Форуми 2. Офф-топикФутболФутзал.ЧЕ

28-10-2023 20:29 GMT+2 - #189560 Цитировать выделение

28 жовтня відбувся поєдинок 3-го туру Ліги чемпіонів з футзалу, в якому зіграли ХІТ Київ та Аят Рудний із Казахстану.
Матч пройшов в Оміші (Хорватія), на арені «Рибняк». Гра завершилась із рахунком 2:2.
Київська команда поступалася 0:2, проте за 20 секунд до завершення поєдинку спочатку з пенальті відзначився Євген Сірий, а згодом Андрій Мельник зрівняв рахунок.
У наступний етап із групи вийдуть 3 найкращі команди з 4. І ХІТ вже достроково виконав це завдання.
У першому турі ХІТ зіграв унічию зі Спортінгом (2:2), а Олміссум обіграв Аят (3:2). У другий ігровий день ХІТ зробив камбек у матчі з клубом Олміссум (4:1), а Спортінг розгромив Аят (6:1).
Ліга чемпіонів з футзалу.Група 1. 3-й тур
ХІТ Київ (Україна) – Аят (Казахстан) – 2:2

Голи: Сірий, 39 (пен.), Мельник, 40 – Абдуманапулій, 7, Козирчиків, 20

added through (1 ч. 13 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (28-10-2023 21:42 GMT+2)

02-11-2023 20:16 GMT+2 - #189580 Цитировать выделение

Українська команда ХІТ дізналася суперників по групі еліт-раунду футзальної Ліги чемпіонів. ХІТ зіграє проти іспанської «Мальорки» (господарі), хорватського «Олміссуму» та польського клубу «Любава».
Матчі відбудуться з 28 листопада по 3 грудня.
Переможці чотирьох груп вийдуть до фінального раунду.

07-11-2023 22:35 GMT+2 - #189594 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з футзалу мінімально обіграла команду Словенії у першому з двох гостьових товариських матчів перед початком підготовки до кваліфікації Євро-2025.
Ірина Дубицька відкрила рахунок на початку другого тайму. Незабаром м'яч опинився у воротах українок від Ксенії Бурлаченко, а за дві хвилини до фінальної сирени Ірина Форсюк принесла збірній України перемогу з рахунком 2:1.
Товариський матч
Словенія – Україна – 1:2 (0:0)

Голи: Бурлаченко, 32 (у свої ворота) – Дубицька, 21, Форсюк, 38.

08-11-2023 20:31 GMT+2 - #189596 Цитировать выделение

Жіноча збірна України не змогла обіграти команду Словенії у другому з двох товариських матчів перед початком підготовки до кваліфікації Євро-2025.
Другий матч українські футболістки почали активніше, ніж перший, і не чекали другого тайму, щоб відкрити рахунок. Анастасія Калягіна відкрила рахунок наприкінці першого тайму, а невдовзі після поновлення гри оформила дубль. Здавалося, що збірна України має довести цю зустріч до перемоги, тим більше, що їм вдалося створити кілька небезпечних моментів, які хоч і не закінчилися ударами по воротах. Але за дві хвилини Тіна Єсеновець змогла відіграти один гол.
Зменшивши відставання, збірна Словенії перейшла на гру з п'ятою польовою. Українкам вдавалося впоратися з атаками словенських футболісток, які грали у штучній більшості, проте за п'ять хвилин до фінальної сирени Аня Жвокель змогла перекинути воротаря збірної України Вікторію Кислову та встановила остаточний рахунок у матчі – 2:2.
8 листопада, Словенія, Кидричево
Словенія – Україна – 2:2 (0:1)

Голи: Єсеновець, 26, Жвокель, 35 – Калягіна, 20, Калягіна, 24
Словенія: Баліч – Єрменц, Козіна, Адаміч, Срібат – Жвокель, Кіш, Шнофл, Ложар – Єсеновець, Трдан Доленшек
Україна: Митрофанська (Кислова, 21) – Кирильчук, Дубицька, Форсюк, Кузнєцова – Калягіна, Бурлаченко, Степаненко, Воловенко

