хоккей, hockey, сокол киев, sokol kiev kiew, кхл, нхл, чемпионат мира, hockey fights, мир хоккея, equipment, украинский хоккей, по хоккею беларуси россии, чемпионат мира по хоккею, детский хоккей, чемпионат россии высшая лига

МатчиНациональная сборнаяАмур – Украина 2:1

Начало: 10-04-2008 11:00

«Амур» (Хабаровськ) – збірна України – 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0).
10 квітня. Хабаровськ. «Платінум Арена». 7 100 глядачів.
Україна: Карпенко (Селіверстов, 30:02). Гунько (к) – Наваренко, Климентьєв (4) — О.Благой (2), Срюбко (2) — Побєдоносцев, Якушин (2) — Люткевич, Вол.Алексюк; Литвиненко — Варламов (2) — Сальніков (2), Цируль — Шахрайчук — Касянчук, Матерухін — Караульщук — Матвійчук (2), Дьяченко — Олецький — Семенченко, Доніка, Яковенко.
Шайби: 0:1 – Варламов (Цируль, 1.23 — меньш.). 1:1 – Учайкин (Голубцов, 32.31).
34:45 Голубцов («Амур») не реалізував штрафний кидок.
Кидки: 26 (6+10+10) – 20 (11+7+3).
Буліти: Касянчук – 0:1. Юшков – 1:1. Цируль – 1:1 (мимо). Учайкін – 2:1. Сальніков – 2:2. Гутов – 3:2.
Штраф: 8 — 16.

image
Отже, національна команда України їде на чемпіонат світу до Японії так і не пізнавши радості перемог в період тренувальних зборів. 1:1, 2:2, 1:1 – такий «улов» наших хокеїстів в рамках підготовки до світового форуму. Дві нічиї з нижегородським «Торпедо» в Броварах і «мирова» з «Амуром» в Хабаровську.
... Зі всіх зустрічей, мабуть, тільки сьогоднішню можна занести українцям в актив. Принаймні, за два стартові періоди «синьо-жовті» створили більше моментів, чим представник російської Суперліги. Особливо сподобалася гра на контратаках, які виглядали блискавично і небезпечно. Форвард Сергій Варламов покарав суперника якраз в контрвідриві, а в другому відрізку зустрічі прослідувати його прикладу повинні були Касянчук (двічі) і Сальников, але українці пощадили «Амур».
Захист також порадував. Браку і помилок було куди менше, ніж в зустрічах з «Торпедо». А ось дисципліна ніколи не була нашим союзником. Саме велика кількість невиправданих видалень привела до того, що господарі зрівняли рахунок в середині матчу, а незабаром перехопили ініціативу і в третій 20-хвилинці більшою мірою нагнітали загрозу біля наших воріт.
Окремо хочеться виділити наших воротарів Ігоря Карпенко і Вадима Селіверстова, які відіграли за домовленістю по 30 хвилин кожен. Карпенко зіграв надійно, як в кращі роки, а Селіверстов, пропустивши не найскладніший кидок, потім реабілітувався. У активі Вадима парочка «сейвів», у тому числі і відбитий штрафний кидок при рахунку – 1:1.
Був у Селіверстова шанс проявити себе і в серії булітів, запланованих організаторами поєдинку в незалежності від результату основного часу матчу. Проте суперник бездоганно виконав всі три спроби, а у збірної України промахнувся Дмитро Цируль.

Роман САЛЬНИКОВ (нападаючий збірної України): «Гра вийшла рівна, але враження зіпсували часті видалення наших гравців. Адже Володимир Голубович не раз звертав увагу на нашу дисципліну, але ми, проте, умудрилися заробити масу штрафу. Притому, що вісім разів грали в меншості, думаю, нічию можна занести нам в актив. А ось фізичні кондиції збірної України, як і мої особисті, поки далекі від оптимальних. У цьому компоненті «Амур» нас перевершив».

Юрій ГУНЬКО (захисник збірної України): «Приємно здивувало те, що на товариську зустріч палац в Хабаровську заповнився під «зав’язку». Грати при аудиторії в сім тисяч глядачів одне задоволення. Що ж відноситься до зустрічі, то ми немало часу провели в меншості, але з цього теж можна отримати користь. Одна справа тренування в нерівних складах, а інше – практика з командою рівня Суперліги».

Ігор КАРПЕНКО (воротар збірної України): «Не згоден з тим, що атака «Амура» сильно мене поганяла по кутах. Думаю, Вадим Селіверстов більше мене потрудився і більше зробив «сейвів». Шкода, що в період підготовки ми три матчі зіграли внічию, але при цьому «зголодніємо» до перемог. Сподіваюся, на чемпіонаті світу візьмемо своє».

Вот что хочу сказать по этому поводу...


