Форуми 2. Офф-топикОбо всемБаскетбол

02-09-2023 00:24 GMT+2 - #189380 Цитировать выделение

Збірні США, Словенії, Литви і Німеччини достроково оформили вихід до чвертьфіналу чемпіонату світу-2023, який проходить в Індонезії, Філіппінах і Японії.
Ці національні команди виграли всі чотири матчі на турнірі.

03-09-2023 22:48 GMT+2 - #189385 Цитировать выделение

На чемпіонаті світу з баскетболу закінчився другий груповий етап, за підсумками якого визначилися чвертьфінальні пари.
Чвертьфінали:
Італія – США
Німеччина – Латвія
Литва – Сербія
Канада – Словенія

Відзначимо, що з боротьби за титул вибув чинний чемпіон світу Іспанія, а також сильні команди Бразилії, Пуерто-Ріко і Домініканської Республіки.

05-09-2023 18:41 GMT+2 - #189391 Цитировать выделение

На чемпіонаті світу з баскетболу були зіграні перші чвертьфінали і визначилися два півфіналіста.
Чемпіонат світу. 1/4 фіналу
Литва – Сербія – 68:87 (25:24, 13:25, 17:24, 13:14)
Італія – США – 63:100 (14:24, 10:22, 20:37, 19:17)

Сербія у півфіналі зіграє з переможцем пари Канада – Словенія, а американці – проти Німеччини або Латвії.
Другі чвертьфінали будуть зіграні 6 вересня.

06-09-2023 22:08 GMT+2 - #189398 Цитировать выделение

Відбулися заключні чвертьфінальні матчі чемпіонату світу по баскетболу-2023.
Визначилася четвірка найсильніших збірних, яка продовжать боротьбу за трофей.
Німеччина – Латвія – 81:79 (13:16, 23:18, 26:25, 19:20)
Канада – Словенія – 100:89 (26:24, 24:26, 30:21, 20:18 )

Півфінальні пари чемпіонату світу з баскетболу-2023:
Сербія – Канада
США – Німеччина

08-09-2023 17:29 GMT+2 - #189406 Цитировать выделение

У Манілі, Філіппіни, пройшов перший півфінальний матч чемпіонату світу-2023.
Збірна Сербії здолала національну команду Канади. Найрезультативнішими гравцями зустрічі стали Ар Джей Баррет та Богдан Богданович, які назбирали по 23 очки.
Чемпіонат світу-2023. Півфінал
Сербія – Канада 95:86 (23:15, 29:24, 23:24, 20:23)

added through (4 Годинник 19 Хвилини) :
У півфіналі чемпіонату світу з баскетболу збірна Німеччини обіграла команду США з рахунком 113:111.
Гра виявилася абсолютно рівною в першій половині. Команди ніби грали в перетягування каната. Після великої перерви німці були успішніше і пішли у відрив на вісім очок.
У фінальній чверті американці вирівняли гру, але перемогу суперник у них вкрав.
США – Німеччина 111:113 (31:33, 29:26, 24:35, 27:19)
США:
Едвардс (23 + 8 підбирань), Бріджес (17), Брансон (15 + 7 передач), Харт (9), Джарен Джексон (8 ) – старт; Рівз (21), Халібертон (7+8 передач), Банкеро (6), Портіс (5), К. Джонсон (0).
Німеччина: Обст (24 + 6 передач), Ф. Вагнер (22), Тайс (21 + 7 підбирань), Шредер (17 + 9 передач), Фойгтманн (6 + 7 підбирань) – старт; Тіман (10), М. Вагнер (10), Бонга (3), Ло (0), Гіффі (0).

