хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Форумы1. ХоккейУкраинский хоккейХоккей в Украине

 Версия для печати
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
11-11-2021 19:09 GMT+2 - #187327 Цитировать выделение    

Георгій Зубко: «Ніхто не має права брати збірні України в заручники»

Сьогодні в офісі власника хокейного клубу «Донбас» Бориса Колеснікова відбулося засідання загальних зборів ТОВ «Українська хокейна ліга».

Борис Колесніков через підконтрольних йому посадових осіб Ліги вкотре намагався нав’язати іншим учасникам товариства своє бачення процесу розвитку організації. Втім ці спроби зазнали невдачі. Не маючи інших важелів впливу, Колесніков залишив засідання і наказав це зробити підконтрольним йому клубам. Не зважаючи на це, засідання ТОВ «УХЛ» відбулося і був прийнятий ряд важливих рішень.

Реакція Колеснікова не змусила себе довго чекати. Вже через півгодини після завершення засідання загальних зборів ТОВ УХЛ спортсмени, що представляють фарм-клуб «Донбасу» (а це 10 гравців) у молодіжній хокейній лізі – «Молоду Гвардію» – звернулися до головного тренера збірної України U18 з інформацією, що керівництво клубу наказало їм негайно залишити розташування збірної та повернутися в клуб.

«Хочу відразу заявити: виступи за збірну – це право та велика честь для кожного спортсмена, тому йти на компроміси, що йдуть всупереч інтересам хокею ми не будемо. А маніпулятори, та ті, хто уявили себе «вершителями долі українського хокею», будуть нести відповідальність за свої дії! Це вже не перший подібний випадок, але він точно буде останнім: ми покладемо цьому край.

Зараз, не зважаючи на непрості часи, держава йде назустріч спорту. Прийнято програму будівництва об’єктів хокейної інфраструктури. Вже в найближчі кілька місяців розпочнеться будівництво льодових майданчиків по всій країні. Федерація хокею України домовилася про співробітництво зі Шведською асоціацією хокею. Результатом цього співробітництва стане впровадження єдиної методики підготовки хокеїстів. Наступного уїк-енду до столиці України приїдуть шведські фахівці для проведення першого з серії навчальних семінарів для дитячих тренерів. Федерація цього сезону запустила Молодіжну хокейну лігу, в якій беруть участь вісім команд. Це ті частинки пазлу, з яких складається загальна картина розвитку українського хокею.

Вочевидь, це зачіпає чиєсь самолюбство. І цей «хтось» намагається взяти в заручники своїх сумнівних інтересів збірні команди України», – заявив президент Федерації хокею України Георгій Зубко.


 
Suomi-Suomi
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
хельсинки
11-11-2021 21:55 GMT+2 - #187331 Цитировать выделение    

«Донбасс» расторг соглашение с Виталием Лялькой

Добавлено (15 сек.) :
https://uhl.ua/news/donbass-rastorg-soglashenie-s-vitaliem-lyalkoy_65556/

Добавлено (23 сек.) :
надо перехватить его викингам

Добавлено (36 мин.) :
анализ сайтов на посещаемость
в день посетители —--просмотры

ухл 4518-----------------18962

фху 140------------------- 530

Добавлено (1 мин.) :
как видим ухл в десятки раз популярней чем фху .что происходит в фху никого не интересует.

Это сообщение было отредактировано Suomi-Suomi (11-11-2021 22:33 GMT+2)


Украина должна быть в первой 10ке в рейтинге мирового банка по легкости ведения бизнеса!
 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
11-11-2021 23:24 GMT+2 - #187332 Цитировать выделение    

Зрада національних інтересів з боку «Донбасу» та його сателіті
Слідом за намаганням зірвати програму підготовки юніорської збірної України (нагадаємо, керівництво «Молодої гвардії» наказало 12 хокеїстам залишити розташування збірної та повернутися в клуб за кілька годин до виїзду команди в Польщу), клуб «Донбас» наказав повернутися до України гравцям національної збірної, що перебувають на контрактах у донеччан. Що ж до команд U18 та U20, то аналогічні дії вчинив і хокейний клуб «Білий Барс», спробувавши зірвати виїзд підопічних Олександра Бобкіна до Польщі.

Про ймовірність таких дій свідчили слова екс-президента клубу «Донбас» Бориса Колеснікова, сказані під час засідання загальних зборів ТОВ «УХЛ», а також його коментарі у соціальних мережах.

Після повернення хокеїстів національної збірної після льодового тренування до готелю деякі гравці клубу «Донбас» повідомили тренерському штабу, що залишають розташування збірної і повертаються додому.

