Зодчий


Лубни  |
Тренерський штаб національної збірної України визначився з остаточним складом команди на чемпіонат світу в Дивізіоні 1А, який 27 квітня стартує в Румунії.
До складу потрапили 3 воротарі, 7 захисників та 13 нападників:
Воротарі: Богдан Дьяченко (Сокіл, Україна), Олександр Левшин (Toronto Patriots, Канада), Сергій Писаренко (Faasa, Італія).
Захисники: Ігор Мережко (Plzeň, Чехія), Олексій Дахновський (Topolcany, Словаччина), Іван Сисак (Dunaújvárosi Acélbikák, Угорщина), Артем Гребеник (Mont-Blanc, Франція), Євгеній Ратушний (Шторм, Україна), Пилип Пангелов-Юлдашев (Jestrabi Prostejov, Чехія), Гліб Варава (Шторм, Одеса).
Нападники: Даніїл Трахт (Lukko, Фінляндія), Віктор Захаров, Денис Бородай, Олексій Янішевський (всі – Сокіл, Україна), Віталій Лялька, Гліб Крівошапкін (двоє – Кременчук, Україна), Олексій Ворона (Torun, Польща), Ілля Коренчук (Zaglebie Sosnowiec, Польща), Іларіон Купріянов (Dukla Jihlava U20, Чехія), Олександр Пересунько (Presov, Словаччина), Станіслав Садовіков (Berani Zlin, Чехія), Євген Фадєєв (Bregenzerwald, Австрія), Андрій Денискін (Torun, Польща).
Зазначимо, що останнім до збірної приєднався новоспечений чемпіон другого за силою дивізіону чемпіонату Словаччини Олександр Пересунько.
За підсумками підготовчого збору тренерський штаб подякував за плідну роботу гравцям, які не потрапили до остаточної заявки: Ярослав Панченко, Вадим Мазур, Ілля Крикля та Володимир Волков.
Головний тренер збірної України Дмитро Христич: «На жаль, бувають моменти, коли нам доводиться прощатися з гравцями, які працювали з нами три тижні — хтось більше, хтось менше. Ці хлопці вже залишили розташування збірної. Ми подякували їм за роботу, запевнили, що не відвертаємося від них остаточно, а й надалі стежитимемо за їхнім прогресом і чекатимемо на наступних зборах».
Розклад матчів на турнірі в Сфинту-Георге:
- 27 квітня Україна – Велика Британія, 17:00
- 28 квітня Італія – Україна, 13:30
- 30 квітня Україна – Румунія, 20:30
- 1 травня Польща – Україна, 17:00
- 3 травня Японія – Україна, 13:30
|
|
Зодчий


Лубни  |
додано (5 Годинник 5 Хвилини) :
Національна збірна України провела перший матч на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1А. Нашим стартовим суперником стала збірна Великої Британії, яка минулого року вилетіла з еліти.
Перший період наша команда почала впевненіше за суперника, але трансформувати свою перевагу в голи не вдавалося. Натомість британці закинули зі свого четвертого кидка у матчі: Альбер вдало накинув від синьої лінії, а Воллер зробив результативне підставлення на п’ятачку.
На початку другого періоду супернику вдалося вдруге схожим чином переграти нашого 18-річного воротаря-дебютанта Левшина. Цього разу результативним підставленням відзначився Перліні.
Перший гол збірної України на чемпіонаті світу стався на 26-й хвилині гри. Денискін розрізною передачею вивів Захарова віч-на-віч із голкіпером, і Віктор переграв Баунса. Зрівняти рахунок нашій збірній допомогла більшість. Уже за підсумками двох хвилин активної гри 5 на 4 ми створили атаку 3 в 2, у якій останній пас Фадєєва вивів Трахта на максимально зручну позицію для кидка – Данїїл не схибив.
Довершив наш камбек із 0:2 у третьому періоді Бородай, який власноруч створив собі момент, вигравши боротьбу в суперника під бортом. Точний кидок над щитком воротаря вперше в матчі вивів збірну України вперед. За декілька хвилин Лейк переправив шайбу в наші ворота, але зробив це по-футбольному — гол ковзаном судді скасували.
