Форуми 1. ХоккейУкраинский хоккейХК Кременчуг

15-11-2023 17:57 GMT+2 - #189621 Цитировать выделение

added through (2 Годинник 46 Хвилини) :
«Сокіл» у першому після поновлення Favbet ліги матчі переміг «Кременчук». Долю зустрічі вирішив провідний дует нападників киян Бабинець — Чердак

«Кременчук» — «Сокіл» (Київ) – 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Бородай (Разумов, Філімонов), 05:21. 1:1 – Матусевич (Середницький, Лялька), 27:41. 1:2 – Чердак (Бабинець),28:24. 2:2 – Кривошапкін (Лялька, Матусевич, — більш.), 38:13. 2:3 – Чердак (Бабинець, Бородай, — більш.), 40:26

Это сообщение было отредактировано Зодчий (15-11-2023 20:43 GMT+2)

19-11-2023 16:15 GMT+2 - #189631 Цитировать выделение

added through (1 ч. 1 мин.) :
«Кременчук» здобув впевнену перемогу в 11-му турі Favbet ліги над «Тризубом».Фіналіст минулого плей-оф поки що проводить не надто переконливу першу частину сезону. Незважаючи на сьогоднішній успіх, команда з 19 очками залишається лише 4-ю.

«Тризуб» (Київ) – «Кременчук» — 1:8 (0:4, 0:2, 1:2)
Шайби: 0:1 – Середницький (Кругляков, С. Тимченко), 04:18. 0:2 – Кривошапкін (Матусевич, Матвієнко, — менш.), 11:34. 0:3 – Лялька (Варава, Кривошапкін, — більш.), 16:46. 0:4 – Геворкян (Кривенко, Варава), 17:15. 0:5 – Савицький (Федоров, Брага), 35:16. 0:6 – Кривошапкін (Целогородцев, Матусевич), 36:37. 0:7 – Брага, 43:49. 0:8 – Целогородцев (Матусевич), 44:38. 1:8 – Бондаренко (булліт), 52:07

Это сообщение было отредактировано Зодчий (19-11-2023 17:17 GMT+2)

23-11-2023 19:28 GMT+2 - #189643 Цитировать выделение

added through (1 ч. 27 Хвилини) :
«Кременчук» у центральному матчі 12-го туру Favbet ліги переміг херсонський «Дніпро». Переміг вдруге у трьох матчах сезону, причому всі три поєдинки починалися з того, що херсонці вели по 2:0. Проте вдруге молода команда Олександра Бобкіна не змогла втримати переваги.

«Кременчук» — «Дніпро» (Херсон) – 5:4 (2:3, 1:0, 2:1)
Шайби: 0:1 – Пойманов (Д. Попережай, — менш.), 00:44. 07:10 – Омельчук (Пойманов, Д. Попережай), 07:10. 1:2 – Лялька (Кривошапкін), 08:27. 2:2 – Лялька (Матвієнко), 10:36. 2:3 – Сидоренко (Ратушний, — більш.), 12:04. 3:3 – Кривошапкін (Лялька, Ігнатенко), 38:28. 4:3 – Максименко (Брага), 41:47. 5:3 – Кривошапкін (Матвієнко), 42:54. 5:4 – Стецюра (Кобильник, — подв. більш.), 55:15

Як і минулої неділі в Києві у грі з «Кепіталз», «Дніпро» підвела реалізація більшості. Херсонці дуже багато часу провели в форматі 5х4 і навіть 5х3, двічі хокеїсти «Кременчука» отримували великий штраф, але маючи таку чисельну перевагу, «щуки» закинули лише дві шайби. Скажімо, в кінцівці гості грали в більшості сім заключних хвилин, якоїсь миті на лаві штрафників одночасно знаходилося троє оборонців господарів (і то за умови, що ще в першому періоді матч-штраф отримав Микита Кругляков), але дотиснути суперника не змогли.
Героями зустрічі вкоре стали лідери «Кременчука» Віталій Лялька і Гліб Кривошапкін, які закинули по дві шайби.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (23-11-2023 21:00 GMT+2)

26-11-2023 16:57 GMT+2 - #189652 Цитировать выделение

added through (1 ч. 21 Хвилини) :
«Кременчук» здолав «Берсерків» у матчі 13-го туру Favbet ліги. Результат виглядав би пересічним, якби не вдаватися в деталі матчу. А вони такі, що після програного 0:3 першого періоду харків’яни змогли відігратися в Другому. У заключній 20-хвилинці господарі все ж довели свою перевагу, однак простою їх перемогу не назвеш.

