Форуми 2. Офф-топикОбо всемГандбол

10-12-2023 18:02 GMT+2 - #189695 Цитировать выделение

До цього матчу в своїй групі збірна України програла чотири гри і вже давно втратила шанси на вхід в чвертьфінал. Лишалася тільки можливість грюкнути дверима та зайняти п'яте місце, обігравши Аргентину, яка теж поступилася у всіх своїх матчах.
Проте невдахами очної зустрічі стали саме українки. Аргентина перехопила ініціативу, вирвалася вперед і постійно вела з розривом у два-три м'ячі. Ситуацію вдалося трохи виправити наприкінці першого тайму, але тоді просто розрив став занадто великий і його вийшло скоротити до тих же мінус двох.
В другому таймі картина не помінялася. Часто в «синьо-жовтих» відбувалися двохвилинні вилучення, а гравчиня суперниць Каво спіймала кураж і не давала нашим навіть шансу наздогнати. В цьому їй допомагала голкіпер Аргентини.
В нас варто відзначити Коновалову, ка досить вдало атакувала зліва, проте цих старань було замало.
Чемпіонат світу. Другий етап
Аргентина – Україна – 25:20 (13:11, 12:9)

Аргентина: Боно (4), Бродськи, Далле, Леаретта, Ріваднейра (1), Гавілан, Гандульфо, Гарсія (2), Каво (6), Кампільї (3), Каррату, Касасола (4), Ніньйо, Піццо (5), Розалес, Ромеро.
Україна: Балог, Гладун, Салтанюк, Маркевич (1), Соскида, Андрійчук (3), Прокоп'як, Поляк (1), Когуч, Смбатян (3), Дяченко, Козак, Шукаль (3), Компанієць, Коновалова (6), Колодюк (2), Науменко (1).
«Арена Північ (Фредеріксгавн, Данія)

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (10-12-2023 18:04 GMT+2)

13-12-2023 14:52 GMT+2 - #189703 Цитировать выделение

Чвертьфінали

Франція
– Чехія – 33:22 (18:16)

Нідерланди – Норвегія – 23:30 (11:12)

added through (10 Хвилини) :
Увечері 12 грудня на чемпіонаті світу 2023 з гандболу серед жінок відбулися два матчі 1/4 фіналу.

У півфінали пробилися команди Франції (виграш у Чехії 33:22) та Норвегії (перемога над Нідерландами 30:23).
Ще два чвертьфінали відбудуться 13 грудня: Швеція – Німеччина, Данія – Чорногорія.
Збірна України вибула з турніру у другому раунді, посівши останнє 6-е місце у групі 4.
ЧС-2023 з гандболу серед жінок
Трондхейм (Норвегія) та Хернінг (Данія)
1/4 фіналу, 12–13 грудня
12.12. 18:30. Франція – Чехія – 33:22 (18:16)
12.12. 21:30. Нідерланди – Норвегія – 23:30 (11:12)
13.12. 18:30. Швеція – Німеччина
13.12. 21:30. Данія – Чорногорія

Это сообщение было отредактировано Зодчий (13-12-2023 15:02 GMT+2)

15-12-2023 21:56 GMT+2 - #189714 Цитировать выделение

Швеція
– Німеччина – 27:20 (16:6)
Данія – Чорногорія – 26:24 (13:10)

1/2 фіналу, 15 грудня

• 15.12. 18:30. Данія – Норвегія – 28:29 OT (14:9, 23:23)
  • 15.12. 22:00. Швеція – Франція – 28:37 (11:19)
  • За 5–8 місця, 15 грудня
  • 15.12. 12:30. Німеччина – Чехія – 32:26 (14:12)
  • 15.12. 15:30. Чорногорія – Нідерланди – 25:28 (13:14)
Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-12-2023 20:04 GMT+2)

17-12-2023 19:59 GMT+2 - #189719 Цитировать выделение

Хернінг (Данія), 17 грудня

За 7 місце. 11:15. Чехія – Чорногорія – 24:28 (10:14)

За 5 місце. 14.00. Німеччина – Нідерланди – 26:30 (7:16)

За 3 місце. 17:00. Швеція – Данія – 27:28 (15:18
)

За 1 місце. 20:00. Франція – Норвегія — 31:28 ( 20:17 )

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-12-2023 23:49 GMT+2)

18-12-2023 17:56 GMT+2 - #189721 Цитировать выделение

У Данії завершився жіночий чемпіонат світу-2023 з гандболу.
Переможницями турніру стали представниці Франції, які у ремейку фіналу 2021 року перемогли збірну Норвегії. У бронзовому фіналі господарки майданчику данки переграли національну команду Швеції.
Чемпіонат світу-2023
Матч за третє місце
Швеція – Данія 27:28
Фінал
Франція – Норвегія 31:28

Нагадаємо, що українки фінішували на 23-й сходинці першого за 14 років чемпіонату світу.