Втім, британцям таки вдалося вирівняти рахунок на табло: точний кидок із дуже гострого кута виконав О’Коннор. Ця шайба перевела гру в овертайм, а згодом — і в серію булітів. У серії післяматчевих кидків, на жаль, нам так і не вдалося пробити Баунса, тоді як суперник реалізував дві спроби.
Таким чином Велика Британія забрала з цього матчу два очки, а Україна здобула один бал у свій актив.
Нашим наступним суперником на чемпіонаті світу стане збірна Італії. 28 квітня зіграємо о 12:30 за київським часом.
Чемпіонат світу, Дивізіон 1, група А
Sepsi Arena, Сфинту-Георге, Румунія
Україна – Велика Британія — 3:4 Б (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1)
Шайби: 0:1 – Воллер (Альбер), 11:08. 0:2 – Перліні (O’Коннор, Браун), 21:30. 1:2 – Захаров (Денискін), 25:45. 2:2 – Трахт (Фадєєв, Пересунько), 32:01. 3:2 – Бородай (Купріянов, Денискін), 49:16. 3:3 – O’Коннор (Шудра, Лахович), 52:42. 3:4 – Лейк, переможний буліт.
Україна: Левшин (Дьяченко); Сисак – Мережко, Денискін – Захаров – Бородай; Гребеник – Пангелов-Юлдашев, Трахт – Фадєєв – Пересунько; Ратушний – Варава, Лялька – Купріянов – Крівошапкін; Дахновський, Ворона – Янішевський – Садовіков, Коренчук.
Велика Британія: Баунс (Вісл); Річардсон – Гейзелдайн, Беттерідж – Дауд – Воллер; Альбер – Клементс, Перліні – Нілсон – Браун; Тетлоу – ОʼКоннор, Нілсон – Лейк – Лахович; Батч, Дагган – Девіс – Шудра.
Кидки: 30:26 (11:7, 6:10, 8:7, 5:1, 0:1)
Штраф: 2:6 (0:2, 2:4, 0:0, 0:0)
додано (2 Годинник 52 Хвилини) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (27-04-2025 23:04 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
додано (2 Годинник 5 Хвилини) :
Національна збірна України провела другий матч на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1А. Нашим суперником стала збірна Італії, яка наступного року прийматиме хокейний олімпійський турнір.
Початок гри ускладнився через командне вилучення: під час зміни лінійні арбітри зафіксували шість польових гравців у нашої команди. Під час меншості нас рятував Дьяченко, для якого це був перший матч на турнірі, а одного разу голкіпера підстрахувала стійка.
Ближче до середини періоду нам вдалося вирівняти характер гри, а в другій половині результат нашій команді приніс активний пресинг у чужій зоні. Трахт та Фадєєв відібрали шайбу в суперника, зав’язали боротьбу на п’ятачку, де на один із відскоків швидше за інших зреагував Денискін.
На початку другого періоду наша команда вперше заробила більшість і після прекрасного розіграшу змогла її реалізувати, але далі відбулося щось малозрозуміле. Судді поїхали дивитися відеоперегляд голу, повернулися на лід, вказали на центр майданчика, наша команда почала святкувати, але за декілька секунд арбітри змінили своє рішення. У підсумку рахунок не змінився, а нам дали малий штраф.
Це був дуже неприємний удар по настрою команди й водночас імпульс для італійців, у яких гра не йшла. Невдовзі суперник зміг зрівняти рахунок, коли наша команда занадто притиснулася до власних воріт. Утім, українці змогли проявити характер і не програти другий період. Після навали на чужі ворота Захаров кмітливо завдав кидка з від’ємного кута в розрахунку на рикошет від голкіпера. Розрахунок виявився правильним – 2:1.
Заключна 20-хвилинка зберегла високий рівень напруги. На жаль, на пʼятій хвилині періоду італійцям вдалося зрівняти рахунок. Дзанатта з дальньої дистанції влучив у самісіньку «девʼятку», коли Дьяченка екранували одразу декілька хокеїстів.
Як і напередодні, гра перейшла в овертайм, а потім – у булліти. Серія кидків цього разу залишилася за нами. Дьяченко не пропустив жодного разу, а Пересунько виконав нашу переможну спробу.
