МатчіЧемпіонат УкраїниСокол – Компаньон 8:0

«Сокіл» — «Компаньйон» — 8:0 (1:0; 1:0; 6:0)
СК «Авангард», 150 глядачів.
Судді: А. Севрук, О. Говорун, А. Дронговський (всі – м. Київ).
Сокіл: Карпенко. Гунько – Наваренко, Срюбко – Свиридов, Якушин – Вол. Алексюк. Сальников – Аверкін – Литвиненко, Матвійчук – Харченко – Цируль, Пастух – Яковенко – Німенко, Слюсар – Карлов – Доніка, Р. Благой.
Компаньйон: Пяткевич (Кочур, 55:28). Савченко – Ніколаєв, Муханов – Черненко, Лубнін – Скороход. Зіневич – Савенко – Легачов, Млинченко – Циркунов – Синьков, Андрущенко – Сухенко – Шаманський, Онищенко.
Голи: 1:0. Наваренко (Гунько, 3:59), 2:0. Литвиненко (Гунько, 21:03 – більш.), 3:0. Аверкін (41:00), 4:0. Харченко (Цируль, 44:25), 5:0. Аверкін (Гунько, Литвиненко, 52:17 – менш.), 6:0. Пастух (Німенко, Яковенко, 54:22), 7:0. Сальников (Аверкін, Гунько, 54:47), 8:0. Харченко (Цируль, 55:28).
Штраф: 63 – 77.

image
Олександр Зіневич, Богдан Савенко, Андрій Савченко, Андрій Ніколаєв, Олег Синьков, Євген Млинченко… Ще кілька років тому без цих виконавців «Сокіл» важко було уявити. Вони не просто були у складі команди, а «робили погоду» у грі столичного флагмана. Але час не стоїть на місці і сьогодні ці гравці у складі «Компаньйону» змагалися проти команди, що дала їм дорогу у великий хокей.

Головне не боятися

«Для того аби «Сокіл», нам потрібно перемогти страх у собі», — сказав за день до матчу один із гравців «Компаньйона». Перевага «Сокола» у майстерності та особливо у фізичній підготовці ні в кого не викликала сумнівів, проте й виконавців «Компаньйона» не назвеш дилетантами. Зміг же три роки тому «Беркут» під керівництвом Дмитра Підгурського та Раміля Юлдашева обіграти «Сокіл» у одному з фінальних поєдинків, то чому б «Компаньйону» не повторити це досягнення?

Перший період матчу був подібний вчорашньому протистоянню «Ватри» та «АТЕКа»: клас однієї з команд явно вищий, проте особливої небезпеки біля воріт суперника фаворити створити не в змозі. Так би й закінчився перший період «сухою» нічиєю, якби після кидка Юрія Наваренка Андрій Пяткевич не впіймав «метелика».

В більш-менш рівній боротьбі команди провели й другий період. І знову у завершальній стадії більше пощастило господарям льоду. Та попри «-2» у рахунку підопічні Михайла Гришина виглядали цілком пристойно і готові були боротись за позитивний результат. В усякому разі так здавалось до початку третього періоду.

Клас – є клас

2:0 перед заключним періодом – це ще не трагедія. Відіграти дві шайби навіть у такого суперника цілком можливо. Саме цю істину, схоже, довів до своїх підопічних Михайло Гришин. Відразу після початку заключної 20-хвилинки гості понеслись на штурм воріт Ігоря Карпенка. Нападаючим «Компаньйона» навіть вдалося нанести по воротах голкіпера збірної команди України кілька дуже небезпечних кидків, проте Карпенко діяв бездоганно. Атакуючий порив гостей зупинив Вадим Аверкін. Російський легіонер «Сокола» продемонстрував високу індивідуальну майстерність і закинув третю шайбу у ворота Андрія Пяткевича. Цей гол остаточно зламав спротив гостей і надалі «Компаньйон» вже не міг стримати розігравшогося не на жарт суперника. Протягом 10 хвилин Харченко, Аверкін, Пастух та Сальников довели рахунок до 8:0, чим вбили навіть теоретичні шанси гостей на успіх. Здавалося, за рахунку 8:0 команди спокійно дограють матч до фінальної сирени. Але так тільки здавалося…

