serg совершенно верно написал. А спонсор, который в прошлом году у судей красавался, ДЭМЗ (электрометаллургический), это часть ДМЗ, выкупленная Тарутовским Истилом. По крайней мере так было

Это сообщение было отредактировано Реня (16-10-2010 11:56 GMT+2)

16-10-2010 13:03 GMT+2 - #81035 Цитировать выделение

Реня: А спонсор, который в прошлом году у судей красавался, ДЭМЗ (электрометаллургический), это часть ДМЗ, выкупленная Тарутовским Истилом. По крайней мере так было

Только с точностью наоборот ДЭМЗ — это то что стало с Истилом, после того как оттуда Захур ушел.

Юрій

Бровари
16-10-2010 19:47 GMT+2 - #81047 Цитировать выделение

Реня Дякую !
На матчі ДЮСШ «Білий Барс» — «Сокіл-99» було присутні біля 150 глядачів. Це більше ніж на деяких матчах дорослого ЧУ. На матчі глядачам безкоштовно роздавали перший примірник газети Київського обласного осередку ФХУ «Хокей». Молодці ! Приходьте завтра на 2 —гу гру. Початок о 9 год. 30 хв.

Реня

Донецк
16-10-2010 19:57 GMT+2 - #81049 Цитировать выделение

Илья, может быть. Я не вникал, оно мне не надо. Но по-мойму в прошлом году была вывеска Истил, в этом я не обращал внимания. Может буду там презжать, тогда гляну

Киевлянин

16-10-2010 23:35 GMT+2 - #81061 Цитировать выделение

Тогда Истил (в последствии, ДЭМЗ) был спонсором ФХУ и эти нашивки были у судей

Юрій

Бровари
17-10-2010 20:05 GMT+2 - #81079 Цитировать выделение

ДЮСШ «Білий Барс» — «Сокіл-99» 2-16 І нажаль травму отримав лідер атаки Барса.

Ol_mak

Brovary
17-10-2010 20:35 GMT+2 - #81085 Цитировать выделение

Не просто травма, а перелом лучевой кости (от удара клюшкой).
Все-таки ребята с Сокола играли грязновато, что впрочем, не новость. >

Юрій

Бровари
18-10-2010 12:46 GMT+2 - #81117 Цитировать выделение

Із першого номера газети «Хокей» :

Максим Разумов — нова хокейна надія Броварщини
Героєм двох матчів команди «Білий Барс — ДЮСШ» проти «СДЮШОР-Крижинка», які закінчились із загальним рахунком 28-8 на користь команди, яка представляє в Чемпіонаті України серед гравців 1999 року і молодше Броварський район, став її капітан — Максим Разумов. Максим з дитинства мріяв стати хокеїстом. Він вже два роки як займається цим видом спорту. П'ятикласник навчається у броварській спеціалізованій загальноосвітній школі № 5. Захоплюється іноземними мовами. Хокей вибрав за його мужність, за те що на льодову арену виходять тільки справжні чоловіки. В майбутньому мріє стати професійним хокеїстом.

P.S. В останній грі проти «Сокола» він закинув 2 шайби, але нажаль не зміг дограти матч, через перелом руки. Бажаємо Максиму найшвидшого одужання і виходу на лід !

Добавлено (4 ч. 28 мин.) :
10 10 2010
Крижинка-95                  -                  БВУФК Білий Барс          2:7 ( 0:0 0:0 2:7 )
Это сообщение было отредактировано Юрій (18-10-2010 17:15 GMT+2)

Юрій

Бровари
19-10-2010 16:38 GMT+2 - #81195 Цитировать выделение

Із № 1 газети «Хокей» наклад якої 3000.0 примірників :

У майстрів хокею росте гідна зміна.
Двома матчами на льодовій арені ТРЦ «Термінал» дитяча команда «Білий Барс – ДЮСШ » стартувала у чемпіонаті України з хокею, серед хлопців віком до 12 років. В цій віковій категорії тут приймає участь п’ять команд. Юні броварські хокеїсти, які представляють місто Бровари і Броварський район. Приймали гостей із Києва, хокейну команду «СДЮШОР — Крижинка».
Матчам передувала клопітлива підготовча робота. Особливо добре попрацювали члени батьківського комітету. Тренер команди Костянтин Буценко, директор ДЮСШ відділу з питань фізичної культури і спорту Броварської РДА Любов Нагога, завуч Тетяна Філіпова, Президент ХК «Білий Барс» Віталій Федянін. Це перший чемпіонат для підростаючої зміни команди броварських майстрів гри на льоду.
Перед першим матчем відбулась урочиста церемонія відкриття, на якій були присутні перший заступник голови Броварської РДА Василь Кукшин , заступник голови Броварської РДА Микола Миронець, голова Київського обласного осередку ФХУ Віталій Федянін тошо. Вони поздоровили юних хокеїстів із початком чемпіонату і побажали їм вдалих стартів на льодових аренах. Капітан «Білого Барсу» Максим Разумов дав клятву юного хокеїста, в якій від імені гравців обох команд пообіцяв гідно нести це високе звання хокеїста. Василь Кукшин і Микола Миронець провели символічне вкидання шайби. Після чого розпочався матч. Не зважаючи на те. Що ігри проходили досить рано. В районі дев’ятої години у вихідні, на трибунах ТРЦ «Термінал» збиралось багато глядачів. Це батьки і родичі учасників, а також їх друзі і знайомі.
Спочатку було відчутно помітно хвилювання юних спортсменів, особливо це стосувалось малих «барсів», але згодом на льодовій арені розгорнулись справжні хокейні баталії. Вже на другій хвилині першого періоду Максим Разумов закидає першу шайбу. Через хвилину Ярослав Краєвський подвоює рахунок. До першої перерви у воротах «СДЮШОР — Крижинка» побувало ще дві шайби. В другому періоді гравці «Білого Барсу ДЮСШ» закинули ще три, довівши загальний рахунок до розгромних 7-0.
По перерві вони мабуть трохи заспокоїлись і втомились, дозволивши супернику оговтатись від цього натиску. Правда для цього юним киянам довелось пропустити у власні ворота ще чотири шайби. За чотири хвилини до закінчення матчу, гостям вдається «розмочити» воротаря господарів Андрія Любимова. Після цього київські хокеїсти відігрують ще дві шайби. Але все таки останнє слово було за «барсами». Артем Козієнко ставить перможну крапку – 12:3. Героями зустрічі стали Максим Разумов, який закинув шість шайб і Андрій Любімов. Впевнена перемога хокеїстів із Броварщини. Щоб ця подія запам’яталась надовго, силами батьківського комітету було організовано «солодкий » стіл в одному з кафе «Терміналу».
Наступного дня відбувся повторний поєдинок. Знову молоді кияни нічого не могли протиставити швидкості і напору «Білого Барсу ». На відміну від попереднього матчу, того дня на майданчику вирували справжні пристрасті. Дійшло навіть до того, що декілька разів ледь не розпочинались справжні сутички. Довелось втрутитись суддям і тренерам обох команд. Знову більш ніж впевнену перемогу отримали господарі майданчика. Загальний рахунок – 16-5 на їх користь. Найбільше шайб – чотири. Закинув капітан «Білого Барсу» Максим Разумов. Дуже надійно діяв на лінії воріт 8-річний Денис Ладошкін. За результатами першого туру ХК «Білий Барс – ДЮСШ » посідає перше місце у турнірній таблиці. Попереду на хлопчаків чекають нові матчі і нові випробування.