17-02-2010 00:54 GMT+2 - #65012 Цитировать выделение

Калуш та Луцьк — команди 2000 і молодші. Плюс особливо Калуш — шукають талантів старших, щоб поставити на лід швидко і мати результат. У практиці канадській та американській є випадки навіть включно із гравцями рівня НХЛ коли діти старші 10 років вперше ставали на лід і досягали максимуму. Тут уже гає роль талант і природні дані.
Львів — найбільш професійно поставлена робота. Є гравці що цього року грають в ХК Запоріжжя — 98. Проблема у Львові головне із льодом. В принципі саме у Львові і є найбільший потенціал в людському ресурсі. Бажаючих віддати дитину на хокей дуже багато. Але стримує проблема вкладення грошей в амуніцію.

Добавлено (4 мин.) :
Про це багато розмов було. Безперечно якщо ці пацани київські і харківські які грають у Воронах і попадають по 0:10 Соколу і Беркуту будуть грати тут проти аматорів і будуть вигравати по 20:0 то популяризації не буде. Це тільки людям що знають що таке покататися із ключкою в руках зрозуміло яка прірва між аматорами і тими ж пацанами із Воронів яким до профі далеко.

Это сообщение было отредактировано Nazarini (17-02-2010 00:58 GMT+2)

17-02-2010 10:25 GMT+2 - #65030 Цитировать выделение

Serhiy: Ватра зробила вигляд, що вони самі хитрі дозаявлять профі і будуть грати тільки в ЧУ. ФХУ стало на бік Ватри. Тоді аматорські команди зробили вигляд, що в них фінансові проблеми і вони не можуть грати з Ватрою. Мають на це повне право.
Чи треба Ватрі 6 технічних перемог в 10 матчах регулярної першості? Чи треба їм взагалі регулярка з 4 матчів у рік? Чи буде це прикрашати нашу національну першість? От головні питання до усіх учасників конфлікта і до ФХУ!

Це все було зрозуміло з самого початку що так вийде! ФХУ була не у змозі організувати національну першість. І Ватра тут не винна, вони діяли згідно регламента. Винні усі, хто хотів «і рибку з'їсти і ...»

«Ось така х...ня, малята!» (© Дід Панас)

Юрій

Бровари
17-02-2010 10:31 GMT+2 - #65033 Цитировать выделение

Сьогодні вранці в новинах спорту на 5 каналі повідомляли результати хокею ЧУ, і навіть був відеорепортаж з гри Сокіл — Ворони. Правда у ньому гравця Сокола назвали півзахисником. Але всерівно приємно, що є прогрес у висвітленні матчів ЧУ в ЗМІ. 5 канал молодці !

Добавлено (1 мин.) :
Nazarini Дякую.

Это сообщение было отредактировано Юрій (17-02-2010 10:33 GMT+2)

ГостьКалуш

18-02-2010 09:07 GMT+2 - #65137 Цитировать выделение

Як Вас цікавить розвиток дитячого хокею у Калуші шановні панове з Київа то можете приїхати до нас у гості з дитячою командою любого віку провести декілька матчів дати поради консультації,відпочити в Карпатах

Юрій

Бровари
18-02-2010 10:17 GMT+2 - #65148 Цитировать выделение

ГостьКалуш Дякую за запрошення. А до Вас не страшно їхати ? Вся преса бурлить про екологічну катастрофу в Калуші ? Команда якого віку у Вас є ? Як можна з нею зв«язатись ?

ГостьКалуш

18-02-2010 11:09 GMT+2 - #65163 Цитировать выделение

З екологічною катастрофою ми живем вже 18 років коли розпався Союз ,тільки зараз щось ніби роблять напевно політика ,один позитив льдовий палац відкритий 05,01,09,,Дитяча команда 96-98р ,Голова федерації хокею в Ів-Франківській області Дорош Ярослав Ярославович 0506751364

Юрій

Бровари
18-02-2010 11:27 GMT+2 - #65167 Цитировать выделение

ГостьКалуш Дуже дякую ! А команда 1999 або 2000 років у Калуші є ? З такого віку до Вас можуть приїхати Сокіл 2000, Сокіл 1999, Білий Барс 1999-2000 рік, або Крижинка 1999.

ГостьКалуш
Дякую, але я там про дитячі команди нічого не знайшов ?

