19-10-2012 10:14 GMT+2 - #128369 Цитировать выделение

Хороший состав у ХК «Кременчуг». Половина киевляне, поигравшие в высшей лиге, а половина наши, днепропетровцы (днепродзержинцы вернее) — Короткий, Чередниченко, Шкрюм, Пузанов, Брага, Бурьяненко...

С уважением, sam

29-10-2012 19:57 GMT+2 - #129465 Цитировать выделение

Чемпіонат міста Кременчука з хокею
В чемпіонаті міста відіграли 26 матчів із 90 запланованих
За останні три тижня жовтня місцеві хокеїсти відіграли 26 матчів із запланованих 90. За регламентом Чемпіонату міста з хокею десять команд мають зіграти між собою два кола. Потім кращі вісім позмагаються за Кубок міста за системою плей-офф до трьох перемог. За підсумками майже третини сезону до групи лідерів ввійшли — ветеранський склад ХК «Кременчук», їх молода зміна — ХК «Кременчук-JR» та команда «Кальвадос» з Полтави. Далі до п’ятірки лідерів несподівано увірвались «Метеор» з Молодіжного та ще одна гостьова команда ХК «Лубни». Другу п’ятірку команд очолює постійний призер усіх місцевих змагань ХК «Кремінь» ім. Литвина, який, нажаль, не дуже вдало стартував у цьому сезоні. Далі розташувались ХК «Айсберг» з Комсомольська, відігравший фактично з усіма лідерами, та ХК «Фізкультурник» — переможець Кубку Надії минулого сезону. Передостання позиція у ХК «Шторм», на останньому місці — ХК «Кобеляки». Це єдина команда, яка не набрала за п’ять матчів жодного очка в загальному заліку.
Перша третина чемпіонату принесла декілька несподіваних результатів. Дуже потужно стартувала молода зміна ХК «Кременчук», в шістьох зіграних матчах поступившись тільки старшим товаришам. Впевнено виглядає ХК «Кальвадос» з Полтави, який також втратив очки тільки з ХК «Кременчук». Досить зрілою грою порадував ХК «Метеор», який напередодні чемпіонату провів вагому селекцію і спромігся переграти одного з лідерів — ХК «Кремінь». Відновивши за рахунок молоді свої колективи, вітчутно додали у грі лубенчани і комсомольчани.
Кобеляки 5 — — 5 — 10-43 0

У Відкритій першості Білорусі юніори ХК «Кременчук» впевнено провели чергові виїзні матчі з минулорічним чемпіоном Білорусі ХК «Юність» з Мінська, вигравши обидва протистояння. В наступного турі 18 листопада ХК «Кременчук» прийматиме «СДЮШОР-Динамо» (Мінськ). На даний момент команда, яка представляє наш рідний Кременчук, посідає першу сходинку в чемпіонаті Республіки Білорусь — досить хокейної держави, яка прийматиме в 2014 році Чемпіонат Світу з хокею.

P.S. Чемпіонат міста Кременчука з хокею в ЛК «Айсберг» відновиться після невеликої перерви. З 1-го листопада в ЛК «Айсберг» почнуться технічні роботи з розширення хокейного майданчика та розташування глядацьких трибун, які триватимуть близько трьох тижнів.

Полтавчанин

Полтава
30-10-2012 12:38 GMT+2 - #129522 Цитировать выделение

Вот где каток нуженНажмите меня

11-11-2012 22:58 GMT+2 - #130985 Цитировать выделение

Кубок «Динамо». ХК «Кальвадос» — ХК «Харківські тигри» — 9:2 (1:1; 1:1; 7:0)

ХК «Кальвадос» здобув другу перемогу на Кубку Динамо, що проходить у Харкові. Цього разу був битий ХК «Харківські тигри». В першому та другому періодах команди закидали по одній шайбі кожна. А ось в третьому закидали тільки полтавчани, відвантаживши у ворота харків’ян сім сухих шайб. 9:2 – друга крупна перемога ХК «Кальвадос». У полтавців шайби закидали: Володимир Кладковий – 4, Ельдар Махмудов – 3, та по одному разу відзначились Олександр Конопльов та Олег Геращенко. Нагадаю, що в першому матчі, на цьому турнірі, полтавчани перемогли ХК “Сахарні Ведмеді” з Куп’янська з рахунком 7:3. Список бомбардирів очолив Володимир Кладковий. За системою гол+пас він набрав 9(7+2) пунктів, другим йде інший полтавець Ельдар Махмудов – 7(5+2).

