Форуми 1. ХоккейЛюбительский хоккейХК "Луцьк" та ВФХ

ЮРША

Луцьк
05-05-2009 11:32 GMT+2 - #48027 Цитировать выделение

1 – 2 травня ХК “Луцьк” провів два товариські матчі з командою Поліського Університету (м.Пінськ, РБ). До Білорусії лучани виїзджали в неповному складі, посилившись трьома білоруськими легіонерами (Аляксєй Пєтрусєнко, Сяргєй Астровскій та Сяргєй Яромчік). Дебютували в складі команди Ілля Басараб та Валерій Колос.
Матчі проходили без вилучень. Порушення каралися штрафними кидками. Обслуговували зустріч місцеві арбітри.

Поліський університет – ХК “Луцьк” – 7:5 (3:1, 1:2, 3:2). Каток університету. 1 травня.
        ХК “Луцьк”: М.Бащук – О.Бондар, В.Бессараб, Ю.Савчук, П.Мажар – А.Вершецький, С.Русанов, А.Пєтрусєнко, С.Кристін, Л.Тарасенко, С.Яромчік, І.Басараб, В.Колос.
        Голи: 1:0, 1:1 – Бессараб, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2 – Вершецький, 4:3 – Вершецький, 5:3, 6:3, 6:4 – Русанов, 7:4, 7:5 – Русанов.
        Буліти: 8(3) – 2(0). Не реалізували буліти Вершецький та Пєтрусєнко.

ХК “Луцьк”: М.Бащук — О.Бондар, В.Бессараб, С.Астровскій, П.Мажар — А.Вершецький, С.Русанов, А.Пєтрусєнко, С.Кристін, Л.Тарасенко, Ю.Савчук , С.Яромчік, І.Басараб, В.Колос.
        Голи: 1:0, 1:1 – Вершецький (Русанов), 2:1, 2:2 – Пєтрусєнко (Русанов), 3:2, 4:2, 4:3 – Русанов (Вершецький), 5:3, 6:3, 6:4 – Тарасенко, 6:5 – Вершецький (Пєтрусєнко, Русанов), 6:6 – Русанов (Пєтрусєнко), 6:7 – Русанов (буліт), 7:7, 7:8 – Русанов, 7:9 – Русанов, 8:9, 8:10 – Вершецький (Русанов).
        Буліти: 8(4) – 3(1). Не реалізували буліти Вершецький та Русанов.

Автор цього повідомлення, на жаль, до Пінська вибратись не зміг. Всі статистичні дані повідомив Сергій Русанов з допомогою Вадима Бессараба.
        До створення сайту ХК “Луцьк” новини із життя команди читайте на цій гілці.

генка

Kiev
08-05-2009 09:32 GMT+2 - #48302 Цитировать выделение

ЮРША з Перемогою! Продовжуй — дуже цікаво. Порада: Напиши приватного листа Josh, та зроби БЛОГ «ХК «Луцьк» та ВФХ», який буде зверху у правому куті, де БЛОГ «ХК «Донбасс»

Зема — главное не сцы.(к\ф 9-рота)

ЮРША

Луцьк
12-05-2009 10:13 GMT+2 - #48525 Цитировать выделение

генка: зроби БЛОГ «ХК «Луцьк» та ВФХ», який буде зверху у правому куті,

Я так вважаю, що про блог варто подумати ближче до нового сезону. Приблизно, у вересні.

генка

Kiev
12-05-2009 10:51 GMT+2 - #48531 Цитировать выделение

ЮРША можливо. А яки плани у ХК Луцьк на майбутній сезон?

ЮРША

Луцьк
14-05-2009 11:02 GMT+2 - #48598 Цитировать выделение

генка: А яки плани у ХК Луцьк на майбутній сезон?

Головне — що команда існуватиме, удосконалюватиметься і буде грати. Пріоритет — Західна аматорська ліга. Можливо, Біловезька ліга. Про участь в ЧУ мова не йде. В березні відкрили хокейну школу. От коли підросте гідна молодь, тоді й можна буде підняти питання про професійний статус команди.