Завтра на чемпіонаті світу буде вихідний день, а наступний матч збірної України буде 30 квітня проти господарів турніру – збірної Румунії. Початок гри – о 19:30 за київським часом.
Чемпіонат світу, Дивізіон 1, група А
Sepsi Arena, Сфинту-Георге, Румунія
Італія – Україна — 2:3 Б (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
Шайби: 0:1 – Денискін (Фадєєв, Трахт), 14:37. 1:1 – Ді Томазо (Гезлі, П’єтроніро), 32:21. 1:2 – Захаров (Денискін, Сисак), 38:49. 2:2 – Дзанатта (Тедеско, Фрюклунд), 44:35. 2:3 – Пересунько, переможний буліт.
Італія: Фадані (Клара); Гліра – Ларкін, Тедеско – Фрюклунд – Пурделлер; Трівеллато – Ді Томазо, Єрулло – Міслі – Сарасіно; Дзанатта – П’єтроніро, Фріго – Мантенуто – Гезлі; Сід – Ді Перна; Мантінгер – Костнер – Дзанетті.
Україна: Дьяченко (Левшин); Сисак – Мережко, Денискін – Захаров – Бородай; Гребеник – Пангелов-Юлдашев, Трахт – Фадєєв – Пересунько; Ратушний – Варава, Лялька – Купріянов – Коренчук; Дахновський, Крівошапкін – Янішевський – Садовіков, Ворона.
Кидки: 37:19 (9:7, 15:6, 7:5, 6:0, 0:1)
Штраф: 4:6 (0:2, 2:4, 0:0, 2:6)
додано (3 Годинник 4 Хвилини) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (28-04-2025 18:58 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
додано (4 Годинник 4 Хвилини) :
Національна збірна України провела третій матч на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1А. На екваторі турніру ми зустрілися з його господарем – збірною Румунії.
Події в першому періоді розвивалися дуже стрімко. Вже наприкінці другої хвилини матчу румуни порушили правила. Кількісну перевагу ми не реалізували, але більшість допомогла ввійти в гру з позиції сили. По завершенні більшості українці продовжили тиснути на суперника: Бородай і Денискін відібрали шайбу за чужими воротами, останній віддав на Захарова, а Віктор закинув у третьому матчі поспіль.
Вже за півтори хвилини Лялька індивідуальними діями подвоїв перевагу збірної України, а наприкінці девʼятої хвилини гри ланка Денискін – Захаров – Бородай знову відзначилася повним складом. Денис відібрав, Віктор віддав, а Андрій закинув. Після третього голу румуни замінили голкіпера.
У другому періоді нашій команді вдалося закріпити свою перевагу. Українці більше володіли шайбою, частіше перебували в чужій зоні, активно кидали та впевнено діяли у високому пресингу, не дозволяючи румунам якісно розпочинати атаки.
У такому темпі господарі почали нервувати й припускатися помилок, що вилилося у шість хвилин штрафного часу. На жаль, реалізувати бодай одну більшість не вдалося, але за підсумком однієї з них «синьо-жовті» закрили виснаженого суперника в зоні й з чергового кидка таки добили шайбу у ворота. Дубль оформив Денискін.
Попри серйозну перевагу в рахунку, на третій період наша команда вийшла максимально зібраною та сконцентрованою. У підсумку збірна України допомогла Дьяченку оформити перший на турнірі шатаут. Також ця гра «на нуль» стала подарунком до дня народження нашому капітану Мережку, якому 30 квітня виповнилося 27 років.
З цією перемогою збірна України уникнула загрози вильоту до дивізіону нижче та суттєво покращила свої шанси на місце в топ-2. Вже завтра, 1 травня, на нас чекає лобова зустріч зі збірною Польщі, яка так само має 6 очок після трьох матчів.
Чемпіонат світу, Дивізіон 1, група А
Sepsi Arena, Сфинту-Георге, Румунія
Україна – Румунія — 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
Шайби: 1:0 – Захаров (Денискін, Бородай), 04:10. 2:0 – Лялька, 05:44. 3:0 – Денискін (Захаров, Бородай), 08:58. 4:0 – Денискін (Бородай, Ратушний), 37:14.
