хоккей, hockey, сокол киев, сокіл київ, sokol kiev kiew, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей

Форуми 1. ХоккейУкраинский хоккейХк Беркут

 Версия для печати
smslava
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
кУев
28-07-2011 10:03 GMT+2 - #96360 Цитировать выделение    

#96356 Acuratist :
Слава, не спеши хоронить Беркут. Давай искать локальные радости — хокков хороших подписали, факт, в ДС начнут сезон — отлично, в ПХЛ есть пара достойных соперников — ОК. А там посмотрим, может и закончится как обычно, но играми в ДС нас порадуют. Опять же по составу Беркут вполне способен донцов сделать, тоже радость.


Я его не хороню. Посмотрим что будет в этом сезоне. Мне как болельщику не нравится практикуемый стиль игры этой команды — грязная игра и никакого удовольствия.
По прошлым сезонам тоже хоков хороших подписывали.


 
Acuratist
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
28-07-2011 10:14 GMT+2 - #96361 Цитировать выделение    

Слава, по слухам 12 августа будет товарняк с Соколом, причем в терминале, там и посмотрим на стиль игры. Пока все хорошо, а как будет посмотрим.


Sex,Drugs,Rock-n-Roll
 
realdeal
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Київ
28-07-2011 12:35 GMT+2 - #96364 Цитировать выделение    

to Зодчий
Отже матч Україна-Казахстан не є показником кількості вболівальників хокею серед киян? Треба розуміти, що на нього приїхали харків'яни, донеччани і т.д.? Або що грали не в хокей, а у щось інше? А я нагадаю, що й ціни були не найменшими, на футбол дешевше сходити.


Шафаренко гандон, хоч і я клоун.
 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
28-07-2011 14:25 GMT+2 - #96373 Цитировать выделение    

realdeal
Это бесполезный спор.Давай дождемся первого матча ЧУ в ДС,вот тогда и поговорим.


 
realdeal
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Київ
28-07-2011 14:56 GMT+2 - #96375 Цитировать выделение    

Зодчий
То есть, когда будет посещаемость, которую ты ожидаешь, тогда и поговорим. А матч Украина-Казахстан, к слову ведь не только этот матч, прям как у Подерв'янського: «слонів не було, ви їх коли-небудь бачили».
Однако согласен, спорить конечно не будем.


Шафаренко гандон, хоч і я клоун.
 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
28-07-2011 15:21 GMT+2 - #96376 Цитировать выделение    

realdeal
Что тебя зациклило на этом матче?Будто не понимаешь разницы между рядовым матчем ЧУ и и игрой ЧМ на которую пришли в своем большестве зрители далекие от хоккея, как на какую-то выставку или модное мероприятие,к тому же по бесплатным пригласительным билетам.


 
Asterix
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
28-07-2011 16:10 GMT+2 - #96380 Цитировать выделение    

Не ну видимо экономика в Лубнах достигла таких показателей,что 100 грн за одну хоккейную игру — это бесплатно(это кстати в кассах,на руках было подороже).
З.Ы.Чистый Жванецкий. «Спорить о вкусе мидий и кокосовых орехов с теми, кто их ел»))))))))))


 
realdeal
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Київ
28-07-2011 16:18 GMT+2 - #96382 Цитировать выделение    

Зодчий
Ти б краще слідкував за тим, що говориш. По-перше, я ж вказав, що не тільки цей матч, але й інші. Зокрема на матчі з поляками було більше 6,5 тисяч вболівальників, з естонцями — більше 5 тисяч, з британцями — більше шести. Лише на матч з Литвою прийшли «всього» 3,5 тисячі. Мабуть на всі матчі ходили як на виставку та ще й на «шару».
Я впевнений, що і на матчі в НХЛ не ходять 15-20 тисяч вболівальників близьких до хокею, там теж багато далеких від гри людей, але це не зменшує відвідуваність, прибутки і т.д. Та і в Донецьку три з гаком тисячи у «Дружбу» на матч із Соколом прийшли. Чогось я теж підозрюю, що вони не дуже-то і близькі до гри. Тож не треба ділити вболівальників на близьких та далеких від хокею. Бо навіть якщо ти правий, як ти можеш достеменно визначити або порахувати скільки з них і тих, і інших?
І нарешті, я-то якраз розумію різницю між ЧУ та ЧС. Але ти ж не питаєш скільки ще в Києві залишилось прихильників ЧУ. Ти питаєш:

А за одно узнаем сколько в Киеве осталось хоккейных болельщиков.