Пообідавши, хокеїсти зібрали речі і відбули до аеропорту «Ференц Ліст». Перед тим кожен з гравців провів індивідуальну розмову з головним тренером команди Вадимом Шахрайчуком. Ряд хокеїстів прислухалися до слів тренера і відмовилися залишити розташування збірної. Такі дії не знайшли підтримки з боку власників вищезгаданих клубів, які продовжують залякувати хокеїстів.

«Я не вправі засуджувати тих гравців, які нас покинули, — сказав на зібранні перед командою Вадим Шахрайчук. – Випробовування грішми витримають не всі. Щоб відстояти свою позицію за цих обставин, треба мати, як зараз модного говорити, «сталеві яйця». Але нічого катастрофічного не сталося. Коли я грав у Німеччині, в нас через різні причини теж випало чимало хокеїстів. На виїзд ми поїхали тими 13-ма хокеїстами, які залишилися. В нас ніхто не вірив, але ми перемогли 2:1. До речі, в тій команді зі мною грав брат нинішнього тренера «Донбасу» Павла Микульчика Олег Микульчик. Який теж свого часу тренував «Донбас». Тому повірте у власні сили й ви. Ви не перший день у хокеї і вмієте багато. Давайте зберемося і покажемо, що ми здатні грати і перемагати попри будь-які обставини».

У цей час тренерський штаб команди в оперативному порядку шукає заміну вибулим виконавцям. Окрім обмеження у часі слід враховувати кілька чинників – кваліфікацію хокеїстів, змогу оперативно виїхати за кордон, наявність вакцинації або негативного ПЛР-тесту.

Президент Федерації Георгій Зубко прокоментував цю ситуацію: «Я не буду давати оцінку тим методам, які використовує Борис Колесніков. Ховання за спинами дітей, а тепер і гравців національної збірної навряд чи можна назвати сміливим кроком. Не буду робити голосних заяв. Усі дії цих клубів отримають належну оцінку від дисциплінарних органів. Цього разу керівникам клубів не вдасться перевести стрілки на спортсменів. Що ж до збірної, то вивести її зі стану рівноваги ніяким злостивцям не вдасться. Команда виступить на турнірі в Будапешті і, сподіваюся, цей виступ буде успішним».

Нагадаємо, що в травні цього року чотири клуби із зони впливу екс-президента «Донбасу» Колеснікова не відпустили гравців до розташування національної збірної.

Перед початком листопадового навчально-тренувального збору клуби письмово підтвердили участь спортсменів у заходах національної збірної.


 
джино
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
12-11-2021 11:19 GMT+2 - #187333 Цитировать выделение    

ББ, Краматорск, Мариуполь, Донбасс, Рулав Одд, Динамо Харьков и Сокол вполне себе нормальная вырисовывается Лига
а Мазур будет локти кусать в сторонке


Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.
 
Suomi-Suomi
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
хельсинки
12-11-2021 13:20 GMT+2 - #187334 Цитировать выделение    

Рулав Одд,

только эти оказались дерьмом фхушным .а динамо без денег клуб фантом .ну а остальные это будет солидная лига.


Украина должна быть в первой 10ке в рейтинге мирового банка по легкости ведения бизнеса!
 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
12-11-2021 13:35 GMT+2 - #187335 Цитировать выделение    

Тренерський штаб національної збірної України визначився з кандидатурами гравців, котрі замінять у команді шістьох хокеїстів «Донбасу» та гравця «Краматорська». Представники донецького клубу, який є чинним чемпіоном країни, залишили розташування збірної в обідню пору, після того, як їх відізвав, до того зірвавши засідання загальних зборів ТОВ «Українська хокейна ліга», власник ХК «Донбас» Борис Колесніков.

Під тиском обставин покинули команду оборонці Пилип Пангелов-Юлдашев і Віталій Андрейків (обидва – «Донбас»), Павло Таран («Краматорськ»), нападники Микита Буценко, Ілля Коренчук, Віктор Захаров і Олександр Пересунько (усі – «Донбас»).

Пообідавши, хокеїсти зібрали речі і відбули в аеропорт «Ференц Ліст». Перед тим кожен з гравців провів індивідуальну розмову з головним тренером команди Вадимом Шахрайчуком. Аргументи тренера вплинули на нападника «Донбаса» Віталія Ляльку, який прийняв особисте рішення – залишитися в збірній. Реакцією на принциповість Віталія було розторгнення з ним контракту, про що клуб «Донбас» повідомив через свої офіційні сторінки.

