Елементарно не вистачило фізики. Душе високий темп, багато боротьби. Яворів грав у дві п'ятірки.
У третьому періоді Яворів повністю програв свій п'ятак...

Каток у Яворові повністю готовий. Не вистачає тільки холодильного обладнання — стоїть десь на кордоні (вже куплене).
Трибуни, як мені сказали на 500-600 місць.
На рахунок того, що відкриється у березні — дуже сумніваюся...
Это сообщение было отредактировано torwart_20 (01-03-2009 17:22 GMT+2)

Магазинчик хоккейной формы:

ЮРША

Луцьк
02-03-2009 10:01 GMT+2 - #44432 Цитировать выделение

1 березня в Луцьку на катку “Снігова королева” відбулося два матчі турніру Західно-Української хокейної ліги. Першими вийшли на лід хокеїсти з Рівного та Львова.
“Фаворит” Рівне – “Беркут” Львів – 6:1 (2:0, 1:0, 3:1).
Шайби закидали: Орєхов – 12 хв. (1:0), Степанюк – 16хв., більш. (2:0), Биков – 24хв. (3:0), Бобріков – 44 хв., більш. (3:1), Маленький – 51хв. (4:1), Плескач – 54хв. (5:1), Стасюк – 55хв. (6:1).

А потім відбувся один з центральних матчів другого кола. В гості до ХК “Луцьк” приїхав яворівський ХК “Явір”. Нагадаємо, що в матчі першого кола у Яворові лучани не втримали перемогу, виграючи по ходу поєдинку з рахунком 4:2 – нічия 4:4.
ХК “Луцьк” – ХК “Явір” – 4:2 (0:1, 1:1, 3:0).
Шайби закидали:
11:54 – Ігор Паляниця (0:1);
23:48 – Олександр Руденко (пас- Олександр Подзідзей) (1:1);
38:40 – Володимир Белко (1:2, менш.);
42:37 – Сергій Русанов (пас – Олександр Подзідзей) (2:2, більш.);
51:47 – Олександр Руденко (пас – Олександр Подзідзей) (3:2);
56:20 – Олександр Руденко (пас – Едуард Попов) (4:2, більш.).
Відзначаємо два “хет-трики”: гольовий Олександра Руденко та асистенський Олександра Подзідзея.
Кидки по воротах – 42:20 (13:7, 12:8, 17:5)
Склади команд. (в дужках – кидки в площину воріт, для воротарів – кількість відбитих кидків).
ХК “Луцьк”: 61. Сергій Тітов (18/20); 40.Олександр Богдар – 11.Вадим Бессараб (4), 99.Андрій Вершецький (6)– 10.Олександр Руденко (10) – 7.Віктор Трофимчук (3); 3.Штефан Гізеке (1) – 12.Василь Трофимчук, 1.Сергій Кристич (7)– 9.Олександр Руденко ( – 18.Олександр Подзідзей (3); 87.Віктор Ніколайчук – 33.Едуард Попов, 50.Леонід Тарасенко – 77.Павло Мажар – 34.Олег Кузьмін.
ХК “Явір”: 1.Ярослав Гдуля (38/42); 11. Юрій Колесников (1) – 5.Ігор Колесников (6), 8.Микола Романюк – 17.Ігор Паляниця (6) – 4.Микола Гнилюх (2) ; 21.Вадим Саєвський – 34.Віктор Качан , 9.Василь Коваль — 16.Володимир Белко (5) – 14. Роман Пацеляк; 13.Андрій Ситків, 7.Сергій Воскобойников, 88.Віктор Козакул, 10.Сергій Гаврилюк.
Штрафний час – 10хв. (Сергій Тітов –2, Олександр Бондар – 2, Штефан Гізеке – 4, Олександр Руденко – 2) – 8хв. (Микола Гнилюх – 2, Віктор Качан – 2, Юрій Колесников – 2, командний – 2). Гра в більшості – 3 (2) – 4 (0).

Про гру. Захоплююча. З перших хвилин – приблизно рівна гра. Шанси відкрити рахунок мали і господарі, і гості. Першими відзначилися яворівці. Ігор Паляниця закинув шайбу, викотившись з-за воріт. Надалі ініціативою повністю заволоділи лучани, проте до закінчення першого періду Ярослав Гдуля залишився сухим. На 17 хвилині була бійка біля ворті Луцька – Гізеке проти Гнилюха. Не залишився осторонь і Сергій Тітов. Усі троє отримали по 2 хвилини штрафу, а “Явір” – гру в більшості 4х3.
На почату другого періоду лажанувся Гдуля. В Романюка кидок не вийшов, але шайба заповзла у ворота під воротарем Явора. Надалі Луцьк мав повну ігрову перевагу. Дійшло до того, що навіть граючи в меншості, господарі закривали суперника у його зоні. За півтори хвилини до завершення періоду лучани отримали більшість. Але вже через декілька секунд отримали шайбу у власні ворота – один з гравців Луцька (не буду вказувати хто) видав шайбу прямо на ключку Белко і той просто розстріляв Тітова (приблизно, як в матчі Латвія – Україна, коли помилився Толкунов).
Але в третьому періоду Луцьк просто задавив суперника. Гра йшла в одні ворота. До 5-ї хвилини співвідношення кидків у періоді було 9:0, на 15-й – 15:2. Ще три кидки гості зробили вже програючи 2:4, коли грали в більшості. Закономірна перемога Луцька.

