хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиДетский хоккейПавленко ініціює проведення турніру з хокею серед шкільних і дворових команд

26-10-2009 16:50 Leo

Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко ініціює проведення турніру з хокею із шайбою серед шкільних і дворових команд, на зразок популярних змагань «Золота шайба», які проводилися понад 20 років тому в СРСР. Про це сказано в повідомленні прес-служби Мінсім’ї.
Цю пропозицію міністр висловив на засіданні Організаційного комітету з підготовки заходів з нагоди 100-річчя українського хокею із шайбою.
Павленко вказав на необхідність популяризації хокею серед дітей і молоді як командного виду спорту, що не тільки зміцнює фізичну підготовку, здоров'я, але й розвиває почуття колективізму, товариськості.
З його слів, ці змагання будуть сприяти формуванню резерву для професійних хокейних команд країни й дадуть потужний імпульс для розвитку цього виду спорту в цілому.
«Своєю участю в масових змаганнях серед шкільних і дворових команд діти можуть підтримати національну збірну з хокею. Цей вид спорту в нашій країні отримає ще більшу популярність», — сказав Павленко.
Міністр зазначив, що до проведення такого турніру з хокею потрібно долучитися місцевим органам влади й регіональних центрів «Спорт для всіх».
Павленко підкреслив, що хокей в Україні набуває стрімкого розвитку, а кількість учасників національного чемпіонату щорічно росте.
Як повідомляло агентство, у березні 2008 року Кабінет Міністрів призначив Павленка головою організаційного комітету з підготовки до святкування 100-річчя українського хокею.
У березні 2010 року в Україні пройде юніорський чемпіонат світу з хокею.
Востаннє доросла збірна України з хокею брала участь в Олімпійських іграх в 2002 році в Солт-Лейк-Сіті (США), де зайняла 10-е місце.
Найвідоміший український хокейний клуб «Сокіл» (Київ) з 2007 по 2009 року виступав у вищій лізі Росії, а з 2009 року змушений був через проблеми з фінансуванням відмовитися від виступів у російському чемпіонаті.
Наразі «Сокіл» виступає в чемпіонатах України й Білорусі.

