Автор Сообщение
афигеть
12-07-2021 15:49 GMT+2
Консультант державного проєкту «Велике будівництво» Юрій Голік показав на своїй сторінці у Facebook візуалізацію реконструкції спортивного комплексу «Метеор» у Дніпрі.

Зі старого об’єкта зроблять багатофункціональну спортивну арену та концертний майданчик. Зокрема, у «Метеорі» будуть відведені локації для баскетболу, волейболу, кіберспорту, хокею та інших видів спорту. Так, оновлена хокейна арена, наприклад, зможе вміщувати до 5800 глядачів.

Також варто зауважити, що за словами пана Голіка, уже оголошено тендер на розробку проєктної документації об’єкта. Точні терміни завершення реконструкції поки що не розголошуються.

Нагадаємо, що на початку 2021 року під час IV сесія VIII скликання Дніпропетровської обласної ради було прийнято рішення передати в комунальну власність спортивний комплекс «Метеор».

Тоді ж перший заступник голови Дніпропетровської облради Геннадій Гуфман підкреслив, що реалізація проекту з реконструкції спортивного об’єкта є пріоритетним завданням в регіоні на цей рік.
Suomi-Suomi
14-07-2021 19:36 GMT+2
шо там в харькове дворец спорта скоро отремонтирует пидорок зубко?
афигеть
20-09-2021 22:01 GMT+2
В понеділок, 20 вересня Президент Федерації хокею України Георгій Зубко зустрівся з головою Одеської обласної державної адміністрації Гриневецьким Сергієм щодо будівництва льодових арен в місті Одеса в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Під час зустрічі було обговорено будівництво великої льодової арени в місті. Одеса входить в топ-5 великих міст України, в яких планується побудова великих льодових палаців (3000 глядацьких місць). Також, місцева влада готує відповідну земельну ділянку під зведення малої льодової арени, як першочергової. Важливо, що до моменту запуску функціонування льодових арен, в Одесі буде створено хокейну дитячо-юнацьку спортивну школу.
джино
21-09-2021 10:45 GMT+2
так в Одессе стоит Дворец спорта, что там еще строить, играть нужно
великие строители, осваивать бабки хотят

афигеть
21-09-2021 14:38 GMT+2
Ніякий хуй не буде грати в «Дворце спорта», бо дуже дорогий там лід
джино
21-09-2021 14:41 GMT+2
а нахера ж реконструкцию делали? спиздить бабки? теперь снова что-то построим спиздим и скажем дорогой лед)))))
афигеть
21-09-2021 15:57 GMT+2
крім хокея є ще куча різних —болів, «Дворци спорта» не пустують
Suomi-Suomi
21-09-2021 20:56 GMT+2

в яких планується побудова великих льодових палаців (3000 глядацьких місць).

на 3 тысяч мест большая??? а на 20 тысяч это как называется?мкга большая?супер большая?

Важливо, що до моменту запуску функціонування льодових арен, в Одесі буде створено хокейну дитячо-юнацьку спортивну школу.

А ВОТ ЭТО ПО НАШЕМУ(по фхушному) — ЛЬДА НЕТ НО В ХОККЕЙ БУДЕМ УЧИТЬ ИГРАТЬ)))на асфальте а лучше по песку шайбу гонять)))

Добавлено (4 мин.) :

Ніякий хуй не буде грати в «Дворце спорта», бо дуже дорогий там лід

для тебя нищеброда и водка качественная дорогая )))ты перебейкой заливаешься))
Это сообщение было отредактировано Suomi-Suomi (21-09-2021 21:00 GMT+2)
афигеть
24-09-2021 16:17 GMT+2
Президент Федерації хoкею України Геoргій Зубкo зустрівся з гoлoвoю Дніпрoпетрoвськoї oбласнoї ради Микoлoю Лукашукoм та першим заступникoм гoлoви Дніпрoпетрoвськoї oбласнoї ради Геннадієм Гуфманoм щoдo будівництва нoвих льдoвих арен в рамках прoграми Президента України «Велике будівництвo».
«Підтримка та розвиток спорту є одним з пріоритетних напрямків роботи Дніпропетровської обласної ради. Наш регіон вже славиться видатними спортсменами: це і легкоатлети, і баскетболісти, і чемпіонки з академічного веслування. Треба рухатися далі і докласти зусиль, аби в області з’явилася ще й професійна хокейна команда» — розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
За результатами зустрічі, булo визначенo, щo містo Дніпрo пoдасть заявку на участь у прoграмі будівництва льoдoвих арен. Заявка буде пoдана на дві арени, аби лід з’явився і в місті, і в oбласті. Містo на Дніпропетровщині, в якoму з’явиться льoдoвий палац буде визначенo найближчим часoм.
«За oстанні рoки, Дніпрo пoказує висoкі результати. ДЮСШ вдруге пoспіль стає найкращoю спoртивнoю шкoлoю в Україні, а випускники займають пoзиції в лавах націoнальнoї збірнoї України», — прoкoментував Геoргій Зубкo.

«Дніпрoпетрoвська oбласть гідна мати прoфесійну кoманду, яка буде грати в чемпіoнаті України з хoкею. Ми зрoбимo для цьoгo все мoжливе», — сказав Геннадій Гуфман.
Suomi-Suomi
24-09-2021 18:03 GMT+2
юлю или тигипко напрягите создать команду в ухл.

Добавлено (38 сек.) :
а лучше вилкула! вилкул пускай докажет что он не жадный чувак

Добавлено (1 мин.) :


Добавлено (29 сек.) :

Это сообщение было отредактировано Suomi-Suomi (24-09-2021 18:06 GMT+2)