Статус онлайн-присутствия

Кременчугский район
26-11-2021 18:45 GMT+2 - #187427 Цитировать выделение

Добавлено (5 ч. 15 мин.) :
Сенсацією завершився єдиний матч п’ятниці в регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги. Херсонський “Дніпро” перервав восьмиматчеву програшну серію, перемігши одного з головних претендентів на чемпіонство.

Тривалий час обом суперникам не вдавалося відкрити рахунку, аж поки Станіслав Баснєв за 13 хвилин до завершення основного часу не вивів уперед господарів. Але гості змогли на просто відігратися, а в ту мить, коли команди подумки готувалися до овертайму, вирвали перемогу. Переможну шайбу закинув Артем Целогородцев (на фото).

Цікаво, що до того “Кременчук” перемагав “Дніпро” у восьми поєдинках поспіль.

“Кременчук” — “Дніпро” (Херсон) — 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Кременчук: Мустафін (Гордюшин). Яковлєв – Григорян, Кошелев – Варава, Горлушко – Савченко, Сенік. Коробов – Дубінін – Денискін, Хришпенц – Ворона – Савицький, Гриценко – Баснєв – Забавін, Маландін – Сібілевіч — Грицьких.

Дніпро: Писаренко (Круляков). Голубич – Саврицький, Ратушний – Павлов, Кардашов – Будько. Зайцев – Хамматов – Целогородцев, Кирющенков, Сьомочкін – Тищенко, Дворник – Булах – Русаков, Кошевков.

Шайби: 1:0 — Баснєв (Кошелєв), 47:10. 1:1 — Кірющенков (Сьомочкін, Ратушний), 52:01. 1:2 — Целогородцев (Хамматов, Зайцев), 58:38

Это сообщение было отредактировано афигеть (27-11-2021 00:01 GMT+2)

афигеть

04-12-2021 13:28 GMT+2 - #187481 Цитировать выделение

2 грудня, у Києві зустрілися два лідери чемпіонату України – «Сокіл» та «Кременчук».

…Кременчужани у стартовому періоді зробили справжній бліцкриг господарям. Вже на першій хвилині Сібілевич з передач Созонова та Дубініна відкрив рахунок, а через чотири хвилини Баснєв з передачі Серанова подвоїв перевагу гостей. На екваторі матчу кияни отримали перевагу 5 на 3, але підопічні Олександра Савицького вистояли. Під завісу двадцятихвилинки Грицьких реалізував більшість, якому асистував Гриценко. З рахунком 0:3 команди пішли на перерву.

У «Сокола» у другому періоді замість Кубрицького у воротах вийшов Огаджанян. Кияни всі сили кинули на атаку, що принесло свої плоди. Спочатку Єлисеєнко розпечатав ворота Боярчука, а після Андрущенко на 27 хвилинці реалізував чисельну перевагу та скоротив перевагу кременчужан до мінімуму. «Кременчук» активізувався і провів чимало гострих атак, але так і не зміг реалізувати свої гольові моменти.

В заключному відрізку поєдинку суперники гостро атакували, але надійно у воротах грали воротарі Боярчук та Огаджанян. За 40 секунд до сирени Олег Шафаренко взяв тайм-аут, та замінив воротаря на шостого польового гравця. Господарі, маючи до того ще більшість, 6 на 4 кинулися штурмувати ворота суперника, але «містяни» вистояли. Є друга поспіль перемога — на цей раз 3:2! Нагадаємо, що 22 листопада підопічні Олександра Савицького також виграли у Києві у «соколят» 4:2.

Після перемоги у столиці «Кременчук» скоротив відставання від «Сокола» до двох очок у турнірній таблиці – після 12 ігор у киян 20 балів, а у кременчужан – 18.

Наступну зустріч у чемпіонаті «містяни» зіграють вже 4 грудня о 13:00 вдома проти харківського «Рулав Одд». Квитки на гру в продажу в електронному виді на сайті ESPORT та касі арени «Айсберг» (з 11:00 — 19:00).

