хоккей, hockey, сокол киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей

Форуми 1. ХоккейУкраинский хоккейНаціональна збірна України з хокею

 



Версия для печати
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
16-07-2022 19:40 GMT+2 - #188152 Цитировать выделение    

16 липня, національна збірна України провела четверту двосторонню гру в рамках тренувального збору в Києві. Цей поєдинок виявився, мабуть, найнапруженішим поміж решти схожих зустрічей, які відбулися раніше. Команда Вадима Шахрайчука перемогла команду Костянтина Сімчука, здійснивши камбек з рахунку 0:2.

«Сині» – «Жовті» – 4:3 (1:2)

Шайби: 0:1 – Сеник. 0:2 – Толстушко. 1:2 – Разумов. 2:2 – Пересунько. 2:3 – Ружніков. 3:3 – Мазур. 4:3 – Ступак

Воротарі: Кубрицький, Сердюк, Люльчук

«Сині»: Гребеник – Німенко, Пересунько – Мазур – Денискін; Воронін – Варава, Разумов – Ступак – Ворона. Тренер – Вадим Шахрайчук

«Жовті»: Толстушко – Матусевич, Міхнов – М. Сімчук – Панченко; Логач – Горлушко, Ружніков – Говорушко – Сеник, Грабовецький. Тренер – Костянтин Сімчук

16 липня. Київ. Льодова арена ВДНГ

Напередодні цього матчу Вадим Шахрайчук вирішив трохи змінити поєднання ланок. Зокрема вперше за час збору змінилася перша трійка нападу: в поєднанні з Олександром Пересуньком і Вадимом Мазуром грав Андрій Денискін, а Андрія Міхнова тренер перевів до молодих Михайла Сімчука і Ярослава Панченка. Виділити також варто, що в першій парі оборонців за «Синіх» разом із Артемом Гребеником діяв Дмитро Німенко. Воротар Сергій Писаренко пропустив зустріч через вірусне захворювання.

«Жовті» домінували впродовж усієї першої половини матчу, проте свою перевагу матеріалізували лише в дві шайби на старті матчу. Пропустила команда Сімчука після того, як Максим Разумов відібрав шайбу на власній половині, втік «один в нуль» і майстерно пробив справа у дальню «дев’ятку».

У другій половині Разумов, зробивши дві результативних передачі, став головним героєм зустрічі. Його команда здійснила камбек, перемогла 4:3, а сам Максим реабілітувався за невдалу двосторонку тижневої давнини, коли його подвійне вилучення стало вирішальним у перемозі суперників.

Наступну двосторонню гру збірна України проведе у суботу, 23 липня.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
23-07-2022 16:17 GMT+2 - #188174 Цитировать выделение    

Костянтин Сімчук скоротив відрив у внутрішньому тренерському протистоянні з Вадимом Шахрайчуком у двосторонніх матчах національної збірної України на літньому зборі в Києві. Сьогодні «Жовті» під керівництвом асистента наставника головної команди країни перемогли 5:2.

«Сині» – «Жовті» – 2:5 (2:3)

Шайби: 0:1 – Грабовецький. 1:1 – Міхнов. 1:2 – Логач. 2:2 – Міхнов. 2:3 – Німенко. 2:4 – Грабовецький. 2:5 – Денискін

Воротарі: Кубрицький, Писаренко, Сердюк

«Сині»: Толстушко – Гребеник, Міхнов – Мазур – Панченко; Воронін – Александров, Говорушко – М. Сімчук – Бородай. Тренер – Вадим Шахрайчук

«Жовті»: Матусевич – Варава, Денискін – Німенко – Ворона; Горлушко – Логач, Грабовецький – Сеник – Ружніков. Тренер – Костянтин Сімчук

23 липня. Київ. Льодова арена ВДНГ

Одним із героїв зустрічі став юний Артем Грабовецький, на рахунку якого дубль. Дуже ефектну шайбу могутнім кидком від синьої лінії закинув оборонець Сергій Логач.

Проте найперше гра приваблювала внутрішнім протистоянням двох велетів – Андрія Міхнова і Андрія Денискіна. Міхнов, спершу вдало зігравши на добиванні, а потім майстерно, в своєму фірмовому стилі, розібравшись з воротарем на п’ятаку, закинув обидві шайби «Синіх». Денискін натомість відзначився одним голом, а ще двічі асистував партнерам за командою.

«Я виграв 2:1, передачі не рахуються», – каже тезці відразу після матчу Міхнов.

«Все рахується. Гол, два паси і виграний 3:0 мікроматч. Сьогодні я Міхнова переміг!», – поправляє Денискін.

Впродовж двох місяців нинішнього збору суботні двосторонні матчі стале сповненими змагального азарту і встигли обрости принциповими індивідуальними протистояннями. Наступний такий поєдинок відбудеться через тиждень, у суботу, 30 липня. Початок – традиційно о 9:10.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
31-07-2022 16:23 GMT+2 - #188191 Цитировать выделение    

Збірна України з хокею продовжує тривалий збір у Києві. Команда Вадима Шахрайчука провела чергову, вже шосту, двосторонку.

Жовтий склад обіграв Синій з рахунком 5:2. Наступний спаринг пройде за тиждень.

«Сині» – «Жовті» – 2:5
Шайби: Панченко, Бородай – Ворона (2), Сенік, Разумов, Денискін

Воротарі: Кубрицький, Писаренко, Сердюк

Сині: Толстушко – Гребеник, Воронін – Александров; Міхнов – Мазур – Пересунько, Панченко – Ступак – Бородай, Грабовецький. Тренер – Вадим Шахрайчук.

Жовті: Матусевич – Варава, Горлушко – Логач; Денискін – Німенко – Ворона; Сенік – Ружніков – Разумов, Говорушко. Тренер – Костянтин Сімчук.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
06-08-2022 20:05 GMT+2 - #188203 Цитировать выделение    

Драматичний сюжет з ефектною кінцівкою. Сьома на літньому зборі національної збірної двостороння гра принесла перший нічийний підсумок. Хоча емоції на льоду були такими, що ніхто миритися не збирався.

«Сині» – «Жовті» – 4:4 (3:3)

Шайби: 1:0 – Пересунько. 2:0 – Міхнов. 2:1 – Денискін. 2:2 – Говорушко. 3:2 – Пересунько. 3:3 – Німенко. 4:3 – Пересунько. 4:4 – Разумов

«Сині»: Сердюк; М. Сімчук – Гребеник, Міхнов – Мазур – Пересунько, Александров – Воронін, Панченко – Ступак – Бородай. Тренер – Вадим Шахрайчук

«Жовті»: Кубрицький; Толстушко – Варава, Денискін – Німенко – Ворона; Логач – Горлушко, Разумов – Говорушко – Грабовецький. Тренер – Костянтин Сімчук

6 серпня. Київ. Льодова арена ВДНГ

Тон поєдинкові задали результативні дії досвідченого Андрія Міхнова. Спершу капітан, підхопивши шайбу неподалік від своїх воріт після спроби пробити Андрія Денискіна, вивів на побачення з Дмитром Кубрицьким Олександра Пересунька. Той не промахнувся і закинув першу з трьох своїх шайб. Невдовзі той же Міхнов рахунок подвоїв. «Жовті» не знітилися і відповіли двома ефектними шайбами Денискіна та Євгена Говорушка. Особливо варто відзначити другий з цих голів. Говорушко вразив ворота кидком у дальній верхній кут з правого кола для вкидання.

Врешті, перший період завершився 3:3, а на самому початку другого Пересунько оформив хет-трик. Відігралися «Жовті» незадовго до завершення ігрового часу, коли Максим Разумов вдало підкоригував шайбу у ворота після кидка від синьої лінії у виконанні Олександра Горлушка. Невдовзі після того ледь не вирвав перемогу для своєї команди Денискін. Однак, вирвавшись на ворота від червоної зони «один в нуль», Андрій не зумів переграти Кубрицького. При цьому нападник намагався переконати рефері Артема Євсейчика, що його затримував оборонець, а отже треба призначати булліт. «Який булліт? Він сам в’їхав у воротаря», – коментує після матчу Євсейчик.

