11-09-2022 15:07 GMT+2 - #188331 Цитировать выделение

Португалия — Украина — 3:0

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-09-2022 21:58 GMT+2)

11-05-2023 22:59 GMT+2 - #189129 Цитировать выделение

Збірні України з пляжного футболу дізналися суперників на Європейських іграх:
Чоловіча та жіноча збірні України з пляжного футболу дізналися суперників на груповій стадії Європейських ігор, що відбудуться з 27 червня по 1 липня у польському Тарнові.
Пляжний футбол — один з 29 видів спорту, на якому будуть розігруватися медалі Європейських ігор. На попередньому турнірі у 2019 році відбувся лише чоловічий турнір з пляжного футболу, на якому збірна України посіла четверте місце.
На Європейських іграх Україна буде представлена двома командами: чоловічою і жіночою. Загалом на турнірі виступлять 14 збірних: вісім — у чоловічому, шість — у жіночому.
Жеребкування турнірів з пляжного футболу поділило збірні на дві групи: у чоловічому — дві по чотири команди, у жіночому — дві по три.

Жеребкування турнірів з пляжного футболу на Європейських іграх
Чоловічий турнір
Група А: Польща, Португалія, Іспанія, Азербайджан
Група В: Швейцарія, Італія, Україна, Молдова
На груповій стадії Україна зіграє проти Швейцарії — бронзового призера останнього чемпіонату світу, а також Італії — срібного призера Кубка світу-2019 і Молдови, яка ще не виступала у фінальних частинах великих міжнародних турнірів.

Жіночий турнір
Група А: Польща, Португалія, Чехія
Група В: Іспанія, Італія, Україна
У суперниках України — чемпіонки та віцечемпіонки останнього розіграшу жіночої ліги з пляжного футболу: іспанки та італійки. На тому турнірі українки зазнали трьох поразок в очних зустрічах з представницями цих країн: від Іспанії (1:3) та двічі від Італії — 1:7 та 1:3 у півфіналі.

До плей-оф вийдуть по дві найкращі команди з кожної групи. Решта ж гратимуть втішні матчі за 5-6 місце (жінки) та 5-8 (чоловіки).

29-06-2023 16:44 GMT+2 - #189258 Цитировать выделение

Матчі збірних України з пляжного футболу у першому турі Європейських ігор-2023
Італія – Україна 5:6 (чоловіки)
Іспанія – Україна 6:4 (жінки)

Європейські ігри. 2-й тур
Швейцарія — Україна — 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)

Швейцарці із сімома очками закріпилися на чолі групи В. Україна ж завдяки перемозі над Італією в особистій зустрічі посідає друге місце квартету.

Україна перемогла Молдову в пляжному футболі та вийшла на друге місце в групі Європейських ігор-2023

Остаточний розподіл команд у квартеті відбудеться після матчу Швейцарія — Італія.
Чоловіча збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу в груповому раунді Європейських ігор-2023. З мінімальною перевагою українці переграли збірну Молдови — 6:5.
«Синьо-жовті» набрали три очки у стартових двох турах Євроігор. Єдиної поразки команда Миколи Костенка зазнала від лідера квартету Швейцарії (2:4), натомість мінімально перемогла Італію в матчі з 11 голами (6:5).
Україна мусила перемагати Молдову для збереження шансів на місце у півфіналі. Фінальне ж положення команд у групі мають визначити Швейцарія та Італія, чия вечірня очна зустріч стартує о 18:30 за київським часом.
До фінального періоду підопічні Костенка мали перевагу в чотири м'ячі. Молдова до мінімуму скоротила відставання в третій 12-хвилинці, але Україна відстояла перемогу.

Європейські ігри-2023. 3-й тур
Україна — Молдова — 6:5 (3:1, 3:1, 0:3)

Голи: Зборівський ( 3 ), Войток ( 7, 11 ), Войтенко ( 13 ), Глуцький (20 ), Медвідь (20) — Граур (6, 15), Турта (29), Подлєснов (33, 35).

Україна: Неруш, Пославський, Глуцький, Медвідь, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко.

Молдова: Істраті, Гарановський, Ігнат, Подлєснов, Кожокарь, Міце, Граур, Боровський, Сіргі, Турта, Скіценко, Чех.

