хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииЧемпионат Украины«Дніпровські вовки» поселилися у Харкові

05-10-2006 07:56 Сьогодні стартує чемпіонат України у вищій лізі. Серед команд — лише одна не київська, і та з проблемами Илья

Нинішня — ХVІ — першість кращих хокейних колективів України — особлива. Адже, на вимогу більшості клубів, у цьому чемпіонаті флагман нашого хокею, київський «Сокіл» змушений починати боротьбу за медалі на рівні з усіма, вже з першого туру. Крім того, цього разу призери будуть визначені не за системою «плей-оф», як у попередні роки, а за підсумками триколового турніру між шістьма командами. Посперечатися за нагороди спробують «Дніпровські вовки», столичні АТЕК, «Компаньйон», «Сокіл», СДЮШОР «Сокіл» та «Беркут» (він складений із київських хокеїстів і формально базуватиметься у Броварах — передмісті столиці).

А «Соколу» що, розірватися?

Найважче буде «Соколу», бо чинний чемпіон України продовжує, нехай і невдало, виступати ще й у відкритій білоруській першості. Розклад ігор у чемпіонаті сусідньої держави доволі напружений, крім того, матчі в екстра-лізі інколи збігаються з ігровими турами українських змагань. Що в таких випадках робити команді Олександра Сеуканда, наразі невідомо, адже переносити їх немає можливості. Першу таку дилему чемпіон України розв'язуватиме вже сьогодні: опівдні команді належить зіграти із земляками з «Компаньйона», а під вечір — бути в Гродно на матчі з «Німаном». Ділити чотири п'ятірки на два склади й грати вдесятьох там і там? Це означатиме розгром принаймні на одному з фронтів. У цьому сезоні «Сокіл» знекровлений, бо команду залишило багато виконавців, навіть у другій ланці грають тінейджери, тож розриватися на два боки буде дуже важко.

Лід на Дніпрі

За великим рахунком, Дніпропетровськ хокейним містом не був ніколи. Навіть за радянських часів в області найбільше «звучала» команда з Дніпродзержинська. Однак кілька років тому в зовсім не північному місті загорілися амбіційною метою — створити потужний хокейний клуб. Автором проекту став громадянин США Едвард Сартан. За нетривалий час зробити в Дніпропетровську вдалося немало. ХК «Дніпро-Метеор» був представлений у юніорському чемпіонаті України, Юнацькій хокейній лізі, змаганнях першого та вищого дивізіонів. Особливим предметом гордості вболівальників обласного центру стало те, що їхні «Дніпровські вовки» іноді навіть на рівних змагалися з «Соколом» і «Беркутом».
Серйозні завдання ставила команда і на нинішній сезон. Але буквально останньої миті спортивна громадськість була приголомшена несподіваною звісткою: «вовки» перебазовуються до Харкова. Як повідомив генеральний директор ХК «Дніпро-Метеор» Костянтин Мальцев, головною причиною такого непростого рішення стало те, що в Льодовому палаці Дніпропетровська хокеїсти не мають достатньо часу для занять. Тож поки що «дніпряни» домашні поєдинки проводитимуть на Слобожанщині.
Вихід із цієї ситуації пан Мальцев бачить тільки у будівництві власної арени. Вищезгаданий Едвард Сартан, який ще два роки тому сам виступав за «вовків», а нині очолює Комітет розвитку хокею в Україні, старається й тут — з власної ініціативи профінансував проект сучасного льодового майданчика. І плани амбіційного бізнесмена цим не обмежуються — він разом з однодумцями планує набудувати ковзанок на території шкільних стадіонів, часто-густо занапащених. Ентузіасти пропонують їх використовувати з навчальною метою, для уроків фізкультури, секцій з хокею та фігурного катання, проведення свят та льодових шоу для школярів.

ПОЧАЛИ!

У першому спареному турі чемпіонату України сьогодні й завтра зустрічаються:

«Сокіл» — «Компаньйон»,
«Беркут» — СДЮШОР «Сокіл»,
«Дніпровські вовки» — АТЕК.

Андрій Фоменко, Сергій Довгаль (Україна Молода, 05.10.2006)


Україна Молода

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Илья а журналисту какая хер разница — все равно большинство этого ньанса не знает, а подумает что так и надо.
Честно говоря играть в 12-00 в будний день не совсем хорошо... а скорее совсем феее.

УМ: Першу таку дилему чемпіон України розв'язуватиме вже сьогодні: опівдні команді належить зіграти із земляками з «Компаньйона», а під вечір — бути в Гродно на матчі з «Німаном».

Вы чего: с Неманом же в Киеве играют! Так что задача гораздо легче: где бы с 15:00 до 18:00 прокантоваться!