хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиНациональная сборнаяСостав сборной Украины на олимпийскую квалификацию

05-02-2013 21:24 dasten

Тренерский штаб национальной сборной команды Украины обнародовал список из 23 игроков, которые будут защищать честь нашего государства на финальном квалификационном олимпийском турнире.

В этот список попали фамилии 18 представителей чемпионата ПХЛ, 3 игроков из ВХЛ, 1 игрок КХЛ и 1 представитель белорусской Экстралиги. Уже завтра утром наша команда возьмет курс на Данию, где 7 числа матчем против команды хозяев начнет выступление на турнире.

Сам же состав команды имеет следующий вид:

Вратари: Игорь Карпенко (без клуба); Вадим Селиверстов («Львы»); Евгений Напненко («Донбасс»)

Защитники:
Юрий Наваренко («Шахтер»); Василий Полоницкий («Динамо»); Игорь Кугут («Динамо»); Александр Победоносцев («Беркут»); Владимир Алексюк («Донбасс»); Николай Ладыгин («Южный Урал»); Денис Петрухно («Беркут»); Виталий Люткевич («Донбасс»)

Нападающие: Олег Шафаренко («Юность»); Андрей Михнов («Беркут»); Дмитрий Нименко («Донбасс»); Александр Торяник («Беркут»); Шамиль Рамазанов («Беркут»); Олег Тимченко («Юность»); Сергей Черненко («Сокол»); Александр Караульщук («Беркут»); Артем Гниденко («Беркут»); Максим Квитченко («Донбасс»); Роман Благой («Донбасс»); Артем Бондарев («Динамо»)

ФХУ

Вот что хочу сказать по этому поводу...


06-02-2013 11:45
Гость
Позор той стране которая не может привлеч ведущих свох игроков на олимпиаду.А уровень ПХЛ говорит сам за себя:Сокол привлекает нападающих из ночной лиги и дозаявляет Симчука(игрок хороший,но год без практики).Где развитие?Что МУДАКИ творят и к чему оно приведет???
—————————————————————————————-
Это точно...
да это ж ясно — проделки фсб. Они русские все, потому и проигрывают в составе сб.Украины всем подряд
трохи не в тему, а все ж цікаво — чому ніхто з гравців збірної не розмовляє українською? принципово чи не не знають мови?
ну тоді і далі мовчи.Бо не святі горшки ліплять.Колись всім потрібно починати.
хто такий і хто у нього в протєже ходить .І чиє місце по твоєму «цей один» займає в збірній?
З етичних причин я не хочу називати його прізвища тим паче, що трохи знайомий з його батьком, який підозрюю і допоміг йому спочатку попасти в клубну команду і не виключаю, що в збірну також. Бо як на мою субєктивну думку вболівальника так собі гравець.

В мене є запитання лише по одному гравцю ланки нападу. Проте в ПХЛ його статистика виглядає нормальною але у грі він виглядає не зовсім впевнено.
_____________________________________________
хто такий і хто у нього в протєже ходить .І чиє місце по твоєму «цей один» займає в збірній?
realdeal, Я написав про старших 30 років гравців (це значить, що їм має бути не 30, а саме більше 30-ти років), і таких у нападі лише троє.
___________________________________
я не хизую ,а вже запамьятав Їх з року-врік одних і тих самих
напи за 30 :Шафаренко-Тімченко —Гніденко
зах.за 30 :Наваренко-Полоніцький,Победоносцев-Люткевич.
nazariquez, з якого би боку ми не заходили я написав: А так взагалі склад СБУ нічого, виходячи із наших реаліїв. В мене є запитання лише по одному гравцю ланки нападу. Проте в ПХЛ його статистика виглядає нормальною але у грі він виглядає не зовсім впевнено. Хочу подивитися його гру на ОИ може помиляюся?
надо отомстить

Украина — фаворит! Ню ню Посмотрим
Добре, зайдемо з іншого боку. Кого не взяли до збірної через відсутність грошей або протеже?
nazariguez а ми, що з тобою особисто знайомі, що ти знаєш який я майстер? Я аналізую тенденції, які відбуваються в спорті, й інших цікавих для мене сферам діяльності людини і роблю висновки опираючись на конкретні приклади.
А, що до майстерності то не слід вважати себе вже майстром — вдосконаленню людини не має краю.
Гость 13:42
Тебе, такого-то майстра не взяли до збірної?
В спорті як і всюди, щоб потрапити в збірну, крім того,що ти маєш бути хорошим майстром потрібно ще щоб у тебе ще були хороші гроші, або впливове ПРотеже. А так взагалі склад СБУ нічого, виходячи із наших реаліїв.
Напненко подхватил наше настроение !!!
Гость-знайка, ти читати вмієш? Я написав про старших 30 років гравців (це значить, що їм має бути не 30, а саме більше 30-ти років), і таких у нападі лише троє. А те, що ти вирішив похизуватися знанням р.н. наших захисників та голкіперів, мене не дуже цікавить. До речі, для захисників вік не настільки критичний, як для напів. Але і там у нас є ветерани (хоча з жодного пісок не сиплеться), досвідчені майстри та відносно молоді.
PS Міхнову вломиться 30-ть аж 26-го листопада. Ще дожити треба.
isport.ua/hockey/europe/news/236953.html — хто незгодний?
тепер і перевіримо рівень нашої ПХЛ
мін. спорту поставило завдання вийти на ОИ.
Боря сказав — «если не выйдете ...уй вам а не донбасс в КХЛ»
Гунько не їде? Як же збірна без нього...
а Бубка все одно вірить у збірну
гунько не поїде у нього сімейні обставини (він не хоче позоритися в такій збірній)
Завальнюк ген. менеджер
Брезвіна на ворота жодної шайби не пропустимо.
Імас — Загородній — Найда — ударна ланка
Сисюк начальник команди

джино
— головний тренер
nazariquez, так и я об том же!
Пока некого!По этому пока подростут и окрепнуть кременчуги и донцы надо на ряду с этими ветеранами наигрывать опыт таким как Напненко,Торяник,Рамазанов,Нименко,Р.Благой ,Квитченко,Вл.Алексюк,Кугут...
Что бы пришедшему через 5-6 лет молодняку была надежная опора и подержка в звене с пусть и не такими одаренными как молодые но более опытными партнерами.
как ваз звено нападения

ИмасБрезвинНайда

растопчут ВСЕХ !!!
Гость, а кого з молодших брати?
Михнову з Бондаревым вже 30 ломыться!
Следующие
Загрузка...