Зодчий

Статус онлайн-присутствия

Лубни
12-11-2023 11:34 GMT+2 - #189609 Цитировать выделение

Молодіжна збірна України виграла всі три матчі на зборі в Чехії. Після звитяг над «Енергією» з Карлових Варів (4:2) і «Динамо» з Пардубіце (6:3) сьогодні команда Срюбка і Бобкіна переконливо перемогли ще один клуб чеської Екстраліги U20.

«Верва» (Літвінов, Чехія) – збірна України U20 – 5:8 (1:3, 2:2, 2:3)

Шайби: 0:1 – Сидоренко, 03:59. 05:04 – Ковальчук (Лисак), 05:04. 1:2 – Пост (Скафарі, Кладіво, – більш.), 07:48. 1:3 – Дахновський (Сидоренко, Євтехов), 10:47. 2:3 – Догнал (Горскі), 20:53. 2:4 – Купріянов (Шаповалов), 24:23. 3:4 – Беднарік (Вінкельгьофер), 27:15. 3:5 – Андрієнко (Герасименко, Здоровець), 32:41. 3:6 – Косарєв (більш.), 41:19. 3:7 – Євтехов (Сидоренко, Шамардін), 41:33. 4:7 – Скафарі (Поспішіл), 41:47. 4:8 – Сидоренко (Євтехов), 46:45. 5:8 – Вішнеускій (подв. більш.), 49:23

«Верва»: Кубік (Балік, 29:24); Кладіво, Вернер, Кубічек, Захаріаш, Веверчак, Вінкельгьофер; Скафарі, Д. Чех, Пост, Догнал, Вішнеускій, Горскі, Беднарік, Пероука, Духачек, Поспішіл, Мішовіч, Томанік. Тренер – Рудольф Макса

Україна: Батіг; Дахновський – Косарєв, Стецюра – Євтехов – Сидоренко; Полоницький – Шамардін, Купріянов – Шаповалов – Іващенко; Трошкін – Пуздрановський, Лисак – Дубський – Ковальчук; Здоровець – Трущенко, Герасименко – Волков – Андрієнко. Тренер – Андрій Срюбко

11 листопада. Літвінов

У порівнянні з першими двома матчами тренерський штаб нашої команди зробив одну зміну. Вимушену. Іллю Криклю в центрі нападу у першій ланці замінив Олексій Євтехов. Замість Олексія роль центрфорварда четвертої ланки виконував номінальний оборонець Володимир Волков.

Як і в першому матчі, найрезультативнішим гравцем нашої команди став Микита Сидоренко – два голи і два асисти. Євтехов з новими партнерами за ланкою відзначився голом і двома результативними передачами.

Тепер хокеїсти української молодіжки роз’їжджаються по клубах. Щоб у грудні зібратися знову. 11 грудня розпочинається чемпіонат світу в дивізіоні 1В.

Зодчий

Лубни
29-11-2023 20:31 GMT+2 - #189663 Цитировать выделение

Молодіжна збірна України з хокею U-20 з 11 по 17 грудня у Словенії проведе збір перед чемпіонатом світу у Дивізіоні 1B. За підсумками збору тренер Андрій Срюбко сформує заявку на турнір.

У Словенію вирушать 26 хокеїстів. На ЧС суперниками України будуть Польща, Естонія, Італія, Хорватія та Словенія.

Воротарі:

Роман Батіг (HC Dynamo Pardubice U20, Чехія)

Андрій Малихін (HC Hronov, Чехія)

Гліб Арцатбанов (Alberni Valley Bulldogs, Канада)

Оборонці:

Володимир Волков (HC Modre Kridla Slovan, Словаччина)

Олексій Дахновський, Андрій Пуздрановський (обидва – HC Kosice U20, Словаччина)

Микита Полоницький (Сокіл)

Володимир Трошкін (Almtuna IS J20, Швеція)

Богдан Трущенко (Thurgau U20, Швейцарія)

Іван Шамардін (UHT Sabres Oswiecim, Польща)

Микола Косарєв (Forus/Sandnes U18, Норвегія)

Нападники:

Максим Андрієнко (EC Bad Tölz U20, Німеччина)

Степан Герасименко (Junior-Capitals U20, Австрія)

Нікіта Іващенко (BIK Karlskoga J20, Швеція)

Іларіон Купріянов (HC Dukla Jihlava U20, Чехія)

Олексій Євтехов (HC Dynamo Pardubice U20, Чехія)

Олександр Шаповалов (TPS U20, Фінляндія)

