5:5
«Білий м'яч» — «Олімпія» — 2:3.
1. «Олімпія» — 4, 2. «Білий м'яч» — 1 (7:, 3. «Одісей» — 1 (6:15).
Після матчів в групах відбулися стикові матчі.
Матч за 5-6 місця. «Лучеськ» — «Одісей» — 0:6.
Матч за 3-4 місця. «Юність» — «Білий м'яч» — 0:9.
Фінал. «Атлет» — «Олімпія» — 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1).
В матчі за 3-є місце в третьому періоді команда «Білий м'яч», лідером в якій був Сергій Савчук, син Юрія Савчука, в третьому періоді грала без воротаря з 6-м польовим гравцем. А у фінальній грі фаворитами вважали «Атлет». В його складі грали колишні учні хокейної школи, з яких Володимир Бутовець та В'ячеслав Сух залучалися до ХК «Луцьк» в товариських матчах. Але грамотна гра «Олімпії» від оборони дозволила їй в середині першого періоду відкрити рахунок. «Атлет» зумів зрівняти рахунок а 20 секунд до фінального свистка. Але вже на 36-й секунді овертайму знову пропустив контратаку суперника.
Переможцями змагань стали: Владислав Горенюк (13 років), Ілля Савчук (13), Євген Воробйов (13), Андрій Жабський (16), Максим Гераськін (13), Антон Ковальчук (14), Сергій Приймак (10), Юрій Ковальчук (15), Андрій Снітко (13), Антон Якубишин (15).
Обслуговували матчі тренери хокейної школи, гравці ХК «Луцьк» Андрій Вершецький та Сергій Русанов. Організатори змагань: Луцький міськспорткомітет та міський центр «Спорт для всіх». Голова оргкомітету Віталій Юр висловив подяку голові Федерації хокею Волині Юрію Савчуку за безкоштовний лід та допомогу з інвертарем для учасників змагань.
Звичайно, рівень гри не був високим, але підкупав азарт, з яким змагалися діти за перемогу.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (15-02-2010 17:36 GMT+2)

Гость

16-02-2010 20:56 GMT+2 - #64995 Цитировать выделение

когда можно прийти посмотреть ваши тренировки?

anver

Lutsk
17-02-2010 00:51 GMT+2 - #65011 Цитировать выделение

Тренировка будет 18.02.10 в 8.00 на «Снежной королеве»

17-02-2010 09:09 GMT+2 - #65021 Цитировать выделение

20 лютого. «Експрес» — «Луцьк» у Львові.
21 лютого. «Червоноград» — «Луцьк» у Новояворівську.
27 лютого. «Луцьк» — «Олімпія» в Луцьку (9.30).
28 лютого. «Еней» — «Луцьк» в Новояворівську.
7 березня. «Луцьк» — «Подоляни» (8.30). в Луцьку
Ще є гра «Луцьк» — «Явір» в Луцьку. Дата уточнюється.
В Луцьку домашні матчі грає «Фаворит» Рівне.
20 лютого. «Фаворит» — «ВІМ-Беркут» (8.30)
27 лютого. «Фаворит» — «Експрес» (7.30)

ЮРША

Луцьк
20-02-2010 22:36 GMT+2 - #65479 Цитировать выделение

«Експрес» Львів — ХК «Луцьк» — 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
53:00 — Чеканцев — 6:1
Арбітри: В.Мочніков (Львів), А.Аляєв (Луцьк), І.Воховський (Хмельницький).

Гра пройшла із солідною перевагою господарів поля. Хоча відкрити рахунок вдалося Луцьку — після передачі Вершецького з-за воріт Бесараб розстріляв Козачука. Проте, залізничники досить швидко відігралися — дальній кидок Волинського від синьої лінії застав зненацька досвіченого Тітова (Волинський забив волинянам). Надалі саме Тітов раз за разом рятував команду від пропущених шайб. Гол Кравціва в середині другого періоду (він дотиком ключки змінив напрям польоту шайбу після кидка того ж таки Волинського) в принципі ще залишав надію на сприятливий результат для луцької команди. Був навіть нетривалий період, коли лучанам навіть вдалося перехопити ініціативу та органіувати штурм воріт суперника при грі 5 на 4. В цей час був спірний момент, коли шайба чи то перетнула лінію воріт Козачука, чи не перетнула — арбітри вирішили, що голу не було.
Наприкінці другого періоду після обопільного вилучення команди грали 4 на 4. Час періоду спливав, лучани подумки вже готувалися до перерви і просто проспали стрімкий рейд Кравціва, котрий завершився невідпорним кидком під перекладину. Коли ж на самому початку заключної третини гри Кравців втретє пробив Тітова, надія на очки згасла. «Луцьку» залишалося боротися тільки за різницю шайб в особистих зустрічах. Але «Експрес» настільки розігнався, що зупинити його було вже неможливо.
Слід визнати, що в цьому поєдинку «Експрес», який грав двома п'ятірками, був на голову вищим за нашу команду. Провалили гру і перша трійка нападу (Русанов — Бесараб — Вершецький) — три пропущені шайби, і перша пара захисників (Бондар — Мажар) — 5 пропущених голів. Друга трійка (Кристін — Руденко — Подзіей) пропустила дві шайби в рівних складах, та ще одну при грі 4 на 4 без Кристіна. Тільки третя трійка (Вк.Трофимчук — Тарасенко — Д.Тітов) залишила майданчик без «мінусів», а друга пара захисників (Вас.Трофимчук — Гізеке) завершила свій мікроматч внічию 1:1.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (22-02-2010 17:07 GMT+2)

ЮРША

Луцьк
21-02-2010 22:23 GMT+2 - #65667 Цитировать выделение

ХК «Червоноград» — ХК «Луцьк» — 1:7 (1:3, 0:3, 0:1)
Штраф: 6 – 7

«Еней» Дрогобич – ХК «Луцьк» — 2:7 (1:3, 1:3, 0:1)
Штраф: 0 – 0

Після цих перемог ХК «Луцьк» фактично забезпечив собі мінімум третє місце (для цього достатньо однієї перемоги в трьох заключних поєдинках, один яких – проти тернопільських «Подолян» на власному майданчику). Однак, завдання на сезон команда ставила собі більш максимальні. Для досягення другого місця лучанам необхідно перемагати в усіх матчах, що залишилися. А от для першої сходинки цього вже буде замало – потрібно, щоб і львівський «Експрес» втратив очки.
        Ймовірно, що переможець цьогорічної першості в ЗАХЛ визначиться наступних вихідних. В суботу в Луцьку «Фаворит» прийматиме «Експрес», а після цього поєдинку відбудеться надзвичайно важливий матч: «Луцьк» — «Олімпія». В неділю «Експрес» гратиме проти «Явора». Причому, не виключено, що прийматимуть суперника залізничники на його ж майданчику через погодні умови.