хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииМолодежная сборнаяС. Лубнін: нормальним результатом буде 3-4 місце

07-12-2007 14:50 По закінченні повторної зустрічі молодіжних збірних України і Білорусі, наставник української команди Сергій Лубнін поділився своїми враженнями з приводу останнього етапу підготовки до чемпіонату світу у Бад Тольці. Илья

- Я повністю задоволений останнім етапом підготовки. Єдине, що турбує — лінія оборони команди. Її слабкість помітна неозброєним оком. Але на нинішній день в нашому хокеї на жаль немає захисників, які б підходили збірній. Отже, будемо виходити з того, що маємо в своєму розпорядженні.

- На зборі присутні всі, кого викликали?
- Не зміг долучитись до збірної Володимир Гаврилюк — у нього розрив зв’язок. По якійсь, невідомій мені причині, не прибув з-за океану Петрухно.

- Які потенційні задачі ставите перед хлопцями?
- Якщо зважити на суперників, з якими будемо грати на чемпіонаті світу, то вважаю, що нормальним результатом буде — 3-4 місце. Рівень нашої збірної дозволить виконати таку задачу. Що стосується «офіційного завдання» від керівництва ФХУ, то завтра ми будемо зустрічатись з президентом Анатолієм Брезвіним, який і визначить задачі.

- Прокоментуйте дві товариські зустрічі з білорусами.
- Вони мають дуже велике значення. Вчора нам забракло гостроти в атаці та реалізації гольових моментів. А сьогодні, в третьому періоді, нам забракло майстерності, тому суперник і зміг двічі поспіль вразити ворота Напненко. Сьогодні нападники грали вже набагато ефективніше. Але у другому періоді суперник значно додав у швидкості, особливо активно діяли їхні крайні нападники. Що стосується воротаря, то Балабан під кінець поєдинку дуже втомився — все ж таки відбив дуже багато кидків. Тому і пропустив дві шайби після потужних вистрілів білорусів.

image
- Здалося, що українці значно поступаються своїм опонентам перш за все у силовій боротьбі. Згодні?
- Так. Перш за все це наслідок переваги білорусів у фізичній підготовці.

- Сьогодні в одному із моментів білоруський гравець Комаров вдарив Балабана ключкою. Невже в нашій команді відсутні гравці, здатні «покарати» суперника за такі дії?
- По-перше, у діях білоруса не було якогось умислу. Але все одно захисники повинні контролювати такі ситуації. По-друге, я вважаю, що таке поняття як таф-гай в сучасному хокеї вже не має велике значення. Справа в тому, що будь-яка подібна дія карається вилученням. Інша справа, що за грубість потрібно «повчати» суперника перш за все голами.

- Хто буде основним голкіпером на чемпіонаті світу?
- Справа в тому, що Напненко перш за все готовий грати саме спарені матчі. Я спеціального ставив його на кожний двобій в чемпіонаті Україні, тому він звик грати кожен день. Після двох ігор у нас буде вихідний, тому згодом можливо на лід вийде Балабан.

Вадим Плачинда (ФХУ, 06.12.2007)

Вадим Плачинда

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Нормальным резалтом для «лузероватого» Лубнина при таких делах будет как-то зацепить поляков и хоть бы остаться в группе «Б»...