«Сокіл» — «Кременчук» — 2:3 (0:3, 2:0, 1:0)

Шайби: 0:1 — Сібілевич (Созонов, Дубінін), 01:59. 0:2 — Баснєв (Серанов), 04:49. 0:3 — Грицьких (Гриценко, — більш.), 17:45. 1:3 — Єлисеєнко (Томілін), 23:21. 2:3 — Андрущенко (Рибалко, — більш.), 26:33

«Сокіл»: Кубрицький (Огаджанян з 20:01 до 59:20); Сисак — Алексєєв, Хайруллов — Рибалко, Логач — Герцик; Міхнов — Кузьменко — Рубан, Єлисеєнко — Томілін — Павленко, Андрущенко — Фадєєв — Васильєв, Панченко — Смирнов — Дан. Давидов. Тренер — Олег Шафаренко

«Кременчук»: Боярчук; Яковлєв — Григорян, Гриценко — Баснєв, Серанов — Савченко; Т. Савицький — Дубінін — Созонов, Кошелєв — Грицьких — Забавін, Горлушко — Хришпенц — Глухов, Ворона, Сібілевич. Тренер — Олександр Савицький

афигеть

05-12-2021 12:40 GMT+2 - #187489 Цитировать выделение

4 грудня в чемпіонаті України ХК «Кременчук» приймав на арені «Айсберг» харківський «Рулав Одд».
Кременчужани, як і в попередній грі з «Соколом» (3:2), з самого початку зробили пресинг супернику по всьому хокейному майданчику і вже на сьомій хвилині повели в рахунку 2:0. Спочатку Серанов витримав чималу паузу та поразив ворота Петрова. Вже через 52 секунди Богачонок від синьої ліній сильним кидком у дев’ятку подвоїв рахунок. На 16 хвилині харків’яни, після голу Рибницького, скоротили відставання та команди пішли на перерву за перевагою в одну шайбу «містян».

Головні події у матчі розгорнулися у другій двадцятихвилинці – спочатку «Рулав Одд» завдяки голу Жиганова на 27 хвилину зрівняв рахунок, але підопічні Олександра Савицького у відповідь закинули відразу три шайби. Спочатку через хвилину Баснєв першим встиг добити каучукового диска, а потім Ворона красиво обіграв Петрова, вийшовши один супротив голкіпера. П’ятий гол забив у «роздягальню» Маландін, закинувши свою дебютну шайбу за кременчужан.

У заключному періоді команди мали багато гарних гольових моментів, але гарно відпрацювали у воротах Боярчук та Петров. Гра так і завершилася перемогою підопічних Олександра Савицького 5:2.

«Кременчук» після 13 ігор набрав 20 очок та наздогнав у турнірній таблиці «Сокіл», який сьогодні програв «Дніпру» 1:2.

Зараз у чемпіонаті наступає міжнародна пауза у зв’язку з виступом молодіжної збірної України на Чемпіонаті світу 2022 року.

Наступну зустріч кременчужани зіграють у гостях з броварським БСФК 22 грудня, а вдома – 25 грудня з «Соколом».

«Кременчук» — «Рулав Одд» — 5:2 (2:1, 3:1, 0:0)

4 грудня. Кременчук. Арена «Айсберг»

Шайби: 1:0 – Серанов (Баснєв, Кошелєв), 05:34. 2:0 – Богачонок (Сібілевич, Маландін), 06:26. 2:1 – Рибницький (Лапков), 15:07. 2:2 – Жигалов (Луговий, Лесников), 26:21. 3:2 – Баснєв (Серанов), 27:36. 4:2 – Ворона (Савицький, Савченко), 30:33. 5:2 – Маландін (Савченко), 39:52

Кременчук: Боярчук; Богачонок – Григорян, Серанов – Сібілевич, Маландін – Глухов, Ворона; Казьянін – Дубінін – Денискін, Хришпенц – Савченко – Гриценко, Кошелев – Толстушко – Забавін, Горлушко – Савицький – Баснєв. Тренер – Олександр Савицький

«Рулав Одд»: Петров; Рибницький – Александров, Канаплін – Пугачов, Лесников – Жигалов, Мельников – Шамардін; Лапков – Сергєєв – Єфімов, Бондаренко – Сурсов – Басков, Кіча – Луговий – Єгоров, Абаджан – Пойманов – Сиротенко. Тренер – Ігор Шаманський

Добавлено (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано афигеть (05-12-2021 12:43 GMT+2)

джино

Киев
05-12-2021 17:32 GMT+2 - #187490 Цитировать выделение

недоволен тобой очень, Мазур
говорит Зодчий нихуя не деляет филонит

Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.