Відкрита першість міста Кременчука, де ХК «Кальвадос» є єдиним представником Полтави, взяла паузу яка пов’язана з реконструкцією льодової арени «Айсберг» (розширюють майданчик до стандартних розмірів та збільшують кількість глядацьких місць). Останню свою гру перед перервою, підопічні Юрія Товми зіграли із хокейною командою міста Лубни і перемогли з рахунком 9:2. Ця перемога дозволила полтавчанам закріпитися в турнірній таблиці на третій сходинці. Попереду тільки ХК «Кременчук» та ХК «Кременчук – юніори».

Добавлено (44 сек.) :
ХК “Космос” і ХК “Кальвадос” порадували своїх вболівальників черговими перемогами

У четвертому турі космонавти зустрічалися з “Харківськими Ведмедями”. Початок поєдинку виявився не надто вдалим для полтавчан – в середині періоду господарі двічі святкували взяття воріт. І лише під в кінці періоду полтавчанам вдалося забити – відзначився Дмитро Росіхін. У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами ( у гостей знову відзначився Росіхін) і за мінімальної переваги “ведмедів” команди пішли на заключну перерву. У третьому періоді “Космосу” вдалося переламати хід поєдинку. За п’ять хвилин до закінчення гри Костянтин Нижниченко зрівнює рахунок, а за декілька секунд до завершення матчу Павло Матусевич приносить полтавчанам перемогу.

Інша полтавська команда – ХК “Кальвадос” протистояв ХК “Динамо”. Першими рахунок відкрили гості – найкращий бомбардир команди Ельдар Махмудов після передачі Івана Єсаулова запалив червоне світло за воротами харків’ян. На четвертій хвилині травми зазнав основний голкіпер господарів, що призвело до перестановок у складі. Проте такий перебіг не знітив динамівців – шайби Віталія Доленка та Олександра Сірого дозволили їм вийти вперед. До перерви полтавчанам вдалося ще два рази закинути (Кладковий та Єсаулов), однак харків’яни відповіли шайбою Самарського. Другий період виявився менш результативним. Спочатку Махмудов вивів “Кальвадос” вперед, а згодом Віталій Доленко зрівняв рахунок – 4:4. На початку третього періоду команди знову обмінялися закинутими шайбами – Ігор Яременко відзначився за полтавчан, а Валерій Самарський за “Динамо”. Вирішальними виявилися заключні хвилини, коли Олександр Конопльов у меншості в черговий раз вивів свою команду вперед, а під занавіс зустрічі Владислав Кладковий поставив остаточну крапку – 7:5 на користь “Кальвадосу”.

У п’ятому турі “Кальвадос” зустрічався з “Альянсом” з міста Змієва. Цей матч став бенефісом Владислава Кладкового, який записав до свого активу хет-трик. Саме його шайба у третьому періоді принесла вольову перемогу полтавчанам. На даний момент “Кальвадос” очолює турнірну таблицю, маючи в своєму активі 10 очок

Это сообщение было отредактировано Зодчий (27-11-2012 23:16 GMT+2)

05-02-2013 19:42 GMT+2 - #139075 Цитировать выделение

На Полтавщині стартував перший розіграш Кубка обласного спорттовариства «Колос» із хокею. 26 січня 2013 року на льодовому майданчику Гребінківського спорткомплексу зустрілися Гребінківський «Локомотив» та х.к. «Лубни».

Основний час завершився з рахунком 4:4. В овертаймі глядачі закинутих шайб не побачили. Він закінчився з рахунком 0:0. Тільки буліти вирішили долю гребінчан — 0:1 на користь х.к. «Лубни».

Боротьбу за головний приз команди мали розпочали у чотирьох зонах.

«Хорол».
По два найкращі аматорські колективи вийдуть у чвертьфінал. Потім вісімка визначить чотирьох учасників фінального турніру, які і розіграють між собою Кубок.