ЮРША

Луцьк
21-05-2009 12:48 GMT+2 - #49051 Цитировать выделение

16 та 17 травня ХК “Луцьк” знову вирушав до Білорусі на товариські матчі. В складі луцької команди грали воротар Микола Бащук, польові гравці Володимир Бутовець, Олександр Бондар, Вадим Бесараб, Андрій Вершецький, Сергій Русанов, Едуард Попов, Павло Мажар, Сергій Кристін, Юрій Савчук, Сергій Савчук, Василь Трофимчук, Віктор Трофимчук, Ілля Басараб, Леонід Тарасенко, Дмитро Тітов та Юрій Лотиш.
В перший день суперниками лучан були хокеїсти-аматори Пінська. В напруженій боротьбі гості з України виявилися сильнішими – 7:5 (шайби в лучан закидали – Бессараб-2, Вершецький-2, Тарасенко, Русанов, Тітов). Гра проходила в три періоди по 30 хвилин брудного часу.
Наступного дня ХК “Луцьк” грав в Пружанах Брестської області. Суперник лучан – ХК “Пружани” – срібний призер Біловезької ліги (переможці – хокеїсти Житомира). Проти гостей з Луцька господарі виставили другий склад, підсилений гравцями основної команди – В.Гатальським, А.Косинюком, А.Чугаєвичем та А.Антоновим (воротар).
Початок зустрічі був за лучанами – двічі з подач Русанова та Вершецького відзначився Бесараб. Господарям зусиллями Гатальского вдалося було зрівняти рахунок, однак тут же знову свою команду вивів вперед Вершецький з пасу Русанова. Але пружанська команда таки схилила чашу терезів у свою сторону – 4:3. Та ненадовго – через три хвилини вихід два в один реалізували Русанов (гол) та Вершецький (пас).
За сім хвилин до завершення матчу господарі знову виходять вперед. Втримати перевагу їм, однак, не вдалося. За три хвилини до фінальної сирени Русанов випередив воротаря суперника, котрий необачно залишив ворота, та відпасував на Бессараба, котрий переправив шайбу у вже порожні ворота. Остаточний рахунок – 5:5.
Після ігрового часу команди вирішили позмагатися в серії булітів. Точнішими були хокеїсти Пружан – 3:1. Єдиний буліт в Луцька реалізував Едуард Попов.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (22-05-2009 12:14 GMT+2)

ЮРША

Луцьк
09-06-2009 10:55 GMT+2 - #49945 Цитировать выделение

6 червня в Калуші відбувся хокейний турнір, організований ХК “Ватра” з Нового Роздолу та присвячений пам’яті гравця цієї команди Сергія Куч. 8 команд Західної України в матчах на виліт визначали володаря головного призу. Тривалість матчів – 2 періоди по 15 хвилин, 3-й період – 20 хвилин. Фінал – 2 періоди по 20 хвилин, 3-й період – 25 хвилин. Час — брудний.
¼ фіналу.
“Ватра” Новий Розділ – “Червоноград” – 16:1
“Явір” Яворів – “Львів” – 1:1, буліти 4:3.
“Еней” Дрогобич – “Олімпія” Калуш – 0:6.
“Луцьк” – “Беркут” Львів – 6:2.

“Луцьк” – “Беркут” – 6:2 (3:0, 2:0, 1:2).
7хв. – Русанов – 1:0;
9хв. – Русанов – 2:0;
14хв. – Русанов – 3:0;
24хв. – Басараб (Вікт.Трофимчук) – 4:0;
26хв. – Бондар (Вершецький) – 5:0;
31хв. – Бондар (Русанов)більш. – 6:0;
36хв. – С.Семенович (О.Семенович) – 6:1;
41хв. – Сивий – 6:2.

Відзначаю першу шайбу дебютанта команди Іллі Басараба.

½ фіналу.
        “Ватра” – “Олімпія” – 7:1.
        “Луцьк” – “Явір” – 2:0.

