05-12-2021 19:47 GMT+2 - #187493 Цитировать выделение

11-12-2021 18:05 GMT+2 - #187513 Цитировать выделение

афигеть

09-01-2022 11:01 GMT+2 - #187609 Цитировать выделение

07-06-2023 18:20 GMT+2 - #189197 Цитировать выделение

Юнаки хокейного клубу «Кременчук» стали переможцями Кубку Полтавської області Kremen cup
Протягом двох днів, 27 та 28 травня, у Кременчуці відбувся Кубок Полтавської області Kremen cup. Участь у змаганнях взяли 4 команди: Кременчук білі (2008-2009р.н), Кременчук чорні (2007-2008 ), Дніпро (2007-2009), київський Сокіл (2007-2009). Кременчук був представлений двома командами під керівництвом тренерів Андрія Смірнова та Віктора Торяника.
- Кременчук грав двома складами. Багато хлопців повернулись з Європи на канікули, тому вирішили грати двома складами. У команді були хлопці з СДЮШОР Харків, які протягом сезону тренувалися та грали за ХК Кременчук. Вдячні нашим воїнам за можливість проведення змагань. Велика подяка президенту ХК Кременчук Сергію Мазуру, — розповів тренер Андрій Смірнов.
1 місце — Кременчук чорні
2 місце — Сокіл Київ
3 місце — Дніпро
4 місце — Кременчук білі
Кращими гравцями стали:
🔹Колповський Федір ХХ Кременчук (до повномасштабної війни гравець СДЮШОР Харків)
🔹Дука Даниїл ХК Кременчук
🔹Ветлянд Альберт ХК Дніпро (до повномасштабної війни гравець ХК Кременчук, навчався у Кременчуці школа-інтернат № 21)
🔹Куліков Артем ХК Сокіл (вихованець Кременчука, навчався школа-інтернат 21)

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (07-06-2023 18:22 GMT+2)

31-07-2023 15:50 GMT+2 - #189305 Цитировать выделение

Головний тренер юнацької збірної України Олександр Бобкін назвав склад на престижний міжнародний турнір у чеському Тршинці для команд до 17 років. До нього увійшли: 2 воротарі, 7 захисників та 12 нападників.

«Вдячні організаторам за запрошення нашої команди другий рік поспіль, – каже наставник Олександр Бобкін. – Це дуже гарний турнір у складі з різними школами хокею. В ньому виступатимуть 10 команд у двох групах: 50 відсотків чеських колективів та 50% – іноземних команд. Кожен день суперники грають по два матчі і в підсумку проводяться фінал, матчі за 3, 5, 7 та 9-е місця.

Завдання нашого штабу – це познайомити хлопців з нашою моделлю хокею та власне перегляд гравців, яких нам рекомендували тренери клубних команд 2007 та 2008 р.н. Зараз ми запросили двох воротарів та п’ятірку хокеїстів із харківського СДЮСШОР, які провели шикарний сезон у чемпіонаті Норвегії. Також переглянемо у справі двох в’юнких та спритних вихованців «Галецьких Левів» – 15-річних Владислава Гоцка та Михайла Чигирика, котрі давно грають в одній зв’язці і це їм допомагає у результативності. Минулого сезону у Словаччині хлопці наштампували по 100 з лишком очок. Також дуже радий, що є можливість побачити у справі двох наших заокеанських легіонерів – 16-річних захисників Олексія Коваля та Іллю Мар’їнцева, котрі зараз перебувають у Європі та мають позитивні відгуки від усіх фахівців, які тренували хлопців 2007 р.н.».

Міжнародний бліц-турнір пройде у Чехії з 4 по 6 серпня на двох майданчиках сучасної Werk Arena. Окрім господарів із «Тршинця», кольори чеського хокею захищатимуть юнацькі команди «Вітковіце», «Спарти», «Маунтфілда» та «Енергії» з Карлових Вар. З-за кордону приїдуть латвійська ХШ «Рига», швейцарський «Давос», австрійський РБ «Зальцбург», словацький «Слован» та збірна України (U17).

Збірна України U-17

Воротарі: Назар КОНОНЕНКО, Михайло НАБОЙЧЕНКО (обидва – 2007 р.н.);

Захисники: Олексій КОВАЛЬ, Микола КОСАРЄВ, Ілля МАР’ЇНЦЕВ, Гліб ПЕТРОВ, Олександр ПЄТУХОВ, Семен СТАСЮК (усі – 2007 р.н.), Михайло СТУПНИЦЬКИЙ (2008 р.н.);

Нападники: Михайло ГАПОНЕНКО, Владислав ГОЦКО, Максим ЖОВТЯК, Данило КУРАЄВ, Тимофій ЛАКТІОНОВ, Адріан МОВЧАН, Максим ПАНЧЕНКО, Антон РОМАНИШИН, Данило СКОРОХОД, Михайло ЧИГИРИК (усі – 2007 р.н.), Володимир НАУМЕНКО, Артем ЧАЙКА (обидва – 2008 р.н.).

