Форуми 2. Офф-топикОбо всемБИАТЛОН

афигеть

Кременчугский район
20-11-2021 22:10 GMT+2 - #187396 Цитировать выделение

Пресс-служба Международного союза биатлонистов (IBU) обнародовала суммы призовых на Кубке мира – 2021/2022.

Призовые за эстафетные гонки.

1 место – € 24 тыс. (по € 6 тыс. на одного члена команды).

2 место – € 18 тыс. (по € 4,5 тыс. на одного члена команды).

3 место – € 14 тыс. (по € 3,5 тыс. на одного члена команды).

Призовые за сингл-миксты.

1 место – € 12 тыс. (по € 6 тыс. на одного члена команды).

2 место – € 9 тыс. (по € 4,5 тыс. на одного члена команды).

3 место – € 7 тыс. (по € 3,5 тыс. на одного члена команды).

26-01-2022 17:09 GMT+2 - #187660 Цитировать выделение

Сборная Украины по биатлону начала свой путь на Олимпийские Игры в Пекин. По завершению этапа Кубка мира в итальянском Антхольце, спортсмены два дня продолжали тренировочный процесс, в частности, выполняли силовую работу.

А уже в среду утром, 26 января, команда отправилась в немецкий Мюнхен, откуда запланирован вылет в один из самых больших пересадочных узлов мира – Франкфурт. Далее в 17.20 по местному времени биатлонисты вылетят в Пекин. Запланированное время полета – 9 часов 20 минут. Это означает, что в Пекин украинская сборная прибудет 27 января в 9.40 утра по местному времени.

Из Пекина биатлонисты должны будут добраться в кластер Чжанцзякоу, где и расположен национальный биатлонный центр, на котором будут проходить состязания стреляющих лыжников. Дорога из Пекина в Чжанцзякоу займет приблизительно два с половиной часа.

В составе украинской биатлонной делегации 23 человека – 10 спортсменов и 13 представителей тренерского штаба, а также сервис-бригады. Полный состав команды выглядит следующим образом:

Мужчины: Дмитрий Пидручный, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цымбал, Артем Тищенко.

Женщины: Юлия Джима, Елена Билосюк, Валя Семеренко, Дарья Блашко, Ирина Петренко.

Тренерский штаб: Юрай Санитра, Урош Велепец, Александр Кравченко, Алексей Кравченко, Игорь Ященко, Алексей Писаренко (врач), Богдан Братков (врач), Михаил Гуменяк (массажист), Дмитрий Пухов (массажист).

Сервис-бригада: Оле Бьорн Треттеруд, Иван Билосюк, Дмитрий Бобков, Сергей Михайличенко.

Добавлено (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (26-01-2022 17:10 GMT+2)

25-01-2023 01:39 GMT+2 - #188714 Цитировать выделение

На Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2023 завершилися перші змагання з біатлону.
Медаль найвищого ґатунку здобула біатлоністка збірної України Олександра Меркушина. Юна спортсменка з одним промахом здобула перемогу у першій гонці у Фріулі-Венеція-Джулії, Італія.

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (25-01-2023 01:41 GMT+2)

25-01-2023 20:38 GMT+2 - #188715 Цитировать выделение

Український біатлоніст Антон Дудченко став срібним призером в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи, який проходить в швейцарському Ленцерхайді.
Переможцем гонки став Ендре Стремсгейм з Норвегії, а бронзу завоював словенець Ловро Планко.
У топ-20 з українців потрапили: Артем Тищенко став 12-м, а Богдан Цимбал – 19-м

Чемпіонат Європи-2023. Ленцерхайд (Швейцарія) Чоловіки. Індивідуальна гонка.

1. Ендре Стремсгейм (Норвегія) – 51,05.9 (0+0+0+0)

2. Антон Дудченко (Україна) – 2,04.7 (0+1+0+0)

3. Ловро Планко (Словенія) – 2.16,5 (1+0+0+1)

...

