Зодчий

Статус онлайн-присутствия

Лубни
23-11-2023 17:16 GMT+2 - #189642 Цитировать выделение

У середу 22 листопада відбулися заключні поєдинки 1/8 фіналу Хокейної ліги чемпіонів сезону 2023/24.
Таким чином, стали відомі усі вісім учасників чвертьфіналу.
Боротьбу за титул чемпіона Європи продовжать:
«Рапперсвіль» (Швейцарія), «Вітковице» (Чехія), «Фер'єстад (Швеція), «Шеллефтео» (Швеція), «Динамо Пардубіце» (Чехія), «Лукко» (Фінляндія), «Женева-Серветт» (Швейцарія) та «Векше Лейкерс» (Швеція).

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (23-11-2023 17:18 GMT+2)

Зодчий

Лубни
10-12-2023 23:17 GMT+2 - #189698 Цитировать выделение

Шелефтео (Швеція) 3:4 Фер’єстад (Швеція)
Шведська пара суперників Шелефтео – Фер’єстад обіцяла нам шикарний матч, що, власне, і відбулося. Афіша гри повністю себе виправдала. Давні суперники по чемпіонату Швеції вперше зустрічалися в рамках Ліги чемпіонів.
Цього сезону Фер’єстад двічі перемагав Шелефтео в шведській лізі і звітну зустріч розпочав з голу – Ейдсел реалізував штрафний кидок, 0:1.
Шелефтео, який загалом почав матч активніше, відігрався за 5 хвилин – забив юний Форсф’ял.
В середині матчу Ейдсел оформив дубль, а ближче до другої перерви Келман збільшив перевагу Фер’єстада – 3:1 на користь гостей.
Катастрофою для Шелефтео запахло в середині заключного періоду, коли Огрен зробив рахунок 4:1. Здавалося, що у господарів не вистачить духу щось змінити, але…
Спочатку Шелефтео реалізував більшість – це зробив Ліндстрьом, 2:4.
А згодом Сандін-Пелікка скоротив відставання в рахунку до мінімуму. 3:4, основні події протистояння шведських гігантів перенеслись на повторну зустріч.
Женева-Серветт (Швейцарія) 4:1 Векше (Швеція)
Головна сенсація перших матчів чвертьфіналу сталася в Швейцарії в матчі Женеви з Векше. Шведи не програли жодної гри в сезоні Ліги чемпіонів до цієї зустрічі. Але все колись трапляється вперше.
Женева видала шикарний старт! Серветт виграв перший період 3:0! Вже за стартові 5 хвилин наддосвідчений Філппула та Берні закинули швидкі шайби. А перед перервою ще раз завдав болю Векше Річард. Ураганний початок для господарів.
В другому періоді гостям було трішки легше, але вони пропустили і вчетверте. Праплан реалізував більшість Женеви – 4:0.
Все на що спромігся Векше – один гостьовий гол. І той – за 2 хвилини до закінчення гри. Шайба в активі Рідера. Женева перемогла 4:1 – в Швеції буде цікаво!
Рапперсвіль (Швейцарія) 2:1 Вітковіце (Чехія)
Ще одна гра чвертьфіналу в Швейцарії також закінчилась перемогою господарів. Рапперсвіль приймав чеський Вітковіце. Тут першими забили гості. На 67-й секунді відзначився Барінка.
Рапперсвіль вирішив долю матчу ще до першої перерви. Протягом трьох хвилин – з 14-ї по 17-ту – Вурдо та Раск у більшості здобули перемогу господарям.
2:1 на користь Рапперсвіля перед поїздкою до Чехії.
Пардубіце (Чехія) 4:6 Лукко (Фінляндія)
Закривали перші матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів чеський Пардубіце та фінський Лукко нашого Даниїла Трахта. Матч видався дуже цікавим, з неоднозначною кінцівкою, а ще з дебютом форварда збірної України в плей-оф ХЛЧ.
Перший період подарував фантастичний старт Лукко. Алмарі відкрив рахунок, потім Тієксола в більшості подвоїв перевагу фінів. Ще до середини періоду Ніємінен встановив рахунок 3:0 на користь Лукко, а на 17-й хвилині Фонтейн довів справу до 4:0!
Пардубіце допомогло правило Ліги чемпіонів, згідно з яким команда грає у більшості незважаючи на те, забила вона чи ні. Наприкінці стартової 20-хвилинки чехи реалізували паверплей двічі – забивали Раділ та Кошталек – 2:4.
В другій третині гри Пардубіце спробував розвинути свій успіх, але отримав п’яту шайбу у свої ворота від Понтуса Вестерхольма.
Хороший момент мав і наш Даниїл Трахт, але суперник грубо штовхнув його на ворота, а потім зав’язалася невеличка бійка. В підсумку, українець відіграв 6:25, зробив один кидок по воротах та заробив 2 хвилини штрафу.
В третьому періоді Бурк, здавалося б, вбив останній цвях в надії лідера чеського чемпіонату, але Пардубіце знову видав життєствердне закінчення ігрового відрізку.
Мандат і Коусал закинули по шайбі і зробили рахунок 4:6!
В матчі-відповіді буде спекотно!

