хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

БлогиSlonАматорський Хокей

23-05-2017

Завершився сезон серед любителів в Київській Хокейній Лізі Нажмите меня. Чемпіонат проводився в 3-х дивізіонах, які були поділені в залежності від рівня майстерності учасників. Дивізіон Любитель+ (найвищий рівень майстерності): на гру допускаються гравці зі статусом любитель та 5 гравців зі статусом СПШ (гравець який навчався в спеціалізованій ДЮСШ або СДЮШОР), в цій групі приймало участь 5 команд, кожен з кожним зіграв 20 матчів, чемпіон та срібний призер набрали однакову кількість очок і згідно регламенту переможець визначився по різниці шайб.

Дивізіон Любитель — допускаються до ігор лише гравці зі статусом любитель, тут також чемпіон регулярного сезону визначився по різниці шайб, при рівності очок.


По закінченню регулярки, в дивізіоні Любитель був проведений розіграш кубка плей-оф КХЛ. Серії проводилися до 2-х перемог, за градусом боротьби — це був апогей всього чемпіонату, кожен прагнув перемоги!!!


Дивізіон Дебютант — приймають участь гравці зі статусом любитель. Дивізіон був створений для гравців, які тільки почали займатися хокеем, проте рівень його досить високий і пробитися у склад команди учасника змагань, гравцю який тільки почав займатися, дуже складно. Переможець турніру був визначений за результатами регулярно чемпіонату, команди зіграли по 25 матчів.
Родзинкою чемпіонату став матч між найкращими серед гравців та тренерами команд. Подивитися було на що, ось лише імена тренерів які приймали участь у грі: Тимченко В'ячеслав, Марковський Дмитро, Млинченко Євген, Шевченко Владислав... Гала матч зібрав повну арену АТЕК. Свято вдалося!!! Хокей Живий та розвивається, хоч лише на аматорському рівні!!!

Вот что хочу сказать по этому поводу...


сожжем Москву, спасем Россию!