«Кременчук» — «Харківські Берсерки» — 6:3 (3:0, 0:3, 3:0)
Шайби: 1:0 – Брага (Андрющенко, Ігнатенко, — більш.), 04:43. 2:0 – Ігнатенко (Андрющенко, Брага), 14:32. 3:0 – Кривошапкін (Лялька, Матусевич), 17:21. 3:1 – Осадчий (Безуглий), 34:41. 3:2 – Бєлік (Пруський, — більш.), 38:17. 3:3 – Дуюн (Бєлік, О-др Резюк, — більш.), 39:07. 4:3 – Брага (Андрющенко, С. Тимченко), 44:43. 5:3 – Матвієнко (більш.), 51:25. 6:3 – Целогородцев (Лялька), 57:44

Это сообщение было отредактировано Зодчий (26-11-2023 18:18 GMT+2)

27-11-2023 13:59 GMT+2 - #189656 Цитировать выделение

added through (5 Годинник 41 Хвилини) :
«Кременчук» здобув другу поспіль непросту перемогу над «Берсерками» в рамках 13-го туру Favbet ліги. Півматчу обидві команди не могли відкрити рахунок. При цьому не скажеш, що номінальний фаворит був набагато ближчим до успіху. Так, голкіпер гостей Назарій Сушак мав більше роботи і діяв у стулці просто бездоганно. Однак «Берсерки» не лише відбивалися, але й гостро контратакували. Нагоди переграти Микиту Гордюшина в них теж були. Тому й гол, проведений на контратаці Микитою Бєліком, не виглядає алогічним. Щоправда, господарі дуже швидко відповіли двома шайбами Віталія Ляльки і свого в підсумку вже не віддали.
В третьому періоді «Берсерки» посипалися. Харків’янам вочевидь забракло на весь матч сил. У підсумку Лялька записав до активу хет-трик, Данило Кривенко – дубль.

«Кременчук» — «Харківські Берсерки» — 7:1 (0:0, 2:1, 5:0)

Шайби: 0:1 – Бєлік, 31:56. 1:1 – Лялька (Целогородцев, Матусевич), 32:15. 2:1 – Лялька (Кривошапкін), 36:48. 3:1 – С. Тимченко (Брага, Інатенко), 41:45. 4:1 – Т. Савицький (Матвієнко, Кривенко), 47:52. 5:1 – Кривенко (Геворкян, Т. Савицький), 53:10. 6:1 – Кривенко (Геворкян, Т. Савицький), 57:55. 7:1 – Лялька (Дука, Панков), 58:58

Это сообщение было отредактировано Зодчий (27-11-2023 19:40 GMT+2)

03-12-2023 20:24 GMT+2 - #189674 Цитировать выделение

added through (57 Хвилини) :
«Кепіталз» здобули непросту перемогу над «Кременчуком» у рамках 14-го туру Favbet ліги. У другій половині другого періоду «Кременчук» влаштував на ворота Бориса Бабіка шалений тиск. Але «Кепіталз» встояли, на початку третього періоду зусиллями Панченка закинули вдруге і знову очолили таблицю.

«Київ Кепіталз» — «Кременчук» — 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Шайби: 1:0 — Тищенко, 05:22, Панченко (Секірко, Луговий), 48:09, Андрющенко (Матвієнко, Середницький), 52,26.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (03-12-2023 21:21 GMT+2)

09-12-2023 17:05 GMT+2 - #189689 Цитировать выделение

added through (4 Хвилини) :
«Кременчук» з рекордом сезону по кількості закинутих шайб та шат-аутом Гордюшина здобуває перемогу над «Тризубом». Кияни приїхали сьогодні не в оптимальному складі, до заявки потрапило лише 11 польових гравців та 2 воротарі, які сумарно пропустили 16 шайб в рівних складах.

