14-11-2021 18:13 GMT+2 - #187350 Цитировать выделение

Это сообщение было отредактировано джино (14-11-2021 18:15 GMT+2)

14-11-2021 18:37 GMT+2 - #187351 Цитировать выделение

Украина должна быть в первой 10ке в рейтинге мирового банка по легкости ведения бизнеса!

18-06-2023 19:52 GMT+2 - #189223 Цитировать выделение

Італія впоралася з Нідерландами та стала бронзовим призером Ліги націй

В матчі за третє місце Ліги націй збірна Італії переграла Нідерланди.
Вирішальними стали події першого тайму. Його «Скуадра адзурра» виграла завдяки голам Дімарко та Фраттезі.
Після перерви Рональд Куман зробив три заміни. І вони вплинули на гру. Нідерланди почали тиснути.
Команди обмінялися голами Бергвейна та К'єзи. М'яч Веґгорста було скасовано через офсайд. А Вейналдум забив уже занадто пізно.
Італія здобула перемогу в матчі і стала бронзовим призером турніру.

Ліга націй. Матч за третє місце:
Нідерланди – Італія 2:3 (0:2)

Голи: Бергвейн, 68, Вейналдум, 90 – Дімарко, 6, Фраттезі, 20, К'єза, 73

Нідерланди: Бейло, Аке, ван Дейк, Гертрюйда (Вейналдум 46), Думфріс, де Йонг, Віффер (Верман 76), Ланг (Веґгорст 46), Сімонс (Копмейнерс 63), Мален (Берґвейн 46), Ґакпо

Італія: Доннарумма, Дімарко (Спінаццола 74), Буонджорно, Ачербі, Толої, Верратті (Барелла 85), Крістанте, Фраттезі, Распадорі (К'єза 63), Ретегі (Пеллегріні 85), Ньйонто (Дзаніоло 64)

Попередження: Веґгорст – Дімарко, Барелла, Ачербі

19-06-2023 09:44 GMT+2 - #189225 Цитировать выделение

Перший виграний євротурнір іспанців за понад 10 років.

Іспанія стала чемпіоном Ліги націй сезону 2022/23, у фіналі здолавши Хорватію за підсумками серії пенальті.
Хорватія вперше брала участь у фінальній частині євротурніру. Іспанія ж уже виходила до фіналу, в сезоні 2020/21 програвши вирішальний матч Франції.
Хорватія в групі випередила чинних чемпіонів Ліги націй з Франції, що посіли лише третє місце. Іспанія на шляху на плей-оф на одне очко випередила чемпіонів 2019 року португальців.
Фінал чотирьох «Картаті» розпочали з вольової перемоги над Нідерландами (4:3) в екстратаймі. Натомість підопічні Луїса де ла Фуенте здолали Італію завдяки вирішальному голу Хоселу наприкінці основного часу півфінального поєдинку.
Іспанія мала гострі виходити вперед на старті зустрічі. Зокрема гольові нагоди виникали в Альваро Морати та Гаві.
Хорвати вирівняли гру в другій половині тайму. Наприкінці 45-хвилинки Іван Перішич міг забивати «в роздягальню» — на місці був воротар Унаї Сімон.
Вирішувати долю зустрічі на 84-й хвилині міг Ансу Фаті. Його удар з центру карної зони був недосяжним для голкіпера Домініка Ліваковича — і лише Іван Перішич на лінії воріт врятував хорватів від поразки в основний час.
Вже в першому екстратаймі Ловро Маєр вибігав на воротаря іспанців Сімона — м'яч з-під ніг хорвата виніс захисник Начо.
Зрештою, долю матчу визначала серія пенальті — вперше в історії фіналів Ліги націй. Першим з позначки схибив Маєр в четвертому ударі Хорватії — ногою м'яча парирував Сімон.
Вирішальний, п'ятий удар в Іспанії виконував Еймерік Ляпорт — поцілив у поперечину. Але Сімон компенсував хибу партнера, потягнувши удар Бруно Петковича. Іспанці відповіли голом Дані Карвахаля, який поставив крапку в драматичному фіналі.

Ліга націй. Фінал
Хорватія — Іспанія 0:0 (пен. 5:6)

Збірна Іспанії виграла свій перший трофей за 11 років — після «золота» чемпіонату Європи-2012.
Хорватія додасть «срібло» Ліги націй до статусу віцечемпіонів світу (2018 ) та зупинилася за крок від свого найбільшого успіху на євроарені.
Іспанія взяла в Хорватії реванш за вирішальну поразку в груповому раунді дебютного розіграшу Ліги націй. Тоді «Картаті» перемогли «Фурію» з рахунком 3:2, завдяки чому до Фіналу чотирьох пройшла Англія.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (27-10-2023 14:36 GMT+2)

23-12-2023 00:44 GMT+2 - #189730 Цитировать выделение

Увечері 22 грудня відбувся фінальний матч клубного чемпіонату світу 2023. Поєдинок пройшов на стадіоні «Кінг Абдулла Спортс Сіті» в Джідді (Саудівська Аравія).
Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua
Переможець Ліги чемпіонів Манчестер Сіті розгромив володаря Кубка Лібертадорес – Флуміненсе (4:0). Дублем відзначився Хуліан Альварес, чемпіон світу 2022 в складі збірної Аргентини.
Манчестер Сіті вперше в історії виграв клубний чемпіонат світу. Найбільше трофеїв має Реал (5 перемог у КЧС).