А Денискін після гри вибачився перед тренером Костянтином Сімчуком за надмірну емоційність. Андрієва трійка нападу в складі Дмитра Німенка і Олексія Ворони в другій половині виглядала дуже активною. Мабуть, найбільше заслуговував закинути Ворона, дії якого вирізнялися розмаїтістю і нестандартністю.

«Цього разу переміг Денискіна вчисту, на одному ковзані! – хизується, ледь зійшовши з льоду, Андрій Міхнов. – Гол, дві передачі, виграний 4:2 мікроматч! Коли та молодь вже почне видавлювати?»

Нагадаємо, що в двох попередніх мікроматчах Денискіна і Міхнова сильнішим був перший. Їхнє протистояння, а також тренерська серія Шахрайчук – Сімчук фінішує наступної суботи, 13 серпня, коли буде зіграний заключний двосторонній поєдинок цих зборів. Наразі в дуелі тренерів рахунок рівний – 3,5:3,5.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
13-08-2022 15:54 GMT+2 - #188222 Цитировать выделение    

Другий поспіль двосторонній поєдинок у рамках збору національної збірної України завершився нічиєю. Найменш результативною, бо чудово у воротах відіграли всі три голкіпери – Сергій Писаренко, Дмитро Кубрицький і Савва Сердюк.

«Сині» – «Жовті» – 2:2 (1:1)

Шайби: 0:1 – Ворона. 1:1 – Панченко. 2:1 – Панченко. 2:2 – Німенко

Воротарі: Кубрицький, Писаренко, Сердюк

«Сині»: М. Сімчук – Гребеник, Міхнов – Мазур – Пересунько; Александров – Воронін, Панченко – Бабинець – Бородай. Тренер – Вадим Шахрайчук

«Жовті»: Толстушко – Німенко, Денискін – Ступак – Ворона; Логач – Горлушко, Разумов – Говорушко – Грабовецький. Тренер – Костянтин Сімчук

13 серпня. Київ. Льодова арена ВДНГ

У цьому поєдинку брав участь один абсолютний дебютант літніх зборів-2022. Але не дебютант збірної. 34-річний Сергій Бабинець, за плечима якого п’ять чемпіонатів світу і два олімпійських відбори, повернувшись з турніру за участю юнацьких національних команд у Чехії, на який він їздив у статусі менеджера, скористався нагодою показати, що хокейних навичок він теж не розгубив.

«Трохи важко грати в одному темпі з людьми, які за ці два місяці набрали гарний тонус, – каже Сергій. – Але я стараюся. Трохи боюся за прооперовану ногу, та водночас хочеться собі довести, що ще на щось здатен».

«Сині», за яких грав Бабинець, володіли великою перевагою впродовж значної частини другої половини зустрічі. У критичні миті, коли гол виглядав питанням часу, «Жовтих» неодноразово рятував Сергій Писаренко.

В підсумку героєм зустрічі став нападник Ярослав Панченко (на фото), який закинув обидві шайби «Синіх» (першу – кидком від синьої ліні). Але для перемоги цих голів виявилося недостатньо – в опонентів голами відзначилися Олексій Ворона та Дмитро Німенко.

Також нічиєю завершилося внутрішнє протистояння лідерів команди – Андрія Міхнова і Андрія Денискіна. Обоє цього разу зробили по одній результативній передачі. Правда, на думку Денискіна, якби то був бокс, то за очками судді віддали б перевагу йому: «Я виграв свій мікроматч 2:0, а наша ланка переважала ланку Міхнова повністю. Вже вкотре. Ланка Міхнова взагалі не може зібратися вже четверту гру поспіль».

За попередніми розрахунками, нинішня двостороння гра мала б вінчати двомісячний літній відновлювальний збір національної команди. Однак наставник збірної Вадим Шахрайчук порадив трактувати нинішній етап як завершення другої фази зборів. Не виключено, що з огляду на проблеми хокеїстів з виїздом за кордон і непевність у клубному майбутньому, наступного тижня тренування збірної продовжаться.

«Будемо збиратися доти, поки хтось у нашій серії з Вадимом Валерієвичем не переможе», – жартує асистент головного тренера Костянтин Сімчук. Жарти жартами, але в тренерів за підсумками восьми двосторонніх матчів збірної повний паритет – 4:4: команди Шахрайчука і Сімчука виграли по три матчі, а ще два протистояння завершилися нічиїми.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
03-09-2022 22:12 GMT+2 - #188295 Цитировать выделение    

Після двотижневої перерви хокеїсти, які тренуються в лавах національної збірної на ковзанці ВДНГ у Києві, провели дев’яту за ці три місяці двосторонню гру. Гру, в якій було два новачки, один з яких несподіваний і в якій перевага одного з колективів була відчутною.

«Сині» – «Жовті» – 6:3

Шайби: Бородай-2, Разумов-2, Г. Сімчук, Мазур – Говорушко, Ружніков, Ступак

«Сині»: Кубрицький (Сердюк); Євсейчик – Варава, Г. Сімчук – М Сімчук – Бородай; Логач – Горлушко, Грабовецький – Мазур – Разумов. Тренер – Костянтин Сімчук

«Жовті»: Писаренко (Люльчук); Толстушко – Гребеник, Панченко – Німенко – Чердак; Воронін – Александров, Ружніков – Говорушко – Ступак. Тренер – Вадим Шахрайчук

3 вересня. Київ. Льодова арена ВДНГ

Вперше на цих зборах у двосторонньому матчі взяв участь нападник Володимир Чердак, котрий приєднався до команди два тижні тому. А ось 28-оборонець Артем Євсейчик, який завершив кар’єру гравця вісім років тому (тоді він виступав за «Кременчук») вийшов на лід вимушено. Нині Артем є масажистом національної збірної, але гравецьких навиків він не втратив. І не лише гравецьких. Раніше так само вимушено Євсейчик відсудив один із суботніх двосторонніх поєдинків національної команди. А сьогодні не просто відіграв у першій парі оборонців разом із Глібом Варавою, а й допоміг своїй команді перемогти.

Також у зустрічі взяла участь група хокеїстів, які вже уклали контракти з закордонними клубами, але ще не змогли виїхати за кордон. Мова про воротаря Сергія Писаренка, оборонця Сергія Логача і нападника Ярослава Панченка.

«За швидкостями поєдинок вийшов доволі непоганим, – коментує побачене наставник збірної України Вадим Шахрайчук. – А ось якість гри бажає кращого. «Сині» перемогли вочевидь тому, що молодші і проявили більшу жагу. Крім того, надійніше зіграли воротарі Кубрицький і Сердюк. Річ у тім, що Сергій Писаренко і Сергій Люльчук впродовж тижня не тренувалися і трохи втратили тонус».

Тож на нинішніх зборах Костянтин Сімчук вийшов вперед у тренерському протистоянні з Шахрайчуком – 5:4. Чи зможе Вадим Валерійович відігратися? Усе залежить від того, чи буде до наступного тижня необхідна для повноцінної двосторонньої гри кількість гравців. Клубні сезони вже стартують. Не є таємницею, що більшість хокеїстів зараз «на валізах».


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
01-11-2022 18:28 GMT+2 - #188478 Цитировать выделение    

Небагато часу залишається до початку першого збору національної збірної України у сезоні-2022/23. Вже 6 листопада «синьо-жовті» під керівництвом Вадима Шахрайчука та асистента Костянтина Сімчука зберуться у Будапешті, де й візьмуть участь у престижному міжнародному турнірі імені Тамаша Шаркозі за участю 6 національних команд із 10 по 13 число! Окрім України, у меморіалі виступатимуть збірні Угорщини, Франції, Японії, Італії та Словенії, яких організатори розподілили на дві групи по три команди. На груповій стадії бліц-турніру українці схрестять ключки з Італією (10 листопада) та Словенією (12 листопада), а в заключний день турніру – 13 листопада – відбудуться фінал, матч за третє та п’яте місця. Зазначимо, що збірні Угорщини, Франції та Словенії – це представники елітного дивізіону чемпіонату світу, які розпочинають свою підготовку до ЧС-2023 у Тампере та Ризі.
Склад збірної України

Воротарі: Едуард Захарченко («Дніпро»), Дмитро Кубрицький («Сокіл»).

