Форуми 2. Офф-топикФутболСборная Украины

26-03-2024 16:00 GMT+2 - #190008 Цитировать выделение

added through (1 ч. 5 Хвилини) :
Головною подією весни, безумовно, було визначено матч національної збірної України проти Ісландії в кваліфікації до чемпіонату Європи-2024 року, із чим важко було не погодитись. Але поки ми готувались до вечірнього протистояння у Вроцлаві, геть у іншому регіоні відбувався не менш цікавий двобій. До столиці Азербайджану, міста Баку, на матч проти місцевої молодіжної збірної завітали футболісти збірної України віком до 21 року.
І завітали не з порожніми руками, а з перемогою над суперниками в матчі першого кола кваліфікації до чемпіонату Європи-2025 на формально власному полі (1:0). Чим запам’яталась та гра? Тим, що три очки було здобуто завдяки шаленим зусиллям проти дуже непоступливого опонента. А до цього були ще чотири не менш визначальні перемоги, що й зумовило нашу першу сходинку у відбірковому квартеті.
На полі суперників грати було аж ніяк не легше, проте сценарій був приблизно таким самим. Україні був потрібен гол, і бажано швидкий, бо захист суперників ставав дедалі міцнішим із кожною наступною хвилиною. А ще в господарів був азарт ходити до контратак, під час однієї з яких ми ледь не пропустили від Ахундзаде, проте Нещерет урятував у ситуації один-на-один із форвардом.
Проте цей епізод мав місце вже на тлі нашого першого забитого м’яча, який стався на 25 хвилині. За прикладом національної збірної в матчі проти Боснії і Герцеговини, було розіграно комбінацію на правому фланзі штрафного поміж Очеретьком та Крупським, і простріл останнього потім у дальній перевів у один дотик Яцик.
Після цього грати стало значно легше, нехай і команда Саміра Алієва все одно не полишала спроби боротись за результат. М’яч майже не полишав ноги футболістів збірної України, тож зрештою вона забила вдруге наприкінці першого тайму за підсумком красиво розіграної комбінації перед чужим штрафним із пасом Брагару на Очеретька та відіграванням двох захисників перед ударом у правий кут від останнього.
На початку другого тайму Азербайджан ще трохи демонстрував бажання конкурувати з нашою командою, проте доволі швидко запал господарів удалось угамувати остаточно. Черговий м’яч, уже третій за ліком, і знову не без прямої участі Олега Очеретька. Цього разу гольову передачу він запустив із глибини правого флангу до центру штрафного, де Рубчинський без допомоги рук упорався з прийомом та другим доторком переграв воротаря в ближньому бою.
Після цього епізоду в грі настав повний спокій, бо ні в України, ані тим паче в Азербайджану, не було жодного стимулу влаштовувати справжній голепад. Кілька моментів команда Мельгоси біля воріт ще створила, але найближче до гола був лише Волошин, однак і він свої нагоди не використав. А потім почалась ротація з обох сторін, яка повністю вбила темп.
У наступному турі Азербайджан гратиме проти Люксембургу на виїзді, а Україна прийматиме Сербію.
Чемпіонат Європи U-21. Кваліфікація. Груповий етап. Група F. 12-й тур.
Азербайджан U-21 – Україна U-21 — 0:3

Голи: Яцик, 25, Очеретько, 40, Рубчинський, 56
Попередження: Сафаров, 42, Мамедов, 64
Азербайджан U-21: А. Рамазанов – Ахмедов, Дамадаєв, Гусейнов, Мамедов, Сафаров – Джафаров (Алієв, 60), Абдурахманов (Гасанзаде, 73), Сафаров (Рзаєв, 60), Велієв (Насірлі, 79) – Ахундзаде.
Україна U-21: Нещерет – Смоляков, Батагов, Салюк, Крупський – Яцик, Рубчинський (Павлюк, 86), Очеретько (Варфоломєєв, 74) – Волошин (Квасниця, 86), Краснопір (Горбач, 74), Брагару (Хлань, 57).
Арбітр: Даріо Бел (Осієк, Хорватія).
Стадіон: «Азерсун Арена» (Баку, Азербайджан).
Удари (у площину): 4 (2) – 15 (8 )
Кутові: 4 – 8
Офсайди: 1 – 1.