А давайте объеденимся потренируемся чуток в КХЛ
А потом всем НАКАТИМ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Хабара
А давайте объеденимся потренируемся чуток в КХЛ
А потом всем НАКАТИМ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Хабара
чуваки,2 период «СОКОЛ» ведет 4-0.Э... уже 5-0
А все начиналось с того что сначала бог создал хокей и увидел он что это хорошо Прости грешного!А мы уже все темы перетерли политика и все такое.Поставлю точку в етом всем.Россия,Украина,Белорусия братья по маразму,мир дружба балалайка,соседи чемпионы по хокею,вместе мы всех заколебаем!
Хаб [14-04-2008 14:35], при всем уважении, но чья бы корова мычала. Думаешь наши напрягались? А свою силу вы показали в Суперлиге. Удачи вам в КХЛ. Хотя врядли она вам поможет.
Почитал ваш бред и смешно и грустно. Куда вы с вашей дворовой командой собрались? АМУР дал вашей команде потренероваться больше недели в своей арене, а потом вывел на игру ( на тренеровку) с вашей командой второй состав, основной состав с вами ставить смешно. Основное время в легкую не напрягаясь сыграли 1-1, а по булитам сделали ваших пионеров 3-2 итого по игре 2-1 ваш проигрыш ( если вы считать умеете счет в хокее). Когото рвать собираетесь. Смешно. Вот чемпионат Польши это может быть по вам. В Японии удачи Вам !! Хотя вряд-ли она вам поможет.
Голы матча Амур — Украина
Видео записано нашим болельщиком
darvey77, а ти що фаворит?
Bearserk [11-04-2008 11:45]
слыш ты худот я с Херсона потому и спрашую в каком смысле ты упомянул мой любимый город в суе аль нет?
Що касається «Открытого чемпионата России — Континентальной хоккейной лиги»,то тільки там наш український хокей може одержати закалку, а також одержати потрібний розвиток і підготовку до світового форому.
Так, що однозначно «Сокіл», чи це може бути команда з якоюсь іншою назвою, повинна представляти наш хокей в цій лізі, але з умовою, що ми повернимо всіх нашіх «українців легіонерів» в цю команду.
Ви уявіть собі, якщо ми будемо фактично збірною України рвать російські команди і команди інших країн учасниць КХЛ, який ажіотаж буде на ціх іграх.
Але для цього потрібно чиновникам із ФХУ відірвати свою задницю від крісла і вирішити ряд питань з ФХР, а також найти нормальних спонсорів для цього проекту!
І друга, і дуже суттева проблема потрібно негайно міняти на тренерському містику трафірованних старперов (типу Сеуканда і ін.) на молодих енергічних зновими можливостями і баченням гри, а також розвитку українського хокею в цілому!
Есть такая поговорка — любить и обещать ничего не стоит. Даже если у всех этих «деятелей» в программе будет прописано развитие спорта — это не означает, что когда дорвутся до корыта, то сразу будут развиваться ДЮСШ и т.д. Надо чтобы все эти «нахлебники» сами занимались и посещали спортивные мероприятия, как это в свое время делал Щербицкий, а так их политологи могут такое прописать в «программе» и опять нам по ушам съездить.
darvey77, а ти що фаворит?
Фоварит, а ти часом не з Херсону? — а при чем тут Херсон
Фоварит, а ти часом не з Херсону? Ну стосовно президента та його програми ти вже так закрутив. Треба щоб в програмі кандидата були прописані плани розвитку не тільки хокею, а й взагалі усього спорту. Особливо важлива популяризація здорового способу життя серед дітей.
Фоварит [11-04-2008 10:46] — я не с Киева но уменя такое чувство что Льоню-КОСМОСА переизберут. почему такое чувство просто всем кушать хочеться а он хорошо кормит во время предвыборки ИМХО
«Любі друзі» щирі фани великої гри самої бистрої в світі!
Звертаюся до вас з просьбою. Давайте проявим наше єднання і солідарність в тому, щоб успішно розвивався наш любий вид спорту ХОКЕЙ в Україні, треба уважно слідити за предвиборними програмами предидентів на посаду ПРЕЗИДЕНТА країни!
Якщо там немає місця для розвитку в цій державі такого виду спорта, як ХОКЕЙ, то неповинно бути місця і цій людині на вищій посаді в державі!
До речі за содіяне в Києві, в тому числі і його відношення до ХОКЕЮ, «Льоню-КОСМОСА» нафік з пляжу!!!
А нас, хлопці багато, і % буде відчутний!
кипер2008 и Гость, вас рассудит ЧМ, ведь товарняк есть товарняк, а результата нужно добиваться в боевых играх и все тут.
нагнули ненагнули но то шо игры СБУ в Хабаровске показало полное несостоятельность игровых схем даже в играах с аутсайдерами Супры (которые мирировали в КХЛ) ну шо типа наша мэта николы
Смотри диктатура прямо в онлайне!?Нагнули какой срам!
кипер2008, ты стрелки не переводи, за Украину ответ держи, Беларусь и сама за себя ответит.
Советую тебе Петросяна слушать, он те по духу явно ближе.
Гость(23:12)Насчет партизанского отряда Белорусии,ты наверное Задорнова тоже слушаешь?
ООО!Я сам себя задолбал уже
Смотрите сами- сборная Украины сыграла с двумя ком. супры и ниче-все поровну. Это серьезно очень не плохо. И Амур и Торпедо многих грандов в Супре прочесывали. Значит и Сокол смог бы. Если бы в каждом матче в КХЛ играл на пределе. А значит и уровень игроков рос бы гораздо быстрее, чем в вялотекущем турнире. Я верю, что увижу еще Сокол в Нижнем Н. как 20 лет назад!!! Только не Торпедо в Вышке, а Сокол в КХЛ !
Не понятны споры о КХЛ. Соколу нужна эта лига, а все остальное- это не хоккей, а фигня! Не надо гордиться и стремиться к ущербности! Надо всегда топать к большему! Вот в этом и разница в России и Украине после распада СССР! Украина решила, что для свободы нужно просто лечь под более сильного,а Россия ни под кого не полезет. Хоть весь мир будет против. И будет создавать свою КХЛ, или МХЛ, или Суперлигу. Плохо-хорошо-время покажет. Те же белорусы ведут себя как Нация-как партизаны-не сдаются! А откуда все это у украинцев- а вдруг чего, а вдруг русские засудят... Да не было в России никогда злобы к украинцам! Играйте только, а не пи..те о том как бы могли сыграть!
Так все, хватит про политику! Задолбали уже! >
(10-04-2008 22:51)Я на все 100% с тобой согласен насчет этих делений потому что рожден в СССР.
Дурак ты Leo, мозги у тебя промыты не меньше «УкрОРТ»(или BBC),раз ты по одному комменту представление о 150 млн составил! Я живу в России и мне зашибись и не делю знакомых на русских и украинцев. Делят или дебилы (у нас и у вас)или колхозники с Зап.Украины, которые нормальных людей поссорить хотят. А демократическая пропаганда у вас работает не хуже нашей! А если нет разницы — на хрена эта разница? Так что давайте лучше о хоккее
Ну и как теперь играть на ЧМ?Если даже Амур поперек горла стал.Я бы рвал руками тех сук что допустили такое с хокеем!Взялись за яйца когда питух уже клюнул.Попробуй теперь нашим снова в элиту попасть.Верю!надеюсь но почти невижу нас в элите!Твари!!!!!!!!! >
Пару фоток с матча из фотогалереи Сукманского

