05-09-2021 23:37 GMT+2 - #186774 Цитировать выделение

Чемпіонат України серед жінок. Перша ліга. 3-й тур
05 веерсня 2021 – Конча-Заспа
«Динамо» – «Чемпіон» – 4:1 (0:1)
Голи: Прокопенко (51), Мироненко (73), Мирончук (78 ), Гріга (89 ) – Гримак (38 )
У неділю, 5-го вересня, відбувся матч 3-го туру першої ліги серед жіночих команд, в якому дівчата київського «Динамо» вдома приймали «Чемпіон» (Тернопіль).
Поєдинок виявився цікавим і результативним і завершився впевненою перемогою «біло-синіх» з рахунком 4:1. Всі чотири м’ячі наша команда забила у другому таймі. Пропустили динамівки в кінці першого тайму.
З перших хвилин поєдинку «біло-сині» тиснули на ворота суперника і збільшували територіальну перевагу, яке не вдалося втілити в забитий гол в першому таймі. «Чемпіон», навпаки, маючи мінімальну кількість моментів, реалізував один з них.
У перерві Володимир Пятенко вніс корективи в гру і склад команди, що принесло свої плоди. Динамівки в другому таймі забили чотири голи і довели гру до логічного завершення.

Это сообщение было отредактировано афигеть (06-09-2021 17:50 GMT+2)

Suomi-Suomi

хельсинки
08-09-2021 21:26 GMT+2 - #186785 Цитировать выделение

и шо?

Украина должна быть в первой 10ке в рейтинге мирового банка по легкости ведения бизнеса!

буль буль

харьков
09-09-2021 00:15 GMT+2 - #186790 Цитировать выделение

чухонец, ты пидар или долбоеб?

Это сообщение было отредактировано буль буль (09-09-2021 00:27 GMT+2)

09-09-2021 20:37 GMT+2 - #186796 Цитировать выделение

Сегодня, 9 сентября, харьковский «Жилстрой-1» в рамках второго раунда женской Лиги чемпионов на ОСК «Металлист» сыграл ответный матч с кипрским «Аполлоном».

После выездной победы 2:1 харьковчанки и домашний матч начали довольно активно – уже к 20-й минуте хозяйки поля вели в счете 2:0, причем гол и пас оформила Ольга Овдийчук.

После перерыва темп игры несколько упал, однако Овдийчук на 60-й минуте забила и свой второй гол. В концовке матча больше атаковали киприотки и даже отквитали один мяч после досадного автогола, но на итоговый расклад сил это уже не могло повлиять.

3:1 и 5:2 по сумме двух матчей. Жилстрой-1 впервые в украинской истории пробился в групповой раунд женской ЛЧ, жеребьевка которого состоится 13 сентября.

Жилстрой-1 – Аполлон 3:1 (по сумме двух матчей 5:2)

Голы: Бойченко (15), Овдийчук (20, 60) – Алексанян (66, аг.)

Предупреждения: Кочнева, 47, Петрик, 60 — Фреда, 78.

Жилстрой-1: Гамзе Яман, Алексанян, Апанащенко, Люб. Шматко, Петрик (Анастасия Воронина, 86), Хаванская, Бойченко (Анна Воронина, 68 ), Кочнева, Садыкоглу (Спасоевич, 81), Шевчук, Овдийчук.

10-09-2021 23:45 GMT+2 - #186808 Цитировать выделение

Прем’єрний груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих клубів стартує 5 жовтня. Шлях 16 учасників цієї стадії визначить жеребкування в понеділок, 13 вересня 2021 року.