За словами голови обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолія Голованя, нині Полтавщина переживає справжній хокейний бум. Уже кілька років поспіль розігрується чемпіонат області. Цього року активісти «Колоса» заповзялись організувати свій кубковий турнір, запросивши сільських хокеїстів.

Місцева влада разом із депутатським корпусом і представниками «Колоса» енергійно опікується будівництвом хокейних майданчиків. Хокейні баталії відбуваються на льодових полях у Гадячі, Лубнах, Миргороді, Кобеляках, Гребінці, Чутовому, Козельщині, Лохвиці.

У Кременчуці збудувано три хокейні «коробки», одна з яких — крита. А в Хоролі хокейний майданчик функціонує впродовж усього року — взимку молодь катається на ковзанах, а влітку — на роликах. У Полтавському районі справжніми «хокейними столицями» стали села Лісні Поляни і Терешки.

В місцевих хокейних аматорів є й свої меценати. Один із них — приватний підприємець Юрій Товма. Свого часу він займався цим видом спорту. Нині Юрій Михайлович орендує хокейний майданчик у селі Лісні Поляни, а з місцевих ветеранів хокею та молодих гравців організував команду «Кальвадос».

Із власних прибутків він утримує сільських хокеїстів, забезпечуючи їх ігровою формою, інвентарем та іншою спортивною амуніцією. Ліснополянські хокеїсти не лише виступають на першості Полтавщини, а й беруть активну участь у різних турнірах сусідніх Харківської та Сумської областей, граючи на рівних зі справжніми професіоналами.
Відбулися перші чвертьфінали

29 січня 2013 року на льодовому майданчику Гребінківського спорткомплексу зустрілися Гребінківський «Локомотив» та х.к. «Лохвиця», м. Лохвиця. Перемогу в цьому поєдинку одержли гості з м. Лохвиця із «сухим рахунком» 0:11.

30 січня зустрілися х. к. «Гадяцькі кабани». м. Гадяч — х.к. «Лубни», м. Лубни. «Гадяцькі кабани» поступилися х.к. «Лубни» з рахунком 11:1.

В обох переможців тон у грі задавали хокеїсти з досвідом виступів у київській НХЛ.

06-02-2013 20:20 GMT+2 - #139194 Цитировать выделение

3 февраля команда кременчугского района ХК «Технополь» в отборочном матче чемпионата области ВФСТ «Колос» АПК Украины со счетом 6:2 выиграла у ХК «Чутовские Вепри» и вышла в финальный турнир. В финальном турнире также примут участие: ХК «Кальвадос» (Полтавский район), ХК «Лохвицкие пираньи» (Лохвицкий район), ХК «Лубны» (Лубенский район). Финальный турнир будет проходить 9 февраля в ЛК «Айсберг» с 9 до 13 часов.

Отдельно сообщаем, что 9 февраля в 20:30 в ЛК «Айсберг» состоится вынесенный матч Открытого Чемпионата Харьковской области «DAFI OPEN CUP», в котором встретятся команды ХК «Кременчуг» и ХК «Авангард» (Харьков). В данный момент ХК «Авангард» занимает второе место, а ХК «Кременчуг» третье в группе «А». Этот матч будет своеобразной репетицией матчей плей-офф, в которых эти команды встретятся 13, 14 и 15 марта.

9 февраля (суббота)
9:00 – 13:00 чемпионат Полтавской области ДСО «Колос»
20:30 DAFI OPEN CUP ХК Кременчуг — ХК Авангард

Полтавчанин

Полтава
11-02-2013 09:51 GMT+2 - #139551 Цитировать выделение

Добавлено (48 сек.) :

Это сообщение было отредактировано Полтавчанин (11-02-2013 09:52 GMT+2)

27-02-2013 19:29 GMT+2 - #141009 Цитировать выделение

23 февраля в ЛК «Айсберг» прошел турнир, посвященный 24-й годовщине вывода Советских войск из Афганистана

В турнире приняли участие четыре коллектива: ХК «Кременчуг», ХК «Криворожские Ястребы», ХК «Космос» (Полтава) и Сборная клубов Открытого чемпионата Кременчуга, которую представляли хоккеисты ХК «Кремень», ХК «Кременчуг-JR», ХК «Физкультурник», ХК «Метеор», ХК «Айсберг» и ХК «Технополь».