29-11-2023 19:01 GMT+2 - #189662 Цитировать выделение

У середу, 29 листопада, київський «ХІТ» провів свій перший матч в Елітному раунді футзальної Ліги чемпіонів УЄФА. Суперником був чемпіон Польщі «Констракт» (Любава).
В основному раунді Ліги чемпіонів «ХІТ» йшов шляхом «А» (з групи до наступного етапу виходили три команди). Український чемпіон в групі 1 зіграв внічию з португальським «Спортингом» і казахстанським «Аятом», а також переміг хорватський «Ольміссум». «ХІТ» посів друге місце у групі після «Спортинга». «Констракт» долав шлях «А» – до Елітного раунду проходив лише переможець групи. У групі 5 польський чемпіон виграв у хорватського «Динамо» та шведського «Еребру». Матч з македонським «Тітоградом» завершився внічию.
«Констракт» активно розпочав матч проти чемпіона України. Перші п'ять хвилин польська команда мала перевагу, однак створити гольовий момент не змогла. Потім гравці ХІТ взяли гру під контроль і відкрили рахунок вже на 7-й хвилині: Жук отримав передачу від Сірого, обіграв голкіпера і не промахнувся по порожніх воротах. Проте поляки досить швидко відігралися. Сірий у боротьбі з Клаудіньо втратив м'яч біля штрафного майданчика, бразилець віддав пас на Сільву, який пробив Сухова. ХІТ почав атакувати ще старанніше. Чернявський та Педяш влучили в каркас воріт. За три хвилини до кінця першої половини зустрічі кияни вийшли вперед – Абакшин потужно пробив, голкіпер зіграв невдало, м'яч від його руки закотився у дальній кут воріт.
На початку другого тайму ХІТ знову забив: Сірий потужним ударом влучив у верхній кут воріт. Поляки не занепали духом і заволоділи перевагою. Однак тривало це недовго, і ближче до середини другої половини зустрічі гра вирівнялася. На 33-й хвилині Абакшин оформив дубль та довів перевагу київської команди до трьох голів. Поляки атакували, намагалися відігратися, але гольових моментів майже не створювали. Нічого не віщувало біди. Проте з 37-ї хвилини на полі почало творитися щось неймовірне. Спочатку ХІТ пропустив чотири голи за дві хвилини й вже програвав. На передостанній хвилині Чернявський потужно пробив у «дев'ятку» та зрівняв рахунок. Але буквально відразу капітан «Констракту» Каневський пройшов лівим флангом і пробив повз Сухова. 5:6 – поразка ХІТа, яку складно пояснити.
Ліга чемпіонів. Елітний раунд. Група D.
ХІТ – «Констракт» – 5:6

Голи: Жук (7), Абакшин (17, 33), Сірий (21), Чернявський (39) — Де Олівейра Сільва (11, 38
), Рашковський (37), Каневський (37, 40), Клаудіньо (38 ).
Попередження: Чернявський (19) — Мрувєц (5)
ХІТ: Сухов, Жук, Поночовний, Чернявський, Сірий, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин, Кравець.
«Констракт»: Лопес, Клаудіньо, Де Олівейра Сільва, Крєзель, Рашковський, Адріано Лемос, Грубальский, Джанковський, Доша, Каневський, Мрувєц, Сендлевський, Задрога.
Арбітри: Габор Коваш (Угорщина), Массімо Кумбо (Італія).
Palau Municipal d´Esports de Son Moix (Пальма, Іспанія).

