хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные публикацииНациональная сборнаяНаціональна збірна починає підготовку

08-11-2007 12:02 Илья

image
6-го листопада у броварському ТРК «Термінал» розпочався навчально-тренувальний збір національної збірної України.

Для нового головного тренера команди – Володимира Голубовича, це перша нагода познайомитися із кандидатами на поїздку до Японії, де у квітні пройде чемпіонат світу у першому дивізіоні. Для участі у зборі, який триватиме три дні, запрошено 34 хокеїсти. На майданчик «Терміналу» вони виходять поділені на дві групи. Перша – це хокеїсти київського «Соколу». На льоду вони чітко вирізняються серед інших звичними – клубними кольорами. Причому разом з українцями, щоб не втрачати фізичних кондицій, на майданчику на повну відпрацьовують і російські легіонери – Алєксєй Зоткін, Роман Малов і Вадім Аверкін.

image
Друга група – кандидати до національної збірної, що переважно представляють елітні дивізіони білоруської і російської першості. А саме: нападники — Вадим Шахрачук (ХК МВД), Роман Сальников (Керамін), Костянтин Касянчук (Трактор), Віталій Семенченко (Юність), Олександр Матерухін (Юність), Валентин Олецький (Гомель), Павло Борисенко (Металургс), Артем Гніденко (Вітебськ), і захісники – Дмитро Якушин (Керамін), Юрій Наваренко (Вітебськ), Денис Ісаєнко (Гомель), Олександр Победоносцев (Могильов). Підсилені, так звані, «кольорові» кількома «соколятами» — Олександром Василевським, Сергієм Харченком, Віталієм Донікою, Юрієм Лясковським таі Ігорем Карловим. За комаду «легіонерів» також грає і можливий новобранець киян – захісник Сергій Сьомін, який розпочинав цей сезон у воскресенському «Хіміку».

image
З різних причин тренерський штаб збірної у складі Володимира Голубовича, Олександра Сеуканда, Валерія Голдобіна та Юрія Шундрова не дочекався у Броварах кількох провідних виконавців. Сергій Кліментьєв з омського «Авангарда» не приїхав через травму. Голкіпер московського «Спартака» Костянтин Симчук, вже перебуваючи у столиці України, був терміново викликаний до свого клубу, на що отримав згоду керівництва національної команди. А от одноклубник Костянтина Касянчука – «челябінець» Андрій Міхнов відсутній поки з невідомих причин. В усякому разі, жодних офіційних документів щодо його відсутності до офісу ФХУ не надходило.

Після першої половини тренувального зайняття, яка була присвячена відпрацюванню тактичних схем на льоду, команди «Сокола» і «українських легіонерів» помірялися силами у так званій «двосторонці». Перемогу з рахунком 3:0 здобули «соколята».

Федерацiя хокею України, 07.11.2007

ФХУ

Вот что хочу сказать по этому поводу...


DIMON L.D. Причому Тімчинків обох не покликали !
Люткевич в одном из последних матчей получил тяжелую травму.Поправится приедет в Киев обязательно.
А еще не позвали, Толкунова, Шафаренко, Егорова, Тимченко! Зато россиян катают.
А чего на сборе нет Люткевича?

ФХУ: За комаду «легіонерів» також грає і можливий новобранець киян – захісник Сергій Сьомін, який розпочинав цей сезон у воскресенському «Хіміку».

Богатая у него биография, где он только не играл: ЦСКА, Электросталь, Витязь, Молот, Салават, Нижний (опять же куда там без Нижнего )
Из последнего:

Воскресенский Химик, 06.11.2007: Ряды «желто-синих» покинул игрок обороны Сергей Семин. С начала сезона провел 17 матчей, 0 голов, 7 передач, 16 минут штрафа, (-2) показатель полезности.