added through (1 мин.) :

added through (6 Хвилини) :
26 березня о 15:00 у Скоп'є у вирішальному матчі 3-го туру еліт-раунду відбору до Євро-2024 U-19 зіграли збірні України U-19 та Швейцарії U-19.
Українська збірна, яку влаштовувала навіть нічия, розгромила суперника з рахунком 3:0 і вийшла на чемпіонат Європи 2024!
Голи у другому таймі забили Геннадій Синчук та Матвій Пономаренко (дубль).
На 63-й хвилині Синчук перехопив м’яч біля чужого штрафного й влучив точно в дев’ятку, відкривши рахунок.
На 68-й хвилині після чудового закидання від Кревсуна форвард Матвій Пономаренко випередив кіпера й відправив м’яч у порожні ворота.
Згодом Матвій оформив дубль, скориставшись класним пасом Тараса Михавка із центра поля.
Синьо-жовті під керівництвом Дмитра Михайленка виграли усі три матчі групового раунду та набрали 9 очок з 9 можливих.
Фінальний раунд чемпіонату Європи пройде 15–28 липня в Північній Ірландії за участі 8 збірних. Жеребкування фінального турніру відбудеться 17 квітня в Белфасті.
Євро-2024 U-19. 3-й тур, Скоп'є (Північна Македонія)
Україна U-19 – Швейцарія U-19 – 3:0

Голи: Геннадій Синчук, 63, Матвій Пономаренко, 68, 77.
Україна U-19: Крапивцов, Гусєв (Стрюков, 90+1), Мельниченко, Михавко, Огарков, Гаджиєв (Тутєров, 90+1), Ващенко, Кревсун (Баденко, 84), Синчук, Пономаренко (Дубровний, 84), Маткевич (Цуканов, 71).
Швейцарія U-19: Хубер, Аншо (Манзанбі, 78 ), Огбус, Зайлер, Деме, Окафор (Джемалія, 54), Маркес, Кесслер (Ваттара, 69), Беней, Ліг (Люті, 54), Зе (Нілакандан, 54).
Попередження: Ващенко (64), Огарков (66), Пономаренко (72), Кревсун (73) — Окафор (15), Нілакандан (58 ), Аншо (77).

added through (6 Годинник 50 Хвилини) :
Минуло лише кілька днів після валідольного матчу нашої збірної у Боснії та Герцоговині. Ту зустріч «синьо-жовті» виграли завдяки двом голам наприкінці та вийшли до фіналу плей-оф кваліфікації Євро-2024. Суперник – Ісландія. У своїй півфінальній дуелі «вікінги» також якийсь час програвали, але в результаті розгромили команду Ізраїлю з рахунком 4:1. Ісландці лише раз виходили до фінальної стадії європейської першості (відбулося це у 2016 році), зумівши пробитися там до 1/4 фіналу. Такий результат можна вважати сенсаційним, адже Ісландія у групі обійшла Португалію, а у плей-оф залишила за бортом турніру Англію.
Порівняно з матчем у Зениці тренерський штаб Сергія Реброва зробив три перестановки у стартовому складі. На правому фланзі Зубкова замінив Циганков, який відновився після пошкодження, а в центрі замість Зінченка вийшов Маліновський. На позиції центрфорварда Довбика змінив герой боснійської зустрічі Яремчук, який записав у свій актив результативний удар та гольову передачу.
Українці активно розпочали зустріч, і незабаром після стартового свистка ривок Мудрика лівим флангом ледь не завершився неприємностями для гостей. Обидві команди на початку поєдинку агресивно грали у відборі, намагаючись накривати суперників під час прийому м'яча. В одному з епізодів Луніну довелося демонструвати реакцію після удару Торстейнссона. Був шанс відзначитися у Миколенка, який із напівлету не влучив у кут воріт.
«Синьо-жовті» володіли незначною територіальною перевагою та намагалися використати всю ширину поля для побудови своїх атак. А в середині першої половини зустрічі позиційна атака ісландців завершилася ударом Гвюдмундссона із центральної зони, після якого м'яч влетів у кут наших воріт. Знову «синьо-жовтим» слід було демонструвати характер. Знову на українських уболівальників чекали переживання. Адже гра проти суперника, який намагається втримати результат, не сильна сторона збірної України.
І українці посилили тиск на штрафний майданчик Ісландії. Міг зрівняти рахунок Судаков, з ударом якого впорався Вальдімарссон. Яремчуку ніхто не завадив відправити м'яч у ціль, але після наради з відеоасистентом арбітр зафіксував офсайд у Циганкова, який зробив передачу на форварда. У результаті на перерву команди пішли з мінімальною перевагою збірної Ісландії. Але для нас залишалася надія, адже оборона суперників не виглядала неприступною.
На початку другого тайму українці одразу почали нагнітати, навантажуючи штрафний майданчик суперників навісними та прострільними передачами. Ісландці не стали сідати на своїй половині поля та «зловили» стрімку контратаку. У її завершальній стадії гру на себе взяв Циганков, який з правого напівфлангу змістився у центр і пробив точно у кут.
Відчувши впевненість, «синьо-жовті» активно продовжували грати в атаку. По-справжньому гольових моментів біля воріт Ісландії не виникало, але наші футболісти тримали у постійній напрузі оборону «вікінгів». Бив з гострого кута Яремчук, але м'яч пролетів повз ціль, а з ударом Судакова зі штрафного впорався Вальдімарссон.
З часом ігрова перевага нашої команди стала тотальною. Відмінний шанс після закидання Бражка втратив Миколенко, який пробив поряд зі штангою. Але ісландці також не забували про атаки. Під час однієї з них Лунін ліквідував загрозу після удару Торстейнссона. А Гудбонсен після обрізки Забарного з хорошої позиції не влучив у ворота. Але то були епізоди, перевага була на боці збірної України. На щастя, під натиском наших атак ісландці не встояли. Перед штрафним Судаков відпасував м'яч під удар Мудрику, який відправив футбольний снаряд у ворота.
В останні хвилини основного часу ісландці безуспішно намагалися перевести матч до овертайму. Як і в поєдинку з боснійцями, нашу оборону посилив фактурний Таловєров. І рахунок більше не змінився.
Плей-оф до Євро-2024. Фінал
Україна – Ісландія – 2:1