Это сообщение было отредактировано Зодчий (08-09-2023 21:49 GMT+2)

10-09-2023 15:22 GMT+2 - #189419 Цитировать выделение

Відбувся матч за 3-е місце на чемпіонаті світу з баскетболу.
Збірна Канади обіграла в овертаймі США і завоювала бронзові медалі світової першості.
Найрезультативнішим гравцем зустрічі став канадець Діллон Брукс, який набрав 39 очок, зробив 4 підбирання і віддав 5 результативних передач.
Чемпіонат світу з баскетболу
Матч за 3-е місце
США – Канада – 118:127 (25:23, 31:24, 26:33, 29:20, 7:16 ОТ)

added through (2 Хвилини) :

added through (4 Годинник 11 Хвилини) :
Збірна Німеччини з баскетболу вперше в своїй історії стала чемпіоном світу.
У фінальному протистоянні німці здолали національну команду Сербії.
Найрезультативнішим гравцем зустрічі став Денніс Шредер, який записав в свій актив 28 очок.
Німці виграли всі вісім ігор на чемпіонаті.
Чемпіонат світу з баскетболу. Фінал
Німеччина – Сербія 83:77 (23:26, 24:21, 22:10 14:20)

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (10-09-2023 19:37 GMT+2)

19-09-2023 16:24 GMT+2 - #189443 Цитировать выделение

Жіноча збірна України з баскетболу дізналася суперників у кваліфікації на чемпіонат Європи-2025 року.
За підсумками жеребкування, яке відбулося у Швейцарії, підопічні Євгенія Мурзіна потрапила в групу G, в якій зіграють разом зі збірними Сербії, Португалії і Північної Македонії.

04-10-2023 22:36 GMT+2 - #189483 Цитировать выделение

Прометей провів перший матч в рамках Єврокубка в сезоні-2023/24.
Український клуб з рахунком 97:77 здобув перемогу над Гамбургом.
Суперниками Прометея в групі А також будуть Хапоель Тель-Авів, Ховентут, Цедевіта Олімпія Любляна, Париж, Венеція, Вулвз Вільнюс, Бешикташ і Лондон Лайонз.
У минулому сезоні команда Ронена Гінзбурга дійшла до півфіналу турніру.
Єврокубок. Група А. 1-й тур
Прометей – Гамбург 97:77 (35:15, 19:27, 24:20, 19:15)

added through (49 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (04-10-2023 22:37 GMT+2)

11-10-2023 00:15 GMT+2 - #189500 Цитировать выделение

Баскетбольний клуб Прометей провів другий матч в рамках Єврокубка.
Українська команда програла Бешикташа. Для Прометея це перша поразка в цьому турнірі.
У першому матчі Прометей здобув перемогу над Гамбургом (97:77).
Єврокубок. Група А. 2-й тур
Бешикташ – Прометей – 92:70 (20:17, 26:17, 22:17, 24:19)

Прометей: Одіасе (16 + 3 підбору), Агада (12 + 3 підбору), Балвін (9 + 6 підбору), Келлі (7 + 5 підборів), Санон (7 + 2 підбору + 2 передачі), Марч (6), Ткаченко (5), Кін (3), Липовий (3), Сидоров (2)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (11-10-2023 00:16 GMT+2)

18-10-2023 21:35 GMT+2 - #189530 Цитировать выделение

Слобожанський «Прометей» провів черговий матч Єврокубка, зустрівшись у Ризі з англійським «Лондон Лайонс».
«Титани» активно розпочали поєдинок і після ривка суперників тренерський штаб «левів» вже наприкінці другої хвилини змушений був взяти тайм-аут. Англійці зуміли налагодити свою гру, але кінцівка чверті залишилася за слобожанцями, які на першу перерву пішли з 11-очковою перевагою. У «титанів» справно залітали дальні кидки (п'ять «трьошек» за першу десятихвилинку), під кільцем впевнено почував себе Балвін.
Але в другій чверті в механізмі «Прометея» щось зламалося. «Леви» раз-по-раз справлялися з обороною слобожанців, а в атаці господарі почали занадто часто промахуватися. У результаті «+11» після першої чверті перетворилися на «-3» перед великою перервою.
У третій чверті проблеми у слобожанців продовжились, ще й Агада отримав четвертий персональний фол. «Леви» спіймали кураж та збільшили свою перевагу. У четвертій десятихвилинці здавалося, що лондонці впевнено доведуть матч до перемоги, але два поспіль дальні попадання Кіна подарували надію. За рахунку 85:88 Марч не використав відмінний шанс зрівняти результат, не влучивши три штрафні кидки. Таким подарунком «леви» скористалися сповна, черговим ривком забезпечивши собі перемогу.
Наступний матч Єврокубка «Прометей» проведе 25 жовтня. Слобожанців прийматиме «Цедевіта Олімпія».
Єврокубок. Група А.
«Прометей» – «Лондон Лайонс» – 87:99 (30:19, 15:29, 20:25, 22:26)