Репортаж — Аліна Бородіна з Херсону

сегодня играли Днепр( ХЕрсон) — Легион ( Севастополь ) игра была инетерсная.... не смотря на игру Годынюка, Херсон «сделал» Севастороль, а теперь поподробнее)

Игра началась оч эффектно... Севастополь оч хорошо начал....но и у Херсона были точные пасы..и на 27 —ой секунде матча с передачи Валерия СТрелкова, Александр Пойда забрасываает первую шайбу в ворота Севастополя. Через 8 минут Стрелков забросил еще одну шайбу и на 12ой минуте завершил пас Пойды очередным голов в ворота Севастополя. Не стали отставать и молодые,но опытные игроки Днепра... атака Ивана Павлишина,которую Стрелков завершает четвертым голом. Защита Влада Игнатнеко, и игры в пас Стрелков- Куц —Павлишин и очередная шайба в сетке ворот Севастополя. на 18 ой минуте Иван Павлишин забрасывает 6 ую шайбу. Опытный игрок Александр Годынюк не сильно выделялся среди игры остальных игроков,но когда он вышел в атаку, увиделся опыт игры и атака завершилась первой шайбой в воротах Херсона.

Во втором периоде Херсон так же не давал Севастополю расслабиться, держал их " в напряге " и уже на второй минуте известный «химик»,Иван Павлишин, завершает передачу Стрелкова голом, на табло 7:1.Но на этом Иван не остановился ...уже на 7 минуте он дает пас Александру Пойде и тренер младшего Днепра забрасывает 8 гол. Сразу после сбрасываения, тот же Павлишин дает пас тому же Пойде и через 15 секунд после сбрасывания 9 гол. Забросив 10 гол, игрок Днепра, Валерий Стрелков, покидает лед, его провожают аплодисментами и криками, и тренер второго Днепра едит играть со своими подопечынми в Харьков . Так же во втором периоде отличились судья Букатин, с его передачи Сергей Остапенко забрасывает 11 гол.

Третий период не был столь насыщен голами, но дал о себе знать Александр Годынюк и на второй минуте забрасывает 2 гол в ворота Херсона, спустя 5 минут третий гол. Сегодня улыбнулась фортуна Александру Пойде и меньше чем за одну минуту в ворота Севастополя с клюшки Пойды залетают две шайбы так и закончилась эта встреча 13:3. Было интересно...но отрыв в счете сразу сказал кто выиграет игру) но все равно всем спасибо.кто играл и кто пришел болеть )

Завтра в 11.00 Легіон — Одеса

генка

Kiev
20-02-2010 14:15 GMT+2 - #65422 Цитировать выделение

Начался матч в Донецке — Донбасс-Б.Барс. Хорошая заруба будет

Добавлено (7 мин.) :
Я фигею — за 90 секунд 3 шайбы забил… Донбасс! Идет 2 минута первого периода — Донбасс впереди 3:0 http://fhu.com.ua/ru

Это сообщение было отредактировано генка (20-02-2010 14:25 GMT+2)

Long Live Rock'n'Roll!
Тяжело лететь «Соколу», когда вокруг — дятлы…

генка

Kiev
20-02-2010 14:31 GMT+2 - #65425 Цитировать выделение

ritchie я в шоке! 8 —минута. счет тот же — 3:0.

Добавлено (56 мин.) :
Блиц-криг Овчинникова

Это сообщение было отредактировано генка (20-02-2010 15:28 GMT+2)

FAUST18

Чернигов
20-02-2010 15:28 GMT+2 - #65430 Цитировать выделение

Вот это да! Пришел...открыл...посмотрел — закрыл. Подумал, снова открыл — все-таки 3:0 — не показалось Как это так Белый Барс вычудил? Они ж классный ход набрали! Ну ждемс следующих периодов...Барсы let's go

Почему сразу договорняк...
5-2 после второго периода... Еще все впереди...

генка

Kiev
20-02-2010 15:44 GMT+2 - #65436 Цитировать выделение

FAUST18 после второго 5-2.
Експрес — ХК Луцьк 6:1 (1:1 2:0 3:0)

Добавлено (3 мин.) :
ritchie Гость намекает на то, что если ББ останется на 4-ом месте, то с Соколом тогда могут встретится только в финале. Типа, из Беркута и Сокола выбирают первых Но я не уверен, что Сокол будет сильнее Беркута в ПО

Это сообщение было отредактировано генка (20-02-2010 15:48 GMT+2)