Голи: Циганков, 54, Мудрик, 84 – А. Гудмундссон, 30
Попередження: Маліновський, 43, Зінчненко, 90+2 – Харальссон, 21, Інгассон, 56, Й. Гудмундссен, 90
Україна: Лунін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Бражко – Циганков (Таловєров, 88 ), Маліновський (Зінченко, 63), Судаков, Мудрик – Яремчук (Довбик, 72)
Ісландія: Вальдімарссон – Пальссон, Інгассон, Гретарссон, Торарінссон (Фінссон, 63) – Й. Гвюдмундссон, Харальдссон (Андерсон, 87), Траустассон, Торстейнссон (Еллертссон, 87) – А. Гудьонсен (Оскарссон, 63), А. Гудмундссон
Арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)
Стадіон: «Тарчинськи Арена» (Вроцлав, Польща)

added through (19 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (27-03-2024 00:24 GMT+2)

09-04-2024 22:09 GMT+2 - #190058 Цитировать выделение

Юнацька збірна України U-17 провела перший товариський матч з однолітками з Кіпру.
Українські футболісти (не старші 2007 р.н.) готується до фінальної частини Євро-2024 U-17, розпочала короткочасний збір, під час якого проводить два спаринги (9 та 11 квітня) з однолітками з Кіпру.
Саме острів’яни є господарями майбутнього чемпіонату Європи. Крім того, збірні України та Кіпру виступатимуть в одній групі, тож це хороша нагода для підопічних Юрія Мороза придивитися до суперника.
Перша гра проходила в Сотирі. Синьо-жовті здобули перемогу з рахунком 2:0 завдяки влучним ударам Микити Шелекети й Івана Денисова.
Другий товариський матч між командами відбудеться 11 квітня в Ларнаці, початок – о 16:30 за Києвом.

Товариський матч юнацьких збірних
Перша гра. Кіпр, 09.04.2024
Кіпр U-17 – Україна U-17 – 0:2 (0:1)

Голи: Шелекета, 38, Денисов, 67.

Кіпр U-17: Міхос (Папахараламбус, 77), Хараламбус (С. Дімостенус, 85), Строту (Псілогеніс, 62), Євангелу (Р. Дімостенус, 62), К. Іоанну (Лісандру, 46), П. Іоанну (Панагі, 85), Ціорціс (Сотіріу, 77), Хацілефтері (Ваттіс, 62), Міхалас (Ставрінідіс, 62), Вассіліу (Петусіс, 77), Ніколау (Лукаїдіс, 77).
Україна U-17: Макаренко, Бондар (Рябоконь, 75), Гармаш (Тютюнов, 61), Третяк (Баршак, 61), Шелекета (Андрейко, 75), Дігтярь (Данковський, 61), Угринчук, Бойко, Цимбалюк (Денисов, 61), Попов (Зудін, 81), Кривцов.

11-04-2024 22:03 GMT+2 - #190065 Цитировать выделение

Збірна України U-17 провела другий за три дні контрольний матч проти Кіпру U-17, який буде суперником української команди на Євро-2024.
Цього разу юні українці поступилися 1:2, хоч у першій зустрічі виграли 2:0.
На початку другого тайму кіпріоти відзначилися двічі та не реалізували пенальті, а єдиний гол гостей наприкінці матчу оформив Іван Андрейко.

Товариський матч юнацьких збірних. Ларнака (Кіпр)
11.04.2024
Кіпр (U-17) — Україна (U-17) — 2:1 (0:0)

Голи: Міхалас (52, з пенальті), С. Дімостенус (58 ) — Андрейко (90+3)
На 56-й хвилині Лукаїдіс (К) не реалізував пенальті (воротар)

Україна (U-17): Харечко, Рябоконь (Третяк, 73), Баршак (Шелекета, 46), Данковський, Бойко (Дігтярь, 58 ), Цимбалюк (Угринчук, 58 ), Тютюнов, Кривцов, Денисов, Зудін, Андрейко

На Євро-2024 U-17, який пройде з 20 травня до 5 червня, суперниками України будуть Кіпр, Чехія та Сербія.