Климентій Лисак (HC Ocelari Trinec U20, Чехія)

Михайло Ковальчук (Naprzod Janow, Польща)

Ілля Крикля, Микита Сидоренко, Сергій Стецюра (всі – Дніпро)

Ілля Дубський (Fehérvár Hockey Academy 19 U20, Австрія)

Антон Яцишин (Drayton Valley Thunder, Канада)

Гавриїл Сімчук (Dauphin Kings, Канада)

Ігнат Пазій (North Bay Battalion, Канада)

Зодчий

Лубни
08-12-2023 20:29 GMT+2 - #189686 Цитировать выделение

У рамках тренувального збору перед молодіжним чемпіонатом світу з хокею збірна України U-20 провела контрольний матч зі Словенією U-20.
Команда Андрія Срюбка обіграла суперника з рахунком 3:2 в овертаймі, зробивши камбек після двох шайб суперника у першому періоді. У п'ятницю Україна проведе контрольну зустріч з Італією.

Словенія U20 – Україна U20 — 2:3 ОТ (2:0, 0:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 — Крнкіч (Содья Залокар, Смолнікар), 01:55. 2:0 — Чрепіншек (Махмутовіч), 10:00. 2:1 — Стецюра, 21:54. 2:2 — Євтехов (Дахновський), 27:21. 2:3 — Ковальчук (Трошкін), 63:10

Словенія: Кавчіч; Богінц, Гебар, Курет, Макс Перчіч, Нік Петровіч, Подрекар, Смолнікар, Турсіч Сечкар; Чрепіншек, Црнкіч, Кумановіч, Ланґус, Леснічар, Махмутовіч, Печнік, Матіч Перчіч, Сітар, Содья Залокар, Шпарі Лебен, Жежель. Тренер – Анже Поґачар

Україна: Малихін; Дахновський – Шамардін, Стецюра – Крикля – Сидоренко; Волков – Трошкін, Іващенко – Євтехов – Пазій; Полоницький – Косарєв, Шульга – Г. Сімчук – Лисак; Пуздрановський – Трущенко, Ковальчук – Дубський – Яцишин; Герасименко. Тренер – Андрій Срюбко

Судді: Файдіґа, Лебен – Філіп, Мурнік (усі – Словенія)

Кидки: 32 (10 + 12 + 8 + 2) – 31 (9 + 11 + 8 + 3)
Штраф: 6 (2 + 2 + 2 + 0) – 8 (4 + 4 + 0 + 0)
added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-12-2023 17:28 GMT+2)

Зодчий

Лубни
09-12-2023 17:27 GMT+2 - #189691 Цитировать выделение

Молодіжна збірна України з хокею в останньому контрольному матчі перед чемпіонатом світу у Дивізіоні 1B обіграла Італію з рахунком 3:2 по булітах.Учора команда обіграла Словенію 3:2.

Італія U20 — Україна U20 — 2:3 Б (1:1, 1:1, 0:0, 0:0)Шайби: 0:1 — Ковальчук (Яцишин, Дубський), 02:30. 1:1 — Еґґер (Ремолато, Мадаскі, — подв. більш.), 19:20. 2:1 — Ковеллі (Ґшліссер, Ґарау, — більш.), 20:22. 2:2 — Іващенко (Косарєв), 32:38. 2:3 — Сидоренко (переможний буліт)

Італія: Берті; Альбіс, Курті, Ґорґоне, Лакеделлі, Лархер, Нітц, Праст, Толомеллі; Кассан, Кастлюнґер, Ковеллі, Еґґер, Ґарау, Ґшліссер, Ґірарді, Кершбаумер, Мадаскі, Манґанеллі, Мантінґер, Ремолато, Зандеджакомо. Тренер – Мікеле Череза

Україна: Арцатбанов; Дахновський – Шамардін, Стецюра – Крикля – Сидоренко; Волков – Косарєв, Іващенко – Євтехов – Пазій; Полоницький – Трошкін, Герасименко – Сімчук – Лисак; Пуздрановський – Трущенко, Ковальчук – Дубський – Яцишин; Шульга. Тренер – Андрій Срюбко

Судді: Буловец, Япель – Філіп, Мурнік (усі – Словенія)

Кидки: 23 (6 + 11 + 6 + 0) – 45 (14 + 18 + 12 + 1)
Штраф: 20 (6 + 8 + 6 + 0) – 20 (8 + 8 + 4 + 0)

8 грудня. Блед. «Дворана Блед»

Тренерський штаб нашої команди провів у порівнянні з першим поєдинком декілька змін у складі. У воротах замість Андрія Малихіна грав Гліб Арцатбанов. У другій парі оборонців з Володимиром Волковим діяв Микола Косарєв, а Володимир Трошкін був переведений у третю пару до Микити Полоницького. В нападі єдина зміна стосувалася Степана Герасименка і Данила Шульги, які помінялися місцями – перший був відправлений у третю трійку, другий розпочав матч без постійних партнерів за ланкою. Зрештою, в ході матчу тренери вносили корективи у склад і за підсумками поєдинку визнали, що ці зміни виявилися вдалими.