25-01-2024 20:00 GMT+2 - #189814 Цитировать выделение

У Німеччині наближається до фінішу чемпіонат Європи 2024 з гандболу серед чоловічих команд.
За підсумками другого групового раунду визначено півфіналістів турніру.
У 1/2 фіналу 26 січня зустрінуться: Франція – Швеція, Німеччина – Данія. За 5–6 місця того ж дня зіграють: Угорщина – Словенія.
Фінал чемпіонату Європи відбудеться 28 січня у німецькому Кельні.
Збірна України не зуміла пройти кваліфікацію ЧЄ-2024, посівши останнє місце у групі з Австрією, Румунією та Фарерами.
Чемпіонат Європи з гандболу 2024 (чоловіки)

27-01-2024 08:08 GMT+2 - #189817 Цитировать выделение

26 січня відбулися півфінали. Франція обіграла Швецію в овертаймі (34:30 OT), Данія взяла гору над Німеччиною (29:26).
Таким чином, у фіналі 28 січня зустрінуться: Франція – Данія, а третє місце розіграють Швеція – Німеччина.
У матчі за 5–6 місця Угорщина переграла Словенію (23:22). Фінал чемпіонату Європи відбудеться 28 січня у німецькому Кельні.
Франція – Швеція – 34:30 OT (17:11, 27:27)
Німеччина – Данія – 26:29 (14:12)
16:00. Угорщина – Словенія – 23:22 (14:12)

29-01-2024 20:05 GMT+2 - #189824 Цитировать выделение

У Німеччині завершився чемпіонат Європи 2024 з гандболу серед чоловічих команд.
28 січня відбулися вирішальні матчі. У поєдинку за золоті медалі Франція обіграла Данію в овертаймі (33:31 OT).
У зустрічі за бронзові нагороди Швеція взяла гору над Німеччиною (34:31).
– Данія – 33:31 OT (14:14, 27:27)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (29-01-2024 20:07 GMT+2)

29-02-2024 23:36 GMT+2 - #189902 Цитировать выделение

Відбір на чемпіонат Європи.Кваліфікація Євро-2024. Група 2
Ізраїль – Україна – 27:28

Ізраїль: Ашурі, Іцак, Еден Вакрат, Сторожук, Бенікрі, Нісімсон, Шира Вакрат, Маор, Лезинська.
Україна: Балог, Салтанюк – Смбатян, Соскида, Компанієць, Оржаховська, Когуч, Петрів, Дяченко, Краснянська, Науменко, Колодюк, Лакатош, Пойманова, Горильська.
Шаля (Словаччина)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (29-02-2024 23:41 GMT+2)

02-03-2024 21:39 GMT+2 - #189909 Цитировать выделение

Лише минулого четверга збірні України та Ізраїлю змагалися між собою на ігровому паркеті в словацькому місті Шаля. У тому матчі молода українська команда, у складі якої було одразу шість дебютанток, здобула важку перемогу з різницею в один гол. І ось, менш ніж через сорок вісім годин після закінчення першої зустрічі, команди провели на тому ж майданчику ще один поєдинок між собою.
Протягом майже усього ігрового часу збірна України вела у рахунку. Однак попри це поєдинок був напруженим. Ізраїльтянки постійно були десь поруч і не відставали більше ніж на п'ять голів. У кінцівці матчу перевага українок скоротилася до трьох пунктів. На щастя, наша команда не втратила пильність і довела гру до перемоги.
Збірна України набрала шість очок у чотирьох матчах відбору на чемпіонат Європи. Щонайменше на добу наша команда очолила відбіркову групу. Однак якщо Німеччина завтра переможе Словаччину, то поверне собі лідерство. Саме з цими двома збірними українкам належить зіграти у двох турах, що залишилися до завершення кваліфікаційного турніру. На чемпіонат Європи вийдуть команди, які посядуть перші два місця у групі.
Відбір на чемпіонат Європи-2024
Україна – Ізраїль – 32:28 (19:14)
Україна: Балог, Салтанюк — Смбатян (2), Соскида (5), Компанієць (1), Оржаховська, Когуч (3), Петрів, Дяченко, Краснянська (4), Науменко (1), Колодюк (3), Лакатош (4), Пойманова (4), Горільська (2), Нестеренко (3).

