29-03-2023 15:42 GMT+2 - #188898 Цитировать выделение

2.Данія U19...................................7

3.Люксембург U19..........................3

4.Україна U19................................0

26-05-2023 13:04 GMT+2 - #189170 Цитировать выделение

Українська асоціація футболу (УАФ) оголосила список із 27 футболістів, викликаних до збірної України на товариські матчі з Німеччиною та відбір на Євро-2024 проти Північної Македонії та Мальти.
Зазначимо, що прізвище нового головного тренера збірної України можуть оголосити 30 травня.

Воротарі: Георгій Бущан («Динамо»), Анатолій Трубін («Шахтар»), Андрій Лунін («Реал»)

Захисники: Микола Матвієнко, Валерій Бондар, Юхим Конопля (всі – «Шахтар»), Олександр Тимчик («Динамо»), Олександр Сваток («Дніпро-1»), Віталій Миколенко («Евертон»), Ілля Забарний («Борнмут»), Едуард Соболь («Страсбур»), Сергій Кривцов («Інтер» Майамі)

Півзахисники: Тарас Степаненко, Олександр Зубков, Георгій Судаков (усі – «Шахтар»), Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський (обидва — «Динамо»), Олександр Пихаленок («Дніпро-1»), Андрій Ярмоленко («Аль-Айн»), Руслан Малиновський («Марсель»), Віктор Циганков («Жирона»), Михайло Мудрик («Челсі»), Данило Ігнатенко («Бордо»), Владислав Кочергін («Ракув»).

Нападники: Роман Яремчук («Брюгге»), Артем Довбик («Дніпро-1»), Владислав Ванат («Динамо»)

Резервний список: Олександр Караваєв, Микола Шапаренко (обидва – «Динамо»), Богдан Михайличенко, Мар'ян Швед (обидва – «Шахтар»), Тарас Качараба («Славія»).

Збірна України 12 червня зіграє у Бремені з Німеччиною. 16-го та 19-го наша команда в рамках відбору Євро-2024 зіграє проти Північної Македонії у Скоп'є та Мальті та Трнаві.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (12-06-2023 22:02 GMT+2)

12-06-2023 21:59 GMT+2 - #189212 Цитировать выделение

Збірна України не змогла обіграти Німеччину в товариському матчі.

Початок був жахливим для «синьо-жовтих». Мудрік отримав незручний пас від голкіпера і помилився, віддавши пас фуллькругу. Форвард не пробачив.

Однак швидко українці не тільки відігралися, але і вийшли вперед. Циганков рахунок зрівняв, а автогол Рюдігера вже зробив німців відстаючими в матчі.

У другому таймі Німеччина додала в активності, але лише пропустила третій. дубль оформив Циганков. Відігратися німці змогли лише в кінці матчу. Україна упустила можливість вперше обіграти Німеччину.

Товариський матч:
Німеччина – Україна 3:3

Голи: Фуллькруг, 6, Хавертц, 83, Кімміх, 90+1 (пен.) – Циганков, 19, 56, Рюдігер, 23 (АГ)

Німеччина: Трапп, Рюдігер, Гінтер, Шлоттербек (Клостерманн, 46), Раум (Хенріхс, 71), Вольф (Хофманн, 62), Горетцка (Мусіала, 62), Кімміх, Брандт (Віртц, 71), Сане, Фюллькруг (Хавертц, 46).

Україна: Трубін, Тимчик, Матвієнко, Забарний, Миколенко (Соболь, 78 ), Ярмоленко (Маліновський, 65), Мудрик (Піхальонок, 78 ), Степаненко (Ігнатенко, 65), Судаков, Циганков (Зубков, 71), Довбик (Ванат, 64).

16 червня Україна зіграє проти Північної Македонії в відборі на Євро-2024.

13-06-2023 22:05 GMT+2 - #189214 Цитировать выделение

15-06-2023 18:43 GMT+2 - #189217 Цитировать выделение

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань визначився із 23 гравцями, які вирушать на Євро-2023. Про це повідомляє прес-служба УАФ.