Попереджені: Щериця ( 35 ) — Скіценко ( 20 ), Турта ( 26 ).

Набрані три очки в режимі реального часу вивели «синьо-жовтих» на друге місце, позаду лише лідера Швейцарії. Італійці перед вирішальним матчем квартету відстають на три очки.
Група В. Турнірна таблиця
Швейцарія — 6 очок (2 матчі), 13:6 (різниця голів)

Пляжний футбол на Європейських іграх: що відомо
Чоловіча збірна України втретє бере участь у пляжному футболі на Євроіграх. Рекорд національної команди на турнірі — четверте місце 2019 року.
По дві найсильніші команди з двох груп вийдуть до півфіналів. Решта збірних розігруватимуть між собою 5-8 місця.
Вперше на Євроіграх проводиться турнір з пляжного футболу серед жінок. Україна зберігає шанси на вихід до плей-оф.

added through (1 мин.) :

added through (14 Хвилини) :
Жіноча збірна України з пляжного футболу вийшла до плей-оф Європейських ігор-2023
Вирішальною стала перемога над італійками в другому турі.
Збірна України з пляжного футболу серед жінок зіграє у півфіналі Європейських ігор-2023. Груповий раунд українки завершили на другій сходинці в групі.
Єдину перемогу на турнірі підопічні Юрія Клименка здобули в матчі з Італією. Три залікових очки команді приніс дубль Юлії Дехтяр — 2:1.
Програвши напередодні іспанкам (4:6), українки очікували завершення очного матчу двох інших команд у групі В. Остаточну турнірну таблицю в трійці формували у своїй грі Іспанія з Італією.
Жодна з команд впродовж трьох раундів, а також екстратайму, голів не забивала. Переможця визначала серія пенальті, в якій влучнішими були іспанки — 4:2.
За перемогу в серії пенальті Іспанія отримала один заліковий бал, закінчивши перший етап турніру на чолі групи. Італія без очок залишилася останньою, а українки прямують до півфіналів з другого місця.
Іспанія — 4 очки (2 матчі), 6:4 (різниця голів)
Україна — 3 (2), 6:7
Італія — 0 (2), 1:2

З іншої групи до півфіналів пройшли Польща та Португалія. Яка з команд посяде перше місце, визначатиметься в їхньому очному матчі 29 червня (початок — о 20:00 за Києвом).
Переможниці матчу Польщі й Португалії зіграють у півфіналі з Україною. Друга команда змагатиметься з Іспанією.
Жіночий турнір з пляжного футболу відбувається на Європейських іграх вперше. Чоловічі змагання проходили на Іграх тричі.
Україна зберігає шанси на кваліфікацію до плей-оф і чоловічого турніру перед вирішальним матчем у групі.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (29-06-2023 18:46 GMT+2)

30-06-2023 12:36 GMT+2 - #189261 Цитировать выделение

Україна не вийшла у плей-оф чоловічого турніру з пляжного футболу на Європейських іграх-2023
Далі пройшла лише жіноча команда.
Збірна України з пляжного футболу не вийшла у плей-оф чоловічого турніру на Європейських іграх-2023. За підсумками групового етапу українці посіли третє місце.
Україна підходила до третього туру на другому місці в групі. Однак не гарантувала собі вихід у плей-оф Європейських ігор: за певних обставин пройти туди могли і Швейцарія, і Італія.
Матч третього туру проти Молдови збірна України закінчила перемогою 6:5. Та очікувала результату поєдинку Швейцарія — Італія: було три варіанти, які задовільняли українську команду:
перемога Швейцарії над Італією;
перемога Італії в екстратаймі або серії пенальті;
перемога Італії в основний час з різницею в 3+ голів;
Перед третім таймом Італія обігрувала Швейцарію з різницею у три м'ячі. Проте швейцарцям вдалося скоротити відставання до двох голів.
Зрештою, Італія обіграла Швейцарію — 5:3. А у плей-оф вийшли обидві команди — Україна залишилася третьою.
Італія — 6 очок (3 матчі), 16:13 (різниця голів)
Швейцарія — 6 (3), 16:11

Таким чином, участь у плей-оф за «золото» візьме лише жіноча збірна України. Натомість чоловіча команда гратиме втішні матчі за 5-8 місця.

