хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Форумы1. ХоккейУкраинский хоккейчемпионат Украины по хоккею с шайбой сезона 2021-2022 годов

 Версия для печати
Зодчий
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Лубни
07-12-2021 00:00 GMT+2 - #187497 Цитировать выделение    

Народні депутати підготували звернення щодо нецільового використання коштів ХК «Маріуполь» і CК «Краматорськ»


35 народних депутатів підготували депутатське звернення до голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка, міському голові Краматорська Олександрові Гончаренку, Маріупольську міську раду стосовно можливої участі хокейних клубів «Маріуполь» і «Краматорськ» у неофіційних змаганнях, названих організаторами «суперлігою».

«Відмова ХК «Маріуполь» від участі в офіційних змаганнях порушує статутні цілі і не сприяє розвитку хокею в регіоні. В такій ситуації постає питання цільового використання бюджетних коштів ХК «Маріуполь» і доцільності таких дій в подальшому», — йдеться в заяві, яка стосується азовського клубу.

«СК «Краматорськ» оголосив про намір створити разом з іншим дискваліфікованим клубом ХК «Донбас» власні (неофіційні) змагання і брати в них участь», — говориться в заяві щодо іншого клубу-порушника.

У зверненні підкреслюється, що ХК «Маріуполь» і СК «Краматорськ» отримують фінансування з обласного бюджету для функціонування, розвитку хокею в регіоні та участі в офіційних спортивних змаганнях, які проводяться ВГО «Федерація хокею України» і включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.

Народні обранці закликають вжити заходів реагування в рамках повноважень для запобігання дій, що створюють перешкоди у розвитку хокею в регіоні, перевірити цільове використання бюджетних коштів при фінансуванні ХК «Маріуполь» і СК «Краматорськ» і вжити заходів для дотримання ХК «Маріуполь» і СК «Краматорськ» статутних цілей і участі виключно в офіційних змаганнях.

Нагадаємо, що Федерація хокею України зняла клуби «Донбас» і «Краматорськ» з поточного чемпіонату України через повторне порушення регламенту змагань – використання відсторонених хокеїстів. Передувало цій історії відкликання власником «Донбасу» Колесніковим сімох гравців клубів «Донбас» і «Краматорськ» з лав національної збірної України за добу до матчу міжнародного турніру в Будапешті проти італійців. «Маріуполь» вирішив відмовитися від участі в офіційному чемпіонаті України на знак солідарності з порушниками.

35 депутатів підписали чотири листи з різним, у якому враховуються особливості неучасті клубів в офіційному чемпіонаті, другим абзацом. Скан документа з підписами подаємо нижче.