МатчіНаціональна збірнаУкраина – Торпедо НН 2:2

Украина — «Торпедо» 2:2 (0:0, 1:0, 1:2).
Бровары. Ледовая арена ТРЦ «Терминал». 300 зрителей.
Арбитр —- О.Лускань (Украина).
Украина: Федоров. Климентьев —- Наваренко, Савицкий —- О.Благой (2), Срюбко —- Ден.Исаенко, Победоносцев (2) —- Вл.Алексюк; Литвиненко —- Варламов (2) —- Касянчук, Цыруль —- Олецкий —- Семенченко, Дьяченко —- Караульщук —- Матвийчук, Карлов —- С.Черненко —- Харченко, Яковенко, Доника.
Шайбы: 30:00 Дьяченко (Матвийчук, Срюбко) (1:0). 49:49 Косоуров (Мамашин, Марыгин) (1:1). 52:28 Касянчук (Литвиненко, Варламов) (2:1). 59:38 Саустов (Шандыбин, Ю.Буцаев) (2:2).
Броски: 31 —- 35.
Штраф: 6 —- 6.

Отчет

Ось що хочу сказати з цього приводу...

Для Sion — всегда пожалуйста! Только одно но, не в укор, многие путают — мы не новгородцы, они с Великого Новгорода, мы НИЖЕГОРОДЦЫ, наш город Нижний Новгород.
Slon — спасибо за репортаж такое чуство как будто асм побывал на матче. спасибо
3 період
Замість Олецького з«являється в 3 ланці Яковенко, а в 4-й замість Карлова, Доніка.
Гра на зустрічних курсах але без особливої небезпеки.
49,49 Шайба по зрадницькі закотилася в наші ворота всеткаи випутавшись з амуніції нашого воротара!
52,23 Литвененко — Варламов і Касянчук розстрілює пустий кут! Красива комбінація в дотик! Класссс
54 хв. новгородці катають Україну в зоні, трошки не вистачило фарту аби просто завести шайбу в ворота
56 хв. Цируль з Семенченко закрутили карусель біля воріт Царева та забити не вдалося.
56,24 Ісаєнко 2 хв (підніжка)
56,52 2 хв заробляє 5 № новгородців.
59,30 Т(НН) — таймаут. Знімають воротаря
вкидання, сумбур боротьба за шайбу вона відскакує в пусту зону і 87 номер увігнав шайбу в неприкритий кут. Час 59,38
2:2
Сирена
У другій грі повністю провалили кінцівки таймів!
Відчувається незіграність усіх ланок!
Радує, що грають з великим бажанням!
Касянчук молодчина але ще не має порозуміння в ланці.
Сподобався суперник! Молоді, швидкі, в зону входять через пас! Гарні спаринги! Заставили нашу збірну працювати на майданчику на всю катушку!
Прийшлося до смаку рішення Голубовича... команди вже збиралися покинути арену але він попросив обидві команди залашитися і зробити фото обох команд разом!
Ігри пройшли в хорошій атмосфері, без грубощів! Залишилися найприємніші враження від товариських зустрічей з Торпедо (НН).
Привід Новгороду! Дякуємо за гру!!!
!
2 період
Торпедо не вдалося реалізувати бульшість і створити щось небезпечне.
23 хв. Торпедо розстрілю Федорова, той героїчно вистояв!
25 хв. Федоров знову рятує Україну від пропущеної шайби!
Торпедо затисло нашу збірну в зоні.
27 хв. 87 № Т(НН) майже влучив у дев«ятку але все ж мимо.
29 хв. Україна проводит затяжну атаку, цього разу штанга допомагає Цареву!
30 хв. Вихід 2 в 1, Матвійчук віддає зручну передачу Дяченку, Юрій сильно в кут гооооооооооооооооооол!!!
Торпедо підвищує темп, закрває в зоні, Федоров феєрить!!!
33 хв. 36 № новгородців вилучається.
Ланка Цируля хвилину безтолково ганяє шайбу в середній зоні.
На 37 хвилині торпедовці дивом нам не забили, Федоров і перекладина.
Майже відразу новгородці обрізаються але Семенченку не вдалося переграти Царева (вихід з гострого кута, майже уткнувся у воротаря).
Остання хвилина, новгородці знову мали багато можливостей забити але федоров піймав кураж, відбив перший кидок, стратив клюшку, п«яткою ковзану знову не дав перетнути лінію воріт, «блином» відбиває шайбу, сильний кидок Федоров встигає зміститися ловить шайбу тулубом! Хух...... вкидання. Торпедо дивом не забило!!!
Майже з сиреною Варламов — 2 хв (штовхнув гравця що не волод. шайбою на борт.
Насилу дістався до компа! Маленький репортаж з другої гри Україна — Торпедо (НН).