Жребий свел в полуфинальных парах Сборную клубов с ХК «Космос» и двух фаворитов турнира — ХК «Кременчуг» с «Криворожскими Ястребами».

Сборная клубов – ХК «Космос» 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

В первом полуфинальном противостоянии Сборная клубов уверенно одолела полтавчан и вышла в финал турнира.

ХК «Кременчуг» — ХК «Криворожские ястребы» 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)

Во втором полуфинале события развивались совершенно непредсказуемо. В начале первого периода криворожские хоккеисты получили два удаления, которые кременчужане использовали и уже на 7-й минуте матча выигрывали со счетом 2:0. «Ястребам» необходимо отдать должное, так как они не только сумели восстановить паритет, но и в середине игры вышли вперед 3:2. ХК «Кременчуг» в концовке второго периода прибавили в скорости, и счет вновь стал ничейным — 3:3. Третий период команды провели, как говорится, от обороны и когда, казалось, что дело идет к овертайму, Юрий Яцуха «обокрал» соперника и за 30 секунд до конца матча решил исход поединка в пользу ХК «Кременчуг» — 4:3.

Матч за III место.
ХК «Космос» — ХК «Криворожские ястребы» 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Результат игры за бронзовые награды смело назовем сенсационным, так как полтавчане неожиданно крупно выиграли у криворожцев.

Финал.
Сборная клубов – ХК «Кременчуг» 4:5 (1:1, 2:2, 1:2)

Финал, что называется, удался. Сборная команда, в составе которой солировал тренер юниорской команды — мастер спорта международного класса Александр Савицкий, оказала ХК «Кременчуг» достойное сопротивление, но минимально уступила. Как и в полуфинальной игре, хоккеисты «Кременчуга» в третьем периоде сумели дожать «сборников» и вырвать победу в этом турнире.

Кроме Кубка были вручены индивидуальные призы для лучших игроков турнира. Лучшим вратарем турнира признан Алексей Короткий (ХК «Кременчуг»), лучшим защитником Александр Савицкий (Сборная клубов), лучшим нападающим и лучшим игроком были признаны два хоккеиста ХК «Кременчуг» — Юрий Яцуха и Сергей Мазур соответственно

Добавлено (2 мин.) :
На цьому тижні ХК «Кальвадос» провів свої чергові матчі в рамках чемпіонату Кременчука.

У вівторок команда Юрія Товми зустрічалася з лідером чемпіонату — ХК «Кременчук». Слід зазначити, що полтавці провели матч у дещо експериментальному складі і привезли до Кременчука всього дві п’ятірки. Через це гості не змогли дати гідний опір досвідченій команді. Господарі виявилися сильнішими — 7:3. У складі полтавців шайби закидали Олександр Конопльов, Сергій Майборода та Владислав Іващенко.

У четвер на льду арени «Айсберг» «Кальвадос» протистояв ХК «Лубни». Лубенські хокеїсти виявилися сильнішими — 4:2. У складі полтавців відзначилися Єгор Шашкін та Сергій Майборода. Незважаючи на ці поразки, ХК «Кальвадос» продовжує перебувати на третій сходинці турнірної таблиці.

Володимир ХОМІЧ, «Полтавщина Спорт»

Это сообщение было отредактировано Зодчий (27-02-2013 19:31 GMT+2)

04-03-2013 22:46 GMT+2 - #141415 Цитировать выделение

Полтавская битва в Харькове

В субботу стартовала полуфинальная серия «Кубка «Динамо». И стартовала она полтавским дерби: «Кальвадос» — «Космос».
ХК Кальвадос — ХК Космос — 3:1 (0:1, 3:0, 0:0)

Шайбы: Кладковой, Махмудов, Ермоленко — Росихин.

Уже на первых секундах «космонавты» могли открыть счет в матче — Михаил Вязовов воспользовался ошибкой защитников соперника и убежал на свидание с вратарем, но переиграть стража ворот ему не удалось. Ответ «Кальвадоса» не заставил себя долго ждать. Уже через минуту Махмудов в подобной ситуации не смог переиграть Дубового, а Пругло, убежав от центральной линии, обыграл вратаря, но с неудобной руки не попал в пустые ворота. Стартовый порыв ближе к середине периода перетек в более спокойное русло. Команды стали думать больше о защите своих ворот, соответственно, вся борьба переместилась ближе к центральной зоне. На этом игровом отрезке активнее действовали хоккеисты «Космоса» — у них чаще получалось создавать опасность возле ворот Безштанько. Стоит также отметить, что «Кальвадос» проводил игру не в боевом составе, особенно это касается защитной линии. Именно защитники не смогли помешать Дмитрию Росихину открыть счет в матче.