Початок зустрічі став для українців дуже вдалим. Поборовшись на п’ятаку, рахунок відкрив Михайло Ковальчук, автор переможної шайби у ворота словенців. Наші хокеїсти контролювали хід гри до тієї миті, поки в кінцівці першого періоду не заробили два поспіль вилучення. Подвійною більшістю суперник скористався з максимальною ефективністю: ще до перерви рахунок зрівняв, а відразу після поновлення гри вийшов уперед.

Натомість у збірної України з реалізацією більшості були чималі проблеми. Відігралися наші хокеїсти в рівних складах, після того, як Микита Іващенко зумів піймати на протиході воротаря суперників. У решті півматчу українці були значно ближчими до успіху, створили достатню кількість моментів для того, щоб завершити гру перемогою в основний час. На заключних хвилинах, коли наша команда грала в більшості, взяв гру на себе і, обійшовши трьох суперників, вийшов на ворота капітан Олексій Дахновський. Однак шайба після його кидка зліва у дальній верхній кут влучила в стійку.

Овертайм цього разу переможця не виявив. А в серії буллітів українці були майже бездоганними: Гліб Арцатбанов не пропустив жодного з трьох кидків, а наші хокеїсти реалізували три з чотирьох – відзначилися Микита Сидоренко, Ігнат Пазій та Климентій Лисак.

Тож, здолавши Італію, українці в доброму гуморі підходять до старту чемпіонату світу. 11 грудня наша команда проведе перший матч на турнірі проти поляків. Перший суперник вчора провів у Бледі матч проти господарів турніру. Словенці вели 3:0, але протягом хвилини в третьому періоді Польща змогла відігратися. В серії буллітів Словенія перемогла 1:0.

Протягом найближчих двох днів тренерський штаб збірної України сформує остаточну заявку на чемпіонат світу. Серед гравців, які є в обоймі, доведеться визначити двох зайвих.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (09-12-2023 20:21 GMT+2)

Зодчий

Лубни
11-12-2023 17:36 GMT+2 - #189699 Цитировать выделение

added through (5 Годинник 20 Хвилини) :
Молодіжна збірна України стартувала на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В з переконливої перемоги над поляками.

Польща U20 – Україна U20 – 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

Шайби: 0:1 – Дахновський (Сидоренко), 03:16. 0:2 – Шаповалов (Євтехов), 30:55. 0:3 – Трошкін (Шаповалов), 41:44. 0:4 – Євтехов (Лисак), 46:03. 0:5 – Сидоренко (Волков), 57:11. 1:5 – Сікірка (Роцкі, Мусьол), 57:34

Польща: Тичиньскі; Курніцкі – Шафер, Кусак – Кухарскі – Ціпілевскі; Міхальскі – Ходор, Мусьол – Мос – Ратайчак; Собецкі – Роцкі, Громадзкі – Колат – Й. Гофман; Онак – Сікірка, Менц – Вавжкевич – Я. Гофман. Тренер – Іренеуш Ярош

Україна: Арцатбанов; Дахновський – Шамардін, Сидоренко – Крикля – Стецюра; Волков – Косарєв, Шаповалов – Євтехов – Іващенко; Трошкін – Полоницький, Шульга – Г. Сімчук – Ковальчук; Яцишин – Дубський – Лисак; Трущенко. Тренер – Андрій Срюбко

Судді: Пильни (Чехія), Вуоренгеймо (Фінляндія) – Єрам (Словенія), Йогансен (Норвегія)

Кидки: 27 (12 + 8 + 7) – 31 (13 + 11 + 7)
Штраф: 12 (4 + 6 + 2) – 7/20 (0 + 7/20 + 0)

11 грудня. Блед (Словенія). Dvorana Bled. 52 глядачі

На цей матч наша команда вийшла без одного з провідних нападників Ігната Пазія, котрий зліг з температурою за день до матчу. Сьогодні вранці Ігнат вже почувався краще, але за рекомендацією лікаря команди Андрія Купріяна форварда вирішили приберегти для наступних матчів.