Захисники: Віталій Андрейків («Заглембє», Польща), Гліб Варава, Денис Матусевич (обидва – «Кременчук»), Артем Гребеник, Євген Ратушний (обидва – «Дніпро»), Ігор Мережко («Оденсе», Данія), Пилип Пангелов-Юлдашев («Унія», Польща), Всеволод Толстушко («Дунайварош», Угорщина).

Нападники: Олексій Ворона («Подхале», Польща), Михайло Гуфт-Соколов («Хештадтер», Німеччина), Дмитро Даниленко («Заглембє», Польща), Ілля Коренчук («Енерга», Польща), Гліб Кривошапкін, Віталій Лялька (обидва – «Кременчук»), Андрій Міхнов («Стяуа», Румунія), Вадим Мазур, Дмитро Німенко (обидва – «Сокіл»), Ярослав Панченко, Назар Ружніков (обидва – «Енергія», Литва), Олександр Пересунько («Уйпешт», Угорщина), Михайло Сімчук («Brooks Bandits», AJHL), Данило Трахт («Лукко» U-20, Фінляндія), Артем Целогородцев («Дніпро»).

Тренерський штаб збірної України запросив до головної команди країни 25 хокеїста, два з яких є абсолютними дебютантами – уродженець Житомира 24-річний центрфорвард Михайло Гуфт-Соколов з німецького «Хештадтера», а також 19-річний нападник із Дніпра Данило Трахт, який захищає кольори фінського «Лукко» і минулого сезону допоміг команді виграти внутрішній чемпіонат до 20-ти років.

Привертає увагу і повернення до головної команди країни екс-першого номера 27-річного воротаря Едуарда Захарченка з херсонського «Дніпра», який після ЧС-2017 не викликався до національної збірної.

«Спочатку у Будапешті планувалася участь чотирьох команд, але потім організатори розширили кількість учасників і вийшов вельми престижний за підбором склад! Дуже радий та вдячний організаторам, які запросили збірну України на такий статусний турнір, – каже головний тренер Вадим Шахрайчук. – Якщо коментувати наш склад, то втішно, що до збірної України тягнуться виступати не лише молоді гравці, а й ветерани. Той же багаторічний лідер та капітан Андрій Міхнов, який зіграв за головну команду країни понад 100 матчів, із задоволенням відгукнувся посилити команду у Будапешті. Рвуться в бій і інші наші легіонери, адже для їхніх клубів у Польщі, Угорщині тощо є велика честь делегувати хокеїстів до збірної своєї країни!»

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (05-11-2022 01:32 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
10-11-2022 20:32 GMT+2 - #188506 Цитировать выделение    

Національна збірна України стартувала на Меморіалі Тамаша Шаркозі в Будапешті з перемоги в овертаймі над італійцями!

Італія – Україна – 1:2 ОТ (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0 – Петан (Мікелі, – подв. більш.), 37:21. 1:1 – Міхнов (Лялька, Пангелов-Юлдашев, – подв. більш.), 56:54. 1:2 – Пересунько (Мережко), 63:18

Італія: Сміт; Ді Перна – Мальйоранці, І. Де Лука – Інсам – Санна; Шпорнберґер – Трівельято, Мантенуто – Мікелі – Петан; Джінетті – Ґліра, Франк – Фріґо – Гоннаун; Касетті – Ґіос, Маркетті – Траверса – Бруннер. Тренер – Майк Кінен; асистент – Майк Пеліно

Україна: Захарченко; Мережко – Ратушний, Лялька – Німенко – Кривошапкін; Пангелов-Юлдашев – Матусевич, Міхнов – Мазур – Пересунько; Гребеник – Андрейків, Коренчук – М. Сімчук – Трахт; Ворона – Гуфт-Соколов – Панченко; Тренер – Вадим Шахрайчук; асистент – Костянтин Сімчук

Кидки: 23 (4 + 9 + 9 +1) – 27 (13 + 3 + 9 + 2)
Штраф: 12 (4 + 2 + 4 + 0) – 6 (2 + 4 + 0 + 0)

10 листопада. Будапешт (Угорщина). Спорткомплекс «Тюскечарнок»

До заявки на цей матч Вадим Шахрайчук не включив трьох гравців, які перебувають на зборі в Будапешті – оборонця Гліба Вараву, нападників Артема Целогородцева і Дмитра Даниленка. Натомість прем’єрні поєдинки за національну команду провели Данило Трахт і Михайло Гуфт-Соколов.

На тлі українців, які виступають під керівництвом Вадима Шахрайчука вже другий рік, італійці, для яких то був дебютний поєдинок з іменитим канадським тренером Майком Кіненом на чолі, у стартовій 20-хвилинці дивилися помітно скутішими і, можливо, менш організованими. Проте скористатися з помітної ігрової переваги, яка відобразилася у відчутному домінуванні за кількістю кидків (13 – 4), наша команда не змогла. Не змогли українці двічі скористатися й чисельною перевагою.

Натомість у другій 20-хвилинці італійці після внесених тренерським штабом корективів виглядали агресивнішими і повели в рахунку, реалізувавши подвійну чисельну більшість. Причому влетіла шайба у воротах Едуарда Захарченка, котрий провів дуже сильний матч, зрикошетивши від ковзана Євгена Ратушного.

На самому старті третього періоду українці могли відігратися, але Італію після виходу на ворота Віталія Ляльки врятував Джейк Сміт. Загалом заключна 20-хвилинка вийшла найдинамічнішою і, мабуть, найцікавішою з огляду на продемонстровані обома командами швидкості. Приємно, що Україна у такій грі з вищим за класом суперником гірше не виглядала. Більше того, отримавши в ендшпілі матчу подвійну більшість, наші хокеїсти нею вміло скористалися. То Андрій Міхнов, отримавши гарний пас від Віталія Ляльки, опинився перед воротами без опіки і спрямував шайбу під поперечину воріт Сміта – 1:1!

Долю ж матчу в овертаймі вирішив дует Мережко – Пересунько. Віддавши передачу на Ігоря, Олександр побіг відкриватися на дальню стійку, а коли отримав ідеальний пас у відповідь, вразив порожній кут воріт суперників – 2:1!

У суботу, 12 листопада, о 19:30 українці проведуть другий матч на Меморіалі Тамаша Шаркозі. Суперник – збірна Словенії.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
13-11-2022 13:26 GMT+2 - #188513 Цитировать выделение    

Збірна України зіграє у матчі за третє місце Меморіалу Тамаша Шаркозі в Будапешті. Це право наші хокеїсти заслужили, здобувши позавчора перемогу над італійцями (2:1 ОТ), а сьогодні – поступившись 1:2 в овертаймі представникам елітного дивізіону словенцям.