У заявці на турнір із невідомої причини відсутній захисник Ілля Забарний. При цьому, в списку присутні голкіпер Анатолій Трубін, хавбек Георгій Судаков, вінгер Михайло Мудрик і форвард Владислав Ванат, які перебувають на зборі національної команди.

Воротарі: Кирило Фесюн («Колос» Ковалівка), Анатолій Трубін («Шахтар» Донецьк), Руслан Нещерет («Динамо» Київ)

Захисники: Арсеній Батагов («Зоря» Луганськ), Максим Таловєров (ЛАСК Лінц, Австрія), Олександр Сирота, Костянтин Вівчаренко (обидва — «Динамо» Київ), Ростислав Лях («Рух» Львів), Максим Брагару («Чорноморець» Одеса), Олексій Сич («Кортрейк», Бельгія)

Півзахисники: Олексій Кащук («Сабах» Баку, Азербайджан), Артем Бондаренко («Шахтар», Донецьк), Іван Желізко («Валмієра», Латвія), Володимир Бражко («Зоря» Луганськ), Микола Михайленко («Олександрія»), Олександр Назаренко («Дніпро-1» Дніпро), Олег Очеретько («Шахтар», Донецьк), Михайло Мудрик («Челсі», Лондон), Георгій Судаков, Дмитро Криськів (обидва — «Шахтар», Донецьк)

Нападники: Владислав Ванат («Динамо», Київ), Богдан В’юнник («Грацер» Грац, Австрія), Данило Сікан («Шахтар» Донецьк).

З тих гравців, яких було викликано на червневий збір, в остаточну заявку не потрапили Олександр Сапутін («Зоря» Луганськ), Володимир Салюк («Чорноморець» Одеса), Олександр Драмбаєв («Зюльте-Варегем», Бельгія), Даниїл Алефіренко («Чорноморець» Одеса), Кирило Сігеєв («Олександрія») та Валентин Рубчинський («Дніпро-1» Дніпро)

16-06-2023 23:57 GMT+2 - #189219 Цитировать выделение

УКРАЇНА ЗУМІЛА ВІДІГРАТИСЯ З 0:2 І ОБІГРАТИ ПІВНІЧНУ МАКЕДОНІЮ В БІЛЬШОСТІ
Переможний гол на рахунку Циганкова

Україна зуміла відігратися з 0:2 і обіграти Північну Македонію в більшості
Збірна Україна обіграла Північну Македонію у відборі на Євро-2024.
У виїзному матчі у «синьо-жовтих» мало що виходило, особливо в першому таймі. Господарі активно йшли вперед з змогли забити. Матвієнко зіграв рукою в штрафний і Барді реалізував пенальті. Трохи пізніше знову Микола дозволила забити вже Ельмасу з гри.
Початок другого тайму не змінився Македонія атакувала, але без успіхів. Допоміг Україні кутовий. Циганков навісив і Забарний головою відіграв один м'яч. А ось пізніше себе проявив Мудрик. Михайло все зробив для Коноплі, який несподівано зрівняв рахунок.
Відразу після того як рахунок зрівнявся господарі залишилися в меншості. Після цього заграла вже Україна. Відразу ж виник момент у Циганкова, який він упустив, але наступний свій шанс після ще одного пасу Мудрика вже не прогавив і вивів Україну вперед, забивший головою.
Так і закінчили. Це перша перемога України у відборі і при Сергії Реброві.

Євро-2024. Кваліфікація:
Північна Македонія – Україна 2:3 (2:0)

Голи: Барді, 31 (пен.), Ельмас, 39 – Забарний, 62, Конопля, 67, Циганков, 83

Північна Македонія: Дімітрієвскі, Рістовскі, Зайков, Мусліу, Аліоскі, Адемі (Атанасов, 64), Барді, Ельмас, Ашковскі (Брдаровскі, 64; Бабунскі, 90), Трайковскі (Дорієв, 76), Несторовскі (Рістовскі, 65).

Україна: Трубін, Тимчик (Конопля, 46), Матвієнко, Забарний, Миколенко, Ярмоленко (Маліновський, 66), Мудрик, Степаненко, Судаков, Циганков, Довбик (Ванат, 46).