Добавлено (2 мин.) :
Перепрошую, №40 в Луцька — Бондар.

Добавлено (57 сек.) :
«Ватра» — «Еней» — 13:2.

Это сообщение было отредактировано ЮРША (02-03-2009 10:05 GMT+2)

kozak zp.ua

Запорожье
02-03-2009 10:07 GMT+2 - #44433 Цитировать выделение

ЮРША Спасибо за коментарий!!!!Ждем свежих новостей с турнира ЗУХЛ.

ЮРША

Луцьк
02-03-2009 12:09 GMT+2 - #44443 Цитировать выделение

Ще за Явір грав №3. Але я його завтикав, не спитав прізвище. Хто з Яворіва — підскажіть.

Super ice

02-03-2009 13:20 GMT+2 - #44451 Цитировать выделение

ЮРША :

а в который час играл хк.Луцк:хк.Яворiв?

02-03-2009 15:13 GMT+2 - #44474 Цитировать выделение

Матч ХК Луцьк — Явір розпочався в 10:00. Завтра, в 22:00 матч ХК«Луцьк» — «Фаворит».

Добавлено (6 мин.) :

osturna: Такими темпами Західно-Українська Ліга в наступному сезоні 2009-2010 по відвідуваності пережене ЧУ під егідою прохвєссійоналів ФХУ що спричинить появу місцевих спонсорів. Якщо на кожну зустріч Західно-Української Ліги буде 500-600 глядачів — то при регулярному чемпіонаті з 16 команд вийдуть пристійні кількості гокейної спільноти. [/quot
Було б добре забезпечити ще й статистичне підкріплення. А то пану Мєчнікову Веніаміну Івановичу, на жаль, не до цього. З багатьох ігор протоколи взагалі не заповнюються, а ті, що заповнюються, зникають безслідно. Хоча честь йому та хвала за організацію такого турніру).

Добавлено (3 мин.) :
Попереднє моє повідомлення мало виглядати так:

Було б добре забезпечити ще й статистичне підкріплення. А то пану Мєчнікову Веніаміну Івановичу, на жаль, не до цього. З багатьох ігор протоколи взагалі не заповнюються, а ті, що заповнюються, зникають безслідно. Хоча честь йому та хвала за організацію такого турніру.
Это сообщение было отредактировано ЮРША (02-03-2009 15:23 GMT+2)

ЮРША
дякую за інформацію.а як че «решили«грати в 22.00 завтра?

Добавлено (25 сек.) :
ЮРША

Да що ж таке.Че=це

Это сообщение было отредактировано Super ice (02-03-2009 18:11 GMT+2)

03-03-2009 11:59 GMT+2 - #44530 Цитировать выделение

ЮРША : Луцьк — Чернівці — перенесено. Ніби прохання Чернівців. З Рівне так домовилися. Мали грати ще 21,02, але в них виникли якісь там проблеми. Мочніков В.І. грав за «Беркут» під №5 проти Рівного і отримав 2хв. за розмови.

Чи можете зробити і обновлювати сторінку про Луцьк в Західно-Українській Лізі ?

ЮРША

Луцьк
03-03-2009 13:15 GMT+2 - #44535 Цитировать выделение

osturna: Чи можете зробити і обновлювати сторінку про Луцьк в Західно-Українській Лізі ?

Навіть не знаю. З комп«ютером я на рівні користувача. Та й комп у мене старенький-слабенький. Інтернет через модем. Ну і в хокеїстів треба було б спитати, чи вони не проти.

Добавлено (7 мин.) :
Якщо маєте якісь питання, моя електронка: serg-yursha@yandex.ru
Это сообщение было отредактировано ЮРША (03-03-2009 13:22 GMT+2)

kozak zp.ua

Запорожье
03-03-2009 13:25 GMT+2 - #44536 Цитировать выделение

ЮРША поверь моему личному опыту, хоккеисты всеми конечностями будут только «ЗА».Ведь это им своеобразная реклама.

osturna

03-03-2009 14:02 GMT+2 - #44538 Цитировать выделение

ЮРША : З комп«ютером я на рівні користувача. Та й комп у мене старенький-слабенький. Інтернет через модем. Ну і в хокеїстів треба було б спитати, чи вони не проти.

Луцьк має нагоду в цьому сезоні виграти Західно-Українську Лігу — а інформація їхні майбутні зустрічі і навіть минулі є тільки тут http://hc.lviv.ua/cat/amator/

Для початку можна започаткувати розділ про гокей в Луцьку наприклад тут

Для зразку сторінка про ФК Волинь

там є про Петра Бондру — а про гокей в Луцьку ще ні
Петер Бондра (нар.196, словацький хокеїст, гравець НХЛ. Спортивну кар'єру закінчив у 2007 році. Нині генеральний менеджер збірної команди Словаччини.

osturna

04-03-2009 11:39 GMT+2 - #44596 Цитировать выделение

Прохвєссійонали з ФХУ поцупили назву Західно-Українську Гокейна Ліга і вже вживають цю назву на своєму охвіціяльному сайті, проте ще наразі коверкають гокей на кхакєй. http://www.fhu.com.ua/news-100-468.html Отже Західно-Українська Гокейна Ліга розвивається в вірному напрямку. Де Ватра кинулася навздонін потенційному лідеру Луцьк — і лише останні зустрічі Західно-Української Гокейної Ліги між Ватрою і Луцьком виявлять переможця регулярного чемпіонату. http://hc.lviv.ua/cat/amator/?view=full