«Прометей»: Марч, Кін, Сидоров, Агада, Ткаченко, Келлі, Бобров, Войналович, Липовий, Балвін, Одіасе, Петров

Это сообщение было отредактировано Зодчий (18-10-2023 21:38 GMT+2)

25-10-2023 22:30 GMT+2 - #189549 Цитировать выделение

У четвертому турі Єврокубка український «Прометей» обіграв на виїзді «Цедевіту Олімпію» з рахунком 90:83.
Український клуб погано почав матч і після першої чверті поступався 8 очок. У другій десятихвилинці «Прометей» зміг виправити ситуацію і на велику перерву пішов з +2.
У третій чверті гра була рівною, але з невеликою перевагою українського клубу який перед фінальною десятихвилинкою мав перевагу в 7 балів.
В останній чверті українці зробили все можливе, щоб не розгубити отриману перевагу і довести матч до перемоги.
Єврокубок
«Цедевіта Олімпія» – «Прометей» 83:90 (26:18, 29:19 20:25, 18:18 )

Это сообщение было отредактировано Зодчий (25-10-2023 22:45 GMT+2)

31-10-2023 20:03 GMT+2 - #189574 Цитировать выделение

Головний тренер жіночої збірної України з баскетболу Євген Мурзін визначився зі складом на перші матчі відбору на Євробаскет-2025:
Вероніка Любінець (Клуж, Румунія).
Євгенія Путра (Каледонія, Велика Британія).
Ольга Мазніченко (Орлі, Франція).
Владислава Волошина (Туран, Казахстан).

9 листопада українки зіграють у гостях з національною командою Сербії, а 12 числа у номінально домашньому матчі у Ризі прийматимуть збірну Португалії.

01-11-2023 21:22 GMT+2 - #189576 Цитировать выделение

В рамках п'ятого туру Єврокубка український Прометей програв Парижу з рахунком 79:96.
Український клуб добре почав матч і виграв першу чверть. Однак потім Париж підтвердив статус фаворита і впевнено забрав собі в актив дві наступні десятихвилинки.
У фінальній чверті Прометей намагався скоротити відставання, але так і не зміг.
Єврокубок. Груповий етап. 5-й тур
«Прометей» — «Париж» — 79:96 (22:17, 19:31, 19:27, 19:21).
«Прометей»: Рід, Кін, Марч, Санон, Сидоров, Агада, Ткаченко, Келлі, Бобров, Войналович, Липовий, Кульбока, Балвін, Одіясе, Петров.

«Париж»: Шортс, Гіфі, Еррера, Нгуама, Малкольм, Вард, Сі, Деніс, Діавара, Янтунен, Ноба, Кессенс, Кратцер, Шарвін, Логе.

added through (3 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (01-11-2023 21:36 GMT+2)

08-11-2023 22:18 GMT+2 - #189597 Цитировать выделение

«Прометей» цей эвросезон проводить набагато менш впевнено, ныж минулий, тому перемога над «Вулвз» була «титанам» врай потрібна. Але, звісно, литовці мали свої плани.
Перша чверть прйшла за переваши «Прометея». Тільки на останніх секундах господарі зуміли зрівняти рахунок, а до того завдяки триочковим Ріда та проходам Агади вдавалося слобожанцям бути попереду.
Схожа ситуація була і вдругій чверті. Її навіть вдалося виграти з мінімальною перевагою.Нна перерву команди пішли за рахунку 40:41 на користь української команди.
А після перерви почалося побиття. Сулаймон і в першій половині був дуже помітним, а в другій розігрався і почав тероризувати оборону «Прометея». З ним нічого зробити не міг ніхто, як наслідок, 30 набраних очок. Підтримував партнера і Мековулу.
А підопічні Гінзбурга знітилися, лідера, який би повів команду вперед, просто не було. Як наслідок,друга половина була програна з рахунком 45:30.
Перспективи виходу з групи стають для «Прометея» дедалі туманнішими. Чекаємо анонсованих рішучих кроків від керівництва?
«Вулвз» – «Прометей» — 85:71(24:24, 16:17, 28:16, 17:14).

