Зодчий

Статус онлайн-присутствия

Лубни
18-06-2022 22:44 GMT+2 - #188060 Цитировать выделение

Українські легкоатлетки Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко і Юлія Левченко завоювали золото, срібло і бронзу в рамках етапу Діамантової ліги в Парижі. Таким чином, представниці України зайняли весь подіум.

Магучих виграла з кращим результат сезону — 2.01 м. Геращенко показала результат 1.98 м, а Левченко — 1.95 м.

Україну також представляла Катерина Табашник, яка розташувалася на шостому місці з результатом 1.95 м.

added through (4 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (18-06-2022 22:48 GMT+2)

Зодчий

Лубни
19-06-2022 12:02 GMT+2 - #188061 Цитировать выделение

Зодчий

Лубни
30-06-2022 08:57 GMT+2 - #188094 Цитировать выделение

Виконком Федерації легкої атлетики (ФЛАУ) затвердив склад збірної України на чемпіонат світу-2022 в Юджині, Орегон, США.
Зазначимо, що турнір пройде 15-24 липня.

До складу команди увійшли 22 легкоатлета:

Зодчий

Лубни
30-06-2022 23:25 GMT+2 - #188096 Цитировать выделение

На етапі Діамантової ліги в Стокгольмі (Швеція) українка Наталя Стребкова встановила рекорд України в бігу на 3000 метрів з перешкодами.
Час українки склав 9: 19.59 хв і став четвертим.

Віце-чемпіонка світу Марина Бех-Романчук стала другою в стрибках у довжину на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі.
Українка стрибнула 6,76 м, 5 сантиметрів програвши Лоррен Юген, котра і стала переможницею змагань.

В Стокгольмі, Швеція, на етапі Діамантової ліги завершилися змагання зі стрибків у висоту.
Перемогу здобула Елеонор Паттерсон, яка єдина взяла 1,96 м. 1,93 підкорили Юлія Левченко та Ірина Геращенко, які стали другою і третьою відповідно. Ярослава Магучіх вперше в сезоні не виграла етап ДЛ. Чемпіонка світу взяла висоту 189 см і одразу перестрибнула на 1,96 м. Тільки от ця планка українці не підкорилася і вона стала п’ятою. Катерина Табашник розділила сьоме місце.

На етапі Діамантової ліги в Стокгольмі завершилися змагання з бігу на 400 м з бар’єрами.
Анна Рижикова з найкращим персональним результатом сезону фінішувала третьою, а Вікторія Ткачук – п’ятою. Перемогу на турнірі здобула неймовірна Фемке Бол – нідерландка встановила рекорд ДЛ.