Головний тренер – Олександр БОБКІН
Тренер – Руслан БОРИСЕНКО
Менеджер – Сергій БАБИНЕЦЬ
Доктор – Андрій КУПРІЯН
Сервісмен – Данило ГРИЦЕНКО

04-08-2023 19:33 GMT+2 - #189314 Цитировать выделение

Юнаки збірної України з поразки розпочали виступ на Кубку Президента у Тршинці. Підопічні Олександра Бобкіна поступилися одноліткам з латвійської «Риги», пропустивши вирішальний гол наприкінці зустрічі.

Збірна України U17 – ХШ «Рига» U17 (Латвія) – 2:3 (1:0, 0:2, 1:1).

Шайби: 1:0 – Мовчан (Петров, Гоцко, 9 хв.), 1:1 – Поліс (більш., 28 хв.), 1:2 – Спрієсліс (29 хв.), 2:2 – Чайка (Коваль, 49 хв.), 2:3 – Спрієсліс (53 хв.).

Україна: Набойченко; Косарєв – Петухов, Гапоненко – Кураєв – Панченко; Петров – Марінцев, Скороход – Гоцко – Чигирик; Стасюк – Романишин, Лактіонов – Жовтяк – Мовчан; Ступницький, Коваль, Чайка, Науменко. Тренер – Олександр Бобкін;

Українці створили чимало моментів, мали шанси закидати на останній хвилині, але впритул по шайбі не поцілив Данило Кураєв. Найкращим гравцем матчу у складі нашої збірної визнаний форвард Артем Чайка, котрий закинув шайбу після класної передачі Олексія Коваля через пів майданчика.

У вечірній сесії підопічні Бобкіна зіграють другий свій матч 4 серпня. На збірну України чекає протистояння з господарями – чеським «Тршинцем» (19.30).

В іншій ранковій зустрічі нашої групи словацький «Слован» здолав чеську «Спарту» (3:2).

added through (41 Хвилини) :

added through (2 Годинник 23 Хвилини) :
Юнацька збірна України (U17) програла і другий матч Кубка Президента. Після поразки від латвійської «Риги» наші земляки поступилися господарям турніру.

«Оцеларі» Тршинець – збірна України U17 – 6:2 (1:1, 2:0, 3:1)

Шайби: 1:0 – Шванчара (більш.), 02:12. 1:1 – Косарєв (Чайка, — більш.), 08:39. 2:1 – Макула (більш.), 24:36. 3:1 – Зіпа (більш.), 38:34. 4:1 – Шванчара (більш.), 40:42. 5:1 – Шванчара, 55:42. 5:2 – Жовтяк, 57:24. 6:2 – Карас, 59:07
Штраф: 16 (8 + 4 + 4) – 20 (4 + 16 + 0)

4 серпня. ТршинецьWerk Arena
Долю цієї зустрічі вирішив провальний для нашої команди в усіх розуміннях другий період. У ньому наші хокеїсти заробили відразу 16 штрафних хвилин, причому всі – малим штрафом. Мабуть, то ще добре, що суперники покарали нас за таких умов лише двома закинутими шайбами. Також треба віддати належне голкіперові Назарові Кононенку, який попри велике навантаження відіграв доволі надійно.
По-іншому міг скластися й старт матчу. Ще до того, як лідер суперників Робін Шванчара реалізував більшість, наші хокеїсти в меншості піймали суперника на контратаці, однак Артем Чайка і Володимир Науменко не змогли використати вихід «два в нуль».
Завтра, 5 серпня, українці зіграють два заключних матчі групового турніру Кубка Президента: 09:00 – проти празької «Спарти», 14:30 – із братиславським «Слованом».

Это сообщение было отредактировано Зодчий (04-08-2023 22:39 GMT+2)

05-08-2023 11:45 GMT+2 - #189315 Цитировать выделение

added through (1 ч. 43 Хвилини) :
Юнацька збірна України (U17) здобула першу перемогу на Кубку Президента Чехії🇨🇿

Збірна України U17 — «Спарта» Прага – 3:2 Б (1:2, 0:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Чіжек (більш.), 05:38. 1:1 – Косарєв (Гапоненко, Петухов), 11:33. 1:2 – Жуковскі, 12:54. 2:2 – Чайка (Кураєв, — більш.), 53:44. 3:2 – Скороход (переможний булліт)
Штраф: 8 (2 + 4 + 2) – 19/20 (8 + 11/20 + 0)

