Форуми 2. Офф-топикОбо всем5 сектор

21-02-2024 00:06 GMT+2 - #189879 Цитировать выделение

Українка Валентина Кісіль завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що проходить у Софії (Болгарія). 25-річна спортсменка стала володаркою нагороди у ривку з результатом 108 кг, змагаючись у ваговій категорії понад 87 кг.

23-02-2024 21:04 GMT+2 - #189886 Цитировать выделение

Українці вибороли бронзову медаль на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука у приміщенні, що проходить у хорватському Вараждіні. Нагороду синьо-жовтим у віковій категорії U21 принесли: Віталій Вдовенко, Даниїл Неделько і Святослав Карпенко. Переможцями стали італійці, а срібними призерами – хорвати.

added through (2 Годинник 11 Хвилини) :
Ще чотири медалі (три золоті та срібну нагороди) здобули українські лучники на чемпіонат Європи у приміщенні, що проходить у хорватському Вараждіні. Золото вибороли: Дар'я Коваль, Ольга Чеботаренко, Дзвенислава Черник (класичний лук, U21 юніорки); Анастасія Павлова, Ірина Третьякова, Соломія Гніп (класичний лук, жінки). Іван Кожокар, Віктор Рубан, Михайло Усач (класичний лук, чоловіки). Срібло: Костянтин Ваксман, Олег Драбик, Іван Романюк (класичний лук, U21 юніорки).

Это сообщение было отредактировано Зодчий (23-02-2024 23:15 GMT+2)

29-02-2024 23:46 GMT+2 - #189903 Цитировать выделение

Збірна України здобула дві медалі у 4-й день чемпіонату Європи 2024 з кульової стрільби (пневматична зброя, 10 м), що триває в угорському Дьєрі. Обидві нагороди було здобуто у командних змаганнях.
На другу сходинку п'єдесталу пошани у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м серед жінок зійшли олімпійська чемпіонка Олена Костевич, а також Юлія Ісаченко та Вілєна Бевз (результат – 1703).
Бронзовими призерами у цій же вправі серед чоловіків стали Віктор Банькін, Павло Коростильов та Олег Омельчук (1732).

02-03-2024 22:05 GMT+2 - #189910 Цитировать выделение

Збірна України здобула ще дві медалі у 5-й день чемпіонату Європи 2024 з кульової стрільби (пневматична зброя, 10 м), що триває в угорському Дьєрі.
Переможцями ЧЄ-2024 у міксті стали Олена Костевич та Олег Омельчук. Бронзові призери ОІ-2020 завершили кваліфікацію на 2-й позиції, й у золотому фіналі здолали австрійську пару Рихард Цехмайстер та Сільвія Штайнер з рахунком 17:11.
Срібло у командному заліку здобули українські чоловіки-гвинтівочники – Сергій Куліш, Святослав Гудзий та Олег Царьков. Синьо-жовта команда поступилися переможцям з Норвегії менш ніж трьома балами.
Сергій Куліш посів 6-те місце в індивідуальних змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки.
У заключний день, 2 березня, команди-тріо в усіх видах пневматичної стрільби змагатимуться за останні нагороди ЧЄ-2024.

03-03-2024 22:33 GMT+2 - #189913 Цитировать выделение

Чемпіонат Європи 2024 з кульової стрільби (пневматична зброя, 10 м) фінішував в угорському місті Дьор.
В останній день змагань українці вибороли три медалі у змаганнях серед команд-тріо (по 3 учасники).
У чоловіків у пневматичній гвинтівці серед чоловіків командне золото взяли Сергій Куліш, Святослав Гудзій та Олег Царьков. У фіналі вони обіграли збірну Хорватії (17:11).
У жіночих змаганнях у стрільбі з пневматичного пістолета українки Олена Костевич, Юлія Ісаченко та Вілена Бевз у фіналі поступилися команді Угорщини (15:17) та здобули срібло ЧЄ.
Українці Олег Омельчук, Павло Коростильов та Віктор Банькін у змаганнях у стрільбі з пневматичного пістолета теж посіли друге місце, програвши у фіналі команді Туреччини (11:17).