Форуми 2. Офф-топикОбо всемГандбол

19-07-2023 17:17 GMT+2 - #189293 Цитировать выделение

У штаб-квартирі Європейської федерації гандболу (EHF) у Відні (Австрія) відбулося жеребкування перших двох раундів Європейського кубка (EHF European Cup) сезону-2023/24. Про це повідомляє офіційний сайт EHF. Чинний чемпіон України запорізький «Мотор» і віце-чемпіон «Одеса» почнуть виступи з другого раунду турніру, бронзовий призер донецький «Донбас» – з першого.
Перший раунд:
«Донбас» (Україна) – «Бешікташ» (Туреччина)

Матчі пройдуть 9/10 і 16/17 вересня.
Другий раунд:
«Донбас»/«Бешікташ» – «Беса Фамгас» (Косово)
«Одеса» (Україна) – «Мінаур Байя Маре» (Румунія)
«Мотор» (Україна) – «Таллінн» (Естонія) /«Керьєнг» (Люксембург).

Матчі відбудуться 14/15 і 21/22 жовтня.

19-08-2023 21:56 GMT+2 - #189341 Цитировать выделение

Львівська «Галичанка» завоювала Суперкубок України-2023, обігравши «Карпати» з Ужгорода.
Перший тайм залишився за гандболістками закарпатської команди 19:14. У другій половині зустрічі львів'янки змогли перехопити ініціативу і довести матч до перемоги – 34:27.
Відзначимо, що «Галичанка» стала володарем Суперкубка України в шостий раз в історії.

Матч за Суперкубок України
«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 34:27 (14:19)

21-08-2023 16:36 GMT+2 - #189348 Цитировать выделение

У київському Палаці спорту відбувся матч за Суперкубок України серед чоловічих команд.
Запорізький Мотор з рахунком 45:37 обіграв Одесу та став володарем трофея.
Лівий крайній запорожців Юрій Кубатко закинув 18 м'ячів, ставши кращим бомбардиром зустрічі

Суперкубок України-2023
Мотор (Запоріжжя) – Одеса (Одеса) 45:37 (20:27)

10-09-2023 11:41 GMT+2 - #189417 Цитировать выделение

Перший український клуб, «Донбас», стартував у новому сезоні Європейского кубка ЄГФ з гандболу. На старті кваліфікації бронзовий призер української першості поступився турецькому «Бешикташу».
«Донбас» відібрався до першого кваліфікаційного раунду, в той час як «Одеса» і «Мотор» стартуватимуть з другого кола. Представнику Донеччини ж випало зіграти з 16-разовими чемпіонами Туреччини, що минулого сезону закінчили виступи в третьому колі кваліфікації.
Перша зустріч двоматчевого протистояння проходила в Туреччині, на майданчику стамбульців. Та завершилася переконливою перемогою господарів.
На перерву «Бешикташ» ішов з перевагою в 13 очок — 22:9. Другу половина зустрічі виграв «Донбас» (21:19), якому, втім, вдалося відіграти лише два бали відставання.
Фінальний рахунок зустрічі — 41:30. Найкращу результативність у складі «Донбасу» продемонстрував Владислав Кукушкін — шість закинутих голів.
Європейського кубка (EHF European Cup) сезону-2023/24.
«Донбас» (Україна) – «Бешікташ» (Туреччина) — 30:41

12-09-2023 00:19 GMT+2 - #189423 Цитировать выделение

В рамках першого раунду Кубка Європи ЄГФ Донбас двічі програв турецькому Бешикташу.
У першому матчі українці поступилися з рахунком 30:41, а в другій зустрічі – 19:43.
Кубок Європи ЄГФ. Перший раунд. Другий матч:
Донбас – Бешикташ – 19:43 ( 8: 22 )