“Ватра” – “Олімпія” – 7:1 (1:1, 3:0, 3:0).
         8хв. – Кушлик – 0:1;
        11хв. – Боян – 1:1;
        17хв. – Микула , більш.– 2:1;
        24хв. – Боян– 3:1;
        25хв. – Кравець – 4:1;
        32хв. – Ромашин – 5:1;
        35хв. – Бас, більш. – 6:1;
        47хв. – Мартинюк, більш. – 7:1.

Приємно здивували юні хокеїсти Калуша на чолі з дядьком-наставником Ростиславом Дорошем. В чвертьфіналі вони в одну калитку переграли дрогобичан. В цьому ж поєдинку “Олімпія” трималась перший період . Навіть відкрила рахунок – вихід сам на сам реалізував Юра Кушлик. Переломними стали дві шайби підряд в другому періоді. Юні калушани продовжували дисципліновано і грамотно грати проти матьорого суперника, але віри в очах вже не було. Мій прогноз – за рік-другий ці хлопці реально боротимуться за перші місця в аматорській лізі. Можливо, і в змаганнях вищого рівня.

“Луцьк” – “Явір” – 2:0 (0:0, 1:0, 1:0).
        23хв. – Кристін – 1:0;
        32хв. – Русанов – 2:0.

Принципова гра призерів ЗАХЛ – 08/09. Про напруженність поєдинку свідчать три обопільні вилучення. Вирішальним фактором, мабуть, стала бездогання гра Тітова у воротах. При приблизно рівній кількості гольових моментів лучани таки змогли двічі пробити воротаря суперника, а от Тітов був непробивним.

Фінал.
        “Ватра” – “Луцьк” – 2:2 (1:1, 0:1, 1:0). Буліти – 3:2.
        13хв. – Микула , менш. – 1:0;
        19хв. – Вершецький – 1:1;
        25хв. – Вершецький – 1:2;
        47хв. – Кравець – 2:2.
        Буліти:
        Подзідзей – 0:0; Боян – 1:0;
        Попов – 1:0; Ромашин – 1:0;
        Савчук – 1:1; Кравець – 2:1;
        Русанов – 2:2; Микула – 2:2;
        Руденко – 2:2; Поглод – 3:2.

Вже через півгодини після півфіналу лучани виходили на лід на вирішальний поєдинок проти “Ватри”. Новороздільська команда мала часу на відпочинок на півтори години більше. До того ж, суперниками організаторів турніру на шляху до фіналу змагань були команди менш сильні. Не дивно, що фінальна гра розпочалася з їх атак. Але знову на висоті був захист луцької команди з Сергієм Тітовим на останньому рубежі. Новороздільцям таки вдалося відкрити рахунок, але якраз тоді, коли цього найменше очікували. “Луцьк” отримав право на гру в більшості та пропустив контратаку суперника.
        Однак, ще в першому періоді Андрій Вершецький зрівнює рахунок. А на початку другого він же виводить лучан вперед. Щоб уявити цей гол, згадайте фільм “Пригоди Електроніка”, коли Сироєжкін закидав вирішальну шайбу. В цьому матчі зіштовхнулися два захисники “Ватри” та їх воротар. Вершецький зумів вибратися з цієї купи-мали і вразити порожні ворота.
Згодом після кидка Русанова шайба влучила у верхню сітку воріт та вилетіла з них – лучани переможно підняли руки вгору, але арбітри гол не зафіксували.
В третьому періоді “Ватра” влаштувала справжній штурм на ворота лучан. І таки змогла встановити рівновагу – 2:2. Надалі новороздольці продовжували штурм, а лучани відповідали гострими контратаками. Але володаря головного призу довелося визначати в серії булітів.
В “Луцька” з п’яти штрафних кидків влучними виявилися два – Юрія Савчука та Сергія Русанова. Суперники реалізували на один кидок більше і стали переможцями змагань.
По закінченні турніру були вручені індивідуальні призи та медалі. Вже традиційно приз кращого воротаря був вручений Сергію Тітову. Приз кращого захисника здобув Ігор Британ з “Явора”. А кращим нападником визнали Руслана Кравця з “Ватри”.
Срібні нагороди отримали Сергій Тітов, Вадим Бессараб, Павло Мажар, Олександр Бондар, Андрій Вершецький, Сергій Русанов, Едуард Попов, Віктор Ніколайчук, Олександр Подзідзей, Сергій Кристін, Олександр Руденко, Василь Трофимчук, Юрій Савчук, Леонід Тарасенко, Віктор Трофимчук та Ілля Басараб.
Володарями головного призу та золотих медалей стали Артур Гайсин (воротар), Володимир Мартинюк, Віктор Іванів, Артур Бронніков, Павло Поглод, Михайло Шиманський, Андрій Блюс, Олег Летенко, Олександр Боян, Ігор Теліжин, Роман Кравець, Андрій Ромашин, Андрій Бас, Едуард Гоян.

