хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Форумы1. ХоккейЛюбительский хоккейКубок Украины среди аматорских ком

 Версия для печати
афигеть
 

 
Статус онлайн-присутствия
 
Кременчугский район
18-11-2021 12:20 GMT+2 - #187381 Цитировать выделение    

Федерація хокею України інформує про проведення розіграшу Кубку України-2021/2022. Трофей носитиме ім’я члена Залу слави Міжнародної федерації хокею, першого президента ФХУ Анатолія Хорозова. Турнір відбудеться 3-7 січня 2022 року, що зокрема передбачено розкладом матчів чемпіонату України.

Форматом проведення змагання передбачено поділ команд на дві групи та фінальний поєдинок між їх переможцями. Ігрові дні у групах – 3, 4 та 6 січня. Фінальний поєдинок запланований на 7 січня.

Участь у розіграші Кубку України можуть брати хокеїсти, які мають чинну заявку для участі в чемпіонаті України.

Організатор покриває видатки на:

- оренду арени для проведення матчів;
- оплату проживання та харчування спортсменів у кількості до 22 осіб на час проведення змагань;
- оплату проживання та харчування тренерів та інших представників адміністративного штабу команди у кількості до 6 осіб на час проведення змагань;
- оплату суддівства;
- оплату трансляцій матчів.

Федерація хокею України просить клуби до 25 листопада 2021 року підтвердити відповідним листом на електронну скриньку ФХУ office@fhu.com.ua у довільній формі участь в змаганнях.

Наразі про свою участь у Кубку заявили два клуби — господарі турніру “Кременчук” і київський “Сокіл”.


Нагадаємо, що відповідно до регламенту Континентального кубка, переможець розіграшу національного кубка має друге за статусом право на участь у цьому євротурнірі наступного сезону.