added through (3 Годинник 58 Хвилини) :
Основний раунд футзальної Ліги чемпіонів УЄФА чинний чемпіон України, київський «ХІТ», подолав без особливих складнощів, і навіть не програв у групі за участі доволі потужного лісабонського «Спортінга». Але це був тільки попередній етап відсіювання команд, після якого розпочався елітний раунд, і тут одразу в колективу Олега Лук’яненка виникли серйозні проблеми.
Напередодні український клуб поступився польському «Констракту» з міста Любава (5:6), хоча всі бачили перебіг подій того протистояння й той факт, що можливої поразки за ходом матчу навіть і близько не відчувалось. Але сталось так, як сталось, тож на другий день «ХІТ» був змушений не тримати в голові майбутній суперматч проти чинного володаря трофею, іспанської «Пальми», а виходити на паркет на гру проти вже знайомого за основним раундом (4:1) хорватського «Олміссума».
Звісно, без права на помилку, бо інакше володар єдиної перепустки до фіналу чотирьох від нашої групи, із великою часткою ймовірності, ставав би відомим із без матчів останнього туру. На жаль, легкої прогулянки в звітному матчі ніхто не обіцяв, тож її й не вийшло. Суперники дуже агресивно розпочали гру та змусили команду Лук’яненка діяти виключно на контратаках. І допоки не посипались моменти на ворота Сухова, таке становище нікого особливо не зачіпало.
Але коли пішли перші труднощі в захисті, то одразу ж згадалась і перевага гравців «Олміссума» в габаритах, що в купі з жорсткістю дій від них було ще тим випробуванням. Що й казати, якщо м’яч поцілив у стійку наших воріт ще до завершення першої хвилини ігрового часу. Єдиний плюс у такому випадку – «Олміссум» назбирав жовтих карток ще в першому таймі. Зокрема, попереджений був Секулич, якого вилучали в матчі поміж цими командами в основному раунді.
Однак ці фоли суперників не давали «ХІТу» жодної переваги. Лише на певних відтинках першого тайму команда Лук’яненка тримала ініціативу в себе й мала кілька непоганих нагод. Навіть влучала в штангу зусиллями Педяша і його удару з лівого флангу. Проте до голу першими дістались все одно суперники. Фактично під сирену Секулич завершив розіграш штрафного на лівому фланзі ударом у дальній кут, що було надзвичайно поганою для нас новиною.
У другому таймі грати було точно не легше, але хоч щось в атаці в української команди почало виходити. На 25 хвилині Педяш із власної половини запустив дальній пас на лівий фланг атаки, а Абакшин у два дотики залишив не при справах захисника та воротаря перед собою. На цей динамічний епізод суперники відповіли черговим розіграним під удар Секуличу штрафним, а той із центральної зони потужно пробив під поперечину.
Із цими стандартами в «ХІТа» взагалі якась халепа трапилась у цій грі, бо й третій гол у наші ворота залетів шикарним ударом зльоту від Хрстича за чотири хвилини до завершення ігрового часу. Добре, що на той момент кияни встигли не просто зрівняти рахунок, а й вийти вперед під час двох швидких атак поблизу до 30 хвилини. Жук та Абакшин тоді записали на свій рахунок ще по голу, після чого команда Лук’яненка почувала себе впевнено аж до того самого третього пропущеного.
Розпочались заключні хвилини протистояння й ситуація, м’яко кажучи, була гнітючою. Нічого не виходило в атаці, бо суперники закрились. Але їм також потрібна була перемога, тож останні секунди перетворились просто на хаос, із якого «ХІТ» вийшов переможцем завдяки Поночовному, який спочатку зруйнував атаку 3-в-1 на наші ворота, а потім біля лівої стійки заштовхав м’яч у сітку з передачі Сірого.
2 грудня київський «ХІТ» зіграє заключний матч елітного раунду проти іспанської «Пальми», а хорватський «Олміссум» проведе гру проти польського «Констракта» з Любави.
Ліги чемпіонів УЄФА. Груповий етап. Група D. 2-й тур.
«Олміссум» – «ХІТ» — 3:4

Гол: Секулич, 19, 27, Кустура, 36 – Абакшин, 25, 30, Жук, 28, Поночовний, 40
Попередження: Секулич, 7, Стоянович, 10 – Жук, 20, Поночовний, 24
«Олміссум»: Чізмич – Хрстич, Жилич, Юретич, Секулич – Розга, Кустура, Букрвец, Юретич, Копобарич, Ванха, Стоянович, Вукович, Сировица.
«ХІТ»: Сухов – Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин – Кравець, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Жук, Поночовний, Чернявський, Сірий.
Арбітр: Давід Ніссен (Данія).
Стадіон: «Палау Мунісіпаль д'Еспортс де Сон-Мош» (Пальма-де-Мальорка, Іспанія).
Удари (у площину): 20 (11) – 27 (13)
Кутові: 3 – 12.