«Вулвз»: Юскевічус (0 очок + 0 підбирань + 1 передача), Земайтіс (9+2_+3, Загарс, Каріняускас (8_5+3), Беручка (0+1+0), Сулаймон (30+2+7), Мековулу (15+7+2), Жукаускас (6+4+1), Мініотас (0+3+0), Тюрмен (13+6+1), Козіс (0+1+0), Тейлор, Гагіч (4+2+0).
«Прометей»: Рід (9+9+1), Кін (17+4+5), Марч (4+1+1), Санон (5+3+1), Сидоров (3+0+1), Агада (10+5+3), Ткаченко (0+0+1), Келлі (2+2+2), Бобров, Войналович, Липовий (3+0+1), Балвін (10+5+1), Одіасе (8+1+0), Петров (0+1+0).

added through (55 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (08-11-2023 23:17 GMT+2)

10-11-2023 00:04 GMT+2 - #189599 Цитировать выделение

Жіноча збірна України у четвер, 9 листопада, зіграла перший матч кваліфікації Євробаскета-2025. Наша команда у Белграді зазнала нищівної поразки від збірної Сербії. Лише в одній чверті підопічні Євгена Мурзіна набрали більш як 10 очок.
Чемпіонат Європи з баскетболу. Кваліфікація. Група G
Сербія – Україна – 82:40 (26:8, 23:10, 17:8, 16:14)

Сербія: Андерсон (14), Каджо (8 ), Дордевич, Дугалич (7), Янкович (6), Йованович, Катаніц (4), Кнезевич (2), Крайснік (22), Ногич (15), Раца, Станкович (4).
Україна: Дубнюк (5), Мітіна, Балабан (10), Філевич (2), Бойко (2), Уро-Нілле (7), Юркевичус (2), Любінець (2), Путра (4), Мазніченко (6), Волошина.

12-11-2023 21:10 GMT+2 - #189612 Цитировать выделение

Після стартового провалу з сербками (82:40) Україні треба було вигравати в Португалії, а в ідеалі – робити це з якомога більшою різницею очок, щоб претендувати на потрапляння в четвірку кращих других команд.
І ніби все йщло за планом. Перша чверть була виграна, в другій та третій точилася рівна боротьба. Але в четвертій далася взгаки погана звичка залишати суперниць кидати із відкритих позицій. Португалки охоче цим користалися, закинули дуже багато триочкових і врешті-решт поєдинок, який, в принципі, багато хто по ходу матчу записав собі у виграні і вже переймався різницею очок, закінився з розривом в п'ятнадцять пунктів на користь команди з Піренеїв.
Звичайно, математичні шанси ще є, можливо, на наступні матчі кваліфікації повернуться лідери, зокрема, травмована Ягупова. Але тут і зараз можна константувати, що відбувся провал у двох матчах підряд, в причинах якого треба розбиратися. Команда не була належно готова до матчів відбору.
Україна — Португалія — 63:78 (20:17, 10:12, 19:14, 14:35).
Україна: Дубнюк (10 очок + 3 підбирань + 2 передачі), Мітіна (0+1+1), Балабан (19+3+2), Філевич (9+1+0), Бойко (5+0+0), Уро-Нілле (7+0+2), Юркевічус (0+15+7), Любинець (0+2+2), Путра (13+3+0), Мазніченко , Волошина (0+1+1).

Португалія: Соейро (14+1+2), Умабано (15+2+0), Віана (2+2+4), Марсі Гонсалес (11+5+2), Феррейра (20+5+1), Беттанкур(14+1+2), Лавінія, Костуркова (2+9+1), Філіпе (5+1+1), Гомес, Сілва (6+5+0), Коста (0+0+0).
Rimi Olimpiskais centrs (Рига, Латвія).

added through (22 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (15-11-2023 14:00 GMT+2)