12-10-2023 23:38 GMT+2 - #189504 Цитировать выделение

У німецькому Вецларі в кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 по гандболу жіноча збірна України програла команді Німеччини з рахунком 24:31.
Після рівної першої половини матчу українки гірше зіграли з фаворитом у другому таймі.
Євро-2024. Кваліфікація. Жінки
Німеччина – Україна – 31:24 (15:14, 16:10)

added through (17 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (12-10-2023 23:55 GMT+2)

14-10-2023 23:39 GMT+2 - #189514 Цитировать выделение

У другому раунді Кубка ЄГФ запорізький «Мотор» зіграв проти люксембурзького «Керьенга». Перший матч пройшов в Башараже (Люксембург).
Український клуб переміг «Керьенг» з рахунком 31:27.
«Мотор» з перемоги стартував у Європейському кубку ЄГФ з гандболу. У першій зустрічі чемпіони України здолали «Кер'єнг» з Люксембургу.
Запорізький клуб — один з двох представників України, що стартували в Європейському кубку з другого раунду. На цій стадії після вильоту «Донбаса» в першому раунді до змагань також долучиться «Одеса».
«Мотор» повернувся до виступів на міжнародній арені вперше від березня, коли вибув з Європейської ліги на старті плей-оф.
Першу половину зустрічі в Башаражі українська сторона виграла з перевагою у два голи — 17:15. До кінця матчу «Мотор» збільшив свій відрив до чотирьох очок — 31:27.
Найрезультативнішими гравцями серед гостей стали Ярослав Котюк, Ілля Близнюк та Юрій Кубатко — по шість голів.
Європейський кубок ЄГФ. Другий раунд
«Кер'єнг» (Люксембург) — «Мотор» (Україна) — 27:31 (15:17)

Матч-відповідь відбудеться 21 жовтня. Переможець протистояння вийде в третій раунд змагань.
Відзначимо, що в Кубку ЄГФ також виступає «Одеса», яка у 2-му раунді зіграє проти румунського «Мінуар Бая-Маре».

15-10-2023 21:12 GMT+2 - #189519 Цитировать выделение

У польському Малеці жіноча збірна України з гандболу провела матч 2 туру у відборі на Євро-2024. Синьо-жовті обіграли Словаччину.
Кваліфікація Євро-2024. Група 2
Україна – Словаччина — 25:20

Україна: Балог, Дмитришин, Маркевич, Андрійчук, Прокоп'як, Гладун, Кот, Поляк, Мелекесцева, Салтанюк, Науменко, Смбатян, Левченко, Коновалова, Шукал, Компанієць.

19-10-2023 22:52 GMT+2 - #189535 Цитировать выделение

Румунський «Мінаур» розгромив українську «Одесу» у домашньому матчі другого раунду Європейського кубка з гандболу.
Господарі абсолютно домінували на майданчику з перших хвилин і до перерви вели з різницею 12 м'ячів. У другому таймі перебіг гри не змінився і фінальна сирена зафіксувала перемогу «Мінаура» з різницею у 26 м'ячів.
Не останню роль у складі румунської команди відіграли два українські легіонери. Воротар Антон Терехов відбив три кидки з 14, а правий крайній Артем Козакевич тричі кидав по воротах «Одеси» і всі три рази був точним. У складі «Одеси» найкращим став правий захисник Денис Саварін, який закинув сім м'ячів із 11 кидків.
Матч-відповідь пройде також у Бая-Маре в суботу, 21 жовтня, і почнеться о 18:00 за київським часом.
Європейський кубок EHF, 2-й раунд
Мінаур (Румунія) – Одеса (Україна) – 52:26 (23:11)
Мінаур: Бузогані, Терехов – Раткович (10), Іванович (9), Кумпаничі (6), Да Сілва Мольїно, Сабу (по 5), Козакевич, Чіп (по 3), Надь, Чіс, Котрц, Е. Поп, Арделян (по 2), Ботя (1), В. Поп.
Одеса: Леонтьєв, Дендеберя — Саварин (7), Сахдєєв, Ішкін (по 5), Маломан, Ніколюк (по 3), Петращак (2), Пацалюк (1), Гусинін, Савчук, Колесников, Южбабенко, Виползов, Поліщук.