Україна – Словенія – 1:2 ОТ (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Капель, 46:21. 1:1 – Німенко (Трахт, Мережко, – більш.), 57:21. 1:2 – Подліпнік (Томажевіч), 63:50

Україна: Захарченко; Мережко – Ратушний, Лялька – Німенко – Кривошапкін; Пагелов-Юлдашев – Матусевич, Міхнов – Мазур – Пересунько; Гребеник – Андрейків, Коренчук – М. Сімчук – Трахт; Толстушко, Ворона – Ружніков – Панченко, Гуфт-Соколов. Тренер – Вадим Шахрайчук; асистент – Костянтин Сімчук

Словенія: Ґрачнар; Подліпнік – Стебіх, Калан – Кублар – Куральт; Лоґар – Урукало, Єзовшек – Светіна – Томажевіч; Чрновіч – Стоян, Мавер – Содья – Зайц; Клофутар – Плантко, Капель – Мегле – Серсен, Шимшіч. Тренер – Матьяз Копітар; асистент – Ґоразд Рекель

Кидки: 21 (5 + 7 + 9 + 0) – 23 (4 + 10 + 4 + 5)
Штраф: 6 (0 + 6 + 0 + 0) – 12 (4 + 4 + 4 + 0)

12 листопада. Будапешт (Угорщина). Спорткомплекс «Тюскечарнок»

Словенці намагалися грати з позиції сили в перші хвилини зустрічі, але, наштовхнувшись на організовану оборону нашої команди, поступово перейшли до зважених позиційних дій. Більше того, двічі отримавши більшість у другій половині першої 20-хвилинці, домінувати почали вже українці. Половина другого з цих штрафів припала на старт другого періоду. При цьому збірна Словенії ускладнила собі життя ще більше, трохи запізно вийшовши на лід. Як наслідок, ще дві хвилини штрафу і чисельна перевага України 5х3. В одній із ситуацій Данило Трахт вже, здавалося б, навіть спрямував шайбу у ворота. Данило навіть скинув руки вгору і почав радіти, але шайба тим часом, вдарившись у каркас воріт, вилетіла в поле.

Словенці змогли перехопити перевагу лише в другій половині другого періоду, коли тричі поспіль отримали право грати в більшості. Однак організовані дії нашої команди в обороні в купі з надійністю Едуарда Захарченка не дозволили балканцям створити щось таке, про що б вартувало згадувати аж надто прискіпливо.

На початку третього періоду відмінну нагоду відкрити рахунок втратив Олексій Ворона. Та на його кидок неймовірним чином зреагував Лука Ґрачнар. Натомість невдовзі після цього моменту наша команда пропустила контратаку, яку майстерним кидком у дальній верхній кут зліва завершив Рок Капель. З тієї миті в українців не залишалося іншого виходу, як іти в атаку і рятуватися.

Ґрачнар, звісно, був майже бездоганним. Навіть згадалося, що 12 років тому, під час чемпіонату світу U18 у Броварах він ось приблизно таким самим чином переграв юнацьку збірну України. Тоді теж словенці перемогли з підсумковим рахунком 2:1. Цього ж разу Луці до шат-аута забракло 159-ти секунд. Отримавши черговий раз змогу зіграти в більшості, наша команда нагодою вміло скористалася. То Данило Трахт, який був, безперечно, одним із найкращих гравців нашої команди, накинув на п’ятак, а Дмитро Німенко підкоригував шайбу в сітку.

В овертаймі, звісно, словенці показали, що наразі мають перевагу в рівні індивідуальної майстерності. У форматі 3х3 суперники дивилися помітно привабливіше і врешті таки матеріалізували свою перевагу в гол після помилки Віталія Ляльки.

Таким чином, збірна України завтра, 13 листопада, зіграє в матчі за третє місце Меморіалу Шаркозі з господарями турніру угорцями. Початок – о 16:00. В грі за перше місце зіграють збірні Італії і Франції.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
13-11-2022 20:01 GMT+2 - #188515 Цитировать выделение    

Збірна України посіла третє місце серед шести команд на Меморіалі Тамаша Шаркозі в угорській столиці Будапешті. В заключному поєдинку синьо-жовті перемогли господарів, збірну, яка цьогоріч здобула право виступати в елітному дивізіоні чемпіонату світу.

Угорщина – Україна – 1:2 (0:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Трахт (Мережко, Пересунько), 04:21. 0:2 – Кривошапкін, 13:24. 1:2 – Шарпаткі (Вінце, Дочі), 52:48

Угорщина: Д. Горват; Фейєш – Сіраньї, Ґалло – Шлекманн – Патерка; Ґарат – Пошґай, Вінце – Шарпаткі – Ваш; Дочі – Р. Кісс, К. Надь – Чачар – Сіґеті; Вокла – Покорньї, Р. Тот – Амбрус – Крейс. Тренер – Кевін Константін; асистент – Золтан Сілассі

Україна: Захарченко; Мережко – Ратушний, Лялька – Німенко – Кривошапкін; Пагелов-Юлдашев – Матусевич, Міхнов – Мазур – Пересунько; Гребеник – Андрейків, Коренчук – М. Сімчук – Трахт; Ворона – Ружніков – Панченко, Целогородцев. Тренер – Вадим Шахрайчук; асистент – Костянтин Сімчук

Кидки: 31 (17 + 9 + 11) – 32 (11 + 11 + 10)
Штраф: 6 (2 + 0 + 2) – 4 (2 + 2 + 0)

13 листопада. Будапешт. Спорткомплекс «Тюскечарнок». 1346 глядачів

Новий наставник угорської команди, американський фахівець Кевін Константін зараз знаходиться в активному пошуку. На збір напередодні Меморіалу Тамаша Шаркозі він викликав 39 хокеїстів і в кожному з матчів активно змінював склад. Показово, що на цей матч у складі господарів вийшло відразу вісім абсолютно нових хокеїстів, які в перших двох матчах турніру на лід не виходили. Новачками умовних Ріхарда Тота, Давіда Покорньї чи Бруно Крейса, за плечима яких один десяток матчів за збірну, назвати важко. Але перед новим тренером цим хлопцям ще треба себе зарекомендувати.

Звісно, на тлі угорських експериментів єдина зміна Вадима Шахрачука, який виставив замість Михайла Гуфта-Соколова іншого новачка-нападника Артема Целогородцева, виглядає непомітною. Тож, мабуть, не дивно, що в сьогоднішньому матчі українці виглядали зігранішими й згуртованішими і, швидко повівши в рахунку, впевнено контролювали хід гри. Хоча, звісно, контролювати значно легше, коли у воротах є така стіна, як Едуард Захарченко, котрий у Будапешті провів третій просто бездоганний поєдинок.

Повела в рахунку наша команда після того, як Олександр Пересунько, Ігор Мережко та Данило Трахт зразково розіграли комбінацію, яку завершив 19-річний нападник фінського «Лукко». Для Данила це перша шайба в лавах національної збірної. Подвоїв рахунок трохи згодом Гліб Кривошапкін після перехоплення на власній половині і видовищного швидкісного спурту, який завершився реалізацією майже буллітної спроби – 2:0.

У другому періоді українська команда організовано оборонялася, впевнено у воротах грав Захарченко. А наприкінці цієї третини ледь не закинув утретє, взявши гру на себе, Віталій Лялька. В цьому епізоді угорців врятував Домінік Горват. Ще одну блискучу нагоду той же Лялька мав у середині третього періоду. Обігравши двох суперників, Віталій опинився перед воротами суперника разом із Дмитром Німенком «два в нуль». Обігравшись з капітаном «Сокола», Лялька кидав, здавалося б, напевне, але Горват неймовірним чином зреагував і врятував Угорщину вдруге.

Невдовзі після втраченої нагоди українці отримали шайбу в свої ворота. Єдиний раз переграти Захарченка господарям вдалося після виграного вкидання. Жомбор Дочі кинув від синьої лінії, а Тамаш-Роберт Шарпаткі підкоригував шайбу у ворота.

Часу щоб відігратися Угорщина мала достатньо, але найвідповідальніші моменти оборонялася наша команда дуже зібрано, а іноді – просто жертовно. Цю перемогу Україна заслужила.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
05-12-2022 23:19 GMT+2 - #188576 Цитировать выделение    

7 грудня національна збірна України розпочинає в київському Палаці спорту заключний у 2022 році навчально-тренувальний збір, вінцем якого стане участь у Єврочелленджі, який відбудеться 15-17 грудня у другому за величиною місті Франції Марселі.