added through (5 Годинник 41 Хвилини) :
Збірна України з пляжного футболу поступилася Азербайджану на Європейських іграх.
Основний час матчу завершилося в результативну нічию. Все вирішилося в овертаймі. Саме там Азербайджан і святкував перемогу. Вирішальний гол забив Назаров, який оформив хет-трик.
європейські ігри:
Україна – Азербайджан 6:7 (ОТ)

Голи: Пославський 9, 29, Зборовський 10, Пашко 13, Войтенко 13, 33 – Назаров 1, 34, 37, Манафов 26, 36, Зейналлі 28, Маммадов 32.
Україна зіграє в матчі за 7-е місце з Польщею.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (30-06-2023 18:18 GMT+2)

30-06-2023 19:41 GMT+2 - #189263 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з пляжного футболу вийшла у фінал Європейських ігор-2023 та здобуде щонайменше «срібло»

Жіноча збірна України з пляжного футболу вийшла у фінал Європейських ігор-2023. У першому матчі плей-оф «синьо-жовті» переграли Португалію.
На Португалію, бронзових призерок Жіночої Євроліги-2022 з пляжного футболу, команда Юрія Клименка вийшла з другого місця в групі. Єдину перемогу в двох турах українки здобули в матчі з Італією — 2:1.
Португалія натомість досі не поступалася в дебютному розіграші жіночого турніру з пляжного футболу на Європейських іграх. Команда виграла свою групу після перемог над Чехією (5:1) та Польщею (2:1).
Єдиний гол першого періоду провели українки. Рахунок вже на четвертій хвилині відкрила Ірина Дубицька, забивши свій дебютний м'яч на турнірі.
Португалія відновила паритет на старті другої 12-ї хвилинки. Проте вже незабаром Юлія Костюк скористалася помилкою голкіперки суперниць і забила ударом у порожні ворота.
Єдиним голом у третьому періоді відзначилася Марія Тихонова, яка за п'ять хвилин до закінчення матчу прямим ударом зі стандарту пробила воротарку. Підсумок зустрічі — 3:1.

Португалія — Україна — 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
У фіналі в суботу, 1 липня, українки гратимуть із сильнішою командою в парі Польщі та Іспанії.

01-07-2023 22:24 GMT+2 - #189267 Цитировать выделение

У фіналі Європейських ігор жіноча збірна Іспанії здолала Україну.
Гра залишалася «сухою» до останніх хвилин основного часу. Команди обмінялися голами Шульги й Ігуерас.
На початку овертайму м'яч також побував у різних сітках – відзначилися Костюк і Мірон. Однак у серії пенальті сильнішими виявилися іспанки.
Таким чином, збірна України завоювала «срібло» турніру.

Європейські ігри. Турнір з пляжного футболу, фінал (жінки)
Іспанія – Україна 2:2 (5:3 – пен.)

Голи: Ігуерас, 36, Мірон, 38 – Шульга, 35, Костюк, 37
Іспанія: Гальєго, Педро, Мірон, Манау, С. Гонсалес, Кр. Гонсалес, Алькаїде, Корбачо, Асенсіо, Кар. Гонсалес, Ігуєрас.
Україна: Терех, Кислова, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кліпаченко, Дубицька, Шульга, Василюк, Бабенко.
Попередження: Дубицька, Кліпаченко Шульга

Это сообщение было отредактировано Зодчий (01-07-2023 22:38 GMT+2)

02-07-2023 13:51 GMT+2 - #189268 Цитировать выделение

07-07-2023 17:41 GMT+2 - #189277 Цитировать выделение

Відбір ЧС-2024 з пляжного футболу. 1-й тур
Іспанія — Україна — 3:4 (3:2, 0:1, 0:0, 0:1 ЕТ)