Кременчук — Тризуб (Київ) — 16:0 (5:0, 2:0, 9:0)
Шайби: 1:0 — Лялька (Матусевич, Целогородцев), 0:29, 2:0 — Целогородцев (Крівошапкін, Лялька), 3:21, 3:0 — Матусевич (Брага, Кругляков), 5:57, 4:0 — Крівошапкін (Лялька), 14:13, 5:0 — Середницький (Ігнатенко, Андрющенко), 6:0 — Дука (Бабчук, Лялька), 26:52, 7:0 — Панков (Ігнатенко, Середницький), 36:31, 8:0 — Андрющенко (Середницький), 41:33, 9:0 — Федоров (Геворкян), 46:14, 10:0 — Федоров, 46:29, 11:0 — Целогородцев (Крівошапкін, Лялька), 47:34, 12:0 — Ігнатенко (Середницький), 48:36, 13:0 — Тимченко (Середницький), 49:06, 14:0 — Середницький (Лялька, Матусевич), 52:09, 15:0 — Тимченко (Середницький), 46:42, 16:0 — Лялька (Крівошапкін, Матвієнко), 49:28.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-12-2023 17:09 GMT+2)

10-12-2023 17:26 GMT+2 - #189693 Цитировать выделение

added through (2 Хвилини) :
«Кременчук» здобув перемогу над «Тризубом» перетнувши позначку у 100 закинутих шайб в сезоні 2023/24. Автором ювілейного голу став капітан команди Віталій Лялька. Навідміну від вчорашньої гри, сьогодні «Тризубу» вдалось «розмочити» ворота суперника, своєю дебютною шайбою в дорослому хокеї відзначився Марʼян Пономаренко.

Кременчук — Тризуб (Київ) — 11:1 (2:0, 4:1, 5:0)
Шайби: 1:0 — Дука (Геворкян, Савицький), 10:00, 2:0 — Попережай (Федоров, Брага), 14:47, 3:0 — Крівошапкін (Лялька, Матусевич, менш.), 20:12, 4:0 — Савицький (Дука, Бабчук), 25:31, 4:1 — Пономаренко (Середович, Лаврик), 27:04, 5:1 — Середницький (Савицький, Андрющенко), 36:57, 6:1 — Брага (Кругляков, більш.), 39:04, 7:1 — Ігнатенко (Середницьки), 43:23, 8:1 — Брага (Кругляков, Попережай, більш.), 50:06, 9:1 — Лялька (Крівошапкін, Целогородцев), 51:22, 10:1 — Лялька (Крівошапкін, Целогородцев), 59:03, 11:1 — Тимченко (Середницький), 59:33

Это сообщение было отредактировано Зодчий (10-12-2023 17:28 GMT+2)

21-12-2023 20:12 GMT+2 - #189725 Цитировать выделение

added through (1 ч. 39 Хвилини) :
«Сокіл» вчетверте в сезоні здолав «Кременчук» і вдруге – завдяки бездоганній грі в серії післяматчевих буллітів голкіпера Богдана Дьяченка. Богдан виграв уже п’яту буллітну серію поспіль і не пропустив при цьому жодного з 28-ми кидків.

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» — 3:2 Б (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)
Шайби: 0:1 – Лялька (Середницький, Матвієнко), 03:22. 1:1 – Захаров (менш.), 05:09. 1:2 – Матусевич (Лялька, Целогородцев, — більш.), 15:14. 2:2 – Янішевський (Полоницький, — більш.), 42:20. 3:2 – Чердак (вирішальний булліт)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (21-12-2023 21:52 GMT+2)

23-12-2023 16:17 GMT+2 - #189731 Цитировать выделение

added through (1 ч. 36 Хвилини) :
«Кременчук» втретє в чотирьох матчах поточного сезону Favbet ліги виграв у «Дніпра». Херсонці створили помітно більше моментів, однак надійність Кирила Кучера і виконавська майстерність лідерів гостей виявилися визначальними.