Oleg Sw: Bearsek
А чи потрібні на чемпіонаті світу по хокею буліти? Це ж не футбол...Шо там за регламент? Ничия і по очку чи дод.час і буліти?

Ти що, звісно ж потрібні, за новим регламенто ІІХФ, якщо матч на ЧС закінчується з нічийним рахунком після цього проводиться овертайм, а якщо і після нього не виявлено переможця, то призначається серія булітів.
Національна збїрна України провела останню перед чемпіонатом світу контрольну зустріч.
У Хабаровську підопічні Володимира Голубовича поступилися місцевому «Амуру» по булітах — 1:2.

Основний час гри завершився унічію — 1:1 (голи на рахунку Варламова і Учайкіна), а в серії післяматчевих кідків господарі були більш успішними, реалізувавши усі три спроби, в той час, як «синьо-жовті» змогли відзначитися лише двома точними кидками.

«Амур» (Хабаровськ) – збірна України – 1:1 (0:1, 1:0, 0:0).
10 квітня. Хабаровськ. «Платінум Арена». 7 100 глядачів.
Україна: Карпенко (Селіверстов, 30:02). Гунько (к) – Наваренко, Климентьєв (4) — О.Благой (2), Срюбко (2) — Побєдоносцев, Якушин (2) — Люткевич, Вол.Алексюк; Литвиненко — Варламов (2) — Сальніков (2), Цируль — Шахрайчук — Касянчук, Матерухін — Караульщук — Матвійчук (2), Дьяченко — Олецький — Семенченко, Доніка, Яковенко.
Шайби: 0:1 – Варламов (Цируль, 1.23 — меньш.). 1:1 – Учайкин (Голубцов, 32.31).
34:45 Голубцов («Амур») не реалізував штрафний кидок.
Кидки: 26 (6+10+10) – 20 (11+7+3).
Буліти: Касянчук – 0:1. Юшков – 1:1. Цируль – 1:1 (мимо). Учайкін – 2:1. Сальніков – 2:2. Гутов – 3:2.
Штраф: 8 — 16.
http://www.fhu.com.ua/nat-news-054.html
Следующие
Загрузка...