Загалом до участі в зборах тренерський штаб на чолі з Вадимом Шахрайчуком вирішив залучити 28 хокеїстів. Звісно, в Єврочелленджі візьмуть участь не всі. За підсумками п’ятиденного збору в Палаці спорту тренери визначать тих, хто на даний момент найкраще готовий. Ці хокеїсти долучаться до представників закордонних клубів. Збірна України в повному складі збереться 13 грудня в польському Кракові, а звідти вирушить авіарейсом до Марселя.

Склад збірної України на грудневі збори

Воротарі: Едуард Захарченко («Дніпро»), Богдан Дьяченко («Харківські Берсерки»), Кирило Кучер («Кременчук»)

Оборонці: Денис Матусевич, Гліб Варава, Дмитро Ігнатенко (всі – «Кременчук»), Артем Гребеник, Євген Ратушний (обидва – «Дніпро»), Андрій Григор’єв («Сокіл»), Пилип Пангелов-Юлдашев («Унія», Польща), Віталій Андрейків («Заґлембе», Польща), Олександр Александров («Подгале», Польща)

Нападники: Вадим Мазур, Василь-Юрій Качан (обидва – «Сокіл»), Віталій Лялька, Гліб Кривошапкін, Ілля Сеник (усі – «Кременчук»), Денис Бородай, Артем Целогородцев, Дмитро Попережай, Данило Тищенко, Микита Лесников (усі – «Дніпро»), Ілля Коренчук («Енерґа», Польща), Дмитро Німенко («Бріасон», Франція), Олександр Пересунько («Уйпешт», Угорщина), Олексій Ворона («Подгале», Польща), Назар Ружніков, Ярослав Панченко (обоє – «Енергія», Литва), Михайло Гуфт-Соколов («Гьохштадтер», Німеччина)

У вище наведеному списку є четверо абсолютних дебютантів національної збірної України – Василь-Юрій Качан з «Сокола», Дмитро Попережай, Данило Тищенко і Микита Лесников з херсонського «Дніпра».

Додамо, що в попередньому списку кандидатів було ще троє хокеїстів – капітан команди Андрій Міхнов, оборонці Всеволод Толстушко та Ігор Мережко. Обом тренери пішли на зустріч з огляду на відповідальний відрізок у клубному сезоні. 39-річний нападник Міхнов зараз виступає за румунський «Стяуа». Після небагатих на ігри осінніх місяців грудень у «Стяуа» буде дуже насиченим. Так само потрібен своєму клубові – данському «Оденсе Бульдоґз» – зараз 24-річний оборонець Ігор Мережко. Враховуючи, що можливості обох гравців тренерський штаб знає бездоганно, хлопцям пішли на зустріч і на цей збір не викликали. Те саме стосується й 24-річного Толстушка. Тренери збірної зважили, що Всеволод лише нещодавно перейшов з угорського «Дунайвароша» в польський «Сянок», а отже в довгостроковій перспективі важливіше, щоб він зараз закріпився в клубі і мав протягом того часу, який залишився до чемпіонату світу, стабільну ігрову практику.

Також немає в списку кандидатів групи хокеїстів не старших 20-ти років, які вже є реальними кандидатами в національну збірну, але в ці строки братимуть участь у молодіжному чемпіонаті світу в дивізіоні 1В.

У Марселі збірна України проведе три матчі. Два з них – у рамках Єврочелленджу проти французів (15 грудня) і поляків (16 грудня). Ще один поєдинок – 14 грудня проти збірної Франції – носитиме статус товариського.

Зауважимо, що збірні Франції і Польщі представляють другий за силами ешелон світового хокею – 1А. Україна виступає в третьому дивізіоні – 1В. Керівництво Федерації хокею України і тренерський штаб нашої національної команди мають амбітні цілі з повернення збірної до еліти світового хокею. Нинішній етап Єврочелленджу – один із етапів підготовки команди до чемпіонату світу в дивізіоні 1В, який відбудеться навесні 2023 року.

Додамо, що в середині листопада збірна України успішно виступила на Меморіалі Тамаша Шаркозі в угорській столиці Будапешті, де посіла третє місце поміж шести команд, кожна з яких вища за нас за класом. Українці перемогли 2:1 в овертаймі команду Італії, також в овертаймі поступилися 1:2 збірній Словенії (обидві команди представляють дивізіон 1А) і перемогли 2:1 збірну Угорщини, яка цьогоріч повернулася в топ-дивізіон чемпіонату світу.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
12-12-2022 17:24 GMT+2 - #188592 Цитировать выделение    

Сьогодні на світанку національна збірна України відбула з київського Палацу спорту в автобусну мандрівку до польського Кракова. 12 хокеїстів, тренери і медико-адміністративний штаб команди переїжджають у сусідню країну, де до них приєднаються ще десять хокеїстів, які є представниками закордонних клубів. Зібравшись разом, українці здійснять авіапереліт до французького Марселя, де 14-16 грудня проведуть три поєдинки зі збірними Франції та Польщі.

Як відомо, 7 грудня на зборі в київському Палаці спорту на п’ятиденний тренувальний збір національної команди зібралося 19 хокеїстів, які представляють українські клуби. За підсумками роботи тренери обрали 12 хокеїстів для участі у Турнірі трьох націй. Удома залишилися воротар Кирило Кучер, оборонець Дмитро Ігнатенко, нападники Ілля Сеник (усі – «Кременчук»), Василь-Юрій Качан («Сокіл»), Микита Лесников, Дмитро Попережай і Данило Тищенко (усі – «Дніпро»).

Одна зміна сталася й серед попередньо запрошених легіонерів. Нападник німецького «Гьоштадтера» Михайло Гуфт-Соколов у матчі Оберліги отримав перелом руки. Замість нього Вадим Шахрайчук довикликав нападника польського «Подгале» Михайла Чіканцева, котрий напередодні якраз закинув свою першу шайбу в Екстраклясі.

Тож на Турнірі трьох націй Україна зіграє таким складом:

Воротарі: Едуард Захарченко («Дніпро»), Богдан Дьяченко («Харківські Берсерки»)

Оборонці: Денис Матусевич, Гліб Варава (обоє – «Кременчук»), Артем Гребеник, Євген Ратушний (обидва – «Дніпро»), Андрій Григор’єв («Сокіл»), Пилип Пангелов-Юлдашев («Унія», Польща), Віталій Андрейків («Заґлембе», Польща), Олександр Александров («Подгале», Польща)

Нападники: Вадим Мазур («Сокіл»), Віталій Лялька, Гліб Кривошапкін (обоє – «Кременчук»), Денис Бородай, Артем Целогородцев (обоє – «Дніпро»), Ілля Коренчук («Енерґа», Польща), Дмитро Німенко («Бріасон», Франція), Олександр Пересунько («Уйпешт», Угорщина), Олексій Ворона, Михайло Чіканцев (обоє – «Подгале», Польща), Назар Ружніков, Ярослав Панченко (обоє – «Енергія», Литва)


У Марселі збірна України зіграє три поєдинки.

14 грудня, 16:30 Франція – Україна (товариський матч)

15 грудня, 20:00 Франція – Україна

16 грудня, 20:00 Польща – Україна


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
14-12-2022 23:26 GMT+2 - #188600 Цитировать выделение    

Національна збірна України в рівній боротьбі програла товариський матч у Марселі представникам топ-дивізіону чемпіонату світу французам.