21-10-2023 21:45 GMT+2 - #189541 Цитировать выделение

Українська «Одеса» вдруге програла румунському «Мінауру» в матчі другого кола Європейського кубка EHF.
У складі «Мінаура» одним із найкращих був український воротар Антон Терехов, який відбив вісім кидків із 22. Ще один український легіонер румунської команди, правий крайній Артем Козакевич у цьому матчі не грав. У «Одеси» найкращим став правий захисник Денис Саварин, який закинув вісім м'ячів.
Європейський кубок EHF, 2 коло
Одеса (Україна) – Мінаур (Румунія) – 27:39 (14:17)
Одеса: Дендеберя, Леонтьєв – Саварин (8 ), Маломан, Ніколюк (по 4), Пацалюк, Сагдєєв, Савчук, Южбабенко (по 2), Колесников, Петращак, Ішкін (по 1), Гусинін, Виползов, Поліщук.

Мінаур: Терехов, Бузогані – Ботя, Е. Поп (7), Раткович (5), Да Сілва Мольїно (4), Чіп, Сабу (3), Іванович, Арделян, Бера (2), Надь, Чис, Кумпаничі, В. Поп (по 1), Фотаче.

added through (8 Хвилини) :
21 жовтня о 19:00 відбувся матч-відповідь 1/32 фіналу Європейського кубка з гандболу.
На майданчик вийшли команди «Мотор» Запоріжжя (Україна) та «Кер'єнг» (Люксембург).
Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua
Номінально домашній поєдинок «Мотор» проводив у Словаччині, у місті Михаловці (40 км від Ужгорода), на Chemkostav Arena.
Тижнем раніше запорізький «Мотор» виграв перший матч у гостях з рахунком 31:27 і тепер мав гандикап у 4 м'ячі перед поєдинком у відповідь.
Незважаючи на це, Мотор впевнено провів другу зустріч, знову виграв (33:30) і вийшов до 1/16 фіналу турніру.
Гандбол. Європейський кубок EHF.Другий раунд (1/32 фіналу). Матч-відповідь
Мотор – Керьєнг (Люксембург) – 33:30

Перший матч – 31:27

Это сообщение было отредактировано Зодчий (21-10-2023 21:53 GMT+2)

24-10-2023 18:30 GMT+2 - #189546 Цитировать выделение

24 жовтня, відбулося жеребкування третього раунду Європейського кубка EHF.
Запорізький Мотор зіграє проти ісландського клубу Валюр з Рейк'явіка. Команда є 24-разовим чемпіоном Ісландії, а також фіналістом Кубка європейських чемпіонів 1979/80.
Перші зустрічі третього раунду Європейського кубка EHF пройдуть 25-26 листопада, а відповідь – 2-3 грудня.

02-11-2023 21:32 GMT+2 - #189582 Цитировать выделение

2 листопада чоловіча збірна України з гандболу в оновленому складі та з новим головним тренером провела перший матч на міжнародному турнірі у шведському місті Ескільстуна.
Першим суперником команди став чинний чемпіон Європи та півфіналіст чемпіонату світу 2023 – збірна Швеції.
Для синьо-жовтих ці матчі є першим етапом підготовки до відбіркових ігор на чемпіонат світу 2025.
Головний тренер збірної України Вадим Бражник, для якого ігри турніру в Швеції стали першими на тренерському містку національної команди, вніс значні зміни у її гру.
У першій грі підопічні Вадима Бражника поступилися чемпіонам Європи з розгромним рахунком 26:46 (рахунок першого тайму – 12:23).
3 та 4 листопада українці зіграють проти других складів збірних Норвегії та Швеції.
Гандбол. Чоловіки. Міжнародний турнір. Ескільстуна (Швеція). 1-й тур.
Швеція – Україна – 46:26 (23:12)