Хто зіграє?
Чинний чемпіон : “Барселона” (ESP)
Чемпіони трьох кращих асоціацій рейтингу : “ПСЖ” (FRA), “Баварія” (GER), “Челсі” (ENG)
Переможці другого раунду : “Хекен” (SWE), “Кеге” ( DEN), “Хоффенхайм” (GER), “Ліон” (FRA), “Реал” (ESP), “Вольфсбург” (GER), “Серветт” (SUI), “Житлобуд-1” (UKR), “Бенфіка” (POR), “Брейдаблік” (ISL), “Арсенал” (ENG), “Ювентус” (ITA)

Відповідно до регламенту чотири автоматичні путівки в груповий етап отримали: діючий переможець турніру і чемпіони трьох асоціацій з найвищим рейтингом (в сезоні 2021/22 – Франція, Німеччина, Іспанія). Оскільки чинний переможець “Барселона” є чемпіоном Іспанії, разом з каталонками, “ПСЖ” і “Баварією” автоматичну путівку отримав “Челсі” як чемпіон четвертої асоціації рейтингу – Англії.

Ще 12 учасників визначилися за підсумками двох відбіркових раундів: сім Шляхом чемпіонів і п’ять відповідно до Шляху представників ліг.

Який порядок жеребкування?
В рамках жеребкування, яке розпочнеться в понеділок о 13:00 СЕТ і буде показана в прямому ефірі на UEFA.com, 16 клубів будуть розбиті на чотири групи (по одному з кожної корзини).

“Бенфіка” (POR) – 5,600

Всі команди групи зіграють один з одним вдома та на виїзді. Дві кращі команди з кожної групи вийду в чвертьфінал. Жеребкування 1/4 і 1/2 фіналу відбудеться 20 грудня, а матчі плей-офф пройдуть в березні 2022 року.

Suomi-Suomi

хельсинки
11-09-2021 11:18 GMT+2 - #186809 Цитировать выделение

и шо?

11-09-2021 21:44 GMT+2 - #186814 Цитировать выделение

Головний тренер національної жіночої збірної України Наталія Зінченко оприлюднила список гравців національної команди, викликаних на навчально-тренувальний збір для підготовки до міжнародного матчу зі збірною Туреччини.
Поєдинок відбудеться в рамках підготовки збірної України до старту у новому кваліфікаційному етапі Кубку Світу 2023.
Протистояння між збірними України та Туреччини відбудеться 21 вересня 2021 року у Києві на місцевому стадіоні НТК ім. В.Баннікова. Матч розпочнеться о 19:00 за місцевим часом. Вхід вільний.

Склад національної жіночої збірної України:
Воротарі: Ірина Саніна («Колос» Ковалівка), Дарина Бондарчук («Житлобуд-2» Харків)
Захисники: Любов Шматко, Анна Петрик, Ольга Басанська (усі – «Житлобуд-1» Харків), Катерина Корсун, Натія Панцулая, Ірина Подольська (усі – «Житлобуд-2» Харків), Дар’я Кравець («Фіорентина» Італія).
Півзахисники: Надія Хаванська, Юлія Шевчук, Дар’я Апанащенко, Ірина Кочнєва, Ольга Бойченко (усі — «Житлобуд-1» Харків), Тетяна Китаєва, Яна Калініна, Вероніка Андрухів, Яна Малахова (усі — «Житлобуд-2» Харків), Таміла Хімич («Спліт» Хорватія).
Нападники: Надія Куніна («Лінчепінг» Швеція), Ольга Овдійчук («Житлобуд-1» Харків), Роксолана Кравчук («Житлобуд-2» Харків)

Нагадаємо, що за результатами жеребкування відбору до Кубку Світу 2023 синьо-жовтим випало зіграти проти команд Іспанії, Шотландії, Угорщини та Фарерських островів у рамках групи В.
Відбірковий цикл для українок стартує у жовтні 2021 року, і цього року команді належить зіграти чотири матчі. 21 та 26 жовтня синьо-жовті проведуть два домашніх поєдинки зі збірними Фарерських островів та Іспанії. Завершуватиме ігровий рік збірна України двома виїзними матчами зі збірними Шотландії (26.11) та Угорщини (30.11). Продовжать свої виступи українки вже у квітні 2022 року.

11.Атекс (Київ) — 0(5)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (12-09-2021 22:17 GMT+2)

Добавлено (2 ч. 44 мин.) :
Харківський «Житлобуд-1» дізнався імена суперників на груповому етапі жіночої Ліги чемпіонів сезону-2021/2022.