«Дніпро» (Херсон) – «Кременчук» — 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Шайби: 0:1 – Кривошапкін (Абаджян), 00:52. 0:2 – Лялька (Середницький, Матвієнко), 28:59. 1:2 – Щербак (Кобильник), 30:50. 1:3 – Лялька (Середницький), 31:44. 2:3 – Стецюра (Ратушний, Сидоренко), 58:56. 2:4 – Целогородцев (п.в.), 59:33

Это сообщение было отредактировано Зодчий (23-12-2023 17:54 GMT+2)

27-12-2023 16:36 GMT+2 - #189739 Цитировать выделение

added through (4 Годинник 34 Хвилини) :
«Кременчук» зустрічає Новий рік у ранзі зимового чемпіона

«Кременчук» здобув ефектну перемогу в заключному для українського хокею матчі року. В рамках 19-го туру Favbet ліги команда Дмитра Сумця перемогла 3:1 прямих конкурентів у боротьбі за лідерство в регулярному чемпіонаті. Тон грі задав шквальний у виконанні «Кременчука» перший період, який господарі виграли вчисту – 2:0 за рахунком і ще переконливіше за грою.
Тим самим, набравши 41 очко, «Кременчук» вперше в сезоні здійнявся на вершину таблиці. Другим на проміжний фініш прийшов «Сокіл» — 39 очок. «Кепіталз» треті – 38. Щоправда, кількість зіграних командами матчів різна: у «Кременчука» — 20, у «Сокола» — 19, у «Кепіталз» — 17.

«Кременчук»- «Київ Кепіталз» — 5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
Шайби: 1:0 – Лялька (Брага, Матвієнко), 10:07. 2:0 – Абаджян (Середницький, Ігнатенко), 14:14. 3:0 – Целогородцев (Матвієнко, — подв. більш.), 29:27. 3:1 – Куцевич (Панченко, Беднікс), 37:06. 4:1 – Геворкян (Кривенко, Брага), 50:36. 5:1 – Кривошапкін (менш.), 53:37. 5:2 – Панченко (Черненко, Куцевич), 58:18. 5:3 — Панченко (Черненко, Куцевич, — більш.), 58:36

Это сообщение было отредактировано Зодчий (27-12-2023 21:10 GMT+2)

11-01-2024 19:25 GMT+2 - #189763 Цитировать выделение

added through (1 ч. 37 Хвилини) :
«Київ Кепіталз» утретє в сезоні перемогли «Кременчук» і знову обійшли команду Дмитра Сумця в турнірній таблиці. Доля зустрічі вирішилася протягом 31-ї секунди на 58-й хвилині зустрічі, коли господарі закинули дві шайби поспіль і повернули собі перевагу в два голи. «Кременчук», який поступався 1:3 і був близьким до камбеку, підвела недисциплінованість у кінцівці.

«Київ Кепіталз» — «Кременчук» — 5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
Шайби: 1:0 – Безуглий (Койда, Берднікс), 02:26. 1:1 – Брага, 13:16. 2:1 – М. Олійник (Дворник, Кривоножкін), 19:49. 3:1 – Кривоножкін (М. Олійник, Дворник), 31:04. 3:2 – Лялька (Целогородцев), 41:17. 3:3 – Матвієнко (Матусевич, Середницький, — більш.), 48:13. 4:3 – Кривоножкін (Таран, Секірко, — більш.), 57:09. 5:3 – Панченко (Черненко), 57:40

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-01-2024 21:03 GMT+2)

14-01-2024 17:50 GMT+2 - #189772 Цитировать выделение

ХК «Кременчук» дозаявив захисника Богдана Піддубного. Про це повідомляє пресслужба клубу.
Гравець же виступав за кременчужан у сезонах 2013-2014 та 2015-2016. Його попереднім клубом же були «Харківські Берсерки».

17-01-2024 17:09 GMT+2 - #189791 Цитировать выделение

added through (3 Годинник 45 Хвилини) :
Дніпро здобув переконливу перемогу над Кременчуком у 23 турі Favbet ліги. Вирішувати долю зустрічі «щуки» могли вже в першому періоді, який суперники провели дуже недисципліновано. За першу 20-хвилинку «Кременчук» награв на цілих 15 хвилин меншості, при цьому Кривошапкін отримав 5+20 за те, що вдарив свого візаві Сидоренка в неігровій ситуації ключкою в голову. Проте повноцінно скористатися з такої великої чисельної переваги хокеїсти «Дніпра» не змогли. Шайбу, яка залишалася єдиною понад два періоди, закинув Сидоренко.
В другому ж періоді не дуже дисципліновано діяли уже й господарі. Та Захарченко з допомогою польових гравців відстояв свої ворота. В підсумку у 3 періоді херсонці закинули ще двічі, а Захарченко відіграв на нуль другий матч поспіль, принісши тим самим своїй команді перемоги над Кепіталз і Кременчуком.