Перед матчем тренери підкреслювали, наскільки важливо грати дисципліновано, уникати провокацій і не заробляти вилучень. Гра показала, що підопічні з цим завданням впоралися майже на відмінно. То якби не епізод з Данилом Шульгою наприкінці другого періоду, коли наш нападник отримав великий штраф і вилучення до кінця гри за небезпечну атаку суперника в область голови і шиї. Принаймні, так цей епізод трактували арбітри. Оскільки опції відео-перегляду на «Дворана Блед» немає, оскаржити це рішення в ході зустрічі змоги не було. Сам Данило каже, що лише трохи підштовхнув опонента. І відео епізоду це демонструє. Щоб уникнути дискваліфікації Шульги, українці після гри вочевидь будуть домагатися перегляду покарання.

На щастя, цей момент не був вирішальним у матчі. Невдовзі після вилучення Шульги малий штраф заробив польський хокеїст, що миттю знівелювало чисельну перевагу суперників. Взагалі ж фактор гри в нерівних складах виявився вирішальним. І хоч у підсумковому протоколі перших дві шайби у ворота Ігора Тачиньскі вказані в рівних складах, закинуті вони через лічені секунди після появи польських хокеїстів з лави штрафників, чому передувала тривала осада володінь суперника.

В першому періоді, невдовзі після того, як капітан Олексій Дахновський відкрив рахунок, міг збільшувати перевагу нашої команди кидком від синьої лінії Микита Полоницький. Але в цій ситуації поляків врятувала стійка. А на початку другого періоду, ще за рахунку 1:0, дивом не забили, опинившись вдвох перед Глібом Арцатбановим, поляки. Суперники у цьому епізоді нас відверто пробачили, а невдовзі рахунок подвоїв Олександр Шаповалов, котрий приєднався до команди лише напередодні.

Зрештою, попри перевагу в дві шайби ні українські хокеїсти, ні тренерський штаб не почувалися спокійними. Українці тримали в голові товариський матч поляків зі словенцями за два дні до старту чемпіонату, коли наші нинішні суперники, поступаючись 0:3 за підсумками двох періодів, у середині третього закинули три шайби протягом хвилини і перевели гру в овертайм.

На щастя, збірна України провела третій період переконливо. Видихнути з полегшенням допоміг третій гол у виконанні Володимира Трошкіна. Після того кидком з незручної руки перевагу збільшив Олексій Євтехов, а Микита Сидоренко закинув п’яту шайбу. Ще однією прикрістю, окрім вилучення Шульги, в цій грі стала шайба у ворота Арцатбанова за дві з половиною хвилини до завершення матчу. Наш воротар, який отримав приз найкращого гравця зустрічі, втратив чудову нагоду розпочати чемпіонат світу шатаутом.

Завтра, 12 грудня, починаючи з 13:30 за київським часом збірна України проведе другий поєдинок чемпіонату світу. Суперник – збірна Естонії, котра сьогодні поступилася 1:5 італійцям.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-12-2023 22:57 GMT+2)

Зодчий

Лубни
12-12-2023 13:35 GMT+2 - #189701 Цитировать выделение

added through (3 Годинник 38 Хвилини) :
Молодіжна збірна України у наднапруженому поєдинку переграла збірну Естонії і на цю мить очолила секстет дивізіону 1В чемпіонату світу.

Україна U20 – Естонія U20 – 5:1 (0:1, 1:0, 4:0)

Шайби: 0:1 – Д. Морозов (Д. Тімофєєв, Концеус, – більш.), 13:12. 1:1 – Дубський (Яцишин, Лисак), 26:16. 2:1 – Сидоренко (Дахновський), 46:52. 3:1 – Крикля (Сидоренко, Ковальчук), 48:29. 4:1 – Дахновський (Стецюра, Крикля, – більш.), 54:58. 5:1 – Ковальчук (Яцишин, Дубський), 58:48

Естонія: Аґанезовс; Велья – Кудевііта, Степанов – Е. Потсінок – Д. Тімофєєв; Таммеорґ – Маттік, Концеус – Неволайнен – М. Потсінок; Сілдре – Проскурін, Н. Антонов – Масльонов – Д. Морозов; Абельянов – Сепма, Соотс. Тренер – Сімо Луукайнен