Таким чином, у лавах збірної України залишилося 14 хокеїстів: воротарі – Дмитро Кубрицький, Олег Петров; оборонці – Денис Матусевич, Іван Сисак, Євген Ратушний і Всеволод Толстушко; нападники – Роман Благий, Тимур Гриценко, Олексій Ворона, Іван Савченко, Віталій Лялька, Вадим Мазур, Олександр Костиков, Дмитро Німенко і капітан Андрій Міхнов.

Іншими словами, напередодні матчу проти збірної Італії в рамках Меморіалу Тамаша Саркозі у рамках Euro Challenge тренерський штаб мав гравців лише на дві п’ятірки. Враховуючи, що цього замало, Вадим Шахрайчук і Костянтин Сімчук вирішили звернутися за допомогою в команду-лідера поточного регулярного чемпіонату Української хокейної ліги, київський «Сокіл». Відгукнулися семеро гравців, які наразі виступають із російськими паспортами, але мають українське коріння і хочуть прийняти громадянство нашої держави. То – оборонці Єгор Мажуга, Михайло Рибалко і Андрій Алексєєв, нападники Єгор Кузьменко, Антон Рубан, Олександр Павленко та Андрій Смирнов. Можливо, тренерський штаб звернув би увагу й на інших хокеїстів, але вибір робився найперше серед виконавців, які не мали проблем з візами, ули вакциновані і мали негативні ПРЛ-тести.

«Залучення усіх цих хокеїстів до лав збірної ми розглядали у перспективі, — каже Вадим Шахрайчук. – Але опинившись у патовій ситуації, покликали хлопців, які мають велике бажання грати за нашу національну команду вже зараз. Вважаю, що з цими гравцями наша команда виглядатиме не слабше, ніж виглядала б із тими, кого вони замінили. Інша річ, що новачки не провели в збірній жодного тренування і адаптовуватимуться до наших вимог в ігрових умовах, у матчах проти збірних Італії та Угорщини. Хлопці вилітають з Києва завтра на світанку і прибудуть до лав команди перед самим відбуттям на матч проти італійців».


 
Josh
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
12-11-2021 14:09 GMT+2 - #187336 Цитировать выделение    

Сокол против остального мира


Life is short. Play hard.
 
Suomi-Suomi
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
хельсинки
12-11-2021 19:12 GMT+2 - #187338 Цитировать выделение    

Сокол против остального мира

сокол подкаблучники говнофху. теперь я буду всегда против сокола болеть


Украина должна быть в первой 10ке в рейтинге мирового банка по легкости ведения бизнеса!
 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
12-11-2021 21:35 GMT+2 - #187340 Цитировать выделение    

Офіційно: Дмитро Христич – новий генеральний менеджер УХЛ

Видатний український хокеїст Дмитро Христич офіційно призначений на посаду генерального менеджера товариства з обмеженою відповідальністю «Українська хокейна ліга». Рішення було прийнято загальними зборами ТОВ УХЛ, які відбулися 11 листопада 2021 року.

52-річний Дмитро Христич вважається одним із найвидатніших українських хокеїстів в історії. Корінний киянин Христич виступав за місцевий «Сокіл» у 1985-1991 роках. У 1990-му Христич став першим і понині єдиним за історію вихованцем українського хокею, який став чемпіоном світу (в складі збірної СРСР). Того ж року він став чемпіоном світу серед молоді. З 1991-го і впродовж наступних 12-ти років Христич виступав у Національній хокейній лізі, за клуби «Вашингтон Кепіталз», «Лос-Анджелес Кінґз», «Бостон Брюїнз» і «Торонто Мейпл Ліфз». Всього в НХЛ у період 1991-2002 років він провів 1233 матчі, закинув 274 шайби і віддав 362 результативних передачі. Зі 736-ма очками Дмитро досі залишається найрезультативнішим українцем у НХЛ за історію. Христич був учасником Матчу всіх зірок НХЛ у 1997-му та 1999 роках.

У складі збірної України Дмитро виступав на трьох чемпіонатах світу в елітному дивізіоні і на Олімпійських іграх-2002. Всього за національну команду він провів 20 матчів, закинув 3 шайби і віддав 6 передач.

Після завершення кар’єри гравця Христич у 2008-2013 роках працював на різних тренерських посадах у збірній України, а з 2016-го обіймає посаду юнацького супервізора клубу «Кременчук».