Дніпро – Кременчук — 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Шайба: 1:0 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, — більш.), 09:40. 2:0 – Стоцький (Пойманов), 22:26. 3:0 – Варава (Пойманов, Ратушний), 51:55

Это сообщение было отредактировано Зодчий (17-01-2024 20:54 GMT+2)

21-01-2024 11:54 GMT+2 - #189802 Цитировать выделение

added through (6 Годинник 26 Хвилини) :
Київський «Сокіл» зміцнив лідерство в Favbet лізі, вп’яте в сезоні вигравши #ХокейнеКласичне. Головним героєм традиційно напруженого матчу найпринциповіших суперників нашого чемпіонату став голкіпер чемпіонів Богдан Дьяченко, котрий виграв у «Кременчука» вже третю буллітну серію в сезоні.

«Кременчук» — «Сокіл» (Київ) – 2:3 Б (1:0, 0:1, 1:1, 0:0)
Шайби: 1:0 – Лялька (Середницький, Кривенко), 04:29. 1:1 – Бородай (Толстушко, Бондарєв, — більш.), 39:39. 2:1 – Андрющенко (Брага, Піддубний), 41:50. 2:2 – Бабинець (В. Мазур), 42:07. 2:3 – Чердак (переможний булліт)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (21-01-2024 18:20 GMT+2)

28-01-2024 16:26 GMT+2 - #189821 Цитировать выделение

«Кременчук» і «Кепіталз» видали найкращий матч у сезоні! «Міщани» по ходу зустрічі поступалися 1:3, 3:5, але вирвали перемогу завдяки камбеку в третьому періоді.

«Кременчук» — «Київ Кепіталз» — 8:6 (1:2, 3:3, 4:1)
Шайби: 0:1 – Тищенко (Черненко, Куцевич, — більш.), 11:06. 1:1 – С. Тимченко (Ігнатенко, Брага), 11:19. 1:2 – Панченко (Черненко, Дворник), 16:27. 1:3 – Куцевич (М. Олійник), 22:02. 2:3 – Лялька (Кривошапкін), 24:14. 3:3 – Середницький (Целогородцев, Лялька), 25:07. 3:4 – Куцевич (Берднікс, Черненко, — більш.), 29:55. 3:5 – Кривоножкін (більш.), 37:58. 4:5 – Кривошапкін (Лялька, Целогородцев), 38:38. 5:5 – Брага (Ігнатенко, Середницький), 44:27. 5:6 – Кривоножкін (менш.), 47:02. 6:6 – С. Тимченко (Ігнатенко, Середницький, — менш.), 50:49. 7:6 – Лялька (Целогородцев, Кругляков), 52:46. 8:6 – Кривошапкін (Целогородцев, — п.в.), 59:43
Напередодні цього матчу в «Кепіталз» виникли кадрові труднощі: через хворобу матч пропускали два провідних оборонці – Павло Таран і Костянтин Рябенко. Як наслідок, Вадим Шахрайчук перевів у четверту пару оборонців нападника Олександра Койду.
Тренер «Кременчука» Дмитро Сумець здивував тим, що виставив з перших хвилин у воротах Микиту Гордюшина. Після третього голу у ворота своєї команди наставникові господарів довелося робити заміну і випускати на лід номінально основного голкіпера Кирила Кучера.
Власне, це був не найкращий день для усіх воротарів обох команд. Може, гра склалася б для «Кременчука» спокійніше. Якби не два необов’язкових вилучення в третьому періоді, вже в той час, як господарі відігралися з 1:3. Обидва трансформувалися в голи і «Кепіталз» знову повели з різницею в дві шайби.
Проте у вирішальний момент «Кременчук» таки довів свою перевагу.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (28-01-2024 17:54 GMT+2)

30-01-2024 17:50 GMT+2 - #189827 Цитировать выделение

added through (3 Годинник 39 Хвилини) :
«Кременчук» за відсутності відразу десятьох хокеїстів, які випали останньої миті з простудними захворюваннями, здобув непросту перемогу над «Тризубом». Поміж інших, у лазареті опинилися лідери команди Денис Матусевич і Гліб Кривошапкін. Частині тих гравців, які вийшли сьогодні на лід Палацу спорту, теж довелося збивати температуру з допомогою медичних препаратів.