Вилучення: Мусліу, 73

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (16-06-2023 23:59 GMT+2)

17-06-2023 10:29 GMT+2 - #189220 Цитировать выделение

19-06-2023 21:24 GMT+2 - #189228 Цитировать выделение

Збірна України обіграла Мальту в матчі відбору на Євро-2024.
Незважаючи на повну перевагу в матчі, забити українцям довго не виходило. Зобов'язані були відкривати рахунок ще в першому таймі. Ванат навіть забив, але гол скасували через офсайд.
У другому таймі гра не змінилася, але швидко Україна заробила пенальті. Щоправда, Ярмоленко влучив у поперечину. Далі пішли заміни, які спрацювали. Довбик і Буяльський вивели в штрафну з м'ячем Ярмоленко, якого і збили. На цей раз пробив Циганков і був точним.
В кінці матчу вже Мальта намагалася загострювати, але на цей раз останні хвилини були без нервів. Україна вийшла на друге місце в групі, провівши на гру менше ніж Італія і Північна Македонія.

Україна – Мальта 1:0

Гол: Циганков, 72 ( пен. )

Україна: Трубін, Матвієнко (Миколенко 46), Крівцов, Забарний, Конопля, Судаков, Степаненко, Циганков, Маліновський (Буяльський 63), Ярмоленко (Сидорчук 81), Ванат (Довбик 63)

20-06-2023 12:39 GMT+2 - #189229 Цитировать выделение

21-06-2023 21:13 GMT+2 - #189232 Цитировать выделение

У стартовому матчі групового етапу Євро-2023 (U-21) збірна України переграла Хорватію.
«Синьо-жовті» зуміли чинити тиск на суперника на стартовому відрізку першого тайму. Це вилилося у дивовижний гол Кащука після сольного проходу.
Хорвати намагалися зрівняти рахунок ще до перерви дальніми ударами. Однак Трубін був напоготові.
У другій половині зустрічі Сікану вдалося подвоїти перевагу. Хорвати почали штурм. «синьо-жовті» намагалися кусатися на контратаках. Однак обидві команди не скористалися моментами.
Україна вдало почала боротьбу в групі B, Іспанія та Румунія зіграють пізніше.

Євро-2023 (U-21). Груповий етап, перший тур
Україна – Хорватія 2:0

Голи: Кащук, 19, Сікан, 48

Україна: Трубін, Вівчаренко, Батагов, Таловєров, Сич, Бражко (Желізко 83), Бондаренко, Брагару (Назаренко 62), Криськів (Очеретько 71), Кащук (В'юнник 71), Сікан (Судаков 83)

Хорватія: Котарський, Чолина (Стойкович 58 ), Перкович, Франьїч, Сигур, Качавенда (Шего 58 ), Пршир (Ходжа 84), Булат, Батурина, Фриган (Видович 73), Бельо (Шимич 84)

Попередження: Качавенда, Стойкович

added through (1 ч. 30 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (21-06-2023 22:44 GMT+2)

24-06-2023 22:28 GMT+2 - #189240 Цитировать выделение

У другому турі Євро-2023 (U-21) збірна України здолала Румунію.
Початок дався дуже складно «синьо-жовтим». Під тиском трибун захисники гостей декілька разів небезпечно обрізалися. Але суперник пробачив.
Далі тотальна перевага була вже за українцями. Підопічні Руслана Ротаня контролювали гру та створювали момент за моментом. Тільки у першому таймі Кащук міг тричі забивати – підвела реалізація.
Після перерви забійний момент був у Сікана. Але форвард влучив у поперечину з воротарського майданчику. Однак на останніх хвилинах справедливість було встановлено. Після сольного проходу та прострілу свої ворота вразив Дікан. Але ложкою дьогтю стало вилучення Ваната.
Україна, очолила групу B із 6 очками. Якщо Хорватія не переможе Іспанію, «синьо-жовті» у чвертьфіналі.