14-11-2023 22:20 GMT+2 - #189616 Цитировать выделение

У вівторок, 14 листопада, БК «Прометей» (Україна) та БК «Хапоель» Тель-Авів (Ізраїль) зустрілися в черговому матчі регулярного сезону Єврокубка. Поєдинок, який відбувся у Ризі (Латвія), завершився перемогою української команди.
Передматчеві прогнози були не на користь «Прометея». Команда в Єврокубку демонструвала не найкращі результати. Перед сьогоднішнім поєдинком слобожанський клуб мав дві перемоги при чотирьох поразках. Натомість «Хапоель» стартував у Єврокубку з чотирьох перемог поспіль. Лише минулого тижня ізраїльський клуб зазнав першої поразки.
Однак перша половина зустрічі пройшла у рівній боротьбі. Жодна з команд не могла заробити відрив більше, ніж у п’ять очок. Спочатку перед вели гравці «Хапоеля», однак потім «Прометей» захопив лідерство. Рахунок на користь української команди тримався до останньої хвилини другої чверті. Саме тоді гості знову змогли повести у рахунку та виграти першу половину зустрічі – 48:49.
На початку третьої чверті українці не могли набрати очки протягом 2,5 хвилин. У цей час «Хапоель» відірвався в рахунку на шість очок. Однак потім баскетболісти «Прометея» відповіли трьома точними триочковими кидками поспіль. Всі три виконав Липовий. Пізніше він реалізував свою четверту дальню спробу в третій чверті. Така точність українського баскетболіста допомогла «Прометею» вийти вперед та піти у відрив. У четвертій чверті слобожанський клуб довів свою перевагу навіть до 12 очок. Відзначимо дуже уважну та щільну гру «Прометея» в обороні. Завдяки цьому вдалося дещо знизити атакувальний потенціал «Хапоеля», який є однією з найрезультативніших команд у Єврокубку.
У підсумку «Прометей» здобув перемогу з рахунком 98:89. Слобожанський клуб перервав серію з двох поразок. Тепер в активі української команди три перемоги в нинішньому розіграші Єврокубка.
Наступний матч у Єврокубка «Прометей» зіграє у середу, 22 листопада. «Титани» знову зіграють вдома – прийматимуть італійську «Рейєр Венецію».
«Прометей» – «Хапоель» Тель-Авів – 98:89 (29:26, 19:23, 27:18, 23:22)
«Прометей»: Рід (16 очок+3 подбирання+0 передач), Марч (14+6+5), Санон (10+0+2), Сидоров (14+5+6), Агада (8+6+7), Ткаченко (0+0+1), Бобров (2+3+1), Войналович, Липовий (12+3+4), Балвін (3+12+3), Одіасе (19+3+0), Петров.

«Хапоель» Тель-Авів: Манфорд (1+6+3), Бені, Тімор (14+1+5), Рабіновіц, Браун (15+7+7), Холланд (3+0+1), Штеренберг, Ангола (18+4+1), Харель, Хорд (15+7+3), Гінат, Александер (16+6+2), Залмансон (10+3+0).
«Арена Рига» (Рига, Латвія).