афигеть

05-12-2021 20:20 GMT+2 - #187495 Цитировать выделение

Для джино

афигеть

22-12-2021 23:19 GMT+2 - #187557 Цитировать выделение

«Кременчук» завдав поразки команді Броварського спортивно-фахового коледжу у першому після переформатування команди з Київщини матчі в рамках регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

«Кременчук» — БСФК (Бровари) – 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Шайби: 1:0 – Тимофеєв (Серанов, Кошелєв), 05:31. 2:0 – Денискін (Казьянін, Тимофеєв, — більш.), 27:43. 3:0 – Кошелєв (Ворона, Забавін, — більш.), 36:17. 4:0 – Забавін (Кошелєв, Хришпенц, — більш.), 39:16. 5:0 – Казьянін (Дубінін, — менш.), 47:55. 6:0 – Горлушко (Грицьких, Созонов, — більш.), 55:34

«Кременчук»: Гордюшин; Тимофеєв – Григорян, Кошелєв – Т. Савицький, Маландін – Горлушко, Сібілевич; Казьянін – Дубінін – Денискін, Забавін – Созонов – Сеник, Серанов – Варава – Грицьких, Хришпенц – Глухов – Ворона. Тренер – Олександр Савицький

БСФК: Майко; Трошкін – Кисельов, Логач – Козловський, Дахновський – Шевчук, Іщенко – Мащенко; Стецюра — Гребеник — Бородай, Грабовецький — Панченко — Койда, Бойко — Андрющенко — Баглай, Бойко — Боярчук – Фурсенко. Тренер – Олександр Бобкін

Кидки: 30 (12+9+9) – 15 (7+4+4)

Штраф: 12 (0+4+8 ) – 10 (0+6+4)

22 грудня. Кременчук. Арена «Айсберг». 180 глядачів

Господарі перемогли завдяки чотирьом шайбам у більшості і одній у меншості. Шат-аут записав до свого активу Нікіта Гордюшин.

Зауважимо, що цей матч пропускало кілька ключових гравців «Кременчука» — оборонці Олександр Яковлєв і Олександр Коробов, а також нападник збірної України Іван Савченко.

Найближчої суботи, 25 грудня, «Кременчук» прийматиме на власному майданчику головного конкурента – київський «Сокіл». Наразі команда Олександра Савицького відстає від киян на два очки і має гру в запасі.

Найближча ж гра в регулярному чемпіонаті УХЛ відбудеться найцближчої п’ятниці у Броварах. БСФК прийматиме харківський «Рулав Одд».

афигеть

25-12-2021 17:15 GMT+2 - #187561 Цитировать выделение

Київський «Сокіл» здобув ефектну вольову перемогу над головним конкурентом у передостанньому матчі року в рамках регулярного чемпіонату Української хокейної ліги.

«Кременчук» — «Сокіл» (Київ) – 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)

Шайби: 1:0 – Коробов (Баснєв), 23:01. 2:0 – Казьянін (Денискін, Яковлєв, — більш.), 27:58. 2:1 – Гончаренко (Коржилецький, Сімчук), 33:12. 2:2 – Рубан (Міхнов, — більш.), 52:41. 2:3 – Рубан (Благий), 54:17

«Кременчук»: Мустафін; Яковлєв – Григорян, Толстушко – Грицьких, Забавін – Матусевич; Казьянін – Кошелєв – Денискін, Ворона – Гриценко – Савченко, Баснєв – Коробов – Серанов, Т. Савицький – Созонов – Варава, Сібілевич. Тренер – Олександр Савицький; асистент – Дмитро Сумець

«Сокіл»: Кубрицький; Сисак – Алексєєв, Сушков – Рибалко, Хайруллов – Лєтов; Павленко – Кузьменко – Рубан, Міхнов – Смирнов – Давидов, Андрущенко – Німенко – Благий, Коржилецький – М. Сімчук – Гончаренко. Тренер – Олег Шафаренко; асистент – Костянтин Сімчук

Кидки: 24 (8+8+8 ) – 17 (5+7+5)
Штраф: 10 (2+4+4) – 10 (6+2+2)

25 грудня. Кременчук. Арена «Айсберг». 234 глядачі

Навіть пропустивши в першій половині другого періоду дві шайби, підопічні Олега Шафаренка не знітилися і спершу завдяки організованій на контратаці Данилом Коржилецьким та Денисом Гончаренком шайбі скоротили відставання, а в третьому періоді зусиллями Антона Рубана вирвали перемогу.