Судді: Фіхтнер (Австрія), Лундсґорд (Данія) – Буержі (Швейцарія), Мурнік (Словенія)

Кидки: 33 (9 + 9 + 15) – 19 (9 + 6 + 4)
Штраф: 6 (4 + 2 + 0) – 6 (2 + 2 + 2)

12 грудня. Блед (Словенія). Dvorana Bled. 26 глядачів

Змін у поєднання ланок в порівнянні з матчем першого туру проти поляків (5:1) наш тренерський штаб не вніс жодних. На жаль, не встиг залікувати застуду нападник Ігнат Пазій. Тепер тренери розраховують на повернення талановитого 17-річниго нападника «Норт-Бей Баттальйон» у третьому турі.

Естонці трохи спантеличили нашу команду стартовою агресією. Суперники зі стартових секунд запрононували височенний темп ведення гри з великою кількістю єдиноборств і заволоділи перевагою. Вирівняти гру і навіть затиснути суперника в його зоні українцям вдалося лише ближче до середини першого періоду. Але в ту мить, коли виглядало, що гол назріває, необов’язкове вилучення заробив Гавриїл Сімчук. Цю більшість естонці реалізували і повели в рахунку. Оговтатися і переламати хід гри на свій бік нашій команді до перерви не вдалося.

Та й зі стартових секунд другого періоду на льоду «Дворана Блед» точилася в’язка жорстка боротьба, в якій відвертої переваги не мала жодна з команд. Українці змогли відігратися зусиллями нападників четвертої ланки – ворота збірної Естонії вразив Ілля Дубський.

Блискучу нагоду вийти вперед на самому старті заключного періоду втратили Іващенко і Ковальчук. У ту мить, коли наша команда перебувала в меншості, Микита обіграв суперника біля борту на власній синій лінії і побіг на ворота суперників. Намагаючись зручніше підпрацювати шайбу під кидок, пробити Іващенко не встиг, але на відскок другим темпом встиг Ковальчук. Втім, переграти Аґанезовса з забійної позиції Михайло не зумів.

Коли ж склади вирівнялися, наша команда нарешті повноцінно затисла суперників на їх половині і матеріалізувала перевагу завдяки нападникам першої ланки. Героєм ударного відрізку, який визначив долю зустрічі став Микита Сидоренко, котрий спершу після індивідуального проходу закинув сам, а потім допоміг це зробити Іллі Криклі. А остаточно питання про переможця, реалізувавши більшість, зняв капітан Олексій Дахновський.

Третій матч на чемпіонаті світу збірна України проведе в четвер, 14 грудня. Суперниками стануть одні з прописних фаворитів турніру італійці, котрі в першому турі перемогли Естонію 5:1, а сьогодні зустрічатимуться зі збірною Хорватії. Початок матчу Україна – Італія на льоду «Дворана Блед» – 20:30 за київським часом.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (12-12-2023 17:43 GMT+2)

Зодчий

Лубни
14-12-2023 20:13 GMT+2 - #189707 Цитировать выделение

Молодіжна збірна України, відігравшись з рахунку 1:4, здобула драматичну перемогу в овертаймі над італійцями в третьому турі чемпіонату світу в дивізіоні 1В. Героями зустрічі стали голкіпер Андрій Малихін, котрий з’явився на льоду в ході матчу, а також херсонське тріо Сидоренко – Крикля – Стецюра.

Україна U20 – Італія U20 – 5:4 ОТ (1:1, 1:3, 2:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Сеґафредо (Ремолато, Лобіс, – більш.), 05:33. 1:1 – Крикля (Пазій), 13:15. 1:2 – Лобіс (більш.), 20:42. 1:3 – Мадаскі, 23:45. 1:4 – Праст, 25:15. 2:4 – Сидоренко (Стецюра), 31:30. 3:4 – Сидоренко (булліт), 39:35. 4:4 – Стецюра (менш.), 55:46. 5:4 – Сидоренко, 61:48

Україна: Арцатбанов (Малихін, 26:26); Дахновський – Шамардін, Сидоренко – Крикля – Стецюра; Волков – Косарєв, Шаповалов – Євтєхов – Іващенко; Трошкін – Полоницький, Пазій – Г. Сімчук – Ковальчук; Шульга – Яцишин – Дубський; Трущенко, Лисак. Тренер – Андрій Срюбко

Італія: Берті; Праст – Лархер, Сеґафредо – Т. де Лука – Лобіс; Албіс – Толомеллі, Ґарау – Еґґер – Пурделлер; Лачеделлі – Нітц, Ремолато – Ґшліссер – Мадаскі; Манґанеллі – Комеллі – Джірарді; Дзандеджакомо. Тренер – Джорджо де Беттін