21-11-2023 15:24 GMT+2 - #189638 Цитировать выделение

Чоловіча збірна України з гандболу дізналася першого суперника у плей-офф кваліфікації чемпіонату світу 2025 року.
У першому раунді плей-офф українська команда зіграє проти збірної Естонії. Перша зустріч пройде 13/14 березня, а повторна – 16/17 березня 2024 року.
Чотири переможці першого раунду пройдуть у завершальний, другий раунд плей-офф, де до них приєднаються учасники Євро-2024, що пройде у січні. Матчі другого раунду пройдуть у травні 2024 року і за їхніми тогами буде визначено учасників фінальної частини ЧС-2025.

added through (2 Годинник ) :
Тренерський штаб жіночої збірної України з гандболу визначив склад команди для підготовки до чемпіонату світу 2023 року.
Усього штаб Віталія Андронова викликав на збір 20 гандболісток. Півсередня словацька «Ювенти» Ірина Компанієць приєднається до команди вже перед чемпіонатом світу.
Воротарі: Юдіт Балог («Вашаш», Угорщина), Марія Гладун («Локомотива», Хорватія), Вікторія Салтанюк («Кобіжці», Польща)
Центральні: Мар'яна Маркевич («Галичанка»), Тамара Смбатян («Альба Фехервар», Угорщина)
Напівсередні: Каріна Соскида («Ювента», Словаччина), Юлія Андрійчук («Дакія», Румунія), Тетяна Поляк («Галичанка»), Анастасія Оржахівська, Анастасія Пархоменко (обидві – «Спартак-ШВСМ»), Євгенія Когуч («Ювента» », Словаччина).
Крайні: Аліса Петрів («Карпати»), Марина Коновалова, Олеся Дяченко, Мілана Шукаль, Катерина Козак (усі – «Галичанка»)
Лінійні: Ірина Прокоп'як («Галичанка»), Анастасія Мелекесцева («Кобежіце», Польща), Адріана Науменко («Залеу», Румунія), Карина Колодюк («Карпати»).

Для Пархоменко, Оржахівської, Дяченко та Козак це перший виклик до національної збірної.
Нагадаємо, що чемпіонат світу 2023 року пройде в Данії, Швеції та Норвегії і почнеться в середу, 29 листопада. Збірна України у груповому етапі зіграє проти команд Бразилії, Іспанії та Казахстану.

Это сообщение было отредактировано Зодчий (21-11-2023 17:24 GMT+2)

25-11-2023 22:44 GMT+2 - #189651 Цитировать выделение

Відбувся перший матч 1/16 фіналу Європейського кубка з гандболу.
На майданчик вийшли команди «Мотор» Запоріжжя (Україна) та «Валюр» (Ісландія)
Номінально домашній поєдинок «Мотор» грав у Словаччині, у місті Михаловці (40 км. від Ужгорода), на Chemkostav Arena.
«Мотор» добре провів перший тайм, вів у рахунку +4 і на перерву пішов із мінімальною перевагою (17:16).
Однак у другій половині гри стався провал. Запорізький клуб рідше за суперника завершував атаки результативно і в результаті несподівано поступився (31:35).
Поєдинок-відповідь команди проведуть 2 грудня в ісландському Рейк'явіку. «Мотору» потрібно ліквідувати гандикап у 4 м'ячі.
Європейський кубок з гандболу. 1/16 фіналу
Мотор (Україна) – Валюр (Ісландія) – 31:35 (17:16)

Мотор: Віталій Горовий (6/9), Захар Денисов (5/8 ), Юрій Кубатко (6/9), Дмитро Тютюнник (11/11). Воротар: Назар Чудінов (19/54)

Это сообщение было отредактировано Зодчий (29-11-2023 21:23 GMT+2)

29-11-2023 20:55 GMT+2 - #189664 Цитировать выделение

Жіноча збірна України стартувала на чемпіонаті світу з гандболу. Першим суперником українок стала команда Бразилії. «Синьо-жовті» повернулися до фінальної частини світової першості після 14-річної перерви та ще й стали учасницями одного зі стартових матчів ЧС-2023. Зустріч завершилася перемогою Бразилії із рахунком 35:20.
Звіт про матч очікуйте пізніше.
Чемпіонат світу. Група G.
Бразилія – Україна — 35:20