Прем’єрний груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих клубів стартує 5 жовтня. Шлях 16-ти учасників цієї стадії сьогодні визначило жеребкування.

Відповідно до регламенту, чотири автоматичні путівки до групового етапу отримали чинний переможець турніру й чемпіони трьох асоціацій із найвищим рейтингом (у сезоні 2021/2022 — Франція, Німеччина, Іспанія). Оскільки чинний переможець, «Барселона», є чемпіоном Іспанії, разом із каталонками, «ПСЖ» і «Баварією» автоматичну путівку отримав «Челсі» як чемпіон четвертої асоціації рейтингу — Англії. Вони й сформували перший кошик. Інші клуби були розподілені по кошиках за рейтингом.

Ще 12 учасників визначилися за підсумками двох відбірних раундів: сім — у Шляху чемпіонів і п’ять — у Шляху представників ліг. «Житлобуд-1» пробився до групового етапу після перемог над болгарською «Софією» (5:1), словенським «Помур’є» (4:1) та кіпрським «Аполлоном» (2:1, 3:1).

Харків’янки потрапили до кошику 4. Згідно з результатами жеребкування «Житлобуд-1» зустрінеться із французьким «ПСЖ», ісландським «Брейдабліком» та іспанським «Реалом».

Жіноча Ліга чемпіонів-2021/2022. Груповий етап
Група А: «Челсі» (Англія), «Вольфсбург» (Німеччина), «Ювентус» (Італія), «Серветт» (Швейцарія).

Група В: «ПСЖ» (Франція), «Брейдаблік» (Ісландія), «Реал» (Іспанія), «Житлобуд-1» (Україна).

Група С: «Барселона» (Іспанія), «Арсенал» (Англія), «Хоффенхайм» (Німеччина), «Кеге» (Данія).

Група D: «Баварія» (Німеччина), «Ліон» (Франція), «Хекен» (Швеція), «Бенфіка» (Португалія).

Тур 6: 15/16 грудня 2021 року.

Матчі починатимуться о 19.30/19.45 або 21.45/22.00 за київським часом.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (13-09-2021 17:10 GMT+2)

22-09-2021 00:04 GMT+2 - #186899 Цитировать выделение

В рамках підготовки до кваліфікації ЧС-2023 жіноча збірна України на НТК ім. Банникова провели контрольний матч проти команди Туреччини.

Українки більш активно почали матч і відкрили рахунок вже на 13-й хвилині — Калініна розрізала оборону суперниць по центру, а Бойченко реалізувала вихід один на один.

У другому таймі гості атакували частіше, проте їхні удари в основному йшли повз ціль.

У підсумку, матч так і закінчився з рахунком 1:0 на користь команди Наталії Зінченко.

Україна — Туреччина 1:0

Гол: Бойченко (13).

Україна: Бондарчук, Подольська (Шевчук, 88 ), Петрик (Корсун, 82), Калініна (Кочнєва, 71), Бойченко (Панцулая, 46), Шматко, Овдійчук (Куніна, 73), Апанащенко, Кравчук (Андрухів, 90+2), Хімич, Кравець.

джино

23-09-2021 14:28 GMT+2 - #186909 Цитировать выделение

Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.

афигеть

23-09-2021 19:19 GMT+2 - #186913 Цитировать выделение

У п’ятницю, 24 вересня 2021 року, о 12:00 у приміщенні Будинку футболу відбудеться жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубка України з футболу серед жіночих клубів сезону 2021/2022 років.

Учасники 1/8 фіналу:
– «Атекс» (Київ)
– «Восход» (Стара Маячка, Херсонська область)
– «ЕМС-Поділля» (Вінниця)
– «Житлобуд-1» (Харків)
– «Житлобуд-2» (Харків)
– «Карпати» (Львів)
– «Колос» (Ковалівка)
– «Кривбас» (Кривий Ріг, Дніпропетровська область)
– «Ладомир» (Володимир-Волинський, Волинська область)
– «Маріуполь» (Маріуполь, Донецька область)