Євро-2023 (U-21). Груповий етап, другий тур
Румунія – Україна 0:1

Гол: Дікан, 89 (автогол)

Румунія: Тирновану, Цику, Дікан, Раковiцан, Пантя, Скречу (Чимпану 82), Ліксандру (Поп 82), Петріла (Попеску 57), Ішфан, Мунтяну (Албу 57), Маркович (Бирліджа 68 )

Україна: Трубін, Вівчаренко, Батагов, Таловєров, Сич, Бражко (Желізко 86), Бондаренко (Очеретько 86), Судаков, Криськів (Брагару 68 ), Кащук (В'юнник 77), Сікан (Ванат 68 )

Попередження: Ліксандру, Петріла, Раковіцан, Албу

Вилучення: Ванат

added through (28 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (24-06-2023 22:57 GMT+2)

28-06-2023 00:09 GMT+2 - #189254 Цитировать выделение

Збірна України закінчила виступи в груповому раунді молодіжного Євро-2023 нічиєю з Іспанією в третьому турі. Зустріч в Бухаресті завершилася за рахунку 2:2.
Обидві команди достроково пройшли до плей-оф за підсумками двох турів — набрали по шість очок і стали недосяжними для однолітків з Хорватії та Румунії.
Між собою українцям та іспанцям належало визначити, яка зі збірних вийде до чвертьфіналу з першого місця в групі. Ба більше, обидві збірні досі жодного разу не пропускали м'ячів у фінальній частині континентальної першості-2023.
Іспанія здобула 100-відсоткову нагоду відкрити рахунок вже на шостій хвилині. Після помилки Олега Очеретька в захисті форвард Серхіо Камельйо опинився наодинці з Русланом Нещеретом — воротар врятував команду Руслана Ротаня.
Камельйо знову виходив на «побачення» із Нещеретом на 27-й хвилині, коли скористався помилкою захисника. Голкіпер «Динамо» знову був на місці й зберіг паритет у рахунку.

Натомість відкрили рахунок українці. Наприкінці першого тайму «синьо-жовті» вибігли в гостру контратаку, яку правим флангом розвинув Олександр Назаренко. Навіс до карної зони «знайшов» голову Богдана В'юнника — 1:0!
Рівний рахунок було відновлено на старті другого тайму. Олександр Сирота вибивав м'яча з небезпечної зони, але поцілив у партнера Івана Желізка — від хавбека латвійської «Валмієри» м'яч і влетів у ворота Нещерета.
Іспанці в таймі захопили контроль над м'ячем, яким від початку більше володіла Україна. На другу половину 45-хвилинки на поле вийшли основні футболісти «молодіжки», зокрема Данило Сікан та Георгій Судаков.
Саме Сікан і заробив для України потенційно вирішальний пенальті в матчі. До м'яча підійшов Судаков та розвів його по різних кутах з голкіпером — 2:1!
Втримати перевагу підопічнім Ротаня не зуміли. На останній хвилині основного часу суперники знайшли шпарину в захисті «синьо-жовтих», якою скористався автор останнього голу в матчі Абель Руїс.

Чемпіонат Європи (U-21). Група В. 3 тур:
Іспанія – Україна 2:2 (0:1)

Голи: Желізко, 49 (аг), Руїс, 90 – В'юнник, 43, Судакова, 82 (пен.)

Іспанія: Агірресабала (Роман, 46), Арнау Мартінес, Гільямон, Хіла, Санчес, Бернабе (Вейга, 82), Сансет (Руїс, 63), Барренечеа (Родрі, 74), Орос, Рікельме, Камельйо (Бланко, 63)

Україна: Нещерет, Лях, Салюк, Сирота, Вівчаренко (Сич, 46), Очеретько (Судаков, 73), Желізко, Назаренко (Сікан, 74), Криськів (Бражко, 63), Брагару (Кащук, 63), В'юнник

Попередження: Криськів

added through (3 Хвилини) :
Група В. Турнірна таблиця

Іспанія — 7 очок (3 матчів), 6:2 (різниця голів)
Іспанія — 7 (3), 5:2
Хорватія — 1 (3), 0:3
Румунія — 1 (3), 0:4

added through (16 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (28-06-2023 00:29 GMT+2)

02-07-2023 23:55 GMT+2 - #189271 Цитировать выделение

added through (19 Хвилини) :
У чвертьфіналі Євро-2023 (U-21) Україна здолала Францію.