Нагадуємо, що усі повторні поєдинки 1/4-ї плей-оф відбудуться в один день, коли і визначаться півфіналісти – станеться це у вівторок, 12-го грудня!

Зодчий

Лубни
23-12-2023 00:34 GMT+2 - #189729 Цитировать выделение

У головному турнірі Старого світу визначилася півфіналісти.

Шведський Шелефтео у супербитві з земляками з Фер’єстада яскраво закамбечили на чужому льоду та виграли протистояння 7:5.

Чеський Вітковіце закинув за два чвертьфінальні матчі вдвічі більше за швейцарський Рапперсвіль та переміг 6:3.

Женева-Серветт продовжив життя Швейцарії в турнірі завдяки сенсації в протистоянні зі шведським Векше – 6:4 за Женевою у підсумку.

Ну і Лукко нашого Даниїла Трахта теж виграв в 1/4-й – у чеського Пардубіце з загальним результатом 8:7.

Отож, чвертьфінали хокейної Ліги чемпіонів позаду. Коли на чотирьох аренах по всій Європі пролунала фінальна сирена, і чотири півфіналісти відсвяткували вихід в топ-4 сезону 2023/24 елітного європейського клубного хокейного змагання.

Чотири команди, чотири різні країни – і зараз ми познайомимося з нашими півфіналістами!

Лукко Раума

Європейські важковаговики з Лукко Раума змусили Фінляндію пишатися. Напередодні чвертьфіналу на їхні плечі чинився великий тиск як на останніх представників країни, яка минулого сезону подарувала нам європейських клубних чемпіонів, і вони чудово впоралися із завданням. Після того, як Лукко забив шість голів у першій грі своєї серії 1/4-ї, у повторній грі вони намагалися зберегти спокій, і вони зробили.

Шеллефтео

Шеллефтео — команда, яку не потрібно представляти фанатам Ліги чемпіонів. Шведські ветерани грають у своєму восьмому сезоні на загальноєвропейській арені та провели ще один майстер-клас плей-оф ХЛЧ, обігравши грізний Фер'єстад Карлстад з рахунком 4:1 і стильно вибили путівку до півфіналу!

Женева-Серветт

Чинний чемпіон Швейцарії Женева-Серветт високо підніме швейцарський прапор, коли виступатиме у півфіналі на початку січня, і не дивно чому. Після перемоги над чемпіоном Німеччини РБ Мюнхен у 1/8-й фіналу, швейцарська команда вибила зі змагань і чинних чемпіонів Швеції Векше Лейкерс. Бачите тенденцію?

Вітковіце

Мало хто очікував, що чеська команда Вітковіце зіграє у чвертьфіналі, але тепер, коли вони потрапили у Фінал чотирьох, вони справді можуть розвернутися та сказати всім: «Я вам казав!».

Перші матчі: Вітковіце (Чехія) – Шелефтео (Швеція) та Женева-Серветт (Швейцарія) – Лукко (Фінляндія) вже у новому році – 9-го січня!

Зодчий

Лубни
16-01-2024 12:11 GMT+2 - #189783 Цитировать выделение

Хокейна ліга чемпіонів сезону 2023/24.

Вітковіце (Чехія) – Шелефтео (Швеція) — 2:4.2:1
Женева-Серветт (Швейцарія) – Лукко (Фінляндія) — 2:2.3:2

Это сообщение было отредактировано Зодчий (16-01-2024 22:48 GMT+2)

Зодчий

Лубни
17-01-2024 16:42 GMT+2 - #189789 Цитировать выделение

В Хокейній Лізі Чемпіонів визначилися обидва фіналісти турніру. Ними стали шведський Шелефтео і швейцарська Женева Серветт. Обидві команди ще ніколи не грали у вирішальному матчі ХЛЧ. Клуб зі Швейцарії зіграє у фіналі оновленої Ліги чемпіонів вперше в історії. Женева першою пробилася у фінал, видавши неймовірний камбек в гостях у фінського Лукко, за який у цьому поєдинку зіграв форвард збірної України Даниїл Трахт. Фінська команда після нічиєї 2:2 у першому матчі вела 2:0 вдома, але поступилася 2:3. Цікаво, що перемогу Женеві принесли її легіонери з Фінляндії.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Другий матч: Лукко (Фінляндія) – Женева Серветт (Швейцарія) 2:3 (2:0, 0:2, 0:1) перший матч – 2:2

1:0 – Стенквіст (Іконен) – 06:00, 2:0 – Бурк (Брук) – 11:15, 2:1 – Філппула (Хартікайнен, Ле Культр) – 36:49, 2:2 – Ватанен (Маннінен) – 37:47, 2:3 – Філппула (Ватанен, Шантон) – 45:05, Воротарі: Гібсон – Олкінуора.