Джерело: turnir.com.ua

Гліб Ваколюк

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Че за фотка в разделе ИГРОКИ КОМАНДА?
Дітям тренуватись на морозі набагато корисніше.
http://kfhu.com.ua/index.php?article=58
Все, повезло Украинскому Хоккею и резерв для професійних хокейних команд країни теперь будет да еще и потужний імпульс для розвитку.
Джерело: turnir.com.ua как и само министерство очень далеко от Хоккея если на зразок популярних змагань «Золота шайба», які проводилися понад 20 років тому в СРСР. Золотая Шайба в России разыгрывается постоянно, и организован этот детский турнир на очень высоком уровне.
Гокей, не хвилюйся «бляшанки на 500 місць» вже теж ніхто не будує!
Гокей,скільки можна говорити-так давай,починай!
Скільки можна говорити,що хокей як спорт для свого розвитку потребує в кожному обласному центрі
районних містах і містечках має мати ПАЛАЦИ СПОРТУ з тренувальними катками,штучний лід в селищах
міського типу та великих селах.Тоді ще додоймо виготовлення різних розмірів спортформи для хокею
тоді можна проводити «Золоту шайбу».Без цього це все утопія.От в грудні 2009р.обіцяли Львові Арени (які не рентабельні але хоч щось для початку)обіцяли в Івано-Франківську,Львові,Житомирі
в 12 містах.Чому ми в мільйоних містах будуємо Льодові Арени(бляшанки на 500місць)а НЕ ПАЛАЦИ СПОРТУ на7-10-15 тисяч місць з тренувальним катком.БУДУЙМО з перспективою.В Москві 39 ПАЛАЦІВ,
а в Київі один ПАЛАЦ СПОРТУ і то не хокейний.Невже Білорусія богатіша за Україну.
Да забудьте-сейчас главная тема Евро2012...
Это говорит только об одном: Полная профнепригодность министра.Позор! Он хоть бы это публично не говорил может умнее казался.
По моему, это все попахивает: «Вот мы работали, мы развивали». Денег туда много не надо — победителям — клюшки, второе и третье места — шайбы. И домой. Во первых, покажите мне двор где есть дворовая хоккейная комманда. Второе, кого они там найдут интересного для хоккея среди пацанов которым уже по 12-15 лет. Ну и третье, у тех кто не занимается прффесионально хокеем, врядли найдется какая-нибудь хоккейная снаряга. Для популяризации, может эта идея и хороша, но без реальных денег вкладываемых в детский хоккей ничего не будет.
Юрій, мені про такий проект невідомо...
Ілля . Може Ви знаєте , колись давно читав в газеті, що в Києві якийсь раціоналізатор розробив
систему вуличних катків, які витримували невелику плюсову температуру ? Десь один з таких катків він зробив, і пропонував розпосюдити його ідею по Києву.
Чому Ви обговорюєте персонаж, а не саму його ідею ? Ідею дуже чудова й актуальна, якби ще й реалізувалась. Наприклад , біля мене поруч у школі є хокейна коробка із залізними воротами, та дерев«яними бортами, мабуть ще з часів Союзу. Її полагодити треба декілька досок, та 4 лампочки вкрутити, і був би для хокею чудовий майданчик. Особливо цією зимою там був би чудовий хокей. Але нікому до неї немає діла. Після таких слів можливо комітети спорту і зайнялися б подібними майданчиками ?
Чувак просто обкурился
Господа ! мы просто далеки от того что происходит в реальности и находимся в неведении))) , павлик наверное с леней дружит ))) однозначно неадекватный тип >
Илья, боюсь что Джош нашу «кочку зрения» не одобрит...
ritchie, не сайт, а весь хоккей! Есть же больница им. Павлова, почему же не быть Хоккею им. Павленко?
Больше чем он пустопорожних обещаний никто не давал (список на 4 страницах еле уместился)!
Пора сайт переименовывать: им. Павленко...
А тут он видно сильно проголодался
Отлично!
ritchie, а как тебе эта фотка:
?
Зато этот чмошник уже успел всем рассказать что в ЧУ играет 15 клубов! Правда он забыл добавить что ни ФХУ ни тем более Министерство к этому никакого отношения не имеют! > > >

Имееццо изчо и такой вариант...
Илья, а на этой, наш «мениестор», неоднозначно указывает в каком направлении маршировать отсель...
ritchie, зря ты фотку поменял, та тоже ничего было, там человек явно с бодуна был!
Эта фотка покрасноречивее будет...
Если мы говорим о турнире типа «Золотой шайбы», то он всегда проводился на ледовой площадке с бортами и на коньках. Соответственно, шлем нужен обязатально. Это как минимум. А где у нас такие площадки?

Мы, вроде бы, здесь о хоккее говорим, а не о детской дворовой возне с клюшками на ледяном пятачке у подъезда. Или автор видит возможным организовывать турниры в таком виде? Все когда-то начинали с такой игры у дома, но когда начинаются турниры и борьба идет за победу — вот тут и появляются травмы, когда и соперника не жалеют и себя не берегут. Но дело даже не в травмах. Пацанов учить хоккею надо, а делать это особо и не кому, даже специализированные школы на ладан дышат. А ведь в 80-х СДЮСШОР «Сокол» была одной из лучших в Союзе.
Е-мое,даже не знаю как назвать этого человека!!!!

«З його слів, ці змагання будуть сприяти формуванню резерву для професійних хокейних команд країни й дадуть потужний імпульс для розвитку цього виду спорту в цілому.»
Этот урод хоть знает сколько профи команд у нас в стране???Или он думает,что в нашем хоккее.как и в футболе-три лиги+ кубок Украины???Сразу видно,что человек в спорте— ноль!!!!!!!!

«Павленко підкреслив, що хокей в Україні набуває стрімкого розвитку, а кількість учасників національного чемпіонату щорічно росте.»

За такие речи расстрелять его мало.
хоча напвено й спорт така собі залежність як від алкоголю чи тому подібного
Следующие
Загрузка...