5 серпня. ТршинецьWerк Arena
Важко розраховувати на перемогу в матчі, коли приблизно по півперіоду граєш у неповному складі. Як і вчора в поєдинку з «Оцеларами», ця гра розпочалася з раннього вилучення Миколи Косарєва. Цю меншість наші хокеїсти відстояли, а наступну суперники вже реалізували. В середині періоду Косарєв кидком від синьої лінії рахунок зрівняв, але трохи більше, ніж через хвилину груба помилка в обороні знову дозволила «Спарті» вийти вперед.
Ключовим моментом другого періоду стало вилучення наприкінці 20-хвилинки до кінця гри нашого капітана Косарєва. За спробу навмисного удару суперника в неігровій ситуації. Таке покарання виглядає надто суворим та все ж. П’ятихвилинний штраф Миколи до всього ще й наклався на двохвилинне покарання його партнера за командою. І то добре, що двічі один за одним вилучалися хокеїсти «Спарти», нівелювавши велику більшість власноручно.
Вочевидь у перерві наші хокеїсти почули від Олександра Бобкіна лекцію на тему «Як важливо грати дисципліновано». Бо так зібрано, як у третьому періоді, українці на цьому турнірі ще не грали. І це дало ефект. Отримавши єдиний шанс зіграти в більшості, наші хокеїсти ідеально ним скористалися. Артем Чайка, вдало зігравши на добиванні, зрівняв рахунок. А трохи згодом Данило Скороход після індивідуального проходу навіть мав шанс принести команді перемогу, але переграти воротаря суперників не зміг. Правда, невдовзі черга рятувати команду настала вже для нашого Михайла Набойченка.
Загалом нічия в ігровий час виглядає цілком справедливою. А в серії буллітів Набойченко не пропустив жодного з трьох кидків суперників, тоді як за нашу команду відзначився Скороход. Є перша перемога на турнірі!

added through (9 Годинник 26 Хвилини) :
Юнацька збірна України поразкою завершила виступ на груповому етапі Кубка Президента. Через три години після булітної вікторії над «Спартою» (3:2) підопічні Олександра Бобкіна не змогли зламати опір чемпіонів Словаччини у своєму віці – братиславського «Слована».

Збірна України U17 – «Слован» U17 (Братислава, Словаччина) – 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Шайби: 1:0 — Пєтухов (Гапоненко, — більш.), 14:42. 1:1 — Буров (Станков'єн, — більш.), 28:28. 1:2 — Фецько (Яношик), 35:25. 2:2 — Чайка (Кураєв), 52:58. 2:3 — Флоріш, 58:00.
Штраф: 12 – 4.
5 серпня. ТршинецьWerk Arena

Невдача у матчі зі «Слованом» залишила збірну України на проміжній четвертій позиції у своїй групі (2 очки, 4 гри). А ось братиславці після цієї перемоги набрали шість очок і гарантували собі щонайменше третє місце. Попереду «Слован» має ще вечірню гру проти «Тршинця» і шанс піднятися на другу позицію.
У будь-якому разі завтра, 6 серпня, у збірної України відбудеться ще один матч на Кубку Президента за підсумкову позицію у класифікації команд. Якщо «Спарта» не переможе у заключній зустрічі «Ригу», тоді українці збережуть четверте місце у групі і суперником «синьо-жовтих» буде четверта команда з паралельного квінтету, де виступають чеські «Енергія», «Вітковіце», «Маунтфілд», австрійський «Ред Булл» та швейцарський «Давос».

Это сообщение было отредактировано Зодчий (05-08-2023 22:55 GMT+2)

06-08-2023 21:21 GMT+2 - #189317 Цитировать выделение

Юнацька збірна України (U17) посіла восьме місце на Кубку Президента Чехії в Тршинці🇨🇿 В матчі за сьому позицію наші хокеїсти поступилися австрійському «Зальцбурґу»🇦🇹

Збірна України U17 – RB «Зальцбурґ» — 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)

Шайби: 1:0 – Науменко (Чайка), 12:49. 1:1 – Гутцінґер, 14:44. 1:2 – Гутцінґер (Гакерт, — більш.), 28:14. 1:3 – Гутцінґер (булліт), 32:08. 1:4 – Шляґер (Гутцінґер), 44:01. 2:4 – Чигирик (Кураєв, Скороход), 51:43. 3:4 – Гоцко, 57:14
6 серпня. Тршинець🇨🇿Mini-Werk Arena

У цій зустрічі не брали участі два гравці, які виглядають лідерами викликаної Олександром Бобкіним для участі в Кубку Президента обойми – оборонець Микола Косарєв і нападник Михайло Гапоненко.
Збірна України поступилася найперше тому, що не змогла стримати лідера суперників, нападника Константіна Гутцінґера, який записав до активу другий на цьому турнірі хет-трик, а ще в одному епізоді вивів на порожні ворота Шляґера.
До честі українців, за рахунку 1:4 вони не опустили рук, а тієї миті, коли суперник почав втрачати концентрацію, відіграли дві шайби і скоротили рахунок до мінімуму. Наша команда мала 2 хвилини і 46 секунд для того, щоб зрівняти рахунок, але зробити повноцінний камбек не змогла.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (06-08-2023 21:22 GMT+2)