хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

Хоккейные новостиВ ЕвропеКубок європейських чемпіонов у магнітогорського "Металурга"

14-01-2008 16:49 Ленка

Останній розиграш Кубка європейських чемпіонів завершився упевненою перемогою магнітогорського «Металурга».
У фінальному матчі «Магнітка» обіграла празьку «Спарту» — 5:2. Гравець магнітогорської команди, колишній форвард «Спарти», Ян Марек закинув дві шайби і зробив дві результативні передачі.
Як і у всіх попередніх матчах турніру (у «дивізіоні Олександра Рагу лина» магнітогорці здолали шведський МоДо і словацький «Слован»), «Металург» дуже активно почав зустріч. Ян Марек реалізував першу ж чисельну перевагу. Повівши в рахунку, «Металург» продовжив нарощувати обороти, не даючи розслабитися обороні «Спарти». Хоча чехи двічі по ходу зустрічі вирівнювали рахунок, на останню перерву «Металург» все-таки пішов у ролі лідера. Заключну третину «Магнитка» більше оборонялася, вирішивши діяти на контратаках і це двічі принесло результат, що підбило підсумок переможної зустрічі — 5:2.
Організатори турніру кращим гравцем турніру і кращим захисником назвали хокеїста «Магнітки» Віталія Атюшова. А кращим бомбардиром і нападаючої став представник «Спарти» Томаш Нетик, на рахунку якого чотири закинуті шайби і три результативні передачі. Фін з «Слована» Сасу Хові визнаний кращим воротарем.
«Металург» став останнім власником Кубка європейських чемпіонів (у наступному сезоні відновиться Ліга чемпіонів) і поповнив клубну скарбницю на 350 тисяч швейцарських франків. Восени (точна дата ще не визначена) «Магнітка», як власник головного європейського трофея, має зустрітися з однією з команд НХЛ (власника Кубка Стенлі керівники північноамериканської ліги не гарантують) за Vіctorіa Cup.

Джерело: ФХУ

Ленка

Вот что хочу сказать по этому поводу...


Магнитку с Победой!