«Синьо-жовті» видали дуже невпевнений старт. Суперник створив ряд небезпечних моментів, що вилилося в гол Шеркі.
У цілому, французи у першому таймі діяли куди гостріше за українців. Але зіграв Х-фактор Мудрика. Спочатку зірковий дебютант турніру заробив пенальті, а пізніше віддав дивовижну результативну передачу через половину поля. В обох випадках забив Судаков.
Початок другого тайму підопічні Руслана Ротаня також провели у низькому блоці. Однак пізніше вирівняли гру. Ближче до кінця Вагі, здавалося б, поховав надії андердога.
Але форвард виявився в метровому офсайді. А через декілька хвилин усі питання зняв Бондаренко, майстерно зігравши у штрафному майданчику.
Україна вийшла на Іспанію в півфіналі турніру. Також «синьо-жовті» стали однією з трьох збірних, які завоювали олімпійські ліцензії.

Євро-2023 (U-21), чвертьфінал
Франція – Україна 1:3

Голи: Шеркі, 19 – Судаков, 32 (пен.), 44, Бондаренко, 86

Франція: Шевальє, Нкунку, Люкеба, Сімакан (Жандре, 72), Калюлю, Тюрам (Адлі, 71), Какре, Ле Фе, Шеркі (Калімуендо, 79), Гуїрі (Вагі, 72), Барсоля.

Україна: Трубін, Вівчаренко, Таловєров, Батагов, Сич, Бондаренко (Желізко, 88 ), Бражко, Мудрик (Брагару, 78 ), Судаков, Кащук (Назаренко, 59), Криськів (Сікан, 59).

Попередження: Тюрам, 58, Нкунку, 67 – Криськів, 51, Вівчаренко, 56, Сікан, 62

Это сообщение было отредактировано Зодчий (06-07-2023 00:23 GMT+2)

05-07-2023 23:52 GMT+2 - #189273 Цитировать выделение

added through (29 Хвилини) :
Україна програла в півфіналі Євро-2023 Іспанії.

Рахунок в матчі відкрила Україна завдяки діям Мудрика, який закрутив голови суперникам на лівому фланзі штрафний, прострелив в центр на Бондаренко, А той пробив в ближній! Але через пару хвилин іспанці зрівняли рахунок, точно пробив Руїс. А вже на 24 хвилині іспанці вийшли вперед за рахунок удару Сансета, який низом пробив трохи лівіше Трубіна.

У другому таймі Іспанія продовжила грамотно захищатися, а на 54 хвилині Бланко перехопив і відразу пробив низом в дальній кут зробивши рахунок 3:1. На 68 хвилині іспанці забили четвертий гол, Орос біля лівого кута отримав м'яч і закрутив його підальню стійку. На 78 хвилині Іспанія забила п'ятий м'яч у ворота України. З лівого флангу Руїс змістився в штрафну, виштовхнув м'яч на Серхіо на дальню сторону поля, а той закрутив в ліву дев'ятку.

Євро-2023 (U-21), півфінал

Іспанія U-21 — Україна U-21 5:1

голи: Руїс, 17, Сансет, 24, Бланко, 54, Орос, 68, Гомес, 78 — Бондаренко, 13

Іспанія U-21: Тенас, Міранда, Пачеко, Паредес, Гомес, Баена ( Вейга 76 ), Бланко ( Бернабе 75 ), Гомес ( Рікельме 850 ), Сансет ( Сан-G1>

Україна U-21: Трубін, Вівчаренко ( Брагару 61 ), Батагов, Таловер, Сич, Бражко ( Желізко 61 ), Мудрік, Судаков, Бондаренко ( Очеретько 76 ), НазаGанат1

попередження: Антоніо Бланко ( 37 ), Олексій Сич ( 44 )

Это сообщение было отредактировано Зодчий (06-07-2023 00:21 GMT+2)