Бразилія: Аренгарт, Арунян, Бело, Де Абро Роса, Гуарейро, Лопес, Морена, Моресхі, Пауліно, Араужо, да Роша, де Паула, Кардосу, Кошта, Матієлі, Фернандеш
Україна: Салтанюк, Гладун, Колодюк, Науменко, Шукаль, Андрійчук, Дяченко, Когуч, Козак, Компанієць, Коновалова, Маркевич, Поляк, Прокоп'як, Смбатян, Соскида
«Арена Північ» (Фрідріхсхафен, Данія)

added through (31 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (29-11-2023 21:26 GMT+2)

01-12-2023 23:31 GMT+2 - #189670 Цитировать выделение

Жіноча збірна України провела другий поєдинок на чемпіонаті світу. Суперницями нашої команди стали іспанки. На старті світової першості «синьо-жовті» нічого не протиставили Бразилії, а збірна Іспанії впевнено розібралася із Казахстаном.
На початку зустрічі обидві команди грішили неточними діями в атаці, та іспанки зуміли організувати невеликий ривок. А потім у «синьо-жовтих», як і в матчі проти Бразилії, на якийсь час зовсім розладналася гра, що дозволило іспанкам ще більше збільшити свою перевагу. Наприкінці першого тайму іспанки трохи допомогли скоротити відставання. Граючи у меншості, номінальні господарки зняли воротаря та пропустили два м'ячі у порожні ворота.
На початку другого тайму іспанки знову збільшили перевагу. Цього могло б і не трапитись, якби не втрати українок, які не змогли реалізувати кілька перспективних переходів. Надійно діяла і голкіперка збірної Іспанії Кастельянос, яка впевнено справлялася з нехитрими кидками суперниць.
У підсумку збірна Іспанії довела матч до впевненої перемоги. У неділю «синьо-жовті» зустрінуться з Казахстаном, і цей поєдинок визначить подальшу долю нашої команди на чемпіонаті світу.
Іспанія – Україна – 32:20 (16:12)

Іспанія: Кастельянос, Кампос, Ардеріус, Ечеверріа, Сомаза, А.Гонсалес, Л.Гонсалес, Лопес, Гассама, Фернандес, де Паула, Перес, Прієто, Чапче, Аркос, М.Гонсалес
Україна: Гладун, Салтанюк, Балог, Маркевич, Соскида, Андрійчук, Прокопяк, Мелекесцева, Науменко, Когуч, Смбатян, Дяченко, Шукаль, Козак, Компанієць

added through (6 Хвилини) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (01-12-2023 23:37 GMT+2)

02-12-2023 22:23 GMT+2 - #189673 Цитировать выделение

Український «Мотор» програв ісландському «Валюру» у гостьовому матчі 1/16 фіналу Європейського кубка IHF та завершив виступи на турнірі.
Господарі одразу взяли гру під контроль і «Мотор» мало, що зміг їм протиставити. На перерву українці пішли із відставанням у чотири м'ячі, проте після перерви не змогли знайти можливість скоротити. «Валюр» підтримував свою перевагу, зрештою переміг із різницею в п'ять м'ячів.
Європейський кубок IHF, 1/16 фіналу, матч-відповідь
Валюр (Ісландія) – Мотор (Україна) – 33:28 (16:12)

Валюр: Б. Густавссон, Фюлькіссон – Йонссон (7), Дордарссон (4), Сігурдссон, Полссон, Оскарссон, І. Густавссон (по 3), Гісласон, Гудмундссон, Хостерт, Фінссон (по 2), Нордберг (1), Рунарссон , Юліуссон, Вальдімарссон.
Мотор: Чудінов – Котюк, Тютюнник (по 6), Кубатко, Близнюк (по 5), Семенченко, Горовий (по 2), Рагозін (1), Лисак, Кравченко, Рубан, Кондрацький, Черевко, Заболотний.