Франція – Україна – 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0 – Бруш (Колу, Мелен), 23:04. 1:1 – Німенко (Пангелов-Юлдашев), 26:44. 2:1 – Ґюреф (Боск, Матіма), 46:04

Франція: Папійон; Єсипов – Онно, Майя – Війє – Сімонсен; Боск – Шмітт, Матіма – Ґюреф – Бруш; Мелен – Колу, Суер – Коломбан – Жубер; Пріссент, Ф. Даер – Лоізо – Сарлів. Тренер – Філіп Бозон; асистент – Алексіс Бійяр

Україна: Захарченко; Пангелов-Юлдашев – Матусевич, Лялька – Мазур – Кривошапкін; Ратушний – Григор’єв, Коренчук – Німенко – Пересунько; Гребеник – Андрейків, Бородай – Ружніков – Панченко; Ворона – Варава – Целогородцев. Тренер – Вадим Шахрайчук; асистент – Костянтин Сімчук

Кидки: 13 (8 + 1 + 4) – 16 (5 + 5 + 6)
Штраф: 10 (2 + 4 + 4) – 6 (2 + 4 + 0)

14 грудня. Марсель. Palais Omnisports Marseille Grand-Est

Впродовж усього цього поєдинку відчувалося, що обидві команди діють трохи обережно, вочевидь приберігаючи всі козирі до завтрашнього матчу в рамках Турніру трьох націй. При цьому треба відзначити, що в порівнянні з Вадимом Шахрайчуком його французький колега Філіп Бозон має більший простір для кадрового маневру.

Так чи інакше, наша команда нічим не поступалася в цьому поєдинку представникам топ-дивізіону світового хокею і в кінцівці навіть мала шанси врятуватися і перевести зустріч в овертайм. Та не судилося. Сподіваємося, вийде завтра.

Поєдинок Турніру трьох націй 15 грудня команди на льоду марсельської арени «Palais Omnisports Marseille Grand-Est» розпочнуть о 21:00 за київським часом.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
15-12-2022 23:48 GMT+2 - #188604 Цитировать выделение    



added through (21 Хвилини) :
Українська збірна зазнала другої за півтори доби поразки від представника топ-дивізіону чемпіонату світу – команди Франції. Вчора ми поступилися 1:2 в товариському матчі, сьогодні зазнали «сухої» поразки» в рамках Турніру трьох націй.

Франція – Україна – 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Боск (Сімонсен, О. Даер, – більш.), 17:28. 2:0 – Онно (Майя, Фабр), 29:21. 3:0 – Майя (Матіма, Бруш, – подв. більш.), 53:44

Франція: Жунка; Єсипов – Онно, Фабр – Кудрі – Майя; Боск – Ґюбей, О. Даер – Війє – Сімонсен; Пріссент – Колу, Матіма – Ґюріф – Бруш; Шмітт, Суер – Коломбан – Жубер. Тренер – Філіп Бозон; асистент – Алексіс Бійяр

Україна: Захарченко; Пангелов-Юлдашев – Матусевич, Коренчук – Німенко – Пересунько; Ратушний – Григор’єв, Лялька – Мазур – Кривошапкін; Гребеник – Андрейків, Ворона – Ружніков – Панченко; Александров – Чіканцев, Бородай – Варава – Целогородцев. Тренер – Вадим Шахрайчук; асистент – Костянтин Сімчук

Кидки:
Штраф: 12 (4 + 4 + 4) – 12 (4 + 2 + 6)

15 грудня. Марсель. Palais Omnisports Marseille Grand-Est

Як і очікувалося, Філіп Бозон у порівнянні зі вчорашнім матчем вніс до складу багато змін. Це стосувалося як поєднань ланок, які змінилися повністю, так і появи нових гравців, а їх було відразу четверо. Вадим Шахрайчук особливих варіантів для змін не має. Наш тренер поміняв місцями перших дві трійки нападу: тріо Дмитра Німенка, котрий у товариському матчі закинув єдину шайбу, діяло в першій ланці, Вадима Мазура – в другій. Також український наставник ввів у третю ланку форварда Олексія Ворону, а Денис Бородай натомість діяв у четвертій.

У сьогоднішньому матчі французи виглядали значно агресивнішими і цілеспрямованішими. Відчувалася помітна перевага господарів як у швидкості володіння шайбою, так і в техніці швидкісного катання. Крім того, господарі виглядали помітно свіжішими. Вочевидь побоювання Шахрайчука, що команда може не встигнути відновитися після виснажливої дороги, мають підґрунтя. Ні, збірна Франції не затискала нашу команду до власних воріт, але при цьому діяла вельми раціонально: майже не помилялася біля власних володінь і вміло використовувала свої шанси.

Відкрити рахунок господарям вдалося наприкінці першого періоду, скориставшись першою більшістю. Причому у ворота Едуарда Захарченка шайба влетіла за секунду до виходу на лід Німенка: Жюльєн Боск кинув від синьої лінії, а видимість нашому голкіперові перекрив суперник. Натомість другий гол французи провели у наслідок швидкої контратаки, організованої після втрати шайби в куті майданчика Олександром Пересуньком. Результативний кидок у верхній кут теж наніс оборонець Люсьєн Онно. Третя шайба, після якої інтрига вмерла остаточно, була проведена Бастьєном Майєю під час подвійної чисельної більшості.

Українці натомість впродовж усього матчу створили не надто багато гостроти поруч із ворітьми Жюльєна Жунки. Підсумок зустрічі виглядає цілком справедливим. Зрештою, надто суворо критикувати команду теж не варто. І враховувати, що грали ми проти представника топ-дивізіону.

Завтра, 16 грудня, збірна України гратиме на Турнірі трьох націй з представником дивізіону 1А – командою Польщі. Початок зустрічі – 21:00 за київським часом.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (16-12-2022 00:10 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
16-12-2022 23:20 GMT+2 - #188607 Цитировать выделение    



added through (26 Хвилини) :
Національна збірна України зазнала 14-ї поспіль поразки від збірної Польщі. При цьому після двох періодів шанси перервати неприємну серію, яка триває з квітня 2013 року, виглядали дуже реальними. Але…

Польща – Україна – 4:3 (0:1, 1:2, 3:0)

Шайби: 0:1 – Мазур, 01:06. 0:2 – Лялька (Матусевич), 20:14. 0:3 – Лялька, 30:36. 1:3 – Паш, 35. 2:3 – Єжорскі (Зиґмунт), 44:35. 3:3 – Міхальскі (4х4), 47:33. 4:3 – Зиґмунт (Фрашко, – більш.), 48:49

Польща: Заболотни; Цюра – Вайда, Єжорскі – Стажиньскі – Урбанович; Яскевич – Костек, Лищарчик – Коморскі – Міхальскі; Ґурни – Зеліньскі, Зиґмунт – Тичиньскі – Фрашко; Білас – Камєнєу, Паш – Валеґа – Дзюбіньскі. Тренер – Роберт Калабер; асистент – Ґжеґож Кліх

Україна: Захарченко; Пангелов-Юлдашев – Матусевич, Коренчук – Німенко – Лялька; Ратушний – Григор’єв, Пересунько – Мазур – Кривошапкін; Гребеник – Андрейків, Целогородцев – Ружніков – Бородай; Александров – Чіканцев, Панченко – Варава – Ворона. Тренер – Вадим Шахрайчук; асистент – Костянтин Сімчук

16 грудня. Марсель. Palais Omnisports Marseille Grand-Est

Після не дуже вдалого поєдинку проти французів за добу до того Вадим Шахрайчук вирішив внести корективи до кожної з трійок нападу, зокрема в першу тренер звів досвідчених Іллю Коренчука, Дмитра Німенка і Віталія Ляльку, в другу – молодших Олександра Пересунька, Вадима Мазура і Гліба Кривошапкіна. Вочевидь ця заготовка наставника вже має на меті награвати поєднання під зимову Універсіаду-2023, куди жоден з першого тріо з огляду на вік не поїде.

Україна приголомшувала суперників швидкими шайбами на початку двох перших періодів: у першому вдало на добиванні зіграв Вадим Мазур, у другому підкоригував шайбу у ворота після дальнього кидка Дениса Матусевича Віталій Лялька. В «тілі» обох 20-хвилинок українці не відбивалися, а нав’язували суперникам боротьбу, демонстрували солідний хокей. Звісно, без прекрасної гри Едуарда Захарченка виглядати так впевнено нашим хокеїстам було б важко. Однак і попереду українці загострювали гру постійно, тому шайба Ляльки, який заштовхав шайбу у ворота, поборовшись із воротарем на п’ятаку, не виглядала випадковою.