08-09-2023 22:03 GMT+2 - #189407 Цитировать выделение

Молодіжна збірна України поступилася ровесникам з Німеччини в контрольному поєдинку в ході підготовки до матчів відбору на Євро-2025.
Зустріч в Саарбрюкені завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів. У другому таймі голами відзначилися Макс Бауер і Тім Лемперле.
Варто відзначити, що спаринг проти Бундестім став прем'єрним для нового коуча молодіжки Унаї Мельгоси.
Товариський матч
Німеччина U-21 – Україна U-21- 0:2

Голи: Бауер, 53, Лемперле, 88

09-09-2023 21:09 GMT+2 - #189414 Цитировать выделение

Збірна України розписала мирову з Англією в номінально домашньому поєдинку кваліфікації Євро-2024, який проходив у Вроцлаві (Польща).
Наш сайт проводив онлайн-трансляцію матчу Україна — Англія.
Зустріч завершилася з рахунком 1:1. Команди обмінялися голами Олександра Зінченка та Кайла Вокера в першій 45-хвилинці.
Команда Сергія Реброва продемонструвала характер, порівняно з березневим поєдинком обох команд у Лондоні, коли українці виступили на полі статистами.
Варто зазначити, що збірна України змогла вперше не програти Англії за епохи Гарета Саутгейта: 3 матчі, 1 нічия, 2 поразки.
12 вересня підопічні Сергія Реброва в Мілані зіграють наступний поєдинок відбору на Євро-2024 проти Італії.
Євро-2024. Кваліфікація. Група С
Україна — Англія 1:1

голи: Зінченко, 26 — Вокер, 42
Україна: Бущан — Конопля, Забарний, Матвієнко (Кривцов, 46), Миколенко — Степаненко, Зінченко (Буяльський, 76), Судаков (Сидорчук, 65) — Циганков, Яремчук (Довбик, 65), Мудрик (Назарина, 90)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (10-09-2023 00:25 GMT+2)

10-09-2023 13:29 GMT+2 - #189418 Цитировать выделение

12-09-2023 23:49 GMT+2 - #189425 Цитировать выделение

Зустріч була першою офіційною для нового головного тренера «синьо-жовтих» Унаї Мельгоси. І підопічні все ж не підвели іспанця.
У середині другого тайму Краснопір притримав м'яч у штрафному майданчику та вдало скинув на Романа, який і приніс мінімальну перемогу. Спроба британців організувати штурм на останніх хвилинах не увінчалася успіхом.
Молодіжна збірна України стартувала у новому циклі з перемоги.
Євро-2025 (U-21). Кваліфікація:
Україна – Північна Ірландія 1:0

Гол: Роман, 70
Україна: Нещерет, Смоляков, Салюк, Роман, Батагов, Рубчинський, Бражко, Ярмолюк (Павлюк 89), Волошин (Квасниця 58 ), В'юнник (Краснопір 68 ), Брагару