Судді: Дуерон (Канада), Вуонергаймо (Фінляндія) – Йогансен (Норвегія), Мурнік (Словенія)

Кидки: 36 (12 + 8 + 12 + 4) – 22 (8 + 8 + 6 + 0)
Штраф: 18 (4 + 10 + 4 + 0) – 8 (0 + 4 + 4 + 0)

14 грудня. Блед (Словенія). «Дворана Блед». 67 глядачів

Це був матч з розряду фінальних. Ціна кожної помилки мала величезну вагу. І хоч попереду в обох команд зустріч зі ще одними фаворитами дивізіону 1В словенцями, нинішня зустріч була з когорти тих, які називають іграми за шість очок.

Команди провели божевільний за інтенсивністю і обопільно жорсткий перший період. Італійці повели в рахунку після того, як вперше в матчі отримали право зіграти в більшості. При цьому гольового епізоду цілком можна було уникнути, однак наш гравець, перехопивши шайбу на власній синій лінії біля борту не втримався на ногах, допустив втрату, яка й призвела до першого взяття воріт. Відігралися українці після того, як Ілля Крикля вдало зіграв на п’ятаку.

А потім була перерва і катастрофічний початок другого періоду. Почалося все з вилучення Богдана Трущенка, яке італійці матеріалізували в гол майже миттєво. Потім було ще дві грубих помилки, які переросли в майже катастрофічних 1:4 і заміну воротаря – замість Гліба Арцатбанова вперше на цьому чемпіонаті зіграв Андрій Малихін. У гру голкіпер ввійшов вдало, чим вселив віру у польових гравців. А орстаточно нашу команду повернув до тями, взявши гру на себе і вразивши ворота на 32-й хвилині, Микита Сидоренко.

Кінцівка другого періоду була повністю за Україною. Наша команда двічі могла закинути, навіть граючи в меншості. Але врешті на другу перерву команди пішли за переваги суперників у дві шайби.

Українці висіли на воротах суперників впродовж усіх 20-ти хвилин заключної третини основного часу. Наші хокеїсти не використали чисельної переваги 5х3, а скоротити відставання змогли після того, як Володимир Волков заробив, а Микита Сидоренко реалізував булліт. Після того Микита двічі з невеликим інтервалом заробляв не дуже обов’язкові вилучення. Проте італійці не просто не скористалися з переваги, а особливо не змогли закріпитися в нашій зоні. Більше того, Сергій Стецюра, обікрав суперника на червоній лінії і, вийшовши з голкіпером один в нуль, зрівняв рахунок – 4:4!

Врешті, долю зустрічі вирішив овертайм. Українці мали два моменти ще до того, як Микита Сидоренко оформив хет-трик і вирішив долю гри. Власне, немає різниці хто забив і коли. Важливо, що ця перемога є!

Завтра, 15 грудня, в матчі четвертого туру збірна України зіграє з хорватами, які сьогодні сенсаційно перемогли поляків (5:4 Б), вийшли на п’яту сходинку в таблиці, а потім щиро підтримували нас у матчі з італійцями.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (15-12-2023 19:08 GMT+2)

Зодчий

Лубни
15-12-2023 18:57 GMT+2 - #189711 Цитировать выделение

added through (2 Годинник 7 Хвилини) :
Молодіжна збірна України, власноруч створивши собі проблеми, відігралася з рахунку 1:2 у третьому періоді і здобула четверту перемогу на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В, який триває в словенському Бледі. Героєм зустрічі став Микита Сидоренко, який двічі закинув сам і допоміг відзначитися Олексієві Дахновському.

Україна U20 – Хорватія U20 – 5:2 (1:0, 0:2, 4:0)

Шайби: 1:0 – Полоницький (Євтєхов, Шаповалов), 06:34. 1:1 – Марінковіч (Безук, Ґоршіч), 24:42. 1:2 – Юріч (Заврскі), 37:10. 2:2 – Сидоренко (булліт, – менш.), 46:28. 3:2 – Шаповалов (Волков), 48:37. 4:2 – Сидоренко (Крикля, Стецюра), 49:12. 5:2 – Дахновський (Сидоренко, Г. Сімчук, – більш.), 53:09