З двома очками за перемогу в екстратаймі команда Костенка розташувалася на другій сходинці групи В. Квартет очолила Польща, яка в іншому матчі ігрового дня 5 липня перемогла Литву з рахунком 3:1.
Після вчорашньої перемоги в овертаймі над збірною Іспанії (4:3) підопічні Миколи Костенка і Олександра Корнійчука здолали і команду Польщі 3:2, цього разу в основний час.
Після першого періоду українці вели 1:0 завдяки точному удару головою Ігоря Левченка. У другому періоді поляк Лось зрівняв рахунок, проте Андрій Борсук повернув перевагу Україні. Поляки зрівняли рахунок у більшості після вилучення нашого голкіпера Андрія Неруша. Вирішальним епізодом у матчі став красивий гол «бісиклетою» у виконанні Олега Зборовського за дві хвилини до завершення основного часу — перемога українців з рахунком 3:2.
У іншому матчі групи Іспанія обіграла Литву 7:2, що автоматично вивело збірну України до чвертьфіналу відбіркового турніру.
06.07.23. Баку. Група B. 2 тур
Україна – Польща – 3:2

Голи: Левченко, 9, А. Борсук, 21, Зборовський, 34 – Лось, 17, Гас, 25
Україна: Неруш, Пославський, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко, Левченко, Щитник.
Згідно регламенту на Чемпіонат світу 2024 до ОАЕ від Європи потраплять переможці чвертьфіналів відбіркового турніру. Суперник збірної України у 1/4 фіналу визначиться за підсумками 3-го туру групового турніру.
Збірна України виграла відбіркову групу кваліфікації ЧС-2024 в Азербайджані.
Підопічні Миколи Костенко і Олександра Корнійчука розібралися з Литвою 4:1. З трьома перемогами і 8 очками Україна посіла перше місце.
Відбір ЧС-2024 з пляжного футболу. 3-й тур
Україна — Литва — 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

До слова, у Іспанії та Польщі по три очки, але вони ще зіграють свій матч ввечері. Тоді і визначиться ще один учасник плей-офф.
Україна вже в чвертьфіналі і знаходиться в одній перемозі від попадання на ЧС.
Чотири переможці чвертьфіналів кваліфікуються на ЧС-2024 в ОАЕ, який пройде з 15 по 25 лютого 2024 року.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (07-07-2023 18:37 GMT+2)

09-07-2023 21:14 GMT+2 - #189281 Цитировать выделение

В столиці Азербайджану підопічні Миколи Костенка і Олександра Корнійчука в матчі плей-офф за вихід на ЧС-2024 зустрічалися зі збірною Молдови.
Вже на 2-й хвилині Олег Зборовський відкрив рахунок після розіграшу кутового, але незабаром Леонід Подлєснов відновив рівновагу. У другій 12-хвилинці українці знову вийшли вперед завдяки точному удару Олександра Пославського, проте молдавани зусиллями Думітру Граура ще раз встановили паритет — 2:2. На самому початку третього періоду Андрій Пашко забив третій м'яч нашої команди, а ще через дві хвилини Дмитро Войтенко — четвертий. І майже відразу ж Андрій Неруш довів перевагу синьо-жовтих до трьох голів. Отже, 5:2 – перемога українців.
Таким чином збірна України візьме участь у фінальній частині чемпіонату світу в Об'єднаних Арабських Еміратах, який пройде в Дубаї з 15 по 25 лютого 2024 року.
Відбірковий турнір ЧС-2024 з пляжного футболу
Стиковий матч:
Україна — Молдова — 5:2

Голи: Зборовський (2), Пославський (22), Пашко (25), Войтенко (27), Неруш (29) — Подлєснов (5), Граур (23).
Молдова: Істраті, Гарановський, Міце, Скіценко, Чех, Боровський, Турта, Подлєснов, Сіргі, Граур, Ігнат, Кожокарь.

21-09-2023 12:26 GMT+2 - #189449 Цитировать выделение

20 вересня в італійському Альгеро розпочалася Євроліга 2023 з пляжного футболу серед жіночих команд.
Змагання, в яких братиме участь збірна України, триватимуть до 24 вересня. Синьо-жовті розпочнуть боротьбу 21 вересня. Підопічні Юрія Клименка на груповому етапі турніру зіграють у групі С разом із командами Португалії та Нідерландів.
Три переможці із трьох груп і найкраща з команд, що посядуть другі місця, вийдуть до півфіналу змагань.
Наставник збірної України Юрій Клименко: «Наша мета – здобути медалі Євроліги, і бажано – найвищого ґатунку. Щодо суперників у групі, то жереб для нас був цілком нормальний. Я вважаю, що ми маємо всі шанси вийти в півфінал і боротися за медалі».
Чоловіча збірна України з пляжного футболу не виступатиме в Євролізі 2023 через участь команди білорусі з національними символами.