12. Артем Тищенко (Україна) – (0+0+1+0)

19. Богдан Цимбал (Україна) – 4,45.9 (1+0+0+1)

36. Артем Прима (Україна) – 6,31.9 (1+0+1+2)

47. Тарас Лесюк (Україна) – 7.25,2 (0+2+1+1)

64. Денис Насико (Україна) – 8.56,8 (1+2+1+2)

added through (3 Хвилини) :
Українська біатлоністка Юлія Джима стала срібною призеркою в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи в швейцарському Ленцерхайд після того, як на результат італійки Мікелли Каррара був накладено протест.
Система електронного відстеження результатів помилково не врахувала два промахи Каррари на другому вогневому рубежі. Італійці додали дві хвилини штрафу – біатлоністка опустилася на 11-е місце.
Таким чином, золото в індивідуальній гонці завоювала Ліза Марія Шпарк з Німеччини, а бронзовою призеркою стала Селіна Гротіан (Німеччина).

Чемпіонат Європи-2023. Ленцерхайд (Швейцарія) Жінки. Індивідуальна гонка.

1. Ліза Марія Шпарк (Німеччина) – 47,7 (0+0+0+0)

2. Юлія Джима (Україна) – 53,2 (0+1+0+0)

3. Селіна Гротіан (Німеччина) – 1.21,0 (0+0+0+2)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (25-01-2023 20:42 GMT+2)

26-01-2023 19:17 GMT+2 - #188721 Цитировать выделение

На XVI зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі завершилася коротка індивідуальна гонка серед дівчат.
Українська біатлоністка Олександра Меркушина стала бронзовою призеркою турніру. Вона не закрила 4 мішені, проте ходом змогла показати високий результат.
Тріумфатором гонки стала німкеня Юлія Таннхаймер.
Українка Тетяна Тарасюк з одним промахом фінішувала 18-ю. Валерія Шейгас – 37-ю.
Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Біатлон. Індивідуальна гонка. Дівчата

1. Юлія Таннхаймер (Німеччина) – 34.02,3 (1+1+0+1)

2. Вольдія Жальмас Полін (Франція) – 9,8 (1+0+0+0)

3. Олександра Меркушина (Україна) – 1.08,9 (2+1+1+0)
...
18. Тетяна Тарасюк (Україна) – 3.57,4 (0+0+1+0)

37. Валерія Шейгас (Україна) – 6.56,6 (2+2+0+1)

27-01-2023 14:28 GMT+2 - #188724 Цитировать выделение

У рамках чемпіонату Європи-2023 завершився жіночий спринт.
Перемогу у гонці здобула Анастасія Меркушина. Українка швидко відстрілялася, а що головне, без хиб. На трасі Анастасія трохи поступалася суперницям, але їй вдалося випередити Тільду Йоганссон на півсекунди.

05-03-2023 18:40 GMT+2 - #188817 Цитировать выделение

На юніорському чемпіонаті світу в Щучинську (Казахстан) пройшла індивідуальна гонка серед дівчат, де виступили чотири українки.
Олександра Меркушина завоювала бронзу, зробивши всього три промахи. Першою стала Юлія Кінк з Німеччини, а на другій позиції фінішувала швейцарка Алессіа Лаегер.

Українка Олена Городна з одним промахом стала сьомою. Гірше виступили Ксенія Приходько, у якої 46-я позиція і 6 неточних пострілів, і Марія Голоборода – 54-е місце з чотирма промахами.

29-02-2024 12:53 GMT+2 - #189900 Цитировать выделение

Українська біатлоністка Олександра Меркушина виграла мас-старт на 60 осіб серед дівчат на юніорському чемпіонаті світу 2024 року в естонському Отепя.
Допустивши два промахи, вона випередила француженку Лолу Бужо та італійку Карлотту Гаутеро.
Для збірної України це перша медаль на чемпіонаті світу в Отепя.
Ксенія Приходько пройшла всі вогневі рубежі без промахів, але посіла лише 13-те місце. У Вікторії Хвостенко 41-ше місце.