Шкода лишень, що не вдалося нашій команді втримати ворота «на замку» до заключної перерви. Домінік Паш забив Україні третю в двох останніх матчах шайбу і скоротив відставання. А в третьому періоді гра перевернулася повністю. Ті тенденції, які стали помітними під час вчорашнього матчу з французами, проявилися ще яскравіше сьогодні. Третього поспіль матчу після виснажливого дорожньо-повітряного шляху з України у Францію наші гравці не витримали. А діючи мляво, конкуренції суперникові, який з цієї весни став вищим на дивізіон за класом, наша команда створити не здатна. Хоча й після трьох пропущених шайб поспіль намагалася. Без особливого успіху.

Тож французьке турне збірна України завершила трьома далеко не безнадійними поразками. Тренери отримали достатньо підґрунтя для роздумів як у світлі підготовки до Універсіади, так уже й з огляду на участь у наступному році в чемпіонаті світу в дивізіоні 1В. Перемагати хочеться й тут, але важливо – там.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (16-12-2022 23:47 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
20-03-2023 17:55 GMT+2 - #188861 Цитировать выделение    

Головний тренер національної збірної України Вадим Шахрайчук оголосив розширений склад на підготовку команди до чемпіонату світу-2023 у Таллінні (23-29 квітня). До нього увійшли 38 хокеїстів: чотири воротарі, 13 захисників та 21 нападник!

Розширений склад збірної України

Воротарі: Гліб Арцатбанов («Спарта» U-20, Чехія), Богдан Дьяченко («Сокіл»), Едуард Захарченко («Дніпро»), Дмитро Кубрицький («Дофін Кінґз» MJHL, Канада).

Захисники: Олександр Алєксандров («Подгале», Польща), Віталій Андрейків («Заглембє», Польща), Олександр Воронін («Каунас», Литва), Гліб Варава, Дмитро Ігнатенко, Микита Кругляков (усі – «Кременчук»), Артем Гребеник, Євген Ратушний (обидва – «Дніпро»), Ігор Мережко («Оденсе», Данія), Іван Сисак («Сокіл»), Артур Терчієв («Саванна», ECHL, США), Артур Чолач («Баррі Кольтс», OHL, Канада), Пилип Пангелов-Юлдашев («Унія», Польща).

Нападники: Олексій Ворона («Левіце», Словаччина), Андрій Денискін («Унія», Польща), Гліб Кривошапкін, Віталій Лялька (обідва – «Кременчук»), Ілля Коренчук («Енерга-Торунь», Польща), Владислав Куцевич, Вадим Мазур (обидва – «Сокіл»), Андрій Міхнов («Стяуа», Румунія), Фелікс Морозов («Шоле», Франція), Дмитро Німенко («Бріансон», Франція), Ярослав Панченко, Назар Ружніков (обидва – «Енергія», Литва), Олександр Пересунько («Попрад», Словаччина), Михайло Сімчук («Брукс Бандітс», AJHL, Канада), Данило Трахт («Лукко» U-20, Фінляндія), Денис Бородай, Микита Лєсніков, Дмитро Попережай, Данило Тищенко, Артем Целогородцев (усі – «Дніпро»), Євген Фадєєв («Крефельд», Німеччина).

Серед кандидатів у головну команду країни привертає увагу виклик групи новачків, сім з яких раніше ніколи не виступали з тризубом на грудях у товариських та офіційних матчах на рівні національних збірних. Йдеться про головного воротаря молодіжної збірної України та празької «Спарти» 19-річного Гліба Арцатбанова, свіжоспеченого чемпіона Литви у складі «Каунаса» 23-річного Олександра Вороніна, представника північноамериканської ECHL 25-річного захисника Артура Терчієва, фіналіста українського плей-оф у складі «Кременчука» 21-річного Микиту Круглякова, а також бронзових призерів у формі херсонського «Дніпра»: нападаючих – 21-річного Дмитра Попережая, 22-річного Данилу Тищенка та 23-річного Микиту Лєснікова. При цьому троє останніх вже викликалися у грудні 2022 року на ознайомлювальний збір національної збірної до Києва, але на етап Єврочелленджа до Франції з командою не поїхали.

Підготовка до естонського форуму у дивізіоні 1B у збірної України розпочнеться 4 квітня – за 20 днів до старту ЧС-2023. Суперниками «синьо-жовтих» у Таллінні будуть збірні Японії, Естонії, Китаю, Сербії та Голландії.


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
03-04-2023 16:48 GMT+2 - #188922 Цитировать выделение    

3 квітня, національна збірна України вирушає на навчально-тренувальний збір, а вже 5-6 квітня зіграє свої перші два із шести товариських матчів проти представника Топ-дивізіону – збірної Угорщини.

Перед від’їздом у Мішкольц тренерський штаб на чолі з Вадимом Шахрайчуком сформував список із 26 хокеїстів, які почнуть готуватися в Угорщині. Порівняно з березневим розширеним списком із 38 гравців, у заявку збірної України не потрапили захисники Олександр Алєксандров з польського «Подгале», Микита Кругляков із «Кременчука», а також четверо нападаючих «Дніпра» – Дмитро Попережай, Данило Тищенко, Микита Лєсніков та Артем Целогородцев.

Водночас у резервному списку «синьо-жовтих» залишаються воротарі – Гліб Арцатбанов із чеської «Спарти» U-20, Дмитро Кубрицький із канадського «Дофін Кінґз», захисники – Артур Терчієв із американської «Савани», його тезка Артур Чолач із канадського «Баррі Кольтс», нападаючі – Михайло Сімчук із канадського «Брукс Бандітс» та ветеран Андрій Міхнов із румунського «Стяуа». У всіх із них клубний сезон ще не завершився, тому хокеїсти поки що не можуть приєднатися до національної збірної.

Склад збірної України на НТЗ

Воротарі: Богдан Дьяченко («Сокіл»), Едуард Захарченко («Дніпро).

Захисники: Віталій Андрейків («Заглембє», Польща), Олександр Воронін («Каунас», Литва), Гліб Варава, Дмитро Ігнатенко («Кременчук»), Артем Гребеник, Євген Ратушний (обидва – «Дніпро»), Ігор Мережко («Оденсе», Данія), Іван Сисак («Сокіл»), Пилип Пангелов-Юлдашев («Унія», Польща).

Нападники: Олексій Ворона («Левіце», Словаччина), Андрій Денискін («Унія», Польща), Гліб Кривошапкін, Віталій Лялька (обідва – «Кременчук»), Ілля Коренчук («Енерга-Торунь», Польща), Владислав Куцевич, Вадим Мазур (обидва – «Сокіл»), Фелікс Морозов («Шоле», Франція), Дмитро Німенко («Бріансон», Франція), Ярослав Панченко, Назар Ружніков (обидва – «Енергія», Литва), Олександр Пересунько («Попрад», Словаччина), Данило Трахт («Лукко» U-20, Фінляндія), Денис Бородай(«Дніпро»), Євген Фадєєв («Крефельд», Німеччина).


Розпочнеться спаринг-програма команди Вадима Шахрайчука 5-6 квітня у Мішкольці, де українці перевірять свої можливості на тлі команди з Топ-дивізіону світового хокею – збірної Угорщини. 14-15 квітня «синьо-жовті» завітають до Риги на два контрольні поєдинки проти збірної клубів Латвії, а заключні зустрічі перед ЧС-2023 збірна України зіграє 18-19 квітня у Вільнюсі проти національної команди Литви.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (03-04-2023 17:02 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
05-04-2023 23:26 GMT+2 - #188938 Цитировать выделение    

Національна збірна України виграла свій перший товариський поєдинок на шляху до чемпіонату світу в Естонії. Підопічні Вадима Шахрайчука на хорошому рівні провели матч у Мішкольці проти команди з Топ-дивізіону та заслужили компліменти. Великим помічником у досягненні такого результату став наш голкіпер Едуард Захарченко, котрий відбив всі кидки по своїх воротах і отримав приз найкращому гравцю матча.