Хорватія: Здраловіч; Філіповіч – Аліч, Ідзан – Марінковіч – Бодіроґа; Безук – Ґорсіч, Юріч – Каспарек – Заврскі; Вукадін – Словінач, Х. Зовко – Матієвіч – Сімунковіч; Б. Зовко – Кур’яковіч – Любічіч; Мандусіч. Тренер – Марко Сертіч

Судді: Фіхтер (Австрія), Корбуй (Угорщина) – Гайнен (США), Йогансен (Норвегія)

Кидки: 49 (11 + 18 + 20) – 25 (7 + 7 + 11)
Штраф: 2 (0 + 0 + 2) – 6 (2 + 2 + 2)

15 грудня. Блед (Словенія). «Дворана Блед». 53 глядачі

Як не намагалися тренери нашої команди завести перед матчем підопічних, але певне моральне спустошення менш ніж через добу після важкої перемоги над італійцями все ж відчувалося. У першому періоді українцям бракувало агресії. Вони домінували, провели на половині суперника практично всі 20 хвилин, але при цьому воротам хорватів загрожували не надто часто. За таких умов старанність і бойовитість балканців дозволяла стримувати українські атаки без великих зусиль.

Повела наша команда в рахунку на сьомій хвилині, коли кидком з «вусів» влучив у кут оборонець Микита Полоницький. Проте цей гол не просто не розв’язав українцям рук, а ще більше заколисав їх. Як наслідок, провальний другий період, дві шайби у наші ворота, після яких тренери, як в попередньому матчі, замінили воротарів.

У підсумку довести свій клас українцям вдалося лише в третьому періоді, коли Андрій Срюбко вирішив перейти на гру в три ланки: дві перших залишилися без змін, а в третій у нападі діяли Яцишин, Пазій (у ролі центрфорварда) і Ковальчук. Тренери в перерві наголошували, що дуже важливо уникати вилучень. Проте вийшло, що зрівняли рахунок наші хокеїсти, якраз опинившись у меншості. В ту мить, коли Іван Шамардін відбував двохвилинне покарання, Микита Сидоренко сам заробив булліт і сам його реалізував. Невдовзі після того, вже в рівних складах, вдало підставив ключку під запущену Володимиром Волковим від синьої лінії шайбу Олександр Шаповалов. А остаточно заспокоїв гру, оформивши дубль, той же Сидоренко.

Заключний і вирішальний матч на чемпіонаті наша збірна проведе в неділю, 17 грудня. Суперниками будуть господарі, словенці, які виграли три стартових поєдинки і сьогодні о 20:30 зіграють поєдинок з італійцями.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (15-12-2023 21:05 GMT+2)

Зодчий

Лубни
17-12-2023 19:46 GMT+2 - #189718 Цитировать выделение

added through (4 Годинник 31 Хвилини) :
Молодіжна збірна України програла фінальний матч чемпіонату світу в дивізіоні 1В словенцям. Наші хокеїсти спромоглися на камбек з рахунку 0:2, вийшли вперед, але через грубі індивідуальні помилки розгубили перевагу і тим самим не змогли підвищитися у класі.

Словенія U20 – Україна U20 – 5:3 (1:0, 2:3, 2:0)

Шайби: 1:0 – Сітар, 12:17. 2:0 – Црнкіч (Жежель, Берічіч), 20:37. 2:1 – Шамардін (Крикля, Сидоренко), 22:10. 2:2 – Сидоренко, 34:15. 2:3 – Г. Сімчук (Трущенко, Дахновський), 38:24. 3:3 – Север (Сітар), 39:15. 4:3 – Сітар, 41:48. 5:3 – Спарі Лебен (Чрепіншек), 44:33

Словенія: Кавчіч; Хебар – Макс Перчіч, Север – Сітар – Ланґус; Подрекар – Слібар, Жежель – Берічіч – Црнкіч; Бохінч – Турсіч-Сечкар, Мехмутовіч – Леснічак – Кумановіч; Фрезер – Матіч Перчіч, Петровіч – Спарі Лебен – Чрепіншек. Трненер – Мітя Савіч

Україна: Арцатбанов; Дахновський – Шамардін, Сидоренко – Крикля – Стецюра; Волков – Трущенко, Косарєв – Пазій – Іващенко; Трошкін – Полоницький, Шульга – Г. Сімчук – Ковальчук; Яцишин – Дубський – Лисак. Тренер – Андрій Срюбко

Судді: Доерон (Канада), Вуоренгеймо (Фінляндія) – Гейнен (США), Штанцель (Словаччина)