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (30-11-2023 21:15 GMT+2)

02-12-2023 22:18 GMT+2 - #189672 Цитировать выделение

ХІТ провів заключний матч елітного раунду Ліги чемпіонів. Для виходу до Фіналу чотирьох киянам потрібно було виконати архіскладне завдання – обіграти іспанську «Пальму футзал», діючого переможця турніру, з перевагою мінімум у два м'ячі. Та ще й на майданчику суперників.
Іспанці агресивно розпочали зустріч та діяли першим номером. Біля воріт ХІТа була постійна напруга, але кияни самовіддано відбивали атаки суперників. Перший по-справжньому гольовий момент не реалізував Гордільйо, який влучив у штангу.
Кияни відповідали нечастими випадами, а один із них несподівано став результативним. Педяш з правого флангу зробив діагональ на дальню стійку і Абакшин переправив м'яч у ворота. Іспанці продовжили нагнітати, але номінальні господарі пішли на перерву із мінімальною перевагою.
У другому таймі іспанці двома голами переламали перебіг зустрічі. Спочатку Гордільо з близької відстані переграв Сухова, а потім Оледгобад точно пробив у дальній кут.
Кияни стали сміливіше йти в атаку і команди обмінювалися випадами. В іспанців вони були гострішими, але й футболісти ХІТа створювали перспективні ситуації. За 4 хвилини до фінальної сирени кияни почали атакувати із п'ятим польовим, роль якого виконував Журба. І ХІТ зумів зрівняти результат. Після довгої передачі Сухова Шеремета перевів м'яч на Поночовного, який пробив точно під поперечину. А на останній хвилині відправити м'яч у ворота міг Журба, але свою команду врятував Мюллер.
Нічийний результат вивів до Фіналу чотирьох Ліги чемпіонів «Пальму футзал». Кияни продемонстрували характер і залишають турнір із високо піднятою головою.
ХІТ – «Пальма Футзал» – 2:2

Абакшин (14), Поночовний (38 ) – Гордільо (24), Оледгобад (26)
Бруно Гомес (32) – Шеремета (15), Чернявський (17), Жук (39)
ХІТ: Сухов, Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин, Ліфер, Сметаненко, Мельник, Подлюк, Жук, Поночовний, Чернявський, Сірий, Кравець
«Пальма Футзал»: Луан Мюллер, Шагінья, Рівільос, Фабіньо, Ромуло, Лоуренсо, Клебер, Оледгобад, Бруно Гомес, Моріо, Гордільо, Дос Сантос, Агапур, Баррон
Арбітри: Габор Ковач (Угорщина), Мігел Каштілью (Португалія)
Арена «Палау Мунісіпаль д'Еспортс де Сон-Мош» (Пальма-де-Мальорка, Іспанія)

15-12-2023 19:31 GMT+2 - #189713 Цитировать выделение

added through (1 ч. 52 Хвилини) :
Нагадаємо, що з кожної групи в еліт-раунді відбору на чемпіона світу вийде переможець, а також чотири кращі другі команди. Щоб мати шанси на перше місце, «синьо-жовтим» потрібно убло вигравати два матчі, що залишилося.
Будемо відверті – ніхто не вважав, що з бельгійцями, явним аутсайдерами, будуть проблеми. Ще свіжа в пам'яті була перемога над ними з рахунком 10:2.Тому Корсун, Шотурма і компанія впевнено навалилися на бельгійські ворота, запресингувавши опонентів. Ті трохи опиралися, але врешті-рещшт посипалися і почали пропускати голи.
Їх вдалося українцям забити цілих вісім. Пропустили два, причому почали пропускати вже тоді, коли рахунок був 7:0 і можна було розслабитися. Проте останнє слово все одно залишилося за «синьо-жовтими», Фаренюк підловив Бельгію на невдалій грі з п'ятим польовим.
8:2 – тепер треба обов'язково перемагати Польщу для гарантованого виходу на чемпіонат світу. Гра відбудеться 20 грудня.
Відбір на ЧС-2024 з футзалу. Еліт-раунд. 5 тур
Україна – Бельгія – 8:2