15-11-2023 14:03 GMT+2 - #189619 Цитировать выделение

22-11-2023 21:07 GMT+2 - #189641 Цитировать выделение

У середу, 22 листопада, БК «Прометей» (Україна) та БК «Рейєр Венеція» (Італія) зустрілися у передостанньому матчі першого кола регулярного сезону Єврокубку. Українська та італійська команди перед матчем мали по 3 перемоги та 4 поразки.
На тижні, що передував цьому поєдинку, сталися зміни у складі слобожанського клубу. Було розірвано контракти з Кіном і Петровим. Войналович вирушив в оренду в Польщу. Команду Ронена Гінзбурга посилив ексзахисник «Монако» Роб Грей. В сезоні 2020/21 Грей в складі «монегасків» став володарем Єврокубку, ставши MVP фіналу і півфіналу. Він вже дебютував у складі «титанів» в черговому турі ЛЕБЛ. У матчі проти естонського «Пярну» Грей став найрезультативнішим гравцем, а «Прометей» переміг 80:49.
Перша чверть матчу між «титанами» та «Венецією» минула у рівні й боротьбі. На жаль, слобожанці відзначилися кільками втратами у простих ситуаціях, що безперечно вплинуло на підсумковий рахунок першого ігрового відрізка. Його з мінімальною перевагою виграли італійці – 20:21. Другу чверть набагато краще розпочали гравці «Венеції», які здійснили ривок – 7:0. Підопічним Гінзбурга було доволі важко вирівняти гру, але вони все ж змогли вийти зі складної ситуації. У підсумку першу половину матчу «Венеція» виграла з рахунком 44:40.
Початок третьої чверті був невдалим для української команди. На перших хвилинах італійці довели свою перевагу до дев’яти очок. Однак потім «Прометей» перехопив ініціативу та заволодів ігровою перевагою. На 26-й хвилині після третього в матчі влучання здалеку Липового «Прометей» після довгої перерви нарешті вийшов уперед — 59:58. Чверть звершилася перемогою «титанів з різницею у 5 очок.
У дебюті заключної чверті «у вогні» був Іссуф Санон. Дві його точні триочкові спроби допомогли команді тримати суперника на дистанції. Ще у першій половині чверті гандикап української команди досяг позначки «10+". Італійський клуб боровся до кінця. За 86 секунд до фінальної сирени Тессіторі скоротив відставання «Венеції» до чотирьох пунктів. Однак його ж хибна спроба вразити кошик «Прометея» здалеку на останній хвилині практично поставила хрест на надіях італійців. У завершальній чверті слобожанці також перемогли набрали на 5 очок більше, ніж італійці, та завершили матч перемогою з рахунком 89:82.
«Титани» здобули другу перемогу поспіль. Після 8 поєдинків вони мають 4 перемоги та 4 поразки. У турнірній таблиці «Прометей» випередив сьогоднішнього суперника.
«Прометей» (Україна) – «Венеція» (Італія) – 89:82 (20:21, 20:23, 31:25, 18:13)
«Прометей»: Рід, Марч, Санон, Грей, Сидоров, Агада, Ткаченко, Бобров, Келлі, Липовий, Кульбока, Балвін, Одіасе.

«Венеція»: Казарін, Де Ніколао, Януцці, Такер, О'Коннел, Янелідзе, Паркс, Брукс, Сіммс, Вілчер, Тессіторі, Ванін.

added through (15 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (22-11-2023 21:22 GMT+2)

30-11-2023 01:00 GMT+2 - #189667 Цитировать выделение

До цього матчу «Прометей» підходив з однаковою кількістю перемог та поразок, їх було по чотири. Якраз можна було б підпраити цей баланс в потрібну сторону, оскільки «Ховентут» має багато своїх проблем.
І, здавалося, ве так і буде. Українці легко виграли першу чверть, дещо здали в другій, але запасу вистачило, щоб піти на перерву, впевнено перемагаючи. Відзначити можна було Марча, який часто брав гру на себе у важких ситуаціях.
А після перерви стався дещо традиційний для слобожанців провал у третій чверті. Хоча, в принціипі, якби в суперників різко не полетіли триочкові кидки, можливо, і обійшлоося б, проте чверть іспанці впевнено виграли. Гінзбург збив темп замінами та тайм-аутами, слобожанці вирівняли гру. Проте в грі нервів на останнії секундах більше пощастило господарям, які в се ж добилися перемоги з рахунком 79:76. Як сказав тренер «Прометея», його команда програла цей матч через дрібниці – то необов'язкова втрата, то штрафні не закинули...
Шанси на вихід з групи, звичайно, залишаються, але тієї цілісності в команді, яка була в минулому сезоні, поки нема. Можливо, вона з'явиться, коли новачки краще інтегруються в команду та з'являться на паркеті нещодавно підписані Клавелл та Кеннеді.
«Ховентут Бадалона» –«Прометей» – 79:76 (15:26, 18:15, 29:20, 17:15).

«Ховентут Бадалона»: Крааг (1 очко + 7 підбирань + 9 передач), Ендрюс (15+1+1), Кук (10+0+1), Ружич (9+4+0), Томич (0+3+1), Феліс (5+3+2), Прей (7+6+1), Бускетс (6+3+0), Вівес (5+4+5), Рібас (14+1+2), Томас (3+1+3), Чері (3+1+0).
«Прометей»: Марч (15+3+4), Балвін (12+12+4), Агада (12+4+3), Бобров (0+1+0), Грей (2+1+1), Липовий (6+0+1), Одіасе (6+2+0), Санон (15+3+1), Ткаченко (0+0+0), Сидоров (8+1+2).
«Палау Олiмпiк де Бадалона» (Бадалона, Іспанія).

Это сообщение было отредактировано Зодчий (30-11-2023 01:02 GMT+2)