хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиЧемпионат УкраиныВизначилися учасники плей-оф чемпіонату України

12-03-2008 10:59 Илья

Домашня нічия у першій зустрічі останнього туру з київським АТЕКом з рахунком 1:1, дозволила харківському хокейному клубу гарантувати собі місце у плей-оф національної першості.
Таким чином, до другого етапу 17-го чемпіонату України з хокею пробилися київській «Сокіл», «Барс» з Броварського району Київської області, київський «Компаньйон-УПБ» та ХК «Харків».
Згідно до Регламенту змагань, півфінальна стадія складається з серії до двох перемог (максимальна кількість зустрічей у парах – три). Команди, що посіли у турнірній таблиці першого етапу нижчі місця, перші матчі проведуть удома, другі і треті (у разі необхідності їх проведення) – у гостях.
Фінали і матчі за третє місце відбудуться у серії з двох матчів, за системою фіналу Євротуру, тобто по закінченні кожної зустрічі фіксується її результат (нічия або перемога однієї з команд). Переможцем визначається та з команд, яка у двох зустрічах буде мати більшу кількість перемог. У разі, якщо за підсумками матчів за 3-е обидві команди будуть мати однакову кількість перемог (або обидві зустрічі закінчаться унічию), буде призначено 20-хвилинний овертайм до першої закинутої шайби. Якщо і додатковий період не виявить володаря бронзи чемпіонату, то її долю вирішуватимуть у серії булітів.
При подібній ситуацій у серії за перше місце, переможця буде виявлено у серії додаткових 20-хвилинних періодів без обмеження їх кількості.
Календар фінальної частини чемпіонату має наступний вигляд:

Півфінали
19.03.08 середа
ХК «Харків» — «Сокіл»
«Компаньйон-УПБ» — «Барс»
22.03.08 субота        
«Сокіл» — ХК «Харків»
«Барс» — «Компаньйон-УПБ»
23.03.08 неділя (при необхідності)
«Сокіл» — ХК «Харків»
«Барс» — «Компаньйон-УПБ»

Матчі за 3-є місце
29.03.08 субота        Б1 — Б2
30.03.08 неділя        Б2 — Б1

Матчі за 1-е місце
29.03.08 субота        А1 — А2
30.03.08 неділя        А2 — А1

Джерело: ФХУ

Илья

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Ігор Андрущенко мабуть найпрофесійніший гравець перейшов з фарму Хімволокна

По своему уровню и Олексиенко,и Скороход(я до сих пор считаю,что он игрок уровня Победоносцева) намного более сильные игроки.Вот только жизнь немного
повернулась к ним не хоккейным боком.Да и Сагло поиграл и в Крыльях,и в Северной Америке.Лубнин мл.в свое время даже обращал на себя внимание скаутов НХЛ(я читал в каком то обзоре перед молодежным ЧМ).Да и Сидоров мл.поиграл по юношам за ведущие команды России.И вроде как был там на первых ролях.Так что состав у Компаньона можно назвать сборной нереализованных талантов.
А в прошлом году у них играл Руслан Астахов.Так он вообщем был по юношам звездой на союзном уровне!!!
Обидно,что так мало команд играет в ЧУ .Вот в беларуси в каждом раене ледовый дворец и уровень на порядок выше.Желаю Вам удачи.
Саша из Гомеля.
КОКЕЙНЕ ПСИХО,такой вопросик,откуда взялись хоккеисты в Компаньоне,где они играли раньше?

Сто відсотково точно відповісти не зможу однозначно тільки те що більшість сучасних гравців Компаньона грали у чемпіонат України за різні клуби !
Ігор Андрущенко мабуть найпрофесійніший гравець перейшов з фарму Хімволокна брати Сидорови тинялися десь у «рф» Скорохід як що не помиляюся з Беркута Дворецький з Атека Руфік та Онищ думаю пояснювати не треба з відки ці хлопці ось так у двох словах !!!
і сьогодні вийшов Проценко за Барс
Сергей и smslava, ничего подобного — в последнюю дозаявку Проценко перешел в Барс.
Проценко, да играл в америке. Он есть только в заявке. Не слышал, чтобы он выходил на лед за Компаньон.
Ну почему же только Сокол?Проценко и в Северной Америке,и в Супре поиграл!!!
«Компаньон«команда профессиональная?
Неондерталец! Как говорится, на манеже все те же. Неверов, Проценко, Легачов, Дворецкий. Все либо Сокол, либо сокол-2, либо Льдинка. У нас в других местах хоккеистов не делают.
КОКЕЙНЕ ПСИХО,такой вопросик,откуда взялись хоккеисты в Компаньоне,где они играли раньше?
От якби ще й початок зустрічей був би після 18-00 то було б взагалі клас !!!
Компаньйон-УПБ — Барс

Цікава пара вважаю що бротьба буде запеклою скоріше за все переможуть Барси але я звичайно як шанувальник Компаньона бажаю своїй команді перемоги !!!