хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Форумы1. ХоккейУкраинский хоккейХод строительства ледовых дворцов

 Версия для печати
афигеть
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Кременчугский район
12-07-2021 15:49 GMT+2 - #186598 Цитировать выделение    

Консультант державного проєкту «Велике будівництво» Юрій Голік показав на своїй сторінці у Facebook візуалізацію реконструкції спортивного комплексу «Метеор» у Дніпрі.

Зі старого об’єкта зроблять багатофункціональну спортивну арену та концертний майданчик. Зокрема, у «Метеорі» будуть відведені локації для баскетболу, волейболу, кіберспорту, хокею та інших видів спорту. Так, оновлена хокейна арена, наприклад, зможе вміщувати до 5800 глядачів.

Також варто зауважити, що за словами пана Голіка, уже оголошено тендер на розробку проєктної документації об’єкта. Точні терміни завершення реконструкції поки що не розголошуються.

Нагадаємо, що на початку 2021 року під час IV сесія VIII скликання Дніпропетровської обласної ради було прийнято рішення передати в комунальну власність спортивний комплекс «Метеор».

Тоді ж перший заступник голови Дніпропетровської облради Геннадій Гуфман підкреслив, що реалізація проекту з реконструкції спортивного об’єкта є пріоритетним завданням в регіоні на цей рік.


 
Suomi-Suomi
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
хельсинки
14-07-2021 19:36 GMT+2 - #186600 Цитировать выделение    

шо там в харькове дворец спорта скоро отремонтирует пидорок зубко?


Украина должна быть в первой 10ке в рейтинге мирового банка по легкости ведения бизнеса!