хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Форумы1. ХоккейУкраинский хоккейХод строительства ледовых дворцов

 Версия для печати
osturna
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Г'юзів (Донецька Г'юзівка)
19-06-2010 13:46 GMT+2 - #76533 Цитировать выделение    

«Порожняки — то українські козаки, але якісь дуже язикаті.»

Якщо цікавить термінологія колійовців — звертайтесь на станцію Г'юзів товарна.


 
Реня
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Донецк
19-06-2010 14:08 GMT+2 - #76534 Цитировать выделение    

osturna, тебе в психушку надо обращаться. Ты подумай над своей речью.

osturna: не порожняк з трибуни ганяти

Получается казаков гонять!?
А фраза Донбасс порожняк не гонит. Остальные казаков гонят???

osturna: Г'юзів товарна

— такая когда-нибудь была? Наверно тебе лучше заткнутся, если не знаешь. И не трогай шахтерские термины и понятия. Ты бы там обосрался...


 
osturna
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Г'юзів (Донецька Г'юзівка)
19-06-2010 14:20 GMT+2 - #76535 Цитировать выделение    

Українізми в росіянській мові

Численні українізми росіянської мови спочатку були характерні лише для лексики. Це в основному назви суто українських реалій (сердюки, бунчук, булава, горелка, галушки, вареники) або ж такі, що вживаються для надання поняттю певного емоційного відтінку чи місцевого колориту на тлі питомих росіянських слів: дивчина (девушка), девчата (девушки), жинка (жена), добре (хороше) тощо.

Проте є і слова, які, здавна ввійшовши в росіянську мову, як українізми вже не сприймаються, що більше, витіснили деякі росіянські слова: пасека (рос. пчельник), порожняк «порожній віз (пізніше — вагон)».

http://uk.wikipedia.org/


 
Реня
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Донецк
19-06-2010 14:24 GMT+2 - #76536 Цитировать выделение    

osturna, то, что у тебя есть интернет — не делает тебя умнее!!!
Поиском все умеют пользоваться. Поищи теперь, чем отличается воз от вагона. А то опять ничего не соображая пишешь


 
Илья
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
19-06-2010 14:39 GMT+2 - #76537 Цитировать выделение    

Реня, а то что ты с неадекватом пытаешься спорить не делает тебя умнее! Тебе заняться нечем? Таких людей нужно просто игнорировать! Мало того, у меня создается впечатление что osturna — человек ФХУ, и они его специально наняли чтобы отвлекать от реальных проблем. Обрати внимание, что словесный понос тут начался после того как я про Крижинку написал >


«Ось така х...ня, малята!» (© Дід Панас)
 
Реня
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Донецк
19-06-2010 14:49 GMT+2 - #76538 Цитировать выделение    

Илья, так я и не пытаюсь показаться умным. Я таким и не являюсь и прекрасно это понимаю. Но зачем, к примеру, трогать шахтеров и что с ними связано. Только не думай, что я шахтер. Они не навидят людей моей профессии. Не все, но большинство. А про Крыжинку уже ничего не напишешь... Снесут и все. И сомневаюсь, что тем, кто там занимался, что-то взамен предложат. У нас всегда так и я уже этому не удивляюсь


 
Nazarini
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Львів
19-06-2010 15:44 GMT+2 - #76539 Цитировать выделение    

Остурна з США, можливо Канади. Має свої погляди, де в чому для більшості з нас незрозумілі, бо він має уявлення про ситуацію в Україні, але із додатком ідеалізму та іронії до того бардаку та злодійства що є зараз в Україні. Я знаю таких людей тому розумію, бо речі з якими вони тут стикалися є для іноземців дуже часто просто незрозумілими. Наприклад в бізнесі нас добре розуміють китайці, які готові і відкати добрі дати при потребі — самі живуть в подібному суспільстві багато в чому.

Але я незгоден що варто так казати про ненависть до шахтарів як каже Реня на Заході України чи в іноземців. Тут шахтарі просто як представники регіону виступають, в якому є проблеми свої. І головним чинником проблем в регіоні останніх років є саме влада з Донецька яка тепер і є владою в Україні. Якщо хтось вважає що її треба ідеалізувати то мені нічого додати більше. І саме звідси зараз продовжується політика розділення України через політичні питання. Вигідно від себе відвернути увагу на цілий регіон. Ще раз повторюю — увесь негатив де б він не був на Схід україни є наслідком політики. Так само як і увесь негатив на Захід.


 
Илья
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
19-06-2010 16:25 GMT+2 - #76542 Цитировать выделение    

Nazarini: Остурна з США, можливо Канади.

Nazarini, якщо так цікавить, то ip з якого пише osturna належить Hawaiian Telcom Services Company. Але не втому справа.

Nazarini: Має свої погляди, де в чому для більшості з нас незрозумілі, бо він має уявлення про ситуацію в Україні, але із додатком ідеалізму та іронії до того бардаку та злодійства що є зараз в Україні.

Не треба писати про те, про що не маєш уявлення (це виглядає, як мінімум смішно)! Я наприклад пишу тільки про те, про що знаю на 100 відсотків! >

Добавлено (42 сек.) :
Але ми знову відоліклись від теми. Може перейменувати її у світі новини про Крижинку у "Хід руйнування льдових палаців"?
Это сообщение было отредактировано Илья (19-06-2010 16:25 GMT+2)


«Ось така х...ня, малята!» (© Дід Панас)
 
Реня
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Донецк
19-06-2010 17:33 GMT+2 - #76543 Цитировать выделение    

Nazarini: Але я незгоден що варто так казати про ненависть до шахтарів як каже Реня на Заході України чи в іноземців.