В дебюте второго игрового отрезка Вязовов трижды (!) убегал на свидание с вратарем «Кальвадоса» и столько же раз его попытки заканчивались ничем. Возможно, эти эпизоды и повлияли на дальнейший ход игры, ведь как говорится, хороший вратарь — половина команды, а в хоккее, наверное, все 80 процентов! Увидев, что тыл защищен надежно, игроки «Кальвадоса» стали увереннее идти вперед. Это дало свои плоды на 10-й минуте, когда Кладковой воспользовался передачей Махмудова и броском от синей линии распечатал ворота Дубового — 1:1. Спустя две минуты Эльдар Махмудов ушел от опекуна и выкатился один на один с Дубовым. Качнув финтом вратаря влево, сам нападающий непринужденно завел шайбу в противоположный угол — 2:1 в пользу «Кальвадоса». В этом моменте Дмитрий Дубовой получил повреждение и после нескольких минут, проведенных на льду, покатился за пределы площадки. Второго вратаря у «Космоса» не оказалось, поэтому стал вопрос — как продолжать поединок? Один вариант — это играть вшестером, но подобный ход стал бы для команды Олега Ковалева катастрофой. Второй вариант — это поставить одного из полевых игроков в ворота. Такой ход тоже был рискованный. После почти пятиминутной паузы игра возобновилась, а в воротах «Космоса» появился ... Дмитрий Дубовой. Под аплодисменты болельщиков обеих команд, голкипер принял решение через боль играть и занял свое привычное место. Стоит отметь, что несмотря на травму, вратарь достойно провел оставшиеся минуты до конца матча. Единственным неприятным моментом стала третья пропущенная шайба в конце второго периода — Ермоленко на пятачке оказался проворнее всех и увеличил преимущество своей команды — 3:1.

В третьем периоде команды решили попробовать игру в неравных составах. Проведя два периода без единого нарушения правил, оба коллектива сполна компенсировали этот пробел в третьей двадцатипятиминутке. То «Космос», то «Кальвадос» по очереди «отправляли» своих игроков на скамейку штрафников, давая дополнительный шанс сопернику забросить шайбу. Но никто этими подарками не пользовался. Ближе к успеху были хоккеисты «Космоса», но в последний момент бросок в пустые ворота нападающего «космонавтов» собой накрыл Геращенко, самоотверженно бросившись под шайбу. Третий период так и остался в этом матче единственным «сухим».

Благодаря волевой победе «Кальвадос» повел в серии со счетом 1:0. Повторный поединок состоится 16 марта.

ХК «Кремень» — ХК «Лубны» 0:2
Чемпионом города в сезоне 2012-2013 стал ХК «Кременчуг», серебро у ХК «Кременчуг-JR», а бронзу завоевали гости из Полтавы — ХК «Кальвадос». Награждение чемпиона города и призеров состоится 16 марта в 16:15.
Также будут награждены лучшие игроки в следующих номинациях: лучший защитник, лучший нападающий, лучший вратарь, лучший бомбардир и лучший игрок турнира.
9 ХК «Технополь» 17 1 — 15 1 33-115 4
Дальнейшую борьбу за Кубок города продолжат 8 команд. В сериях плей-офф до двух побед встретятся следующие пары:

Стартував розіграш Кубка Кременчука

У чвертьфіналах (а матчі цієї стадії тривають до двох перемог однієї з команд) зіграли вісім найкращих команд за підсумками першості міста.

У першій парі, яку склали ХК «Кременчук» та ХК «Айсберг», більш іменитий клуб довів свою перевагу вже у перших двох поєдинках — 4:1 та 6:2. А от в інших трьох парах для виявлення переможця знадобилося по три гри. У двобої ХК «Кремінь» ім. Литвина та ХК «Кременчук-JR» команди спочатку обмінялися перемогами з однаковим рахунком 3:2, а у вирішальному матчі сильнішими виявилися хокеїсти «Кременя» — 7:3 і піднесли головну сенсацію першого раунду змагань.