Воротар: Анастасія Терех.
Польові гравці: Марія Тихонова, Юлія Дехтяр, Юлія Костюк, Мирослава Випасняк, Олена Кирильчук, Анастасія Кліпаченко, Ірина Дубицька, Сніжана Воловенко.

22-09-2023 21:55 GMT+2 - #189454 Цитировать выделение

Підопічні Юрія Клименка напередодні прикро поступилися збірній Нідерландів (2:3), ведучи по ходу матчу з рахунком 2:0. Тож для продовження боротьби за нагороди турніру сьогодні українкам потрібна була лише перемога у зустрічі з Португалією.
Перший період збірна України почала відмінно. Вже на 1-й хвилині Сніжана Воловенко вивела команду уперед. Однак суперниці не знітилися і за чотири хвилини відігралися зусиллями Андреа Сілви.
На початку другої 12-хвилинки Марта Сімойнш забила другий м'яч своєї команди, але наприкінці третього періоду Мирослава Випасняк зуміла перевести гру в овертайм – 2:2. В ньому сильнішими були португалки. За 40 секунд до фінального свистка вирішальний м'яч забила Джоана Флореш.
2:3 – Україна не змогла пробитися у півфінал Євроліги-2023. Жіноча збірна України посіла третє місце у групі С і надалі боротиметься за 5-9 місця.
Євроліга-2023. Суперфінал. Жіночий турнір. Група С .22.09.2023
Португалія – Україна – 3:2, д.ч.

Голи: Сілва (5), Сімойнш (15), Флореш (39) – Воловенко (1), Випасняк (34)
Португалія: Маррейрос, Рейс, Лукас, Флореш, Тоскано, Перейра, Сімойнш, Перальта, Сілва, Круз, Феррейра, Кошта.
Україна: Терех, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кирильчук, Кліпаченко, Дубицька, Воловенко.
Попередження: Костюк (34) – Кошта (33).
=================================================
21 вересня в італійському Альгеро відбувся матч між командами України та Нідерландів у Євролізі 2023 з пляжного футболу серед жіночих команд.
Україна у другому таймі вела в рахунку 2:0 завдяки голам Мирослави Випасняк та Юлії Дехтяр. Але потім українки пропустили три голи і зрештою програла матч (2:3).
Змагання, у яких візьме участь збірна України, триватимуть до 24 вересня. Підопічні Юрія Клименка на груповому етапі турніру виступають у групі С разом із командами Португалії та Нідерландів.
Три переможці з трьох груп та найкраща з команд, що посіли другі місця, вийдуть у півфінал змагань.
Україна зіграє 22 вересня із Португалією. Синьо-жовтим потрібна перемога з перевагою у два м'ячі або більше.
Чоловіча збірна України з пляжного футболу не виступає в Євролізі 2023, бойкотуючи команду білорусі.
21.09. 17:45. Україна – Нідерланди – 2:3

Голи: Мирослава Випасняк 15 (пен), Юлія Дехтяр, 24 – Нансі, 23, 32 (пен), Нідіа, 24
Україна: Анастасія Терех; Марія Тихонова, Юлія Дехтяр, Юлія Костюк, Мирослава Випасняк, Олена Кирильчук, Анастасія Кліпаченко, Ірина Дубицька, Сніжана Воловенко.

added through (3 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (22-09-2023 21:58 GMT+2)

23-09-2023 22:02 GMT+2 - #189459 Цитировать выделение

23 вересня відбувся матч між жіночими збірними України та Нідерландів у пульці за 5-8 місця Євроліги 2023 з пляжного футболу. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «синьо-жовтих».
У першому періоді Україну вивела вперед Мирослава Випасняк, у другому Ірина Дубицька подвоїла перевагу української команди, а у третьому нідерландкам вдалося лише скоротити відставання.
Підопічні Юрія Клименка на груповому етапі турніру програли обидва матчі командам Нідерландів (2:3) та Португалії (2:3 OT).
У поєдинку за 5-6 місця жіноча збірна України зіграє проти Італії, яка виграла у Швеції з рахунком 5:1. Зустріч відбудеться 24 вересня.
Євроліга-2023. Суперфінал. Жіночий турнір
Матчі за 5-8 місця. 23 вересня
Нідерланди – Україна – 1:2

Голи: Тілєман (26) – Випасняк (5), Дубицька (22).
Нідерланди: Ван ден Гурк, Вісх, Мієдема, Де Краа, Бос, С. Тілєман, Декерс, Ш. Тілєман, Лот.
Попередження: Дубицька (35).