Ізраїль: Неземзон, Бен Зікрі — Гавза, Улзарі, Теплицька (2), Гербі (4), Шохам, Коен (1), Аклер, Лезінська (3), Іцак (1), Кріф, Ашурі (3), Шауль (6), Вакрат (7), Сторожук (1).
м. Шаля (Словаччина)

13-03-2024 21:04 GMT+2 - #189958 Цитировать выделение

13 березня збірна України провела перший матч другого раунду кваліфікації чемпіонату світу-2025. У гостьовій зустрічі з національною командою Естонії «синьо-жовтих» не вдалося завоювати перемогу. Найкращим бомбардиром матчу став півсередній Ігор Турченко, який за гру закинув 13 м’ячів.

Кваліфікація ЧС-2025. I етап. Перший матч.

Естонія – Україна – 32:29 (18:16)

Естонія: Отс, Віїткар (5), Яанімаа (11), Пріскус, Конт, Тоом (6), Кокс, Сеерманн, Ребане (3), Роосна, Пертелсон (1), Варік (5), Варул (1), Соїкка, Моргенсон, Тіммо

Україна: Чудинов, Котюк (2), Литвиненко (1), Близнюк, Савчук (1), Касай, Турченко (13), Редькін (2), Процюк, Панченко, Мельник, Онуфрієнко (1), Рагозін, Черкащенко (6), Осадчий, Сірик (3)

Арбітри: Іварс Цемавскіс, Едмундс Богдановс (обидва – Латвія)

«Kalevi Spordihall» (Таллінн, Естонія)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (13-03-2024 23:43 GMT+2)

17-03-2024 19:24 GMT+2 - #189972 Цитировать выделение

Після програного першого матчу українцям для виходу далі в наступний етап відбору треба було або перемагати з різницею в мінімум чотири м'ячі, або з різницею в три м'ячі і сподіватися на воротарів у серії пенальті.
Проте з перших хвилин стало зрозуміло, що буде важко. Відразу встановилася різниця в мінус три м'ячі, яку героїчно вдалося ліквідувати тільки на кінець першого тайму. Розривали український захист досвідчені Тоом і Яанімаа, а в «синьо-жовтих» гравців з таким досвідом просто не було.
Після першого тайму, який закінчився з рахунком 18:18, були ще сподівання, але вони відразу знову почали танути. Тоом робив із захистом, що хотів, постійно збираючи на себе суперників і віддаючи результативні передачі партнерам. Як показала гра, якби вона дійшла до серії пенальті, хтозна, чи вдалося б її виграти, адже воротарі Чудінов і В'юнник практично зовсім не рятували, періодично пропускаючи і зовсім нескладні дальні кидки
Коли за хвилин десять до кінця стала різниця мінус п'ять, все стало ясно. Гравцям теж передався цей настрій, вони атакували вже по інерції, а естонці солідно і впевнено довели матч до перемоги.
33:41 – естонці змагатимуться далі, для України відбір на чемпіонату світу завершений. Кращими в складах команд за версією організаторів стали Осадчий і Тоом.
Кваліфікація ЧС-2025. I етап. Другий матч (перший матч – 29:32).
Україна – Естонія – 33:41
Україна: Чудінов, В'юнник (1), Котюк (3), Литвиненко, Близнюк (1), Савчук (1), Касай (1), Турченко (3), Редькін (1), Процюк (4), Панченко, Мельник, Онуфрієнко (3), Рагозін (6), Черкащенко (3), Осадчий (5), Сірик (1)

Естонія: Віїткар, Яанімаа (4), Пріскус (1), Конт (1), Тоом (9), Кокс (7), Сеерманн, Ребане (3), Роосна (1), Партельсон (2), Варік (3), Варул (6), Соїкка (1), Моргенсон, Тіммо (3), Отс