Тепер вони очікують на переможця пари ХК «Лубни» — ХК «Кальвадос». Наразі рахунок в серії — 1:1 (перший матч виграли лубенці — 5:4, а у другому сильнішими були полтавці — 5:2).

В останній парі визначився суперник ХК «Кременчук». Ним стали хокеїсти ХК «Фізкультурник», які виявилися сильнішими у серії за ХК «Метеор» — 2:1. Рахунок у серії відкрили саме метеорівці, перемігши своїх суперників у першому матчі — 4:1. Проте наступні дві гри краще провели «фізкультурники» — і саме вони крокують далі.

30-03-2013 16:23 GMT+2 - #142947 Цитировать выделение

[size=6] [/size]

«Кременчук» бореться за «Кубок ДАФІ»

У п’ятницю та суботу у Харкові будуть зіграні півфінальні матчі «Кубка ДАФІ» у Групі А. У двоматчевій дуелі зійдуться місцеві хокеїсти з «Авангарду» та ХК «Кременчук».
На попередньому етапі суперник наших земляків посів другу сходинку, набравши у 10 зіграних матчах 17 очок. Кременчужани фінішували на третій сходинці, відставши від харків’ян на шість пунктів. У груповому раунді ці команди провели два матчі між собою. У першому поєдинку, який відбувся 12 жовтня минулого року у Харкові, фінальна сирена зафіксувала бойову нічию 3:3. У складі нашої команди закинутими шайбами відзначилися Олександр Савицький, Артем Скрицький та Ігор Юрченко.
Друга зустріч відбулася вже в цьому році. На кременчуцькій льодовій арені «Айсберг» була зафіксована мінімальна перемога харків’ян — 1:2. Харківський «Авангард» є добре укомплектованою командою, у складі якої виступає багато досвідчених гравці, серед яких воротар Олександр Харитонов — колишній гравець «Харківських Акул», учасник «Матчу зірок ПХЛ-2012». Захисну лінію цементують екс-гравці ХК «Харків» і «Харківських Акул» — Валерій Середенко (має досвід виступів у російській лізі), Володимир Оксененко, Роман Пантелеймонов, Лідерами атак є Андрій Бакуменко, який за підсумками регулярного чемпіонату у списку бомбардирів посів четверту сходинку та Андрій Родіонов. А також Андрій Землянський, який свого часу у радянський період захищав кольори хабаровського СКА та ярославського «Торпедо», а ще встиг пограти у Чехії.

Наостанок, хочеться відзначити, що у разі нічийного рахунку у серії після двох поєдинків вирішальний, третій, матч відбудеться у Кременчуці 13 квітня.

В іншій півфінальній парі зустрінуться ХК «Союз» і ХК «Динамо-СДЮШОР».

ворованные свитера Авангарда

Граждане РФ, которые плохо вели себя в этой жизни, после смерти опять попадут в РФ.

03-04-2013 20:33 GMT+2 - #143169 Цитировать выделение

«Кальвадос» вийшов до фіналу «Кубка «Динамо»

У вирішальній, третій грі команда Юрія Товми перемогла хокеїстів «Космоса» — 4:2.

Героєм зустрічі став Владислав Кладковий, який записав на свій рахунок хет-трик. Після двох періодів рахунок був нічийний — 2:2, і лише у вирішальній 15-хвилинці кальвадосівці зуміли дотиснути своїх суперників. Вирішальна, четверта, шайба на рахунку Олександра Конопльова.

У фіналі полтавці поміряються силами з хокеїстами «Динамо», які двічі були сильнішими за «Харківських тигрів-2». На попередньому етапі в очній зустрічі фіналістів сильнішими були хокеїсти «Кальвадосу» — 7:5.

Фінальні ігри пройдуть 6 квітня на льоду харківської арени «Айсхолл» (ТРЦ ДАФІ). У матчі за третє місце зустрінуться невдахи півфінальної серії — «Харківські тигри-2» та «Космос», а після них на лід вийдуть ХК «Динамо» та ХК «Кальвадос».