Вибух емоцій

Поєдинок тихо-мирно йшов до свого логічного кінця, як у грі стався вибух емоцій. Дмитро Німенко на синій лінії суперника обіграв одного суперника, віддав передачу і тут… на арені засяяли зірки – Андрій Савченко жорстким силовим прийомом відправив 20-річного нападаючого у нокдаун. Відразу на льоду закипіли пристрасті: Андрій Срюбко відразу хотів покарати винуватця епізоду, Богдан Савенко вступив у словесну перепалку з арбітрами (за що і отримав великий дисциплінарний штраф), Юрій Гунько вимагав найсуворішого покарання для Савченка, а решта гравців сперечались один з одним… Коли пристрасті на льоду погасли, Андрій Савченко разом з Богданом Савенком відправились до роздягальні і гра продовжилась. Але спокій у грі тривав не довго.

За 90 секунд до фінальної сирена Андрій Срюбко грубо зустрів Олександра Скорохода, а ще через хвилину на бідолашного Скорохода накинувся Юрій Наваренко. Потім у конфлікт вступили Дмитро Якушин та Андрій Кочур і знову арбітрам довелося рознімати забіяк. Та це був не останній конфлікт у матчі – «відзначився» Сергій Харченко, який грубо атакував ззаду Олексія Лубніна, після чого на льоду знову виникла штовханина. Зупинила це льодове побоїще фінальна сирена, яка засвідчила перемогу «Сокола» з рахунком 8:0 та рекордний для цього сезону «урожай штрафних хвилин» — 140 на дві команди, з яких 118 були отримані у останні три з половиною хвилини зустрічі.

ФХУ, 05.03.2009

ФХУ

Все как бы хорошо но Балабан уже вырос из юниорской сборной...
То,что Юниорский ЧМ на носу уже!

Ну Балабану и в Юниорке в этом месяце работы хватит

А это что значит?
Ну Балабану и в Юниорке в этом месяце работы хватит! Может в плей-оф АЮС позволит поиграть хоть молодняку кто за основу заявлен!А остальним до конца сезона останутся только кросси повидимому!
Балабана точно не будет.воротники Карпенко.Селик и Федя
А почему нет анонса игры АТЕК — Ватра?
муляр Севидов это Свиридов наверное ,а кто пятий ,Балабан, или Слюсарь уже востановился после последней игри Сокол-Компанйон?
Войцеховский,Благой,Севидов,вроде Неверов
кто именно?
Пятерка Сокола-2 тренеруется в команде на игру с Компом.Якушин восстановился.
Гость 15.04 Двое крайних из твоей тройки серйозно травмировани.
ваще-то у чемпа Украины этого года есть шанс сыграть в Супре и вы думаете что кто-то что-то теперь будет эксперементировать
угу щас
Ой Финиган что то мне подсказывает... Что АЮСу глубоко пофигу что там за молодеж во второй команде... Свои амбиции и свои задачи у него
хана или нет покажет игра. или показуха Сокола отной ж--- на всех стульях
Гость Ну чего вы... еще ведь неизвестен состав на игру... Может действительно молодежь выставят... Хуже то, что игра в 12
Нет что б скатать Соколу эту игру вторым составом(Тем который в прошлой игре между собой разнес Компаньйон в пух и прах Причем всего лишь одной тройкой Исаенко-Войцеховский-Бабинец. И дать на помощь парочку человек, так нет, АЮС выставит самых присамых обыграет 15:1 и скажет какой я молодец! А вместо этого молодеж смогла бы получить дополнительный опыт, и игровую практику которой на конец сезона им не будет хватать из за того что вылетели из ОЧБ
Снова в 12-00...