Найрезультативніший нападник «Сокола» першу шайбу провів прицільним кістьовим кидком з середньої відстані у більшості, а вдруге переграв Артура Мустафіна, здійснивши з допомогою Романа Благого перехоплення в центрі поля і реалізувавши «буллітну» спробу.

Також треба відзначити дуже вдалу гру воротаря киян Дмитра Кубрицького.

Як відомо, «Сокіл» у цьому матчі мав проблеми з оборонцями, адже через травму і дискваліфікацію зустріч пропускали відповідно Владислав Герцик та Єгор Мажуга. З огляду на ці труднощі, Олег Шафаренко повернув з оренди російського легіонера Глєба Лєтова, котрий грав у Кременчуку в третій парі оборонців разом із Дінаром Хайрулловим. Натомість юний Владислав Сушков діяв у другій парі з Михайлом Рибалком. Другий поєдинок поспіль у складі «Сокола» відсутні також форварди Євген Фадєєв та Антон Єлисеєнко.

Не менші кадрові труднощі були й у «Кременчука». За станом здоров’я гру пропускали оборонці Олександр Горлушко, Максим Тимофеєв, Вадим Хришпенц, а також нападник Ілля Сеник.

Завершиться календарний рік в Українській хокейній лізі 28 грудня. Цього дня «Сокіл» прийматиме БСФК, а «Кременчук» і херсонський «Дніпро» проведуть поєдинок на новій арені в Мелітополі Запорізької області.

Зодчий

Лубни
12-06-2022 14:55 GMT+2 - #188048 Цитировать выделение

23-річний нападник збірної України Андрій Денискін став гравцем польської «Унії» з Освенцима.

Денискін народився в 1998 році у Києві, хокеєм почав займатися в рідному місті, а потім 15-річним виїхав у США, де розвивав ігрові навички в Compete Hockey Academy. В сезоні-2015/2016 Андрій повернувся в Україну і виступав за білоцерківський «Білий Барс». У 35-ти матчах дорослого національного чемпіонату 17-річний форвард відзначився 29-ма голами і 22-ма асистами. З «Барсом» U20 нападник здобув титул чемпіона України, ставши найкращим бомбардиром турніру – 22 голи + 11 передач у восьми матчах.

Після такого успішного сезону Денискін повернувся у США і виступав у лізі USPHL Elite за Hampton Roads Whalers (34 голи + 26 передач у 41-му матчі). Сезон-2017/2018 Андрій починав за Brookings Blizzard у NAHL (12 голів + 5 передач у 23-х матчах), але згодом перейшов у донецький «Донбас», за який протягом півтора року провів 73 матчі, закинув 25 шайб, віддав 28 передач і допоміг команді двічі здобути чемпіонське звання.

Більшу частину сезону-2019/2020 Денискін відіграв за румунську «Стяуа» з Бухареста. У 29-ти проведених матчах українець записав до свого активу 64 (39+25) очок і став найкращим бомбардиром чемпіонату Румунії. Навесні Андрій повернувся в Україну, підписавши контракт з «Кременчуком». В 11-ти матчах плей-оф Денискін закинув 9 шайб і віддав 8 асистів, став найкращим бомбардиром плей-оф і MVP турніру, допомігши клубові з Полтавщини здобути перше в історії чемпіонство.

За «Кременчук» Денискін відіграв і два попередніх чемпіонати, в яких його команда здобувала бронзу й срібло, а Андрій визнавався найкращим нападником ліги за підсумками сезону-2020/2021. У тому чемпіонаті він у 48-ми матчах закинув 33 шайби і віддав 31 передачу.

Денискін виступав за збірні України всіх вікових категорій: по два рази виступав на чемпіонатах світу U18 і U20, а з 2020-го є гравцем головної команди країни.

Нагадаємо, що раніше контракт з «Унією» з Освенцима підписав оборонець збірної України Пилип Пангелов-Юлдашев. Також один із українських фахівців є кандидатом на посаду наставника команди.