Хокейні публікаціїОткрытый Чемпионат БеларусиНа свята — з чудовим настроєм

30-12-2005 18:34 пішов київський «Сокіл», уперше в сезоні обігравши ХК «Брест» Илья

Коли більшість учасників відкритого чемпіонату Білорусі, за словами керманича київського «Сокола» Олександра Сеуканда, «вже їдять салат олів'є», українці ще грають відкладені зустрічі. В двох останніх двобоях 2005 року, проведених у «царських» умовах Палацу спорту, кияни зуміли взяти максимум очок і відтак наблизилися до першого місця на відстань двох пунктів. При цьому «соколята» зберігають лідерство за втраченими очками.
Позавчора в матчі проти «Бреста» не змогли вийти на лід захисники Благий та Ісаєнко. Тож, хоча й повернувся з лазарету Полковников, брак оборонців змусив тренера задіяти у захисті центрфорварда Бобровникова. Але наголос потрібно було робити на атаку. Адже «Брест» — команда оборонного плану. Взяти «брестську фортецю» киянам традиційно непросто. У минулому сезоні «Сокіл» двічі поступився 11-й команді ВЧБ і ніяк не міг її здолати у нинішньому чемпіонаті (3:4 і 6:6).
Загалом, господарі діяли не найкращим чином, але все ж виглядали краще за білорусів. Тож гол у ворота Олександра Федорова в першому періоді вийшов дещо несподіваним — гостям допоміг рикошет. У другій 20-хвилинці кияни підвищили темп, і вдалі кидки Олецького та Гніденка з близької відстані дозволили повести в рахунку. А в третьому періоді «Сокіл» вистояв утрьох проти п'яти опонентів, впевнено зіграв і Федоров. Коли ж «Брест» пішов ва-банк і замінив голкіпера на шостого польового гравця, досвідчений Литвиненко зі своєї зони відправив шайбу у порожні ворота гостей — 3:1.
Таким чином, український клуб подарував своїм прихильникам, яких у Палаці спорту зібралося близько двох тисяч, перемогу на Новий рік. Після невеликої паузи вже з січня наші хокеїсти протистоятимуть у Мінську традиційно незручній «Юності».

ТАБЛО

Відкритий чемпіонат Білорусі.
Перенесені матчі 16-го туру:
«Юність» — «Рига-2000» — 3:2 ОТ, «Сокіл» — «Брест» — 3:1 (0:1, 2:0, 1:0; шайби: Куленок (Пульвер), 17:25 (0:1). Олецький (Полоницький, Гунько), 32:50 (1:1). Гніденко, 38:46 (2:1 — більш.). Литвиненко (Лясковський, Наваренко), 59:55 (3:1 — п. в.)).
Становище лідерів: «Керамін» — 70 (36), «Сокіл» — 68 (35), «Юність» — 68 (37), «Динамо» — 65 (35), «Хімволокно» — 60 (36), «Гомель» — 55 (35), «Рига-2000» — 55 (33), «Брест» — 47 (36)...