Тризуб – Кременчук — 1:3(0:0, 1:1, 0:2)
1:0 – Черемнов (Зик), 20:50. 1:1 – Середницький (Геворкян), 31:22. 1:2 – Лялька (Максименко), 51:17. 1:3 – С. Тимченко (Ігнатенко, Середницький), 54:11

Это сообщение было отредактировано Зодчий (30-01-2024 21:30 GMT+2)

15-02-2024 17:04 GMT+2 - #189867 Цитировать выделение

added through (5 Годинник 1 мин.) :
«Кременчук» перервав семиматчеву переможну серію херсонського «Дніпра» в Favbet лізі і продовжує боротьбу за перемогу в регулярному чемпіонаті.
Кременчук у матчі чемпіонату України з хокею обіграв Дніпро з рахунком 3:1. Для херсонської це перша поразка за останні вісім матчів.
Кременчук набрав 57 очок і тепер відстає від лідера Сокола лише на два пункти. У Дніпра 51 очко.

«Кременчук» — «Дніпро» — 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Шайби: 1:0 – Абаджян (Т. Савицький, Геворкян), 32:14. 2:0 – Ігнатенко (Середницький), 49:42. 3:0 – Лялька, 51:00. 3:1 – Крикля (Стоцький), 53:10

Это сообщение было отредактировано Зодчий (15-02-2024 22:06 GMT+2)

19-02-2024 17:33 GMT+2 - #189874 Цитировать выделение

added through (4 Годинник 7 Хвилини) :
Сокіл» і «Кременчук» видали найзахоплюючіше у нинішньому регулярному чемпіонаті. В якому гості за присутності 1500 глядачів на трибунах Палацу спорту вели 2:0, 3:1, не змогли втримати перевагу в основний час, але зробили майже неможливе в серії буллітів. Віталій Лялька і Денис Матусевич двічі переграли Богдана Дьяченка і принесли «Кременчуку» першу перемогу над принциповим опонентом у цьому регулярному сезоні.

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» — 4:5 Б (1:2, 2:2, 1:0, 0:0, 0:1)
Шайби: 0:1 – Лялька (Кривошапкін, Целогородцев), 03:58. 0:2 – Геворкян (Піддубний, Абаджян), 05:25. 1:2 – Жеребко (Толстушко, Бондарєв), 13:50. 1:3 – Лялька (Матусевич, Матвієнко, — більш.), 20:51. 2:3 – Слюсар (Вол. Алексюк, — більш.), 26:34. 3:3 – Захаров (Толстушко, Ромащенко), 30:09. 3:4 – Матвієнко (Матусевич, — більш.), 36:05. 4:4 – Захаров (Бородай, — більш,), 56:46. 4:5 – Матусевич (переможний булліт)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (19-02-2024 21:40 GMT+2)

20-02-2024 16:52 GMT+2 - #189877 Цитировать выделение

«Берсерки» дали достойний бій «Кременчуку» в заключному для себе матчі сезону-2024/2025. Команда Дмитра Сумця вочевидь не встигла відновитися після вчорашньої зустрічі з «Соколом», яка завершилася овертаймом і перемогою «міщан» у серії буллітів. Але це не применшує заслуг вінничан, які на рівних боролися з одним із лідерів усі 60 хвилин і мали за рахунку 2:2 не одну нагоду вийти вперед. Зокрема автор дублю Микита Бєлік не реалізував булліт. Дуель у Микити виграв Кирило Кучер, котрий замінив у другому періоді травмованого Данила Макаренка. А переможну шайбу за півтори хвилини до завершення основного часу, відразу після того, як «Берсерки» не змогли скористатися більшістю, закинув Святослав Тимченко.

«Берсерки» (Вінниця) – «Кременчук» — 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Геворкян (Абаджян, Т. Савицький), 06:17. 1:1 – Бєлік (Ревука, Дуюн), 09:37 2:1 – Бєлік (Ревука, Дуюн), 20:49. 2:2 – Лялька (Матусевич, Целогородцев, — більш.), 32:51. 2:3 – С. Тимченко (Середницький, Целогородцев), 58:32

Это сообщение было отредактировано Зодчий (20-02-2024 22:33 GMT+2)