24-09-2023 19:50 GMT+2 - #189462 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з пляжного футболу в поєдинку за 5-те місця Євроліги-2023 програла команді Італії (2:6).
Днем раніше підопічні Юрія Клименка в півфінальному матчі плей-оф за 5–8 місця на турнірі в італійському Альгеро переграли Нідерланди з рахунком 2:1 і вийшли у втішний фінал з Італією.
Вибороти п'яту позицію українським дівчатам не вдалося. Після перших двох періодів вони поступалися з рахунком 0:3 і вирівняти ситуацію не змогли. Не допомогли й голи Анастасії Кліпаченко та Юлії Костюк у третій 12-хвилинці.
У підсумку – поразка 2:6. Таким чином, жіноча збірна України посіла шосте місце в розіграші Євроліги-2023.
Переможець турніру визначиться пізніше у протистоянні Іспанії та Португалії.
Матч за 5-те місце, 24.09.2023
Італія – Україна – 6:2

Голи: Тортароло (11), Піза (16), Сантос (19), Веккйоне (25), Натіччіоні (30), Прівітера (34) – Кліпаченко (25), Костюк (31).
Італія: Галлоні, Руотоло, Чіррі, Піза, Майорка, Феррацца, Сантос, Веккйоне, Натіччіоні, Прівітера, Олів'єрі, Тортароло.
Попередження: Сантос (11), Прівітера (15), Феррацца (23) – Тихонова (34).

26-09-2023 00:44 GMT+2 - #189466 Цитировать выделение

В італійському місті Альгеро завершився турнір Євроліги 2023 з пляжного футболу.
У фінальному матчі чоловічої Євроліги Італія завдала поразки Іспанії з рахунком 5:4.
Чоловіча збірна України з пляжного футболу не виступала в Євролізі 2023, бойкотуючи команду білорусі з її національними символами.

У жіночому фіналі Іспанія завдала поразки Португалії (3:2), а збірна України посіла 6 місце серед 9 команд.

02-10-2023 00:13 GMT+2 - #189475 Цитировать выделение

Українська команда «Мрія-2006» стала переможцем жіночого Кубка чемпіонів світу 2023 з пляжного футболу, який проходив в Італії.
Підопічні Юрія Клименка дійшли до фіналу турніру, перегравши по ходу змагань у груповому раунді нідерландську BSZ Ladies і сальвадорську Barra de Santiago, а в півфіналі – японську Lazo Apego.
Українки вийшли до півфіналу змагань як переможниці групи С. Там до них долучилися переможці груп А і В, італійська Cagliari та японська Lazo Apego відповідно, і бразильська Sao Pedro як найкраща друга команда з усіх груп.
1 жовтня у фіналі «Мрія-2006» зійшлася з бразильською Sao Pedro. Українки чудово провели поєдинок, не знітилися, коли пропустили м'яч на 4-й хвилині, і ще до закінчення першого періоду вийшли вперед. Відзначилися Юлія Костюк та Пауліна Беднарська.
У другій 12-хвилинці Анастасія Кліпаченко збільшила перевагу, а в третій Ірина Дубицька забила четвертий м'яч у ворота бразилійок. Потім суперниці обмінялися голами, причому відзначилася Юлія Дехтяр. Під завісу матчу Sao Pedro забила ще раз, але на загальний результат це не вплинуло.
У підсумку 5:3 – перемога «Мрії-2006». Українські дівчата стали переможницями жіночого Куба чемпіонів світу 2023.

Мрія-2006 (Україна) – Sao Pedro (Бразилія) – 5:3

Голи: Костюк (6), Беднарська (9), Кліпаченко (22), Дубицька (2, Дехтяр (32) – Маяра (4), Таї (31, 35).
Мрія-2006: Терех, Беднарська, Шпера, Воловенко, Дубицька, Костюк, Дехтяр, Випасняк, Кліпаченко, Тихонова, Кирильчук.

Попередження: Воловенко (27) – Чечилія (21).