Реня: Только не думай, что я шахтер. Они не навидят людей моей профессии.

Nazarini, я и не писал про ненависть к шахтерам, а наоборот! Они(шахтеры) ненавидят людей моей профессии. Такой смысл был. А шахтеры и у вас есть.
Илья, точно! Надо уже открывать такую тему — Хід руйнування льдових палаців. Не знаю почему, но мне кажется, что это не последний каток. Хотя их и так нет, что еще разрушать!? Но наши думаю найдут!!!


 
Nazarini
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Львів
19-06-2010 20:49 GMT+2 - #76547 Цитировать выделение    

ааааааа — точно.... Невірно зрозумів.

Крижинка все одно уже потребувала реконструкції. Можливо збудують щось краще. Зараз головне щоб палац реконстроювали для КХЛ.


 
Реня
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Донецк
19-06-2010 21:44 GMT+2 - #76548 Цитировать выделение    

Nazarini, добиться реконструкции, но зная наше руководство, сомневаюсь, что что-то будет реконструироваться, не говоря уже о строительстве. Но будем надеятся...


 
Nazarini
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Львів
19-06-2010 23:29 GMT+2 - #76549 Цитировать выделение    

Ми те керівництво самі вибираємо. Нарешті зараз треба зрозуміти, що й голосувати взагалі за людей що у владі не були.


 
Реня
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Донецк
20-06-2010 00:00 GMT+2 - #76551 Цитировать выделение    

Я бы не сказал, что мы сами выбираем. Выбор сделан до нас. А мы их только иногда местами меняем.
Nazarini, я бы не гнал так именно на регионалов. Не потому что они хорошие, а потому что они как все. И были бы другие, лучше не было бы и хуже... Ну если только не считать языка. А на хоккей насрать им всем


 
Nazarini
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Львів
20-06-2010 00:50 GMT+2 - #76554 Цитировать выделение    

Реня ну так вони для мене й однакові в цілому. Просто політики які є зараз з таким минулим уже нічого не змінять — за ними стільки компромату, що в них немає виходу іншого як підтримувати цю систему. Хіба в когось як свого часу в покійного Зінченка через події в житті зміняться пріоритети.


 
Илья
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
20-06-2010 10:36 GMT+2 - #76557 Цитировать выделение    

Nazarini: Крижинка все одно уже потребувала реконструкції. Можливо збудують щось краще. Зараз головне щоб палац реконстроювали для КХЛ.

Збудують чи не збудують це друге питання. Я особисто не вірю, що після Євро Крижинка повернеться на своє місце
Перше питання — що замість ковзанки у центрі міста пропонують їхати кудись майже за межі Києва. Мені цікаво, а як на це дивляться батьки хокеїстів, що тренувалися на Крижинці? Чи стануть возити своїх дітей кудись у Святошино, Дарницю, ВДНГ, чи ще кудись?


«Ось така х...ня, малята!» (© Дід Панас)
 
Дед МакДак
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
20-06-2010 11:01 GMT+2 - #76558 Цитировать выделение    

Илья
+1000!
Любой мало-мальски разбирающийсся в хоккее знает, что хоккейную амуницию даже ребенку без машины за десяток километров попробуй допри (хорошо, если здоровый папа, а если мама или бабушка?). А если за десяток километров на машине, так по нашим пробкам утром или вечером на тренировеку вовремя попадешь не каждый раз. Боюсь, что больше занимающихся хоккеем не станет.


Разруха не в клозетах, а в головах (профессор Преображенский)
 
realdeal
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Київ
20-06-2010 11:49 GMT+2 - #76559 Цитировать выделение    

Илья
Почасти погоджуюсь стосовно перенесення «Крижинки», що діти, ті які займались, більше не матимуть такої можливості або це для них стане більш складно. Але якщо навіть ці батьки (тих хто займається зараз) возити своїх дітей на тренування перестануть, то почнуть інші, ті хто живуть на Святошино, Дарниці або Теремках 1 та 2. Там дітей також вистачає.


Шафаренко гандон, хоч і я клоун.
 
Дед МакДак
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
20-06-2010 13:58 GMT+2 - #76560 Цитировать выделение    

realdeal
Но это может быть только для вновь набираемых лет. А если те, кто уже лет 5 позанимался, бросят, развалятся целые команды. Т.е. это фактически будет новая школа на новом месте.


Разруха не в клозетах, а в головах (профессор Преображенский)
 
Илья
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
21-06-2010 18:27 GMT+2 - #76599 Цитировать выделение    

Проштудировал сегодняшние тендеры. Ничего нас интересующего (киевский и одесский ДС, синие сарайчики) там не было. Разве что объявила тендер на аренду ледового поля школа фигурного катания Сюита, базировавшаяся на Крижинке. А неделю раньше, как я уже писал, такой же тендер обявило управление спорта КМДА. Будем ждать дальше...


«Ось така х...ня, малята!» (© Дід Панас)
 
Asterix
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Киев
22-06-2010 10:30 GMT+2 - #76636 Цитировать выделение    

#76560 Дед МакДак :
realdeal
Но это может быть только для вновь набираемых лет. А если те, кто уже лет 5 позанимался, бросят, развалятся целые команды. Т.е. это фактически будет новая школа на новом месте.

НУ с 1993 по 1997 Льдинка та же на АТЕКе занималась пока на Льдинке крышу строили.И ничего.Не развалились))