Шведський Шелефтео після гостьової перемоги 4:2 впевнено розпочав і домашній матч, закинувши відносно швидку шайбу. Перевага +3 за сумою двох матчів трохи приспала пильність господарів льоду, і вони дозволили Вітковіце підібратися на мінімальну відстань в один гол. Втім, Шелефтео втримав путівку у фінал в своїх руках, навіть попри домашню поразку.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Другий матч: Шелефтео (Швеція) – Вітковіце (Чехія) 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) перший матч – 4:2

1:0 – Саломонссон (Хагг) – 05:43, 1:1 – Барінка (Раскоб – більш.) – 32:53, 1:2 – Калус (Клеро) – 41:38, Воротарі: Содерстрьом – Маховськи.

Фінал Хокейної Ліги Чемпіонів відбудеться 20 лютого у Женеві.

Зодчий

Лубни
21-02-2024 18:10 GMT+2 - #189880 Цитировать выделение

Менш як за рік після виграшу свого першого домашнього титулу за 118-річну історію Женева-Серветт стала чемпіоном Європи серед клубів після перемоги на домашньому льоду з рахунком 3:2 над шведським Шеллефтео. Це перший швейцарський клуб, який виграв сучасну версію Хокейної Ліги Чемпіонів. В очікуванні історичного моменту аншлагова аудиторія 7135 осіб на стадіоні «Патінуар де Верне» була галасливою перед початком гри та мала багато приводів для радості у першому періоді, коли господарі майданчика закинули усі свої шайби. Швейцарці відкрили рахунок. Еліот Бертон обіграв Лінуса Содерстрема кидком впритул після того, як Арно Жакме знайшов його пасом. Хоча ворота відірвалися від кріплення до того, як шайба перетнула лінію, гол зарахували, оскільки правий ковзан воротаря вибив штангу з місця. Через шість хвилин Шеллефтео зрівняв рахунок, коли Пар Ліндхольм віддав пас Мартіньшу Дзеркалсу, і латвієць обіграв Юссі Олкінуору кидком в дев'ятку з лівого флангу. Але наприкінці першого періоду Женева забила двічі в одній і тій же грі в більшості та вирвалася вперед на два голи.Спочатку Сакарі Маннінен отримав чудову передачу від співвітчизника Теему Хартікайнена та зробив рахунок 2:1. Шеллефтео заперечив епізод, підозрюючи, що був офсайд при вході в зону, але гол зарахували. Потім, через 59 секунд, ветеран Даніель Вінник дуже красиво підправив кидок Тіма Берні і зробив результат 3:1. В другому періоді Шеллефтео мав перевагу за кидками 13-8 і отримав дві більшості. Цей тиск Шеллефтео перейшов і в третій період, і в результаті вони наблизилися до суперника в рахунку. За менш ніж 11 хвилин до кінця гри вони забили свій другий гол у грі. Антон Хейкінен скористався пасом Оскара Ліндберга і відправив шайбу у ворота. Незважаючи на хід гри, коли до кінця залишалося менше восьми хвилин, Маннінен мав шанс повернути подушку безпеки для Женеви у два голи при частковому відриві, але зробив цікавий пас через спину, який не досяг наміченого адресата. За 3:12 до кінця матчу член Triple Gold Club Валттері Філппула був вилучений за підніжку, але Женева отримала чудовий шанс і в меншості забрала гру, коли воротар Содерстрем втратив ключку, переслідуючи шайбу в кутку. За 2:01 до кінця матчу Шеллефтео взяв тайм-аут і зняв Содерстрема, щоб отримати перевагу 6 на 4, і хоча вони змогли завдати кілька кидків по Олкінуорі, рятівний гол так і не був забитий. Женева зробила кілька дальніх кидків по порожніх воротах, але не влучила в ціль, втім, вона зуміла вбити секунди, що залишилися, і здобути Європейський трофей.

Ліга чемпіонів.Фінал:
Женева (Швейцарія) – Шелефтео (Швеція) — 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

1:0 – Бертон (Жакме, Джуріс) – 05:30, 1:1 – Дзеркалс (Ліндхольм, З. Форсфьол) – 11:35, 2:1 – Маннінен (Хартікайнен, Філппула – більш.) – 17:37, 3:1 – Вінник (Берні, Праплан – більш.) – 18:36, 3:2 – Хейкінен (Ліндберг, Нільсон) – 48:09, Воротарі: Олкінуора – Содерстрем.