ЮРША

Луцьк
08-08-2009 16:29 GMT+2 - #51884 Цитировать выделение

8 серпня в Луцьку відбувся турнір з хокею на роликах. В гості до ХК «Луцьк» приїхали дві львівські команди — ХК «Львів» та «Беркут», та команда з Києва, яка назвалася «Республіка». Матчі проходили по 2 періоди по 20 хвилин брудного часу. Грали 4х4. Результати ігор подані нижче. Про склади команд, гадаю, згадувати потреби немає, адже вони були більше, ніж експериментальні.
1. ХК «Луцьк» — «Беркут» — 5:1 (1:0).
2. ХК «Львів» — Київ — 0:3 (0:1).
3. Київ — «Беркут» — 7:0 (3:0).
4. ХК «Луцьк» — ХК «Львів» — 4:3 (2:1).
5. ХК «Луцьк» — Київ — 2:5 (2:2).
6. ХК «Львів» — «Беркут» — не відбувся (дві львівські команди об'єдналися і вийшли на гру проти киян; результату не фіксували).

До речі, за Київ грали деякі гравці юніорської збірної України.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (29-08-2009 13:16 GMT+2)

ЮРША

Луцьк
29-08-2009 13:13 GMT+2 - #52761 Цитировать выделение

Днями ХК «Луцьк» в неповному та ненайсильнішому складі провів товариський матч в Житомирі. Господарі були представлені виключно місцевими вихованцями. «Київський легіон» житомирської команди в цей час грав на турнірі в Севастополі. По ходу матчу лучани програвали 1:3, проте підсумковий рахунок — 6:5 на користь «Луцька».
В Луцьку ж тривають роботи по підготовці до нового сезону льодового катка, який дещо модернізується. Тому свого льоду ХК «Луцьк» поки немає.

Гость

29-08-2009 13:36 GMT+2 - #52762 Цитировать выделение

Если нет льда и есть желание приглашаем ХК«Луцк» в Киев Готовы сразиться! 80674465010 Сергей

14-09-2009 12:22 GMT+2 - #53731 Цитировать выделение

Минулими вихідними ХК «Луцьк» гостював у Калуші. В суботу ввечері лучани провели насичене тренування, а в неділю зранку зіграли товариську гру з місцевими вихованцями Ростислава Дороша, котрі також готуються до нового сезону в ЗАХЛ. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь господарів майданчика. Але нехай рахунок не розслабляє конкурентів «Луцька». По-перше, не всі найсильніші гравці команди були присутні — зокрема, не брав участі у цьому міні-зборі головна ударна сила лучан Сергій Русанов, не було також гравців першої п'ятірки минулого сезону Віктора Трофимчука та Олександра Бондаря, був відсутній і Олександр Подзідзей — нападник другої ланки. По-друге, дається взнаки відсутність постійної практики катання на льоду. По-третє, гравці випробовували себе на незвичних позиціях, і не в кожного з першого разу вийшло. Ну і в суботу ввечері насиченим було не тільки тренування... До того ж, з травмою руки грав воротар лучан Сергій Тітов.

Що стосується другої команди «Луцька», то наразі для її створення бракує кадрів. Ще минулого сезону тренувалися команди «Зубри» та «Вопак», але чи продовжать вони існування надалі, я не впевнений. Та й в них була купа кадрових проблем. Зокрема, не було воротарів.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (14-09-2009 14:52 GMT+2)

Igor@91

Калуш
19-09-2009 14:02 GMT+2 - #54061 Цитировать выделение

Ми в неділю граємо з Львовом товариську!