Збірна Угорщини – Збірна України – 0:1 Б (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайба: 0:1 – Пересунько (переможний буліт).

Угорщина:. 29. Д.Хорват; 17. Кісс – 33.М.Хорват, 16.Кьогер – 55.Петерка – 34.Тербошч, 70. Герет – 8.Шабо, 24.Нємєт – 71.Амбрус – 26.Шлекманн, 5. Тот – 9.Фалус, 27.Папп – 11. Вертес – 23.Міхали, 21.Хадобаш, 15.Ретфалві – 13.Нагі – 2.Галайда. Головний тренер – Кевін Константін.

Україна: 30. Захарченко. Мережко (К) – 19. Гребеник, 11. Денискин – 9. Німенко (А) – 18. Лялька, 5. Ігнатенко – 28. Пангелов-Юлдашев, 17. Пересунько – 10. Мазур – 23. Трахт, 3.Андрейків – 26. Ратушний, 15. Куцевич – 27. Кривошапкін – 13. Коренчук, 6. Воронін, 21. Ворона; 20.Бородай – 24. Ружніков – 14 Морозов. Головний тренер – Вадим Шахрайчук. Тренер – Костянтин Сімчук.

Арбітри: А.Нагі, М.Нємєт (Угорщина).

Кидки: 23 (7+7+6+3+0) – 26 (7+9+6+3+1).

Штраф: 12 – 18.

5 квітня. Мішкольц. Miskolc ice Hall. 650 глядачів.

Найбільшу кількість гольових моментів «синьо-жовті» створили в першому періоді, коли Вадим Мазур із забійної позиції не потрапив у порожній кут, не використав чудовий шанс Гліб Кривошапкін, а також під завісу періоду Олексій Ворона не реалізував вихід віч-на-віч! Якщо пригадати, що той же Кривошапкін влучив у штангу у другому періоді, то більшу частину матчу українці виглядали солідніше і мали перемагати в основний час…

«До матчу в Мішкольці наша команда провела разом лише одне тренування, тож на цьому фоні ми зіграли досить добре, – сказав нападник збірної України Олександр Пересунько. – За цих обставин ми розуміємо, що маємо «підтягнути» реалізацію і ще додати у багатьох компонентах. І час на підготовку ми маємо…»

А ось третій період нам не дуже вдався, адже 8 хвилин гри у меншості та подвійний штраф Віталія Андрейківа наприкінці матчу могли поховати наші надії на позитивний результат, але хлопці вистояли та перевели зустріч до овертайму, де за 18 секунд до сирени стався поштовх на борт нашого Гліба Кривошапкіна. Форвард «Кременчука» підвівся на ноги лише за допомогою медичної бригади та одразу ж вирушив транзитом через роздягальню до шпиталю на рентген. На жаль, звідти надійшла неприємна звістка: у нашого нападника діагностовано розрив зв’язки акроміально-ключичного суглоба. Це означає, що гравцеві буде потрібна операція і збірна України втратила центрального нападаючого перед ЧС-2023.

…А результат зустрічі визначився у серії булітів із 12-ти кидків, де шайби Данила Трахта, Іллі Коренчука та Олександра Пересунька (переможний гол) принесли українцям престижну перемогу (другу поспіль) у особистих зустрічах із угорською збірною під керівництвом американського коуча Кевіна Константіна.

added through (2 Хвилини) :
https://m4sport.hu/videok/jegkorong-felkeszulesi-merkozes-magyarorszag-ukrajna

Это сообщение было отредактировано Зодчий (05-04-2023 23:29 GMT+2)


 
vintalet
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Тут недалеко
06-04-2023 10:44 GMT+2 - #188939 Цитировать выделение    

За Кривошапкіна треба було б хоч морди мадярам набити, а сталося так, що вони навіть вилучення не отримали. Жаль, Глібу — здоров'я.


В житті бувають такі періоди, коли навіть на жінок не тягне.
Це 1-ий, 2-ий і 3-ій періоди хокейного матчу!
 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
06-04-2023 22:42 GMT+2 - #188948 Цитировать выделение    

Національна збірна України здобула другу перемогу у рамках підготовки до чемпіонату світу в Естонії, здолавши представника Топ-дивізіону. У Мішкольці підопічні Вадима Шахрайчука чотири рази засмутили воротаря збірної Угорщини та пропустили у відповідь лише одного разу – 4:1.

Збірна Угорщини – Збірна України – 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Шайби: 0:1 – Ворона (Мазур, Пересунько, – більш.), 18:36. 0:2 – Ратушний (Трахт, Куцевич), 26:20. 0:3 – Ворона (Гребеник, Ружніков), 37:46. 1:3 – Міхали (Папп), 39:37. 1:4 – Трахт (Мережко, Пересунько, – більш.), 44:57.

Угорщина:. 30 Арани; 17. Кісс – 33.М.Хорват, 16.Кьогер – 55.Петерка – 34.Тербошч, 70. Герет – 8.Шабо, 27.Папп – 11. Вертес – 23.Міхали, 5. Тот – 9.Фалус, 24.Нємєт – 71.Амбрус – 26.Шлекманн, 21.Хадобаш, 15.Ретфалві – 13.Нагі – 2.Галайда. Головний тренер – Кевін Константін.

Україна: 29. Дьяченко; 7.Мережко – 6. Воронін, 19. Гребеник, 11. Денискін – 9. Німенко – 13. Коренчук, 15. Ігнатенко – 26. Ратушний, 17. Пересунько – 10. Мазур – 23. Трахт, 3.Андрейків – 19.Гребеник, 20.Бородай – 15. Куцевич – 14. Морозов, 4.Сисак, 25.Варава; 16.Панченко – 24. Ружніков – 21.Ворона. Головний тренер – Вадим Шахрайчук. Тренер – Костянтин Сімчук.

Арбітри: Г.Корбули, Д.Соус (Угорщина).

Кидки: 17 (5+5+7) – 31 (6+13+12).

Штраф: 10 – 6.

6 квітня. Мішкольц. Miskolc ice Hall. 710 глядачів.

Порівняно з попередньою грою проти Угорщини (1:0 Б) тренерський штаб українців зробив низку перестановок у складі, залишивши в запасі воротаря Едуарда Захарченка, Філіпа Пангелова-Юлдашева, Віталію Ляльку, а також замінив Гліба Кривошапкіна, котрий повернувся в Україну на операцію… Відсутність лідерів команди не вплинула на високу якість гри, і українці після сумбурного початку зустрічі та низки сейвів Богдана Дьяченка поступово захопили ініціативу…

До речі, Богдан Дьяченко зіграв цей поєдинок зі своїм рідним воротарським «блокером», котрий у нього зламався навпіл після першої зустрічі фіналу чемпіонату України проти «Кременчука»: «Фінал догравав з блокером свого напарника з «Сокола», а вже у Мішкольці я повернувся до свого звичного елементу амуніції. Треба сказати, що ситуацію спритно виправив наш сервісмен Руслан Узаков, котрий майстерно вставив пластину в «блокер». З новим «блокером», який мені забезпечила Федерація хокею України, треба більше потренуватись, щоб до нього звикнути. Думаю, сьогодні я мав прощальну гастроль зі старою частиною амуніції», – зізнався Богдан Дьяченко.

Відзначимо, що відмінний матч вдався форварду номінально четвертої ланки Олексію Вороні, який закинув дві шайби з п’ятачка. Свою першу шайбу у 13-й грі за збірну України провів захисник Євген Ратушний, а найефектнішу шайбу смачним «клацом» у третьому періоді закинув наш легіонер із Фінляндії Данило Трахт. Молодий форвард вже забивав Угорщині у своєму дебютному турнірі на Єврочеленджі у листопаді, а у Мішкольці підтвердив свій клас!

Після третьої поспіль перемоги над Угорщиною збірна України у піднесеному настрої вирушає до Таллінна, де й продовжить готуватися до головного турніру року – чемпіонату світу у Таллінні (23-29 квітня).