Україна: Дьяченко (Левшин); Сисак – Мережко, Денискін – Захаров – Бородай; Гребеник – Пангелов-Юлдашев, Трахт – Фадєєв – Пересунько; Ратушний – Варава, Лялька – Садовіков – Крівошапкін; Дахновський, Коренчук – Купріянов – Ворона, Янішевський.
Румунія: Токе (Адорьян – з 08:58 ); Ференц – Вільямс, Балаж – Ресег – Ш. Рокалі; Хааранен – Месікаммен, Шандор-Секелі – Молнар – Валхарж; Ладай – Шалло, Імре – Гліга – Скачков; Борш, Філіп – Н. Рокалі – Гайдо, Фодор.
Кидки: 26:22 (10:9, 11:3, 5:10)
Штраф: 10:10 (0:2, 2:6, 8:2)
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (01-05-2025 14:57 GMT+2)
|
|
Зодчий


Лубни  |
додано (4 Годинник 2 Хвилини) :
Національна збірна України зіграла проти Польщі в межах передостаннього ігрового дня на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1А.
Обидві команди якісно підготувалися до очної зустрічі, тож стартовий період вийшов обережним і рівним. Єдиною несподіванкою для поляків могла стати зміна трійок нападу в нашій збірній – вимушена ротація після травми Крівошапкіна. Втім, на результативність першого періоду це суттєво не вплинуло.
На початку другого періоду Фадєєв красиво обіграв суперника в чужій зоні та віддав на п’ятак, де Денискін ногою переправив шайбу у ворота. Судді після відеоперегляду цей гол скасували. Уже в наступній зміні Денискін став першим вилученим гравцем у матчі. У більшості поляки двічі наразилися на наші контратаки – Трахт і Захаров мали гарні моменти, але реалізувати їх не вдалося. Натомість суперник використав швидку атаку у форматі 5 на 4.
Збірна України у другому періоді мала дві спроби в більшості, але реалізувати їх не змогла. Проте ми зрівняли рахунок у рівних складах: після активної атаки на ворота суперника Захаров підібрав шайбу та, витримавши паузу, поцілив у сітку. На другу перерву команди пішли за нічийного рахунку – 1:1.
Третій період «синьо-жовтим» вдалося виграти з рахунком 3:0, але ці цифри не передають ту витримку та той характер, які довелося проявити команді Дмитра Христича. В цих надскладних 20 хвилинах наша команда закидала саме тоді, коли це було потрібно, та не без долі везіння обороняла свої ворота, як одне ціле.
Завтра на чемпіонаті світу буде вихідний день, а заключний ігровий тур пройде вже 3 травня. О 12:30 збірна України зіграє проти Японії, о 16:00 буде матч Італія – Румунія, а Велика Британія та Польща свій поєдинок розпочнуть о 19:30.
Чемпіонат світу, Дивізіон 1, група А
Sepsi Arena, Сфинту-Георге, Румунія
Польща – Україна — 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
Шайби: 1:0 – Лижчаржик (Садлоха, Джюбінський – більш.), 25:28. 1:1 – Захаров, 32:23. 1:2 – Захаров (Денискін, Пангелов-Юлдашев), 43:08. 1:3 – Садовіков (Коренчук), 50:16. 1:4 – Трахт (Пересунько), 55:00.
Польща: Мюррей (Фучик); Ванацький – Цюра, Єжорський – Паш – Зигмунт; Бізацький – Брик, Лижчаржик – Коморський – Садлоха; Гурни – Наруг, Кренжолек – Тичинський – Джюбінський; Білаш – Зеліньський, Гощінський – Сити – Мацяш.
Україна: Дьяченко (Левшин); Сисак – Мережко, Денискін – Захаров – Бородай; Гребеник – Пангелов-Юлдашев, Трахт – Фадєєв – Коренчук; Ратушний – Варава, Лялька – Садовіков – Пересунько; Дахновський, Янішевський – Купріянов – Ворона.
Кидки: 27:21 (7:7, 8:7, 12:7)
Штраф: 4:4 (0:0, 4:2, 0:2)
додано (1 ч. 14 Хвилини) :
Це повідомлення було відредаговано Зодчий (01-05-2025 20:06 GMT+2)
|
|