хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииЧемпионат УкраиныІ рахунок, і результат задовольнили

27-09-2007 17:05 Илья

image
Відкриті всеросійські змагання серед команд вищої ліги. Бровари. ЛА ТРЦ «Термінал». «Сокіл» (Київ) — «Аріада-Акпарс» (Волзьк). 7:1 (3:1, 2:0, 2:0). Шайби закинули: Бобкін, 1, Гавриленко, 1, Харченко, 13, Пастух, 28, Василевський, 34, Гунько, 47, Аверкін, 56 — Сарваров, 7.

Перед візитом до Києва клуб із республіки Марі Ел з дев’ятьма очками посідав третю позицію в турнірній таблиці. Проте «Сокіл» цей факт аж ніяк не знітив. Уже на 24-й(!) секунді українська команда відкрила рахунок. А ще через 30 секунд подвоїла його.

Навіть пропущена шайба не збила киян з переможного ритму. Вони й надалі володіли ініціативою та збільшували матеріальну перевагу. Одне слово, цього разу «Сокіл» і результат відмінний показав, і гру якісну продемонстрував.

Стартує національний

Перші успіхи «Сокола» в російському чемпіонаті, звісно, нас неабияк радують. Але ми, либонь, так думаю не тільки я, мріємо про власний потужний чемпіонат. Такі проводять наші найближчі сусіди — білоруси, латиші, словаки, австрійці, чехи. За приклад у справі організації нам мають слугувати також росіяни, шведи, німці, швейцарці...

Утім, і на наших теренах у минулому сторіччі хокейна справа розквітала. Цей вид спорту на українському грунті проріс могутнім деревом з ошатною кроною і міцним корінням. На жаль, з різних причин усі ті потуги змарнували, розтринькали надбане десятиріччями. Але, на щастя, не знищили в українцях потужний дух любові до хокею.

Для того, щоб відновити занедбане, треба по цеглині відбудовувати матеріальну базу, воскресити школи. А ще конче потрібно будувати хокейні стадіони. Новий президент ФХУ Анатолій Брезвін і його команда мають щире бажання найближчим часом посприяти зведенню таких споруд у Донецьку, Калуші, Харкові та Херсоні. Наступного року має розпочатися будівництво ще 12 льодових палаців, зокрема, в Києві. Тому головний хокейний штаб рішуче налаштований переконати столичну владу в потрібності такої споруди.

Усі ці прагнення мають підкріплюватися широкою державною програмою розвитку хокею в Україні. До речі, концепцію такої вже розроблено.

Та поки ці грандіозні задумки стануть дійсністю, ентузіасти дбають про проведення національного чемпіонату, враховуючи реальності. Завершується заявочна компанія клубів вищої ліги чемпіонату України-2007—2008. Вийти на його старт виявило бажання сім колективів із Києва («Компаньйон», «Сокіл-2», СДЮШОР «Сокіл», АТЕК), Дніпропетровська («Дніпровські вовки»), Харкова (ХК «Харків») і Броварського району Київської області («Барс»).

Однак це не означає, що всі сім команд будуть автоматично допущені до чемпіонату: подача офіційного заявочного списку й документів, передбачених регламентом, завершується сьогодні. А клуби мають підписати договори з ФХУ про участь у національному турнірі. Команди, котрі не виконають усіх вимог регламенту до заявочної документації, до чемпіонату не допустять.

Стартовий матч шістнадцятого чемпіонату України заплановано на завтра. Він входить до програми великого свята 377-річчя міста Бровари. На льоду місцевого ЛА ТРЦ «Термінал» зіграють місцевий «Барс» і київський «Компаньйон». Решта зустрічей туру відбудеться 1—3 жовтня.

Регулярна частина змагань передбачає три кола і триватиме до 15 березня. До плей-оф вийдуть чотири найкращі за підсумками першого етапу команди, котрі зіграють півфінали (19, 22 і 23 березня) в серії до двох перемог. Поєдинки за перше і третє місце пройдуть 29—30 березня.

Голос України, 27.09.2007

Голос України

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Комментариев нет