03-12-2023 20:44 GMT+2 - #189676 Цитировать выделение

У неділю, 3 грудня, жіноча збірна України з гандболу провела третій матч на чемпіонаті світу. Суперник – збірна Казахстану. У перших двох матчах світової першості обидві команди програли. Українки в першому турі з великим рахунком поступилися збірній Бразилії – 20:35. У другому поєдинку «синьо-жовті» програли Іспанії – 20:32. Своєю чергою, казашки поступилися іспанкам із рахунком 17:34, бразилійкам – 15:46. Відповідно Україна та Казахстан в особистій зустрічі вирішували, хто з них посяде третє місце та вийде до наступного етапу чемпіонату світу.
Українки з перших же секунд заволоділи перевагою та повели з рахунком 3:0. У середині тайму казашки намагалися не поступатися суперницям у результативних діях і певний час різниця в рахунку не перевищувала 3-4 голів. Однак у завершальній третині першої половини зустрічі гравчині збірної України атакували та захищалися краще за казашок, що дозволило збільшити перевагу та піти на перерву за рахунку 19:12.
Другий тайм пройшов приблизно за тим же сценарієм, що і перший. На його початку активнішими та точнішими були українки, потім ініціатива перейшла до представниць Казахстану, а в кінцівці матчу наші дівчата збільшили свою перевагу до 13 м'ячів.
Україна – Казахстан – 37:24
Україна: Гладун, Салтанюк, Маркевич, Соскида, Андрійчук, Прокопяк, Поляк, Мелекесцева, Науменко, Смбатян, Дяченко, Шукаль, Козак, Компанієць, Коновалова, Колодюк.

Казахстан: Ситнікова М., Режеметова, Ситнікова В., Хардіна, Радаєва, Звягіна, Айтенова, Сейткассим, Пупченкова К., Хамітова, Хундякова, Жарапова, Колесніченко, Хассанова, Жумаділова, Пупченкова М.
«Арена Північ» (Фрідріхсхафен, Данія).

added through (48 Секунди) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (03-12-2023 20:45 GMT+2)

06-12-2023 18:09 GMT+2 - #189683 Цитировать выделение

У середу, 6 грудня, жіноча збірна України з гандболу зіграла перший матч другого етапу чемпіонату світу. Суперником була збірна Чехії.
На старті матчу жодна з команд не мала великої переваги в рахунку. Однак другу половину першого тайму успішніше провели чеські гравчині, які виграли перший тайм з різницею в чотири м'ячі – 15:11.
У другому таймі Чехія зберігала перевагу над Україною в рахунку. До завершення матчу чеські гандболістки відірвалися від українок на сім очок та виграли з рахунком 30:23.
Найрезультативнішою гравчинею матчу у складі України стала центральна Тамара Смбатян — 5 голів.
Чемпіонат світу. Другий етап. Група 4.
Україна – Чехія – 23:30
Україна: Балог, Гладун, Салтанюк, Маркевич, Соскида, Андрійчук, Прокоп'як, Поляк, Науменко, Смбатян, Дяченко, Шукаль, Козак, Компанієць, Коновалова, Колодюк.

Чехія: Стржішкова, Шустачкова, Десортова, Дресслерова, Єржабкова, Єстржібкова, Захова, Коваржова, Кудлачкова, Куксова, Мала, Новотна, Стеллнерова, Франкова А., Франкова Ю., Холевова.

added through (1 мин.) :

Это сообщение было отредактировано Зодчий (06-12-2023 18:17 GMT+2)

08-12-2023 23:31 GMT+2 - #189688 Цитировать выделение

Жіноча збірна України провела черговий поєдинок на чемпіонаті світу. Суперником «синьо-жовтих» стала команда Нідерландів. Матч завершився перемогою «помаранчевих» із рахунком 40:21.