Кидки: 24 (8 + 7 + 9) – 28 (6 + 13 + 9)
Штраф: 12/10 (4 + 4 + 4/10) – 15/40 (4 + 2 + 9/40)

17 грудня. Блед. «Дворана Блед». 523 глядачі

Перед головним для нашої молодіжки (а, може, для всього українського хокею) матчем 2023 року тренерський штаб зіткнувся з непередбачуваними кадровими труднощами: спершу з високою температурою зліг центрфорвард Олексій Євтєхов, а буквально сьогодні, в ході ранкової розкатки після влучання шайби травму руки отримав Олександр Шаповалов. Нападник фінського ТПС повернувся до Бледа з лікарні в Єсеніце зі швами і гіпсом на правій руці. Вибув він приблизно на два тижні.

Оскільки обидва представники лазарету – з другої трійки нападу, тренерам довелося мізкувати, як компенсувати їх відсутність. У підсумку в стартовому складі у трійці з Ігнатом Пазієм та Микитою Іващенком був оборонець Микола Косарєв, котрого, щоправда, у ході гри змінювали Клим Лисак та Гавриїл Сімчук.

Наша команда розпочала матч дуже активно. Відчувалося, що суперники, не дивлячись на фактор домашніх стін, нас трохи побоюються. Однак стартову перевагу наша команда не матеріалізувала в гол, зокрема коли діяла в більшості. А невдовзі після того ще й пропустила. Більше того, в ході першого періоду українцям протягом півтори хвилини грали в подвійній меншості. На щастя, вистояли. А попереду найгостріше в першій 20-хилинці діяв капітан Олексій Дахновський, який виходив на ворота, взявши гру на себе.

А потім був божевільний другий період. Перед виходом на лід наші хокеїсти говорили в роздягальні: «Наші вболівальники перекрикують їх, у дома. Ми теж маємо їх переграти». «Байдуже як, але ми мусимо забрати цю гру!» – вигукнув, виходячи до коридору, Іван Шамардін.

Але старт другого періоду виявився приголомшливим: уже на 37-й секунді в наші ворота влетіла друга шайба. На щастя, скоротили відставання наші хокеїсти швидко: Ілля Крикля і Микита Сидоренко спільними зусиллями вивели того ж Шамардіна на кидок з «вусів» і могутній оборонець не промахнувся – 1:2.

Далі у виконанні нашої команди на льоду спостерігалося якесь божевілля. Спершу під час гри в меншості в абсолютно аналогічній ситуації, як у матчі з італійцями, зрівнювати рахунок міг Сергій Стецюра. Але, обікравши суперника на червоній лінії і вибігши на побачення з голкіпером, переграти Кавчіча Сергій цього разу не зумів. Потім наша команда мала протягом 100 секунд подвійну більшість, але скористатися нею не змогла. Зате реабілітувалася в рівних складах. Спершу Сидоренко у своєму фірмовому стилі прорвався через лівий край і влучно кинув з кола для вкидання у дальній кут. А потім уже Сімчук підкоригував шайбу в сітку після кидка Богдана Трущенка – 2:3.

Втім, за 45 секунд до сирени помилився при виведенні шайби з-за воріт Гліб Арцатбанов і опоненти рахунок зрівняли. А на початку третього періоду була ще одна результативна помилка. Спровокована, щоправда, дивними діями арбітра. Під час єдиноборства за нашими воротами Микита Полоницький отримав травму. Поки партнер за парою оборонців лежав на льоду, шайбу отримав Володимир Трошкін. Очікуючи, що рефері дасть свисток, як то зазвичай у схожих ситуаціях відбувається, Володимир викинув шайбу навмання. Вийшло на ключку Філіпу Сітару, який, опинившись перед воротами, нагоди не втратив і вивів словенців уперед.

На емоціях українці через лічені миті опинилися в меншості – дві хвилини отримав Ілля Крикля. Наша команда не дала супернику нічого створити в нерівних складах. Але після чергової помилки вп’яте пропустила в форматі 5х5.

Цей гол відверто приголомшив наших хокеїстів. По суті, прийти до тями вони до кінця зустрічі так і не змогли, хоча ніби й володіли перевагою, кидали по воротах, демонстрували агресію. Однак то вже був не той порив, який спостерігався в діях наших хокеїстів у другому періоді. Поразка, яка виглядає алогічною, приголомшливою, яка призвела до сліз і розпачу. Не так собі найобдарованіші представники покоління 2004 року народження уявляли прощання з молодіжним хокеєм.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (19-12-2023 19:48 GMT+2)