хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиХоккей в УкраинеУ Горлівці створюється хокейний клуб

13-12-2007 17:51 Ленка

7 грудня 2007 року у конференц-залі ТРЦ „Термінал” (м. Бровари) відбулася прес-конференція Президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна, на якій розглядалися питання підготовки молодіжної збірної України з хокею до чемпіонату світу U-20 та нові перспективи розвитку українського хокею.
Зокрема, президент ФХУ Анатолій Брезвін представив громадськості нових меценатів хокею — ХК «Харків» отримав спонсора, а в містечку Горлівка Донецької області представники великого бізнесу анонсували створення команди майстрів.
Першою гарною новиною для українського вболівальників, а особливо для харків’ян безумовно стало оголошення нового спонсора ХК «Харків». Потужна харківська корпорація УПЕК, що об’єднує підприємства енергетичного комплексу, погодилась вкладати кошти в хокейний клуб, а також належним чином розвинути інфраструктуру команди.
- Ми хочемо повернути першій столиці, що до речі є батьківщиною українського хокею, втрачені останнім часом традиції, — сказав почесний президент компанії УПЕК Анатолій Гіршфельд. — По-перше, у нас є завдання розвинути клубну інфраструктуру, по-друге, вивести команду в плей-офф чемпіонату України.
Доволі несподівано прозвучала інформація про те, що в Донецькій області у шахтарському містечку Горлівка планується створення професійного хокейного клуба. Лідер української хімічної промисловості — концерн «Стирол», який до цього вкладав гроші у волейбол, теніс, звернув свої погляди на хокей. Як наголосив почесний президент компанії Микола Янковський, на їхнє рішення вплинуло прийняття державної програми розвитку хокею, а також відсутність дитячо-юнацького, а також професійного спорту в трьох містах-супутниках — Горлівці, Єнакієво та Дзержинську.
- Горлівка може стати центром хокею на Донбасі, — вважає Янковський. — На даний момент вже виділено ділянку землі для спорудження у місті спортивного комплексу, який окрім льодової арени буде включати в себе систему тренувальних майданчиків, відновлювальні центри, басейни.
Також на спілкуванні із ЗМІ Анатолій Брезвін торкнувся теми спорудження льодових арен, що їх було заплановано на 2007 рік.
- В тому що будівництво льодової арени у Харкові затягується, немає анітрохи провини федерації, — повідомив Анатолій Іванович. — Адже були деякі складнощі с землевідводом, а також з проведенням тендеру на визначення генпідрядника. Надалі ми обов’язково врахуємо всі попередні помилки, а також використаємо досвід щодо зведення арен у інших містах. Ми провели переговори з мерами деяких міст та отримали згоду з їхньої сторони відносно відведення земельних ділянок. До речі, до ФХУ надійшла пропозиція про включення до плану спорудження льодових арен від таких міст як Чернівці та Іллічівськ. Що стосується Києва, то після моєї зустрічі з мером столиці Леонідом Черновецьким, мерія погодилась виділити з міського бюджету додатково 5 млн гривень суто на дитячий хокей.

Джерело: ФХУ

Ленка

Вот что хочу сказать по этому поводу...


К этой теме подходит как никогда...дети Януковича блин
http://unian.net/rus/news/news-226881.html
Горловка находится в 30км от Донецка-дорога хорошая,ехать минут 25. Енакиево-родина Януковича-3км от Горловки.Дзержинск тоже рядышком. Посмотрим,что у концерна «Стирол» получится.
Обратил только сейчас, кто написал эту новость — САЛЮТ ТЕБЕ ЛЕНКА! ііі — это три розы тебе
Согласен Дед МакДак! — только надо смотреть там где метро будет только через 2 года — там места побольше. А где метро уже есть , уже все облепленно застройками — это я к тому, чтобы зря время не тратить. Какие новые станции метро будут через 2 года? На Теремки тянут, вроде на Троещину собирались... Вспоминайте! План метро надо...
Дай Бог, чтобы эти намерения так и не остались намерениями. В Горловке нет ни школы, ни команды, ни детских тренеров. Неизвестно, есть ли программа привлечения последних?
Постройка многофункционального спорткомплекса. В лучшем случае будет закончена к середине 2009 года. Это значит, что первые выпускники школы появятся не раньше, чем в году 2018. И так по всем дргуим городам, где собираются (якобы) строить катки. А до этого придется комплектовать команду ПОЛНОСТЬЮ ИЗ ПРИЕЗЖИХ ИГРОКОВ. И платить хорошо, чтобы поехали в эту Горловку...
А что касается Киева. Читал, Геннадий, твое интервью с одним из чиновников Киевгорадминистрации. Слов нет, и маты кончились. Не делается практически ничего. Вру, собираются переносить «Льдинку».
Кстати, планирую организовать некую тему «Свободные площадки для стр-ва катков». Там каждый мог бы предложить виртуально какой-то участок в г.Киеве или другом, еще не захваченный или нераздерибаненный, где бы можно было построить каток. Единственные требования — транспортное удобство и нормальная площадь для стройки и хотя бы пару десятков парковочных мест. А то будет номер, что когда-то возьмутся по-нормальному за хоккей, а окажется, что в Киеве строить катки в человеческих местах просто негде.

Круто! Я не знаю как он уломал ечРНОВЕЦКОО, но результат есть.
smslava [13-12-2007 19:12]

Наверное «делом о свечках к голодомору» придавил
Трамадольщики давно в долгу перед своими детьми

Що стосується Києва, то після моєї зустрічі з мером столиці Леонідом Черновецьким, мерія погодилась виділити з міського бюджету додатково 5 млн гривень суто на дитячий хокей.

Может Брезвин и землю под Новый Дворец Спорта выбьет
Круто! Я не знаю как он уломал ечРНОВЕЦКОО, но результат есть. А про Горловку — вообще фантастика!! Это сколько ж детей этот центр оттянет с улицы и даст шанс зарабатывать себе на хлеб не только ремонтами квартир в Киеве!!!