Гость

25-09-2009 00:08 GMT+2 - #54318 Цитировать выделение

Гость

25-09-2009 16:09 GMT+2 - #54364 Цитировать выделение

Гость

25-09-2009 18:33 GMT+2 - #54386 Цитировать выделение

Гость: javascript:addtxt('ЮРША')приезжайте в Киев на игру.у нас есть лед по Субботам 10.00 утра.Каток оболонь.мы уже созванивались летом но дело до договоренности так и не дошло.звоните 80674465010.

Гость: У вас в Луцке проходят мини-турниры?Если не получится в Киев приехать то мы можем приехать в Луцк.Было бы интересно собрать 3-4 команды на турнирчик.

Лід в Луцьку почнуть заливати орієнтовно 15 жовтня. А питаннми виїзду-запрошень я не володію. Хоча ваші пропозиції і будуть доведені до команди.

ЮРША

Луцьк
25-09-2009 18:36 GMT+2 - #54387 Цитировать выделение

Попереднє повідомлення моє — не звернув увагу на те, що минув термін моєї попередньої реєстрації

ЮРША

Луцьк
12-10-2009 16:49 GMT+2 - #55674 Цитировать выделение

Поки головний тренер ХК «Луцьк» Андрій Аляєв та автор цих рядків перебували у Львові на зустрічі представників команд-учасниць ЗАХЛ, ХК «Луцьк» під керівництвом нового старшого тренера Сергія Бєлих провів товариський матч у дружньому Пінську. Суперниками лучан була місцева аматорська команда.
Пінськ — Луцьк — 3:10 (1:2, 0:2, 2:6).
Луцьк: С.Тітов; Бондар-Мажар, Бесараб-Русанов-Вершецький; Попов-Вас.Трофимчук, Руденко-Кристін-Павловіч; Якимчук-Ніколайчук, Ю.Савчук-Басараб-Вікт.Трофимчук; С.Савчук.
Голи: 1:0; 1:1 — Руденко (Русанов); 1:2 — Русанов (Бесараб); 1:3 — Русанов (Бесараб); 1:4 — Вершецький (Бондар); 1:5 — Русанов (Бесараб); 1:6 — Русанов (Вершецький); 1:7 — С.Савчук; 1:8 — Русанов (Вершецький), 1:9 — Руденко; 2:9; 3:9; 3:10 — Вершецький (Русанов).
Луцьк грав бойовим складом. Відсутні були тільки представники 2-ї п«ятірки Штефан Гізеке — наш німецький легіонер, котрий працює на луцькому заводі «Кромберг енд Шуберт Україна», та Олександр Подзідзей (його підмінив Павловіч), а також нападники третьої ланки Тарасенко та Кузьмін. Відзначаю перший гол Сергія Савчука за дорослу команду та повернення на лід після травми Сергія Якимчука.
В п'ятницю відбулися збори команди. На них було прийнято рішення прийняти в команду гравців «Зубрів» Іллю Басараба, Андрія Матящука, Юрія Лотиша, Андрія Кримуся, юних вихованців місцевої школи Сергія Савчука та Володимира Бутовця. Загальна чисельність команди досягла 32-х чоловік, котрі будуть заявлені на цей сезон. Зрозуміло, що гратимуть тільки найсильніші. А визначати склад на матчі буде тренерська рада в складі тренерів команди Андрія Аляєва та Сергія Бєлих, граючого тренера Сергія Русанова, капітана команди Вадима Бесараба та гравця Олександра Подзідзея.
Були розглянуті також технічні питання.

Андрей Валер

Харьков
12-10-2009 16:52 GMT+2 - #55676 Цитировать выделение

планируется ли на базе ХК «Луцьк» создать детскую секцию? Какого года ребят планируете набирать?

ЮРША

Луцьк
12-10-2009 17:17 GMT+2 - #55679 Цитировать выделение

При ХК «Луцьк» дитяча школа вже працює з березня цього року. Є групи трьох вікових категорій. Планується закупити дитячі комплекти хокейної форми для дітей, чиї батьки не можуть цього зробити самі.