Добавлено (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (12-11-2021 21:36 GMT+2)


 
Suomi-Suomi
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
хельсинки
12-11-2021 21:38 GMT+2 - #187341 Цитировать выделение    

ефрейторы фсб шахрайчук и симчук руководят сборной украины


Украина должна быть в первой 10ке в рейтинге мирового банка по легкости ведения бизнеса!
 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
16-11-2021 20:33 GMT+2 - #187371 Цитировать выделение    

Украинские клубы приняли решение о создании хоккейной Суперлиги. Об этом стало известно XSPORT.ua из собственных источников.
Учредителями организации выступили:

ХК «Белый Барс» (Белая Церковь)
МХК «Динамо» (Харьков)
ХК «Донбасс» (Донецк)
ХК «Краматорск» (Краматорск)
ХК «Мариуполь» (Мариуполь)
МХК «Молодая Гвардия» (Дружковка)

Добавлено (25 мин.) :
Дисциплінарний комітет Федерації хокею України тимчасово відсторонив сімох хокеїстів, які самовільно залишили лави національної збірної напередодні меморіалу Тамаша Шарозі в Будапешті, від участі в будь-яких спортивних заходах. Таке рішення ДК ФХУ прийняте на основі доповідних тренерсько-адміністративного штабу національної і молодіжних команд України та виконавчого директора Федерації хокею за підсумками листопадових учбово-тренувальних зборів.

Хокеїсти “Донбасу” Пилип Пангелов-Юлдашев, Віталій Андрейків, Віктор Захаров, Олександр Пересунько, Микита Буценко та Ілля Коренчук, а також представник “Краматорська” Павло Таран не мають права виходити на лід у будь-яких офіційних змаганнях до тих пір, поки розглядатиметься відкриті ФХУ провадження щодо зриву підготовки національних збірних до чемпіонатів світу-2022 у дивізіоні 1В.

При цьому члени ДК вирішили не застосовувати попередніх санкцій до юнаків з клубів “Донбас” і “Молода гвардія”, які так само покинули лави збірних до 18-ти і 20-ти років до моменту завершення розслідування. Дисциплінарний комітет врахував, що рішення хлопці могли приймати під тиском, що, враховуючи вік юних спортовців, може вважатися серйозною пом’якшуючою обставиною. Очікуємо на подальший розгляд проваджень щодо причетних до ситуації зі зривом підготовки національних збірних гравців, офіційних осіб і хокейних клубів.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (16-11-2021 20:59 GMT+2)


 
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
29-11-2021 22:56 GMT+2 - #187441 Цитировать выделение    

Сьогодні, 29 листопада, в офісі Федерації хокею України відбулася нарада клубів-учасників Української хокейної ліги та Федерації хокею України. В зібранні взяло участь керівництво ФХУ в особі президента Георгія Зубка та виконавчого директора Олександри Слатвицької, генерального менеджера УХЛ Дмитра Христича, представники клубів «Сокіл», «Кременчук», «Рулав Одд», «Дніпро» та команди Броварського спортивно-фахового коледжу (БСФК). Клуб «Маріуполь» запрошення проігнорував.
Найперше присутні обговорили поточний стан справ в українського хокеї, затвердили формат і календар оновленого після зняття клубів «Донбас» і «Краматорськ» національного чемпіонату. Більшістю голосів було прийняте рішення, що без урахування анульованих за участю знятих команд матчів кожен учасник УХЛ проведе в регулярному чемпіонаті по 32 поєдинки. Як і планувалося, завершиться регулярний чемпіонат у середині березня, а серія плей-оф фінішує 11 квітня.
«Можу запевнити вболівальників, що чемпіонат України продовжиться, — сказав за підсумками засідання Дмитро Христич. – Уже найближчого четверга, 2 грудня, відбудеться два поєдинки «регулярки» — «Сокіл» — «Кременчук» та «Рулав Одд» — «Дніпро». БСФК, враховуючи задіяність великої кількості гравців у навчально-тренувальних зборах юніорської збірної, котра готується до чемпіонату світу, до внутрішньої першості повернеться після завершення міжнародної паузи, тобто після 18 грудня».
Транслювати зустрічі буде новий медіа-партнер ФХУ, група телеканалів «Спорт». При цьому вперше ліга не зациклюватиметься на єдиному каналі, а дасть змогу показувати матчі своїх команд регіональним трансляторам. Також трансляції поєдинків будуть доступними на Youtube-платформі ФХУ.
Після проведення перевірки фінансової документації ТОВ «УХЛ» буде оновлений пул спонсорів ліги. Важливою зміною буде надання більших рекламних можливостей для клубів.