Танчик: как так 0-4 а потом 3-2 раскажите об игре что случилось в первой игре

Что случилось........да обыграли нас просто и все. Очень приличная команда, хорошо построена игра. Быстрые игроки, отличный вратарь. Чемпионат обещает быть интересным.
«Галицькі Леви» — «Донбас 2001» 4-2 !!! ПЕРЕМОГА!
13-10-2012 22:16 GMT+2
молодчики!
татусь
14-10-2012 17:37 GMT+2
" Галицькі Леви» — «Донбас-2001«- 2-2, по булітах 1-0, виграли ЛЕВИ!!! Важка гра, але свого досягли!

11-11-2012 14:16 GMT+2
по вчерашней игре до сих пор инфы нет ......

11-11-2012 15:38 GMT+2

Iskander: Насколько я знаю, Львам засчитали тех. поражение 5-0, они опоздали на игру

жаль если так , потеря очков на ровном месте .....
falcon
11-11-2012 16:04 GMT+2
Говорят, что Львы выехали на автобусе и в дороге что то произошло с этим авто... они просили перенести игру .Мож Льдинка что то прояснит. Жалко ребят, если тех.поражение.....
Это сообщение было отредактировано falcon (11-11-2012 16:38 GMT+2)
татусь
12-11-2012 11:57 GMT+2
[size=10px][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/font][/size][size=11px][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]У неділю на льодовій арені на вулиці міста Шалетт вКиєві команда Галицькі Леви 2001 впевнено переграла однолітків з Крижинкі. Матч пройшов приповному домінуванні галичан, однак в першому періоді господарі зуміли закинути шайбу. Однак, нашіюні хокеїсти продовжили гнути свою лінію. І в кінціперіоду Михайло Чіканцев-молодший зрівняв рахунок.У другому періоді Галицькі Леви вийшли в передзусиллями Дмитра Передерко, який вдало зіграв на добиванні. А в третьому періоді був встановленийостаточний рахунок поєдинку 3-1. Його всановилМихайло Чіканцев-молодший.

Суботній матч між командами так і не відбувся. Керівництвом нашої команди було відправлено листа з проханням про перенесення матчу у зв'язку з форс-можорниміобставинами. У нашої команди виникли проблеми з автобусом і гравці були терміновопересаджені на приватні автомобілі, але недалеко від Бродів, траса Львів-Київ була перекрита мітингувальниками і команда втратила багато часу, через що і запізнилася наперший матч. [/font][/size]