Склади команд викладені вище!
Почала Україна з місця в кар«єр, небезпечно пробивав від синьої Климентьєв і як результат активності Торпедо заробило вилучення на 54 секунці. Спочатку реалізовувати вийшла 3 ланка але їм не вдалося закріпитися в зоні! Після них вийшли Литва і ко, дуже небезпечно, багато кидків але нажаль все мимо. На 6-й хвилині зб. України вдалася швидка атака, Матвійчук нажаль не влучив по шайбі, ворота були пусті (швидкість була велика у нього).
4 ланка затисла Т (НН) в їх зоні, хвилини 2 маринуємо, торпедовці рятуються прокиданням!
На 12 хвилині Федоров ліквідує небезпеку, ловлячи шайбу після сильного кидка, в шпагаті!!!
Хокей дуже швидкий, майже без зупинок!
16 хв. 9-й номер Торпедо мав забивати в пустий кут але Федоров красава!!! встиг переміститися і закрити кут в шпагаті.
Касянчук атакує, двічі кидає, Царев ліквідує небезпеку.
В кінці періоду Торпедо затискає Україну в зоні, дуже швидко розкидують шайбу! Перекладина сьогодні за нас, шайба від неї відскакує в поле! Благой заробляє дві хвилини!
rasen спасибо!
генка [02-04-2008 08:57]
2 генка Да не за что. А на счет коментариев, так коментарии к фото, они же и есть коментарии к игре, просто это другая форма. Что-то я не понял, что я еще должен говорить? Коментировать надо когда есть, что коментировать. Когда кто-то задаст какой-то вопрос по игре. А так что придумывать? Я же суперпрофи, что начну разбирать тактические схемы команд, или наоборот, опускаться до шаблонных выражений, типа:«Ух, была классная игра! Супер!».

И вообще мы с вами еще почти что не знакомы, а вы уже допускаете в мой адрес панебратство и грубости, типа «rasen [01-04-2008 20:54] давай — не жлобись! И комментируй!!!
генка [01-04-2008 21:01] " Пожалуйста, на будущее — выбирайте выражения. Я к вам уважительно отношусь и обращаюсь, и вы пожалуйста ко мне тоже.
Такую чушь несете — как дети, блин... тоже мне Губерманы, нафиг, гыыы
DIMON L.D сразу извеняюсь за вышку белараши это было в серцах и озвучено здесь токо в качестве гал недорозумения. прошу пробачь
ах да забыл поясныты почему в вышку белараши да потомушо если еще раз этот друг индейцев диджей Бущ припрется к нам мы там и будеи
aleks_99 [01-04-2008 21:09] — ну че поиграли в кхуели а теперь назад на землю в вышку белараши и в ЧМ по 2 группе на большее Сокол и СБУ непотянет. а жаль
Болельщикам Украины привет из Нижнего! Хотелось бы посмотреть матч сыгранной сборной Украины с полноценным боевым составом Торпедо, желательно не подавленным результатами сезона. Желаю вам победы на чемпионате и возвращения в элитный хоккейный дивизион!
2 FAUST18
2 rasen [01-04-2008 21:57], знаешь как говорят, 1 раз — случайность, 2 — закономерность....жду третьего раза и если снова гол или шайбу запишу — иду в папараци )) с таким-то чутьем
2 FAUST18 [01-04-2008 21:34] Д класно, что удалось записать! Я тоже случайно записал 1-й гол на 1-м матче фмнала «Сокол» — «Барс»

Небольшой «офф-топчик» . Я и Деев

Все в Японию!!!

Экстренное совещание. Счет 2:1. Голубович — игрокам :«Ну, что, как и вчера, на ничью?»

Сегодня Федоров был «в ударе»! Хранил ворота даже без клюшки!

Весь матч нижегородцы пытались «притеснять» Украину..
http://ru.youtube.com/watch?v=UDOjuhstpVQ — видео первой шайбы в ворота Торпедо Рекомендую смотреть в полный экран — так лучше видно, все-таки на моб снимал, поэтому качество не самое лучшее.