Голи:Корсун, 3, 11, 15, Педяш, 6, 27, Шотурма, 20, Сірий, 28, Фаренюк, 40 – Ваді, 29, Раху, 36
Попередження:Сабабті, 16
На 28 хвилині Ель-Фекірі (Бельгія) не забив пенальті (воротар).
Україна: Савенко, Швед, Жук, Корсун, Шотурма — Сухов, Сірий, Чернявський, Абакшин, Фаренюк, Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний.
Бельгія: Вранкен, Раху, Ах. Сабабті, Грелло, Гісланді — Ідріссі, Аб. Сабабті, Аднан, Ламсайя, Ель-Факірі, Ваді, Дабі-Реда, Вандерхейден, Вален.
Арена ім. Іштвана Палффі (Береттьоуйфалу, Угорщина)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (15-12-2023 21:24 GMT+2)

20-12-2023 22:08 GMT+2 - #189722 Цитировать выделение

Збірна України провела заключний поєдинок елітного раунду кваліфікації ЧС-2024. Для прямого виходу на світову першість «синьо-жовті» мали виключно обігравати Польщу, яка на два очки випереджала нашу команду та очолювала групу В.
На початку зустрічі українці взяли м'яч під контроль, але підібратися до воріт суперників було непросто. Поляки сконцентрувалися на руйнівних діях та щільною опікою завдавали багато проблем нашим гравцям. За такою грою чи не ключове значення набувало перше взяття воріт, і з цим завданням «синьо-жовті» впоралися. Калужа зреагував на удар Чернявського, але першим на добиванні був Абакшин. А невдовзі перевагу українців подвоїв Шотурма, який завершив точним ударом розіграш кутового.
Поляки були змушені активніше йти в атаку, і Савенко по-справжньому врятував після удару Кубика. А позитивні емоції, що залишилися від сейву голкіпера, посилив третій гол збірної України. Вихід віч-на-віч з голкіпером реалізував Корсун, який технічно відправив м'яч у ворота.
До перерви «синьо-жовті» мали ще чимало можливостей для того, щоби збільшити свою перевагу: били Чернявський, Жук, Абакшин. А на останній хвилині першої половини зустрічі швидка комбінація українців завершилася влучним ударом Корсуна.
Поляки у поточному турнірі вже неодноразово демонстрували характер, у тому числі й у першій дуелі з нашою командою. Спробували вони зробити камбек і у сьогоднішньому протистоянні. До 30-ї хвилини Каневськи оформив дубль, скоротивши відставання в рахунку до двох голів. На щастя, дуже вчасно настав гол Семенченка, який з гострого кута переграв голкіпера.
За 4 хвилини до фінальної сирени поляки перейшли на гру з п'ятим польовим, але з чисельною перевагою зуміли забити лише один гол (відзначився Рашковськи). Збірна України здобула перемогу та представлятиме нашу країну на чемпіонаті світу!
Відбір на ЧС-2024 з футзалу. Еліт-раунд. 6 тур
Польща – Україна – 3:5

Голи: Каневськи (27, 30), Рашковскі (37) – Абакшин (7), Шотурма (9), Корсун (12, 20), Семенченко (32)
Попередження: Лютецьки (5), Заставник (24), Мровец (28 ) – Шотурма (5), Абакшин (24)
Польща: Калужа (Наврат, 21), Скепко, Заставник, Лютецьки, Крезель, Кубик, Мадзенг, Сендлевськи, Каневськи, Лещак, Мровец, Марек, Рашковськи
Україна: Савенко, Швед, Жук, Корсун, Шотурма, Сухов, Сірий, Чернявський, Абакшин, Фаренюк, Семенченко, Педяш, Зварич, Завертаний.
Арбітри: Хуан Галлардо, Давид Урданос Апестегія (обидва – Іспанія)