added through (30 Хвилини) :
Збірна України з футболу зазнала своєї другої поразки у кваліфікації Євро-2024. На виїзді «синьо-жовті» мінімально поступилися в Мілані італійцям — 1:2.
Перші вересневі матчі у відборі обидві команди завершили з одним очком: Україна не втримала перевагу над Англією (1:1), Італія — над Північною Македонією (1:1). В очному матчі команди визначали, хто закінчуватиме місяць на другому місці в групі С.
У Мілані тренерський штаб Сергія Реброва не міг розраховувати на захисника Миколу Матвієнка. Відігравши тайм проти англійців у Вроцлаві, футболіст «Шахтаря» залишався поза заявкою через хронічне ушкодження ахіллового сухожилля.
«Хронічна проблема». УАФ розповіла, чому Микола Матвієнко не гратиме проти Італії у відборі на Євро-2024
Перший гострий епізод виник в Італії на 10-й хвилині, коли Джакомо Распадорі після помилки захисників пробив вище воріт.
За дві ж хвилини обрізка в захисті коштувала команді Сергія Реброва пропущеного м'яча. Після падіння Георгія Судакова на фланзі Давіде Фраттезі вийшов на ударну позицію та впевнено поцілив у нижній кут — 1:0.
Перевагу господарів було подвоєно після пів години ігрового часу — після відскоку в карній зоні дубль оформив Фраттезі. Судді спершу зафіксували в хавбека «Інтера» положення поза грою, але після перегляду VAR зарахували взяття воріт.
Перший удар України на свій рахунок записав Артем Довбик. На 37-й хвилині форвард іспанської «Жирони» потужно пробивав з-за меж штрафного — загрозу відвів воротар.
Україна активізувалася біля воріт Джанлуїджі Доннарумми та врешті забила господарям «у роздягальню». Андрій Ярмоленко після помилки захисника Федеріко Дімарко вражав уже порожні ворота. 1:2 — гості повертаються в гру!
«Синьо-жовті» з атак розпочали другу 45-хвилинку. Напівмоменти виникали в Артема Довбика та Георгія Судакова.
Італія відповіла гострим виходом на ударну позицію Маттії Дзакканьї, якого залишили без опіки в центрі штрафного. Удар у вінгера «Лаціо» не вийшов — м'яч зрізався з ноги та пройшов повз ворота.
На заключні пів години матчу тренерський штаб Реброва «освіжив» лінію нападу: Довбика на вістрі замінив Роман Яремчук, Ярмоленка на позиції вінгера — Михайло Мудрик.
Обіграш італійців біля штрафного України ледь не призвів до третього м'яча Італії. Гостей від голу Джакомо Распадорі врятував сейв Георгія Бущана. Нагоди забивати були і в Ніколо Дзаньйоло з Мануелем Локателлі, який потужно поцілив у поперечину.
В намаганні відіграти відставання Україна ввів у гру Віталія Буяльського та Владислава Ваната. Зі штрафного з небезпечної позиції вище воріт пробив Мудрик, гостро відгукувався на фланговий навіс Юхим Конопля. Але рахунок залишився незмінним — 1:2.
Кваліфікація Євро-2024. Груповий раунд
Італія — Україна 2:1

Голи: Фраттезі, 12, 29 — Ярмоленко, 41

Україна: Бущан, Конопля, Забарний, Кривцов, Миколенко, Зінченко, Судаков, Степаненко, Ярмоленко, Довбик, Циганков.

Запасні: Трубін, Лунін, Михайліченко, Сидорчук, Яремчук, Мудрик, Буяльський, Ванат, Попов, Зубков, Караваєв, Назарина.

added through (13 Хвилини) :

added through (2 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (13-09-2023 00:42 GMT+2)

12-10-2023 23:17 GMT+2 - #189503 Цитировать выделение

У четвер, 12 жовтня, в матчі кваліфікації на чемпіонат Європи-2025 молодіжна збірна України на виїзді обіграла Люксембург.
Поєдинок завершився з рахунком 3:0. Голи за українську команду забили Краснопір, для якого це дебютний м'яч за команду, В'юнник і Квасниця.
Молодіжна збірна України набрала шість очок і піднялася на перше місце в групі F. У наступному матчі синьо-жовті зіграють проти Англії. Поєдинок відбудеться 16 жовтня.
Відбір Євро-2025.Група F
Люксембург U-21 – Україна U-21 – 0:3

Голи: Краснопір, 45, В'юнник, 69, Квасниця, 90+4.

14-10-2023 19:19 GMT+2 - #189512 Цитировать выделение

У матчі відбору на Євро-2024 збірна України у Празі здолала Північну Македонію.
Номінальним господарям вдалося відкрити рахунок ще у першому таймі. Після удару Судакова м'яч завдяки рикошету від суперника влетів у порожній кут.
Македонці добряче «покусали» фаворита зустрічі. Під кінець першої половини гри декілька хвилин гра «не вилізала» зі штрафного майданчика українців. Декілька сейвів зробив Трубін, також відвів загрозу Забарний. Після перерви суперник також створив кілька небезпечних моментів.
У цілому, протягом всієї гри у «синьо-жовтих» спостерігалися проблеми з реалізацією. Декілька відмінних шансів упустили Мудрик, Довбик і Яремчук. Також дуже багато разів свою команду врятував Дімітрієвскі, проте помилився на останніх хвилинах. Караваєв покарав голкіпера за занадто далекий вихід з воріт.
Україна вийшла на другий рядок у групі C з 10 очками. Але у третьої Італії є два матчі у запасі при 7 балах.