Відповідь, імхо, дана у квітні.


Шафаренко гандон, хоч і я клоун.
 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
28-07-2011 19:02 GMT+2 - #96383 Цитировать выделение    

А это что?

Только что была обнаружена закупивля на сумму 490 тыс. грн. за счет киевского городского бюджета с формулировкой
(пропаганда спортивних заходів шляхом купівлі квитків на Чемпіонат світу з хокею серед чоловіків у Дивізіоні 1, група В, в м.Києві для подальшого безкоштовного розповсюдження серед дітей та молоді м.Києва в межах Програми розвитку хокею в м.Києві) — захід з пропаганди спортивних заходів шляхом купівлі квитків для безкоштовного розповсюдження


 
realdeal
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Київ
28-07-2011 20:16 GMT+2 - #96384 Цитировать выделение    

Зодчий
І що? По-перше глибоко переконаний, що більша частина з тих грошей розійшлася по кишенях чиновників (як завжди в нашій країні). А навіть якщо всі дійшли за призначенням, то відкінь з кожного з п'яти матчів по півтори тисячі глядачів, які прийшли по цих запрошеннях. Все рівно виходить відвідуваність більша за 5 тисяч, навіть на матчі з Польщею та Великобританією. Більше того, їх не силували йти на хокей. Йшли — значить хотіли піти, то чого їх не зараховувати до числа вболівальників хокею з Києва (навіть, якщо на шару прийшли)? На Авангарді ніяких квитків не продають, то хіба це значить, що там присутні байдужі до хокею люди?


Шафаренко гандон, хоч і я клоун.
 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
28-07-2011 21:58 GMT+2 - #96385 Цитировать выделение    

А с другой стороны есть свидетельские показания что перед матчем можно было купить билеты с рук по 10 гр.


 
smslava
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
кУев
28-07-2011 22:27 GMT+2 - #96389 Цитировать выделение    

Каждый год перед началом сезона, по традиции, появляется какой-то оптимист, который машет красным флагом и трубит что «Вот оно, началось, возрождение хоккея».

В прошлом году был Генка, в этом realdeal. Да что там говорить, что лет десять назад сам был таким. К концу сезона все становиться на свои места и интузазизм сходит на нет.


 
realdeal
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Київ
29-07-2011 00:52 GMT+2 - #96391 Цитировать выделение    

Зодчий
Та нехай навіть безкоштовно були здобуті всі квитки на всі матчі ЧС в Києві — це аж ніяким чином не зменшує фізичну присутність вказаної кількості вболівальників. Я користуюся даними сайту ІІХФ. З них випливає, що лише на матчі проти Литви було менше 5 тисяч, на решті поєдинків від 5 до майже 7. Все, крапка. А щодо «справжніх» вболівальників, безкоштовних квитків, походу на хокей як на шоу і т.д., це все розмови для бідних. Навіть показ матчів по ТБ не особливо вплинув на відвідуваність поєдинків за участю нашої команди. Хоча і на решті поєдинків лише тричі глядачів було менше однієї тисячі.

smslava
Подивися на мій вік, мені такий ентузіазм можна і пробачити
І так, просто цікаво, з яких постів можна зробити висновок, що я очікую або вже бачу відродження українського хокею?
Насправді я бачу три-чотири сильні команди, три — посередні, і три-чотири просто жалюгідні, тож жодних іллюзій я не маю. Всі проблеми на видноті і я їх теж бачу.


Шафаренко гандон, хоч і я клоун.
 
smslava
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
кУев
29-07-2011 09:30 GMT+2 - #96392 Цитировать выделение    

Realdeal, «Три — четыре» сильные команды это по меркам ночной лиги. Как говорил Жванецкий «Когда не знаешь что такое импортные сапоги, то наши кажутся самыми лучшими» . В прошлом сезоне смотрел канал КХЛ и видел одну игру живьем. ВОт там сильные команды. И нас до них никакой Боря не дотянет ближайшие лет десят.

По поводу зрительского интереса. Год назад на АТЕК вытянул своего папашу. Он в 80-е иногда ходил на игры СОкола. С тех пор был перерыв в 20 лет. От увиденного на Атеке он мне задал один вопрос «Что это такое? Это все что угодно, только не хоккей». И с тех пор ни разу не ходил на хоккей, хотя и бесплатно было и время у него для этого есть.

Т.е. к чему это я веду. Старое поколение ходить на ЧУ в ДС не будет, за исключением тех дней, когда там будут бесплатные сто грамм наливать. А молодежь еще надо приучивать к этому виду спорта. Поэтому заявления что на ЧУ будут ходить 3-5 тыс зрителей , на мой взгляд не имеет под собой оснований.

Год или два назад Белый Барс играл ЧУ в ДС. Собрал 400 зрителей. Какие-то финальные игры ЧУ проводились в ДС. Даже реклама была. Зрителей собралось АЖ 1000.

Это сообщение было отредактировано smslava (29-07-2011 09:49 GMT+2)


 
Asterix
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
29-07-2011 09:45 GMT+2 - #96395 Цитировать выделение    

Дык.Это если сравнивать ЧУ с КХЛ,то можно ЧУ вообще не проводить тогда)))


 
kozak zp.ua
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Запорожье
29-07-2011 11:48 GMT+2 - #96400 Цитировать выделение    

Asterix +100%.ЧУ необходимо проводить,а такие лиги как КХЛ и НХЛ нужны не только для сравнения,а еще и для ориентира,к чему должен стремиться ЧУ!!!!!!


 
realdeal
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Київ
29-07-2011 12:50 GMT+2 - #96401 Цитировать выделение    

smslava
Я теж подібних порівнянь не розумію. Чого одразу на НХЛ не рівнятись? Тож ще питання хто молодий: замолоду дійсно бажаєш всього і одразу і лише з віком приходить розуміння, що все досягається поступово. А сильними команди в ЧУ я назвав звісно порівнюючи їх з командами зразка минулого сезону. І скажу, що на папері все виглядає набагато краще ніж тоді. Як буде в реальності: «цього ніхто не зна». Дочеймося.

А щодо твого батька, то це лише приватний випадок. Я теж можу навести приклад про свого друга, мого однолітка, який не звик до такої холоднечі і голубиних послідів, але все рівно залюбки час від часу відвідував зі мною матчі ЧУ.

І про можливу відвідуваність матчів ЧУ в ПС. Я не стверджую, що на матчі чемпіонату будуть ходити 3-5, а може й сім тисяч «болєл». Я стверджую, у суперечці з Зодчим, що в Києві залишилось як мінімум більше 7 тисяч любителів цієї гри. Все. Скільки з них прийде на матч скажімо Беркут-Сокіл, хз. Але припускаю, що взимку (в період відсутності футболу), у зручний час та за прийнятну ціну аудиторія може назбиратися пристойна (ті таки 3-5 тисяч).


Шафаренко гандон, хоч і я клоун.
 
Vano
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Київ
29-07-2011 14:39 GMT+2 - #96402 Цитировать выделение    

realdeal: А щодо твого батька, то це лише приватний випадок

realdeal, ти не правий. Я дивився матч Україна-Казахстан в Полтаві із своїм дядьком. Так от він сказав приблизно теж саме, що й батько smslava. А після першого періоду сходив в магазин за пляшкою горілки, оскільки за його словами «це не можна дивитися на тверезу голову»


Анархіст завжди сміливий
Енергійний і кмітливий!
Це тому що він ніколи
Не вживає Кока-Коли!
 
Asterix
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
29-07-2011 14:58 GMT+2 - #96403 Цитировать выделение    

Ага.А раньше еще небо чуть синее было и вода в море чуть мокрее.
Мне тоже вот хоккей 80-х сильно нравится. Больше техники — меньше силы. Но в такой хоккей уже никто и нигде не играет. Хотя опять же — а кто там из 80-х помнит какую-нибудь феерию вроде ГДР-Италия в группе Б или Автомобилист — Бинокор Ташкент в первой лиге. Все относительно. В тех же 80-х наверняка находились те,кто говорил — вот что это такое,а вот Суперсерия-72 — это хоккей!
ИМХО вся проблема в задержке развития нац.чемпионата на 20 лет. В той же Латвии(где есть и КХЛ и Беллига)свой чемпионат начали лепить еще с середины 90-х. И правильно сделали. Потому что свой чемпионат из 10 посредственных по европейским меркам команд дает толчок в развитии хоккея более сильный чем одна команда на всю страну пусть и в очень сильной лиге.


 
андрей сила
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
южный
29-07-2011 15:17 GMT+2 - #96404 Цитировать выделение    

кто знает купил в стоке хоккейку на ней много надписей вот какие ec peiting №9 hain думаю название команды и номер игрока также есть реклама сименс бош мобел сентрале значек бмв и всякое другое помогите узнать что за лига команда